NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 519 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem mostmá a Pool behúzza a BL-t. Szegények végigszenvedték, meg a PL-t is, kurvajó formákat hoznak aztán csak nem sikerül hozni, most tegnap meg hoztak ismét egy olyan mutatványt amit kb senki se gondolt volna, gyakorlatilag ha lehet így mondani a nehezén túl vannak! Meg amúgy is BL győzelem > PL győzelem
Coolearie
[/b]

Liverpool esetében nem biztos. Az egyiket majd 30 éve nyerték utoljára. Persze nem lesznek szomorúak, ha sikerül, pláne így. De azért a PL az PL.
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Remélem mostmá a Pool behúzza a BL-t. Szegények végigszenvedték, meg a PL-t is, kurvajó formákat hoznak aztán csak nem sikerül hozni, most tegnap meg hoztak ismét egy olyan mutatványt amit kb senki se gondolt volna, gyakorlatilag ha lehet így mondani a nehezén túl vannak! Meg amúgy is BL győzelem > PL győzelem

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez egy tipikus Real-Barca meccs volt abból a szempontból, hogy a Real (alias Pool) dominálja a meccset, egymás után alakítja ki a helyzeteket, amiket elbalfaszkodnak persze, majd jön a Barca mákos gól a semmiből, és onnan megsoroznak bárkit több góllal. Az első félidőben simán rúghattak volna 1-2 gólt, amivel lehűtötték volna a kedélyeket egyből, hogy aztán a második félidőben a kitámadó Pool-t agyonüssék (ahogy a Real-t szokták)

Jó eséllyel a Salah-Mané-Firminho hármas ugyan úgy elnyomizta volna a helyzetei nagy részét mint eddig, szóval talán még jól is jött nekik, hogy sérültet jelentettek.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/RobinFlavell/status/1125868967816585222

szivembol szolt 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 519 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem a jobb csapat ment tovább, hanem az aki a második meccsen jobban akart!
Az egész párharc nagyon érdekes volt, azt mondom, hogy mindkét találkozón a vendéggárda elintézhette volna az egész párharcot, de kihagyta a lehetőségeit. Akár az első meccsen, akár ma itt a vendégcsapat lőhetett volna simán 3-at! A Barca szerintem elhitte, hogy továbbmegy, a Pool meg jól használta ki a helyzeteit.

Durva lenne ha egy angol házi derbi menne a világ végére 😊
NB2
Nem a jobb csapat ment tovább? Ne haragudj, de ez mi a franc? Mindkét meccsen kis túlzással lejátszották az ellenfelüket, a másodikon pedig végre be is lőtték a helyzeteket.
PEEtör
Az odavágón nagyon tetszett a Pool játéka. Szerintem 60 percig lejátszották a Barcát a pályáról, de balfékek voltak elől.
Tegnap nem volt az a dominancia a pályán, tolták ezerrel és ha a kapu elé értek belőtték. Ha most végiggondolom nem volt a Poolnak a gólokon kívül több helyzete mint amit kihagyott a Barca. Pedig Messi olyan labdákat tolt nekik, hogy ihaj! Pl 1-0 után baromira nem volt benne a játékban, hogy a Pool lő kettőt, nemhogy 3-at😊

Egyébként összekevertem a Bl és az EL döntő helyszínét😊 Az EL döntő lesz Bakuban és a BL Madridban. Igaz full angol döntő lehet mindkettőn!
NB2
Hát nagyon más meccset néztünk akkor ha szerinted a Barca volt a jobb csapat, bár mivel te kijelentetted hogy innen sima a Barcának 1 hónapja, így nem csodálom 😛
Tény, hogy az 1. meccs dominanciája után kicsit másképp állt fel a Pool mert nem akartak belerohanni ugyanabba, hogy kontrázzák őket és gól.
Ez a Barca nekem nagyon nyögvenyelős egyszerűen annyira Messi körül forog ha ő most nem ihletet napot fog ki akkor ez a csapat szenved egy szervezett csapat ellen.

Lehet hogy 1-0 után nem volt benne a játékban de az első meccsen meg 1-0 se volt benne aztán pláne nem a 3-0 ami utána 5 is lehetett volna.

