Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
4 pont előnnyel, 18 meccsen 0 vereséggel és 7 kapott góllal első helyen karácsonyozni... a legmerészebb álmaimat is felülmúlja, ez az igazi ajándék. 😊
Mikey
Még mindig Karácsony van, frissítsem? 😀
6, 19, 0, 7
😀
Bálesz
Ez biztosan velünk történik?
Mikey
Vajon melyik pont/szakasz lehet az, ahol el is merjük hinni? Vagyis, én még mindig nem győztem meg az agyamat, pedig szívem lelkem próbálja már így felfogni. Bár lehet innen páran már esélyesként néztek magunkra. 😊 (most ugye nem neked írom ezt Borbi, mint sötétkék fan, hanem a pár Poolosnak címezve 😊 )
kristóf17
én csak akkor hiszem el ha már lezárták a szezont
nem esett jól anno h 90% környékén elhittem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
4 pont előnnyel, 18 meccsen 0 vereséggel és 7 kapott góllal első helyen karácsonyozni... a legmerészebb álmaimat is felülmúlja, ez az igazi ajándék. 😊
Mikey
Még mindig Karácsony van, frissítsem? 😀
6, 19, 0, 7
😀
Bálesz
Ez biztosan velünk történik?
Mikey
Vajon melyik pont/szakasz lehet az, ahol el is merjük hinni? Vagyis, én még mindig nem győztem meg az agyamat, pedig szívem lelkem próbálja már így felfogni. Bár lehet innen páran már esélyesként néztek magunkra. 😊 (most ugye nem neked írom ezt Borbi, mint sötétkék fan, hanem a pár Poolosnak címezve 😊 )

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Közben a Tham meg ütögeti ki az ellenfeleket sorjában és már második.
Ahol Lucas-ból használható embert tudnak faragni a PSG posvány után, ott rendben van a mentális, taktikai és fizikális felkészítés
flzoli
Az a baj, hogy így is kevés lesz, mindig jön vki, aki jobb. Amikor a nagyok gyengélkedtek, ott volt a Leicester. Most jön a Liverpool beérik Klopp munkája, s a Cityt sem írnám még le. Poch lelép, s tartok tőle bezárul a bajnoki cím lehetőségének kapuja. Mondjuk 10 évvel ezelőtt nem gondoltam volna, hogy valaha ilyen közel leszünk hozzá, nem hogy még éveken keresztül dörömbölünk a kapujában. Úgy hogy nem panaszkodom 😊
dande
Sajnos - nem tudom miért - de Pocak nem tudja megugrani az utolsó lécet. Mindig elcsúszunk valahol, pedig ez a csapat bajnokesélyes.
Rövid a pad, más indokot nem tudok...
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
4 pont előnnyel, 18 meccsen 0 vereséggel és 7 kapott góllal első helyen karácsonyozni... a legmerészebb álmaimat is felülmúlja, ez az igazi ajándék. 😊
Mikey
Még mindig Karácsony van, frissítsem? 😀
6, 19, 0, 7
😀
Bálesz
Ez biztosan velünk történik?
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 795 — nabege2@yahoo.com
 youtu.be/G8MIpdAEne8

Leedsieknek nem az első fordításuk a végjátékban... talán idén végre összejön...
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Kicsit ciki lesz, ha a City a PL-t es a BL-t sem huzza be a szezon vegen. Ket het alatt elmegy a bajnoksaguk.
Stez
Pepnek nem mert nagy edző ,amugyis a BLt már megszokta, a PLt meg megmagyarázza ha úgy van.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kicsit ciki lesz, ha a City a PL-t es a BL-t sem huzza be a szezon vegen. Ket het alatt elmegy a bajnoksaguk.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben a Tham meg ütögeti ki az ellenfeleket sorjában és már második.
Ahol Lucas-ból használható embert tudnak faragni a PSG posvány után, ott rendben van a mentális, taktikai és fizikális felkészítés
flzoli
Az a baj, hogy így is kevés lesz, mindig jön vki, aki jobb. Amikor a nagyok gyengélkedtek, ott volt a Leicester. Most jön a Liverpool beérik Klopp munkája, s a Cityt sem írnám még le. Poch lelép, s tartok tőle bezárul a bajnoki cím lehetőségének kapuja. Mondjuk 10 évvel ezelőtt nem gondoltam volna, hogy valaha ilyen közel leszünk hozzá, nem hogy még éveken keresztül dörömbölünk a kapujában. Úgy hogy nem panaszkodom 😊
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 754 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Közben a Tham meg ütögeti ki az ellenfeleket sorjában és már második.
Ahol Lucas-ból használható embert tudnak faragni a PSG posvány után, ott rendben van a mentális, taktikai és fizikális felkészítés

több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
4 pont előnnyel, 18 meccsen 0 vereséggel és 7 kapott góllal első helyen karácsonyozni... a legmerészebb álmaimat is felülmúlja, ez az igazi ajándék. 😊
Mikey
Még mindig Karácsony van, frissítsem? 😀
6, 19, 0, 7
😀

