Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem a jobb csapat ment tovább, hanem az aki a második meccsen jobban akart!
Az egész párharc nagyon érdekes volt, azt mondom, hogy mindkét találkozón a vendéggárda elintézhette volna az egész párharcot, de kihagyta a lehetőségeit. Akár az első meccsen, akár ma itt a vendégcsapat lőhetett volna simán 3-at! A Barca szerintem elhitte, hogy továbbmegy, a Pool meg jól használta ki a helyzeteit.

Durva lenne ha egy angol házi derbi menne a világ végére 😊
NB2
Az a helyzet, hogy aki képességben hozzá tehetett volna, ők már mind agyon nyerték magukat. Akiknek pedig még "volt tétje" azok kevesek hozzá, hogy lökést adjanak. Ráadásul elég egy kis baki pont az egyik legstabilabb embertől (Alba) s kész a baj.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez is egyébként azt mutatja nem elég csak a pálya szélére állni, ki is kell találni valamit.

Nem mondom, hogy Valverde totál fogalmatlan, de messze van Klopptól, Peptől, de még Luis Enriquetől is. Otthon az volt a szerencséje, hogy a két madridi csapat még többet lúzerkedett. Hosszú távon csak kijön vele kapcsolatban, amitől tartottam, mikor kinevezték.
dande
Pont ezt mondtam ma bent, hogy azért, amikor előjön Valverde neve, mindig meglepődöm, hogy ő a Barcánál edző. Ilyen jellegtelen trénert nem is tudom, hogy láttam-e mostanában

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez is egyébként azt mutatja nem elég csak a pálya szélére állni, ki is kell találni valamit.

Nem mondom, hogy Valverde totál fogalmatlan, de messze van Klopptól, Peptől, de még Luis Enriquetől is. Otthon az volt a szerencséje, hogy a két madridi csapat még többet lúzerkedett. Hosszú távon csak kijön vele kapcsolatban, amitől tartottam, mikor kinevezték.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mission Impossible Anfield Edition. Kiváló hangulat, amit a Camp Nouban vagy a Bernabéuban nem kapsz meg.
Gergőbácsi
Angliában szerintem már csak itt vannak "IGAZI SZURKOLÓK" vagy is maradtak.Máshol már csak nézők vannak.Eszméletlen hangulatot csináltak le a kalappal elöttük és a csapat elött is.Klopp meg egy remek edző !!!
Rózsa Sándor (betyár)
Nemetorszagban es Olaszorszagban is megkapod ugyan ezt a szurkolast. A Balkanrol nem is beszelve. Nezd meg mi volt a PAOK-nal azutan hogy 34 ev utan megnyertek a bajnoksagot.
Angliaban meg ott a City pl, vagy epp a Chelsea, akinek nem annyira hangosak a nezoik.
Anfield, Old Trafford + a Wembley valogatott meccseken mondjuk tenyleg csoda.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Nem a jobb csapat ment tovább, hanem az aki a második meccsen jobban akart!
Az egész párharc nagyon érdekes volt, azt mondom, hogy mindkét találkozón a vendéggárda elintézhette volna az egész párharcot, de kihagyta a lehetőségeit. Akár az első meccsen, akár ma itt a vendégcsapat lőhetett volna simán 3-at! A Barca szerintem elhitte, hogy továbbmegy, a Pool meg jól használta ki a helyzeteit.

Durva lenne ha egy angol házi derbi menne a világ végére 😊
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Egyszer. Egyszer kellett volna a Barcának megőrizni egy hazai háromgólos előnyt, és jöhet a kurva nagy kasza. Egyszer kellett volna...
Wyatt
Mé nem vetted ki?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Mission Impossible Anfield Edition. Kiváló hangulat, amit a Camp Nouban vagy a Bernabéuban nem kapsz meg.
Gergőbácsi
Vagy mégis...
kapitnono
Nekem az említett helyeken nem úgy tűnt.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
úgy látom az Ajaxnak kell drukkolni innentől 😊
manuszka86
Eddig is nekik kellett volna, de jobb későn... 😊

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyszer. Egyszer kellett volna a Barcának megőrizni egy hazai háromgólos előnyt, és jöhet a kurva nagy kasza. Egyszer kellett volna...

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
Hendersonnak hány tüdeje van amúgy?
Hanni
Feher jatekos nem futott meg ennyit egy meccsen az kurvaelet.