Maradjunk annyiba, hogy mindkét csapat meglőhette volna a továbbjutáshoz szükséges góljait mindkét meccsen.
Én a 4-3-as összesítést rohadtul reálisnak látom a 0-3 4-0 meccs eredmények kicsit torzabbnak.
Toca
Mint csapat jobb csapat a Barca! Ráadásul én úgy nézem a meccset, hogy 3-0-ra kell nyerni a Poolnak! Nyilván nekik kellet támadni nem a Barcának. Azért ha 1-0-nál az az orbitális Barca helyzet (4-en voltak a kapussal szemben) bemegy ott vége lett volna a meccsnek. Én örültem a Pool győzelmének, de tetszik, nem tetszik a tegnapi felállás miatt itt a Barca nagyon bután játszott. Röhögve nyernie kellett volna.

Lehet hogy 1-0 után nem volt benne a játékban de az első meccsen meg 1-0 se volt benne aztán pláne nem a 3-0 ami utána 5 is lehetett volna.
Hiszed vagy nem elkezdtem pötyögni, hogy az első meccsen se volt benne, de aztán kitöröltem😊
NB2
Az helyzet, hogy az első meccsen kb a 3-3 lett volna a reális eredmény ezen meg mondjuk az 5-2 a Poolnak, úgy, hogy mindenképp jobbak voltak a két meccset tekintve, játékaban biztosan. Ezt Barca drukkerkénteel kell ismerni. Ez nem olyan volt, mint anno mikor az Inter kivert minket vagy a Roma tavaly. Valóban a különbséget Klopp jelentette. Ez van, kellene társakat találni Messi mellé, főleg mentálisan. Na meg persze egy taktikailag kompetens edzőt.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 932
osszessegeben megerdemelte a pool, de itt mindket csapat "ludas".
A barca nem jatszott olyan szimpatikusan egyik meccsen sem, de lezarhattak volna Dembele altal a parharcot. A pool meg betolta az all in-t es bejott.Becker azt hozta most amit az elso meccsen Stegen.a 4-3 realis de a 4-0 3-0 nagyon torzit.

Valverde lehet rosszul vezeti a csapatot de ez nem csak az o hibaja
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Nem a jobb csapat ment tovább, hanem az aki a második meccsen jobban akart!
Az egész párharc nagyon érdekes volt, azt mondom, hogy mindkét találkozón a vendéggárda elintézhette volna az egész párharcot, de kihagyta a lehetőségeit. Akár az első meccsen, akár ma itt a vendégcsapat lőhetett volna simán 3-at! A Barca szerintem elhitte, hogy továbbmegy, a Pool meg jól használta ki a helyzeteit.

Durva lenne ha egy angol házi derbi menne a világ végére 😊
NB2
Nem a jobb csapat ment tovább? Ne haragudj, de ez mi a franc? Mindkét meccsen kis túlzással lejátszották az ellenfelüket, a másodikon pedig végre be is lőtték a helyzeteket.
PEEtör
Az odavágón nagyon tetszett a Pool játéka. Szerintem 60 percig lejátszották a Barcát a pályáról, de balfékek voltak elől.
Tegnap nem volt az a dominancia a pályán, tolták ezerrel és ha a kapu elé értek belőtték. Ha most végiggondolom nem volt a Poolnak a gólokon kívül több helyzete mint amit kihagyott a Barca. Pedig Messi olyan labdákat tolt nekik, hogy ihaj! Pl 1-0 után baromira nem volt benne a játékban, hogy a Pool lő kettőt, nemhogy 3-at😊

Egyébként összekevertem a Bl és az EL döntő helyszínét😊 Az EL döntő lesz Bakuban és a BL Madridban. Igaz full angol döntő lehet mindkettőn!
NB2
Hát nagyon más meccset néztünk akkor ha szerinted a Barca volt a jobb csapat, bár mivel te kijelentetted hogy innen sima a Barcának 1 hónapja, így nem csodálom 😛
Tény, hogy az 1. meccs dominanciája után kicsit másképp állt fel a Pool mert nem akartak belerohanni ugyanabba, hogy kontrázzák őket és gól.
Ez a Barca nekem nagyon nyögvenyelős egyszerűen annyira Messi körül forog ha ő most nem ihletet napot fog ki akkor ez a csapat szenved egy szervezett csapat ellen.