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
AN valami a levegőben mert a második meccset veszti el a csapat egyhuzamban. Kurva karácsony

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
Nagyon remélem józsi bácsi nézte a MU meccset.

Gondolom a 2 napi közös munka után annyi volt a taktika, hogy támadjunk és játszatok, ahogy tudtok. Ennek az eredménye az lett, hogy kiderült vannak ügyes játékosaink, akik igenis tudnak focizni (még akkor is ha a Cardiff volt az ellenfél). Arról ne is beszéljünk, hogy rendesen fel lett szántva a pálya. Az meg kb hihetetlen, hogy Fergie utolsó meccsén rúgtunk utoljára ötöt. +1, ennyi pacsizást az elmúlt 3 évben összesen nem láttam, mint tegnap.

Jó, tudom, hogy egy meccs alapján nem kell egyből azt hinni, hogy Ole is 3 bl győzelemmel mutatkozik be, de ez a tegnapi nagyon jól esett 😀
dugo93
Nem, csak szimplan egy ilyen rohadt fereg tarsasagot, Pogbaval az elen, szerintem ez nagyon is jellemez, nekem azert senki se mondja, hogy azert nem fociztak, mert lanccal fogtak oket vissza. Egyszeruen edzot buktattak, es az en megitelesem szerint ennek mocskosabb dolog nem nagyon letezik a csapatsportok vilagaban.

Tokeletesen latszott, hogy most, hogy vegre eltakarodott az altaluk nem kedvelt pali, hirtelen mar tudnak es akarnak is hajtani meg jatszani. Nekem a bor lesulne a pofamrol, de amig en komoly szinten sportoltam, akkor sem volt meg csak soha olyan gondolatom, hogy baszok bele az egeszbe. Szerintem ezzel nem az edzommel baszok ki, hanem a sajat csapattarsaimat, barataimat, haverjaimat kopom szembe. Es gondom van valakivel vagy sem, azt nem a palyan intezem, nem ott szurom hatba ot, ahol o nem tud „reagalni”.

De persze naiv vagyok, ebben a vilagban a sportolo mar nem sportol rendesen, de meg neki all feljebb, amikor a vilag milliardjait megkeresi, raadasul azert, amit szeret. Pogba egy kurva nagy retek, es nem veletlen, hogy Ferguson is azert kuldte el a Manchestertol anno, mert tudta, hogy a csavoval csak a gond lesz.
Stez
Mert az jobb, hogy a nyilatkozataiban fikázza a saját játékosait? Ha meg ennyire utálják, már a sokadik helyen, az sem véletlen.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 852
Nagyon remélem józsi bácsi nézte a MU meccset.

Gondolom a 2 napi közös munka után annyi volt a taktika, hogy támadjunk és játszatok, ahogy tudtok. Ennek az eredménye az lett, hogy kiderült vannak ügyes játékosaink, akik igenis tudnak focizni (még akkor is ha a Cardiff volt az ellenfél). Arról ne is beszéljünk, hogy rendesen fel lett szántva a pálya. Az meg kb hihetetlen, hogy Fergie utolsó meccsén rúgtunk utoljára ötöt. +1, ennyi pacsizást az elmúlt 3 évben összesen nem láttam, mint tegnap.

Jó, tudom, hogy egy meccs alapján nem kell egyből azt hinni, hogy Ole is 3 bl győzelemmel mutatkozik be, de ez a tegnapi nagyon jól esett 😀
dugo93
Nem, csak szimplan egy ilyen rohadt fereg tarsasagot, Pogbaval az elen, szerintem ez nagyon is jellemez, nekem azert senki se mondja, hogy azert nem fociztak, mert lanccal fogtak oket vissza. Egyszeruen edzot buktattak, es az en megitelesem szerint ennek mocskosabb dolog nem nagyon letezik a csapatsportok vilagaban.