Amilyen szarul taktikazott klopp az elso meccsen hatranybol, ma olyan jol nyomta. De ahogy arnold atbaszott origin es piquen kivul mindenkit, az valami zsenialis volt. Ev jelenete. A mai meccsen ujfent bebizonyosodott hogy Puskas a goat 😀
eaglesmcnabb
a 2013-14-es bajnoki versenyfutást az pecsételte meg, hogy a Sziti elleni győztes meccs (talán 35. forduló) legvégén csinált egy teljesen felesleges kiállítást. az ő futómennyisége nagyon hiányzott akkor. következő preseasonban volt az a viccelődés tárgya, hogy az amerikai túrán a városok között Hendo futva közlekedett (vagy valami ilyesmi).

csak 2014-15-ben elkezdődtek a sérülések, és azóta most talált magára fizikailag és játékilag is.
slowmotion
meg ugye Fabinho érkezése előtt ő játszott szűrőt
most végre előrébb játszhat, látszik is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Mission Impossible Anfield Edition. Kiváló hangulat, amit a Camp Nouban vagy a Bernabéuban nem kapsz meg.
Gergőbácsi
Angliában szerintem már csak itt vannak "IGAZI SZURKOLÓK" vagy is maradtak.Máshol már csak nézők vannak.Eszméletlen hangulatot csináltak le a kalappal elöttük és a csapat elött is.Klopp meg egy remek edző !!!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Hendersonnak hány tüdeje van amúgy?
Hanni
Feher jatekos nem futott meg ennyit egy meccsen az kurvaelet.

Amilyen szarul taktikazott klopp az elso meccsen hatranybol, ma olyan jol nyomta. De ahogy arnold atbaszott origin es piquen kivul mindenkit, az valami zsenialis volt. Ev jelenete. A mai meccsen ujfent bebizonyosodott hogy Puskas a goat 😀
eaglesmcnabb
a 2013-14-es bajnoki versenyfutást az pecsételte meg, hogy a Sziti elleni győztes meccs (talán 35. forduló) legvégén csinált egy teljesen felesleges kiállítást. az ő futómennyisége nagyon hiányzott akkor. következő preseasonban volt az a viccelődés tárgya, hogy az amerikai túrán a városok között Hendo futva közlekedett (vagy valami ilyesmi).

csak 2014-15-ben elkezdődtek a sérülések, és azóta most talált magára fizikailag és játékilag is.
több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Köszönöm, Liverpool! Mást most képtelen vagyok kinyögni. Még mindig remegek. YNWA!

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Hendersonnak hány tüdeje van amúgy?
Hanni
Feher jatekos nem futott meg ennyit egy meccsen az kurvaelet.

Amilyen szarul taktikazott klopp az elso meccsen hatranybol, ma olyan jol nyomta. De ahogy arnold atbaszott origin es piquen kivul mindenkit, az valami zsenialis volt. Ev jelenete. A mai meccsen ujfent bebizonyosodott hogy Puskas a goat 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
Akkor most vegyük elő a Klopp témát vagy várjunk holnapig ?
Toca
másodikáig

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Akkor most vegyük elő a Klopp témát vagy várjunk holnapig ?
több mint 4 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 203
Manchester United szurkolóként örülök, hogy sikerült véghezvinni ezt a csodát és még szurkoltam is érte, le a kalappal a Liverpool előtt. Már az első meccsen is jobbak voltak, teljesen megérdemelten döntőznek.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
Mission Impossible Anfield Edition. Kiváló hangulat, amit a Camp Nouban vagy a Bernabéuban nem kapsz meg.
Gergőbácsi
Vagy mégis...


több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Mission Impossible Anfield Edition. Kiváló hangulat, amit a Camp Nouban vagy a Bernabéuban nem kapsz meg.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
ezekután minimum 2 kapushibát várok a Pooltól a döntőben
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valverde meg szerintem menjen kapásból vissza baszkföldre, hátha az ETA megvédi.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
úgy látom az Ajaxnak kell drukkolni innentől 😊
manuszka86
Így van hátha ők esnek ki 😛
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Mondtam én hogy Alexander Arnold kell az első meccsre is
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 056 — Patriots fan
úgy látom az Ajaxnak kell drukkolni innentől 😊

több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Alatriste-nek küldök egy virtuális sört. Vagy négyet.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.