Lehet hogy 1-0 után nem volt benne a játékban de az első meccsen meg 1-0 se volt benne aztán pláne nem a 3-0 ami utána 5 is lehetett volna.

Maradjunk annyiba, hogy mindkét csapat meglőhette volna a továbbjutáshoz szükséges góljait mindkét meccsen.
Én a 4-3-as összesítést rohadtul reálisnak látom a 0-3 4-0 meccs eredmények kicsit torzabbnak.
Toca
Mint csapat jobb csapat a Barca! Ráadásul én úgy nézem a meccset, hogy 3-0-ra kell nyerni a Poolnak! Nyilván nekik kellet támadni nem a Barcának. Azért ha 1-0-nál az az orbitális Barca helyzet (4-en voltak a kapussal szemben) bemegy ott vége lett volna a meccsnek. Én örültem a Pool győzelmének, de tetszik, nem tetszik a tegnapi felállás miatt itt a Barca nagyon bután játszott. Röhögve nyernie kellett volna.

Lehet hogy 1-0 után nem volt benne a játékban de az első meccsen meg 1-0 se volt benne aztán pláne nem a 3-0 ami utána 5 is lehetett volna.
Hiszed vagy nem elkezdtem pötyögni, hogy az első meccsen se volt benne, de aztán kitöröltem😊
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Nem a jobb csapat ment tovább, hanem az aki a második meccsen jobban akart!
Az egész párharc nagyon érdekes volt, azt mondom, hogy mindkét találkozón a vendéggárda elintézhette volna az egész párharcot, de kihagyta a lehetőségeit. Akár az első meccsen, akár ma itt a vendégcsapat lőhetett volna simán 3-at! A Barca szerintem elhitte, hogy továbbmegy, a Pool meg jól használta ki a helyzeteit.

Durva lenne ha egy angol házi derbi menne a világ végére 😊
NB2
Nem a jobb csapat ment tovább? Ne haragudj, de ez mi a franc? Mindkét meccsen kis túlzással lejátszották az ellenfelüket, a másodikon pedig végre be is lőtték a helyzeteket.
PEEtör
Az odavágón nagyon tetszett a Pool játéka. Szerintem 60 percig lejátszották a Barcát a pályáról, de balfékek voltak elől.
Tegnap nem volt az a dominancia a pályán, tolták ezerrel és ha a kapu elé értek belőtték. Ha most végiggondolom nem volt a Poolnak a gólokon kívül több helyzete mint amit kihagyott a Barca. Pedig Messi olyan labdákat tolt nekik, hogy ihaj! Pl 1-0 után baromira nem volt benne a játékban, hogy a Pool lő kettőt, nemhogy 3-at😊

Egyébként összekevertem a Bl és az EL döntő helyszínét😊 Az EL döntő lesz Bakuban és a BL Madridban. Igaz full angol döntő lehet mindkettőn!
NB2
Hát nagyon más meccset néztünk akkor ha szerinted a Barca volt a jobb csapat, bár mivel te kijelentetted hogy innen sima a Barcának 1 hónapja, így nem csodálom 😛
Tény, hogy az 1. meccs dominanciája után kicsit másképp állt fel a Pool mert nem akartak belerohanni ugyanabba, hogy kontrázzák őket és gól.
Ez a Barca nekem nagyon nyögvenyelős egyszerűen annyira Messi körül forog ha ő most nem ihletet napot fog ki akkor ez a csapat szenved egy szervezett csapat ellen.

Lehet hogy 1-0 után nem volt benne a játékban de az első meccsen meg 1-0 se volt benne aztán pláne nem a 3-0 ami utána 5 is lehetett volna.

Maradjunk annyiba, hogy mindkét csapat meglőhette volna a továbbjutáshoz szükséges góljait mindkét meccsen.
Én a 4-3-as összesítést rohadtul reálisnak látom a 0-3 4-0 meccs eredmények kicsit torzabbnak.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem a jobb csapat ment tovább, hanem az aki a második meccsen jobban akart!
Az egész párharc nagyon érdekes volt, azt mondom, hogy mindkét találkozón a vendéggárda elintézhette volna az egész párharcot, de kihagyta a lehetőségeit. Akár az első meccsen, akár ma itt a vendégcsapat lőhetett volna simán 3-at! A Barca szerintem elhitte, hogy továbbmegy, a Pool meg jól használta ki a helyzeteit.