Tokeletesen latszott, hogy most, hogy vegre eltakarodott az altaluk nem kedvelt pali, hirtelen mar tudnak es akarnak is hajtani meg jatszani. Nekem a bor lesulne a pofamrol, de amig en komoly szinten sportoltam, akkor sem volt meg csak soha olyan gondolatom, hogy baszok bele az egeszbe. Szerintem ezzel nem az edzommel baszok ki, hanem a sajat csapattarsaimat, barataimat, haverjaimat kopom szembe. Es gondom van valakivel vagy sem, azt nem a palyan intezem, nem ott szurom hatba ot, ahol o nem tud „reagalni”.

De persze naiv vagyok, ebben a vilagban a sportolo mar nem sportol rendesen, de meg neki all feljebb, amikor a vilag milliardjait megkeresi, raadasul azert, amit szeret. Pogba egy kurva nagy retek, es nem veletlen, hogy Ferguson is azert kuldte el a Manchestertol anno, mert tudta, hogy a csavoval csak a gond lesz.
Stez
soha nem igazolnék olyan játékost, akinek Raiola az ügynöke.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyon remélem józsi bácsi nézte a MU meccset.

Gondolom a 2 napi közös munka után annyi volt a taktika, hogy támadjunk és játszatok, ahogy tudtok. Ennek az eredménye az lett, hogy kiderült vannak ügyes játékosaink, akik igenis tudnak focizni (még akkor is ha a Cardiff volt az ellenfél). Arról ne is beszéljünk, hogy rendesen fel lett szántva a pálya. Az meg kb hihetetlen, hogy Fergie utolsó meccsén rúgtunk utoljára ötöt. +1, ennyi pacsizást az elmúlt 3 évben összesen nem láttam, mint tegnap.

Jó, tudom, hogy egy meccs alapján nem kell egyből azt hinni, hogy Ole is 3 bl győzelemmel mutatkozik be, de ez a tegnapi nagyon jól esett 😀
dugo93
Nem, csak szimplan egy ilyen rohadt fereg tarsasagot, Pogbaval az elen, szerintem ez nagyon is jellemez, nekem azert senki se mondja, hogy azert nem fociztak, mert lanccal fogtak oket vissza. Egyszeruen edzot buktattak, es az en megitelesem szerint ennek mocskosabb dolog nem nagyon letezik a csapatsportok vilagaban.

Tokeletesen latszott, hogy most, hogy vegre eltakarodott az altaluk nem kedvelt pali, hirtelen mar tudnak es akarnak is hajtani meg jatszani. Nekem a bor lesulne a pofamrol, de amig en komoly szinten sportoltam, akkor sem volt meg csak soha olyan gondolatom, hogy baszok bele az egeszbe. Szerintem ezzel nem az edzommel baszok ki, hanem a sajat csapattarsaimat, barataimat, haverjaimat kopom szembe. Es gondom van valakivel vagy sem, azt nem a palyan intezem, nem ott szurom hatba ot, ahol o nem tud „reagalni”.

De persze naiv vagyok, ebben a vilagban a sportolo mar nem sportol rendesen, de meg neki all feljebb, amikor a vilag milliardjait megkeresi, raadasul azert, amit szeret. Pogba egy kurva nagy retek, es nem veletlen, hogy Ferguson is azert kuldte el a Manchestertol anno, mert tudta, hogy a csavoval csak a gond lesz.

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
4 pont előnnyel, 18 meccsen 0 vereséggel és 7 kapott góllal első helyen karácsonyozni... a legmerészebb álmaimat is felülmúlja, ez az igazi ajándék. 😊
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
Nagyon remélem józsi bácsi nézte a MU meccset.

Gondolom a 2 napi közös munka után annyi volt a taktika, hogy támadjunk és játszatok, ahogy tudtok. Ennek az eredménye az lett, hogy kiderült vannak ügyes játékosaink, akik igenis tudnak focizni (még akkor is ha a Cardiff volt az ellenfél). Arról ne is beszéljünk, hogy rendesen fel lett szántva a pálya. Az meg kb hihetetlen, hogy Fergie utolsó meccsén rúgtunk utoljára ötöt. +1, ennyi pacsizást az elmúlt 3 évben összesen nem láttam, mint tegnap.

Jó, tudom, hogy egy meccs alapján nem kell egyből azt hinni, hogy Ole is 3 bl győzelemmel mutatkozik be, de ez a tegnapi nagyon jól esett 😀

több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 129
Aztaqrvaaaaa 😮 😮

 index.hu/sport/futball/2018/12/22/orult_nagy_bombagollal_kapott_ki_a_man_city/

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
kikapott a dinamo london, a City...eddig jól alakult
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 517
Minden szava!!!! [főleg a generációra tett megjegyzések nagyáltalánosságban.]