Durva lenne ha egy angol házi derbi menne a világ végére 😊
NB2
Nem a jobb csapat ment tovább? Ne haragudj, de ez mi a franc? Mindkét meccsen kis túlzással lejátszották az ellenfelüket, a másodikon pedig végre be is lőtték a helyzeteket.
PEEtör
Az odavágón nagyon tetszett a Pool játéka. Szerintem 60 percig lejátszották a Barcát a pályáról, de balfékek voltak elől.
Tegnap nem volt az a dominancia a pályán, tolták ezerrel és ha a kapu elé értek belőtték. Ha most végiggondolom nem volt a Poolnak a gólokon kívül több helyzete mint amit kihagyott a Barca. Pedig Messi olyan labdákat tolt nekik, hogy ihaj! Pl 1-0 után baromira nem volt benne a játékban, hogy a Pool lő kettőt, nemhogy 3-at😊

Egyébként összekevertem a Bl és az EL döntő helyszínét😊 Az EL döntő lesz Bakuban és a BL Madridban. Igaz full angol döntő lehet mindkettőn!
NB2
Kikerult a fek a csapatbol (Szalah), most mar ment a golloves. 8)

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Nem a jobb csapat ment tovább, hanem az aki a második meccsen jobban akart!
Az egész párharc nagyon érdekes volt, azt mondom, hogy mindkét találkozón a vendéggárda elintézhette volna az egész párharcot, de kihagyta a lehetőségeit. Akár az első meccsen, akár ma itt a vendégcsapat lőhetett volna simán 3-at! A Barca szerintem elhitte, hogy továbbmegy, a Pool meg jól használta ki a helyzeteit.

Durva lenne ha egy angol házi derbi menne a világ végére 😊
NB2
Nem a jobb csapat ment tovább? Ne haragudj, de ez mi a franc? Mindkét meccsen kis túlzással lejátszották az ellenfelüket, a másodikon pedig végre be is lőtték a helyzeteket.
PEEtör
Az odavágón nagyon tetszett a Pool játéka. Szerintem 60 percig lejátszották a Barcát a pályáról, de balfékek voltak elől.
Tegnap nem volt az a dominancia a pályán, tolták ezerrel és ha a kapu elé értek belőtték. Ha most végiggondolom nem volt a Poolnak a gólokon kívül több helyzete mint amit kihagyott a Barca. Pedig Messi olyan labdákat tolt nekik, hogy ihaj! Pl 1-0 után baromira nem volt benne a játékban, hogy a Pool lő kettőt, nemhogy 3-at😊

Egyébként összekevertem a Bl és az EL döntő helyszínét😊 Az EL döntő lesz Bakuban és a BL Madridban. Igaz full angol döntő lehet mindkettőn!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 519 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagy gondok vannak ha ez így igaz....

 m.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/barca-nem-eleg-a-kieses-a-meccs-utan-jott-az-ujabb-csapas-messinek-2699105
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Mission Impossible Anfield Edition. Kiváló hangulat, amit a Camp Nouban vagy a Bernabéuban nem kapsz meg.
Gergőbácsi
Angliában szerintem már csak itt vannak "IGAZI SZURKOLÓK" vagy is maradtak.Máshol már csak nézők vannak.Eszméletlen hangulatot csináltak le a kalappal elöttük és a csapat elött is.Klopp meg egy remek edző !!!
Rózsa Sándor (betyár)
Nemetorszagban es Olaszorszagban is megkapod ugyan ezt a szurkolast. A Balkanrol nem is beszelve. Nezd meg mi volt a PAOK-nal azutan hogy 34 ev utan megnyertek a bajnoksagot.
Angliaban meg ott a City pl, vagy epp a Chelsea, akinek nem annyira hangosak a nezoik.
Anfield, Old Trafford + a Wembley valogatott meccseken mondjuk tenyleg csoda.
Borbinho
Papa csak Angliáról beszéltem .Olvass vissza ! (Na ez így erős ahogy írtam 😊 De értem mit mondasz , de csak a PL csapatokra gondoltam )
Rózsa Sándor (betyár)
Felreolvastam, sorry.
PL-ben Anfieldhez hasonlo szint meg a St James' Park, meg az Old Trafford (de az sokat "kopott" az egesz MU-val Fergie tavozasa ota :/). Rangadokon nalunk se szokott rossz hangulat lenni (foleg ha jol megy a csapatnak). Szomoru is lennek ha elkoltoznenk/lebontanak a Bridge-et
Borbinho
Sajnos az Old Trafford is már csak a rangadókon hangos. Ráadásul erre már Fergie is panaszkodott 10+ éve, szóval régi probléma ez.

Talán ez a legnagyobb hátránya annak, ha egy csapat világ szinten is beletartozik a legnépszerűbb együttesek közé.

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Messi arca
1-0nál:


2-0


3-0


4-0
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
 twitter.com/btsportfootball/status/1125869308511387648
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Henderson ha ezt végigtolja, ő lesz Kante és Makelele fehér zabigyereke
flzoli
Végigtolta. 😊
Szerelmes vagyok ebbe a csapatba. Barátnőmnek ne mondjátok. Elég neki, ha látja hogyan nézk meccset.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Hmm, elég jó erre kelni, megkellett neznem az osszefoglalot, hogy elhiggyem. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
De jó is erre ébredni:
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/58603072_428379191055319_2779684254225215010_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=3oU7yxEL3JsAb7TzPC-&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCTfbWKw9XRYDoSeIrLxG0mZAGCrwPlT4fFb53J-ZLkgw&oe=662B4425
Sports Illustrated on Instagram: "Soccer, baby — Liverpool needed to make up a 3-goal difference to force a draw with Barcelona in their 2nd leg of the #UCL, they decided it would be better to just win it flat out by scoring 4 goals 😱"
19K likes, 110 comments - sportsillustratedMay 7, 2019 on : "Soccer, baby — Liverpool needed to make up a 3-goal difference to force a draw with Barcelona in their 2nd leg of the #UCL, they decide...".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Valverde akkora looser h a Google elobb dobta ki a kecajost mint ot, amikor utana akartam nezni a karrierjenek

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mission Impossible Anfield Edition. Kiváló hangulat, amit a Camp Nouban vagy a Bernabéuban nem kapsz meg.
Gergőbácsi
Angliában szerintem már csak itt vannak "IGAZI SZURKOLÓK" vagy is maradtak.Máshol már csak nézők vannak.Eszméletlen hangulatot csináltak le a kalappal elöttük és a csapat elött is.Klopp meg egy remek edző !!!
Rózsa Sándor (betyár)
Nemetorszagban es Olaszorszagban is megkapod ugyan ezt a szurkolast. A Balkanrol nem is beszelve. Nezd meg mi volt a PAOK-nal azutan hogy 34 ev utan megnyertek a bajnoksagot.
Angliaban meg ott a City pl, vagy epp a Chelsea, akinek nem annyira hangosak a nezoik.
Anfield, Old Trafford + a Wembley valogatott meccseken mondjuk tenyleg csoda.
Borbinho
Papa csak Angliáról beszéltem .Olvass vissza ! (Na ez így erős ahogy írtam 😊 De értem mit mondasz , de csak a PL csapatokra gondoltam )
Rózsa Sándor (betyár)
Felreolvastam, sorry.
PL-ben Anfieldhez hasonlo szint meg a St James' Park, meg az Old Trafford (de az sokat "kopott" az egesz MU-val Fergie tavozasa ota :/). Rangadokon nalunk se szokott rossz hangulat lenni (foleg ha jol megy a csapatnak). Szomoru is lennek ha elkoltoznenk/lebontanak a Bridge-et

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Nem a jobb csapat ment tovább, hanem az aki a második meccsen jobban akart!
Az egész párharc nagyon érdekes volt, azt mondom, hogy mindkét találkozón a vendéggárda elintézhette volna az egész párharcot, de kihagyta a lehetőségeit. Akár az első meccsen, akár ma itt a vendégcsapat lőhetett volna simán 3-at! A Barca szerintem elhitte, hogy továbbmegy, a Pool meg jól használta ki a helyzeteit.