 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/mu-a-busz-ala-loktek-keane-vedelmebe-vette-mourinhot-2675463
bogec7
A saját maga által leparkolt busz alá😁
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Közbe mi meg már inkább a karira gondolunk mint a meccsre.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ftc-szerzodtettek-a-bate-valogatott-csatarat-hivatalos-2675421

Konkretan allando BL es EL csapattol jon a Fradiba. Jo dolog ez, hogy jobb csapattol tudnak igazolni kvazi nem cserepadkoptato jatekost, de szakmai ervet nem tudok felhozni , hogy miert a Fradit valasztotta.
Bode megy a Puskasba?

Kozben Elek meg ha jo ajanlatot kapna jonne haza 😀
Vidi nezegeti allitolag.
ZoliMP
Én fel tudok hozni egy érvet:

 444.hu/2018/12/21/evi-6-millio-euroval-tamogatja-a-fradit-az-mvm?fbclid=IwAR2t2TBn_vJxuE9DTwdSiU8fA41jnPqXqxfvzNozroFu_-NhIvO-N-l9Mt4
petey
Biztos jól néznek majd ki a Fradi Majd Valamikor Máskor csoportkörbe jutunk mezek
flzoli
Ez nagyon jó volt.
Majdnem nevettem.
Kenny
Majd Valamikor Mosolyogsz 😊
somoskovig
Már Valószínűleg neM.

több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 129
Minden szava!!!! [főleg a generációra tett megjegyzések nagyáltalánosságban.]

 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/mu-a-busz-ala-loktek-keane-vedelmebe-vette-mourinhot-2675463

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ftc-szerzodtettek-a-bate-valogatott-csatarat-hivatalos-2675421

Konkretan allando BL es EL csapattol jon a Fradiba. Jo dolog ez, hogy jobb csapattol tudnak igazolni kvazi nem cserepadkoptato jatekost, de szakmai ervet nem tudok felhozni , hogy miert a Fradit valasztotta.
Bode megy a Puskasba?

Kozben Elek meg ha jo ajanlatot kapna jonne haza 😀
Vidi nezegeti allitolag.
ZoliMP
Én fel tudok hozni egy érvet:

 444.hu/2018/12/21/evi-6-millio-euroval-tamogatja-a-fradit-az-mvm?fbclid=IwAR2t2TBn_vJxuE9DTwdSiU8fA41jnPqXqxfvzNozroFu_-NhIvO-N-l9Mt4
petey
Biztos jól néznek majd ki a Fradi Majd Valamikor Máskor csoportkörbe jutunk mezek
flzoli
Ez nagyon jó volt.
Majdnem nevettem.
Kenny
Lehet ha rasszista, náci, lenéző, nagyképű, álszent, kétszínű, primitív kocsmatöltelék effektekkel adom elő jobban átjön a lényeg. Az a stílus gondolom ismerősebb a Szögletből
flzoli
Általánosítasz, ami hatalmas hiba. De szíved joga.

Szerkesztette: Kenny

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Elsőre a statjai tök átlagosak, vagy csatárnál--4-5 meccsenként egy góól--akár még alattiak is, de egy gyengébb színvonalú bajnokságban akár még ki is emelkedhet majd.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ftc-szerzodtettek-a-bate-valogatott-csatarat-hivatalos-2675421

Konkretan allando BL es EL csapattol jon a Fradiba. Jo dolog ez, hogy jobb csapattol tudnak igazolni kvazi nem cserepadkoptato jatekost, de szakmai ervet nem tudok felhozni , hogy miert a Fradit valasztotta.
Bode megy a Puskasba?

Kozben Elek meg ha jo ajanlatot kapna jonne haza 😀
Vidi nezegeti allitolag.
ZoliMP
Én fel tudok hozni egy érvet:

 444.hu/2018/12/21/evi-6-millio-euroval-tamogatja-a-fradit-az-mvm?fbclid=IwAR2t2TBn_vJxuE9DTwdSiU8fA41jnPqXqxfvzNozroFu_-NhIvO-N-l9Mt4
petey
Biztos jól néznek majd ki a Fradi Majd Valamikor Máskor csoportkörbe jutunk mezek
flzoli
Ez nagyon jó volt.
Majdnem nevettem.
Kenny
Majd Valamikor Mosolyogsz 😊