Durva lenne ha egy angol házi derbi menne a világ végére 😊
NB2
Nem a jobb csapat ment tovább? Ne haragudj, de ez mi a franc? Mindkét meccsen kis túlzással lejátszották az ellenfelüket, a másodikon pedig végre be is lőtték a helyzeteket.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Angliában szerintem már csak itt vannak "IGAZI SZURKOLÓK" vagy is maradtak.Máshol már csak nézők vannak.Eszméletlen hangulatot csináltak le a kalappal elöttük és a csapat elött is.Klopp meg egy remek edző !!!
Rózsa Sándor (betyár)
Ha kibattyogok a heliy csapat, a Luton FC meccsere (most epp feljutoban vannak megint), igencsak komoly es elvezetes szinvonalu meccseket lathatok. De meg harmadosztalyban is.
Mondok egy esetet. Egy srac Szerbiaban eleg jol tolta. Nem nezetkozi szinten, de jol. kijott angliaba, es kezdetnek a negyedosztalyba szerzodott, mert az bemelegitesnek eleg. Felig afrikai srac, anyai agon, fizikalisan rendben van, technikailailag pedig ott kiemelkedo volt. Csakhogy itt ahogy o mondta, eltapostak. Egyszeruen annyira jol meg lehet elni egy afrkiai, Kelet-Europai sracnak is a focibol, hogy oriasi a hajtas. Most hatodosztalyban edzodik a gyerek.
Azert mondom, mert meg a Portugal, vagy nemet bajnoksagbol erkezoknek is kell felkeszites, foleg a PL-ben.
Es bizony, a szurkolas is ennek megfelelo. Az ismertebb, jelenleg nem PL csapatok szurkoloi is atom hangulatot generalnak minden meccsen. Mondjuk tudom, hogy szereted az ilyesmit, ajanlom a Netflixen is a "Sunderland `Til I Die" c. sorozatot figyelmedbe. Angolul van, de ertheto. Pedig ok eleg lent vannak. De az mindegy. Nekem kollegaim, mikor a Luton szar volt, akkor is minden meccsen kint voltak, es tiszta szivbol szurkoltak. Itt a foci szent dolog. Ahogy Olaszorszagban is, csak mashogy.
A Liverpoolnal azt szoktak mondani, hogy kevesebb a "nemzetkozi" szurkolo a stadionban. Lehet, de nem sokkal. Urban legend, de jol hangzik.

Ha engem kerdezne valaki, akkor azt mondom, ha torokorszagban jarsz, es van lehetoseged, egy Fener-Besiktas hangulata eletre szolo elmeny. En nem voltam, de haver volt, azota is emlegeti. Persze egy Lazio-Roma sem kutya.
ulpianus
A legek legjére vágysz akkor Boca Juniors River Plate ☝☝☝☝
(kapizsgálom ezt a fajta kultúrát egy kicsit👌 ) De az angol alsóbb osztályokról amit irtál elég hasznos és érdekes volt.Az első kiírásom a PL csapataira vonatkozott ,mert sajnos ott figyelhető meg az a tendencia ,hogy szurkolók helyett már zömében selfi botos nézelődők vannak lassan a mérkőzéseken.Tisztelet a kivételnek.
Rózsa Sándor (betyár)
amennyibe kerülnek a jegyek, meg is lehet érteni.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez is egyébként azt mutatja nem elég csak a pálya szélére állni, ki is kell találni valamit.

Nem mondom, hogy Valverde totál fogalmatlan, de messze van Klopptól, Peptől, de még Luis Enriquetől is. Otthon az volt a szerencséje, hogy a két madridi csapat még többet lúzerkedett. Hosszú távon csak kijön vele kapcsolatban, amitől tartottam, mikor kinevezték.
dande
Pont ezt mondtam ma bent, hogy azért, amikor előjön Valverde neve, mindig meglepődöm, hogy ő a Barcánál edző. Ilyen jellegtelen trénert nem is tudom, hogy láttam-e mostanában
Wyatt
szegény Tito sem volt az a hatalmas karakter, de mondjuk ő nem olyan szintén jellegtelen edzők után lépett színre, mint Valverde
slowmotion
Igen, de őt nem akartam belevenni. Bár jobban belegondolva, Pep óta azért amúgy sem erős a felhozatal, de Valverde most egy év alatt kétszer is bebizonyította, hogy nemzetközi színtéren nagyon kevés. Mondjuk otthon nem kell sokat csinálnia, mert 38 forduló alatt kijön, hogy a Barca minden (nem csak spanyol) csapatnál erősebb, így ott belefér egy-két érthetetlen meccs. A BL-ben viszont rendre tökön szúrja magát a Barca, pedig évek óta adott a legerősebb csapat. Ez pedig innentől nálam edzői hiba

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ez is egyébként azt mutatja nem elég csak a pálya szélére állni, ki is kell találni valamit.

Nem mondom, hogy Valverde totál fogalmatlan, de messze van Klopptól, Peptől, de még Luis Enriquetől is. Otthon az volt a szerencséje, hogy a két madridi csapat még többet lúzerkedett. Hosszú távon csak kijön vele kapcsolatban, amitől tartottam, mikor kinevezték.
dande
Pont ezt mondtam ma bent, hogy azért, amikor előjön Valverde neve, mindig meglepődöm, hogy ő a Barcánál edző. Ilyen jellegtelen trénert nem is tudom, hogy láttam-e mostanában
Wyatt
Lopetegui, Lucsi... Csupa L betűs

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Angliában szerintem már csak itt vannak "IGAZI SZURKOLÓK" vagy is maradtak.Máshol már csak nézők vannak.Eszméletlen hangulatot csináltak le a kalappal elöttük és a csapat elött is.Klopp meg egy remek edző !!!
Rózsa Sándor (betyár)
Ha kibattyogok a heliy csapat, a Luton FC meccsere (most epp feljutoban vannak megint), igencsak komoly es elvezetes szinvonalu meccseket lathatok. De meg harmadosztalyban is.
Mondok egy esetet. Egy srac Szerbiaban eleg jol tolta. Nem nezetkozi szinten, de jol. kijott angliaba, es kezdetnek a negyedosztalyba szerzodott, mert az bemelegitesnek eleg. Felig afrikai srac, anyai agon, fizikalisan rendben van, technikailailag pedig ott kiemelkedo volt. Csakhogy itt ahogy o mondta, eltapostak. Egyszeruen annyira jol meg lehet elni egy afrkiai, Kelet-Europai sracnak is a focibol, hogy oriasi a hajtas. Most hatodosztalyban edzodik a gyerek.
Azert mondom, mert meg a Portugal, vagy nemet bajnoksagbol erkezoknek is kell felkeszites, foleg a PL-ben.
Es bizony, a szurkolas is ennek megfelelo. Az ismertebb, jelenleg nem PL csapatok szurkoloi is atom hangulatot generalnak minden meccsen. Mondjuk tudom, hogy szereted az ilyesmit, ajanlom a Netflixen is a "Sunderland `Til I Die" c. sorozatot figyelmedbe. Angolul van, de ertheto. Pedig ok eleg lent vannak. De az mindegy. Nekem kollegaim, mikor a Luton szar volt, akkor is minden meccsen kint voltak, es tiszta szivbol szurkoltak. Itt a foci szent dolog. Ahogy Olaszorszagban is, csak mashogy.
A Liverpoolnal azt szoktak mondani, hogy kevesebb a "nemzetkozi" szurkolo a stadionban. Lehet, de nem sokkal. Urban legend, de jol hangzik.

Ha engem kerdezne valaki, akkor azt mondom, ha torokorszagban jarsz, es van lehetoseged, egy Fener-Besiktas hangulata eletre szolo elmeny. En nem voltam, de haver volt, azota is emlegeti. Persze egy Lazio-Roma sem kutya.
ulpianus
A legek legjére vágysz akkor Boca Juniors River Plate ☝☝☝☝
(kapizsgálom ezt a fajta kultúrát egy kicsit👌 ) De az angol alsóbb osztályokról amit irtál elég hasznos és érdekes volt.Az első kiírásom a PL csapataira vonatkozott ,mert sajnos ott figyelhető meg az a tendencia ,hogy szurkolók helyett már zömében selfi botos nézelődők vannak lassan a mérkőzéseken.Tisztelet a kivételnek.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Alatriste-nek küldök egy virtuális sört. Vagy négyet.
Gergőbácsi
Kb most nyugodtam le.
Aldom az eget, hogy anno kis taknyosként fociszerető srácként (egyedül a csaladból) ennek a csapatnak kezdtem el drukkolni.
Eufória <3
alatriste
többiek hova húznak?