Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Szívesen néznék pár fiatalt innen vörösbe is, de a kezdőbe ha nem megy el kulcsember max De Ligt férne el.
De egy Ziyech-nek is tudnék örülni kicsit opciót adva arra az esetre, ha a Mané - Salah kettős lesérül / fáradt / bármi.
Perse sok függ attól is, hogy kik mennek el nyáron akár csak a padról.
alatriste
Kezdek hozzászokni, hogy az Ajaxomat évről évre szétszedik: de Jong, de Ligt, van de Beek, Ziyech, Tadic és Tagliafico nagy sláger lesz, aztán persze jönnek majd jobbak náluk megint
Fast Willie
ami azért vicces, mert Tadicot pl úgy kukázták össze a Liverpool B-ből
slowmotion
Szerintem ő el se megy majd. Igazából ha valakit a Sotonból nem hoz el a Pool akkor annak nincs feljebb a karrierjében. 😀
alatriste
Tadic valószínűleg maradni fog, mert Amszterdamban tényleg elismerik és ő megjárta a poklok poklát
Fast Willie
Játszott a Puskásban?
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
De Light-et kérem nyáron Manchester vörösebbik felébe plííz 😊
manuszka86
Barcás lesz szerintem De Jong, de Ligt és van de Beek is
Fast Willie
Kurva nyomasztó ezt olvasni, remélem nem. 😊
Vrij6
Overmars a sportigazgató, szerinted kivel vannak jó kapcsolatai?
Fast Willie
Twentével? Esetleg a De Graafschappal?😀

Jó, attól még nyomasztó. 😛 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Mit akar még a Spurs? Üres kaput?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Szívesen néznék pár fiatalt innen vörösbe is, de a kezdőbe ha nem megy el kulcsember max De Ligt férne el.
De egy Ziyech-nek is tudnék örülni kicsit opciót adva arra az esetre, ha a Mané - Salah kettős lesérül / fáradt / bármi.
Perse sok függ attól is, hogy kik mennek el nyáron akár csak a padról.
alatriste
Kezdek hozzászokni, hogy az Ajaxomat évről évre szétszedik: de Jong, de Ligt, van de Beek, Ziyech, Tadic és Tagliafico nagy sláger lesz, aztán persze jönnek majd jobbak náluk megint
Fast Willie
ami azért vicces, mert Tadicot pl úgy kukázták össze a Liverpool B-ből
slowmotion
Szerintem ő el se megy majd. Igazából ha valakit a Sotonból nem hoz el a Pool akkor annak nincs feljebb a karrierjében. 😀
alatriste
Tadic valószínűleg maradni fog, mert Amszterdamban tényleg elismerik és ő megjárta a poklok poklát
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
hiaba, Captain America nelkul nehez




"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szívesen néznék pár fiatalt innen vörösbe is, de a kezdőbe ha nem megy el kulcsember max De Ligt férne el.
De egy Ziyech-nek is tudnék örülni kicsit opciót adva arra az esetre, ha a Mané - Salah kettős lesérül / fáradt / bármi.
Perse sok függ attól is, hogy kik mennek el nyáron akár csak a padról.
alatriste
Kezdek hozzászokni, hogy az Ajaxomat évről évre szétszedik: de Jong, de Ligt, van de Beek, Ziyech, Tadic és Tagliafico nagy sláger lesz, aztán persze jönnek majd jobbak náluk megint
Fast Willie
ami azért vicces, mert Tadicot pl úgy kukázták össze a Liverpool B-ből
slowmotion
Szerintem ő el se megy majd. Igazából ha valakit a Sotonból nem hoz el a Pool akkor annak nincs feljebb a karrierjében. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Hajdú B a scoutok között 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
De Light-et kérem nyáron Manchester vörösebbik felébe plííz 😊
manuszka86
Barcás lesz szerintem De Jong, de Ligt és van de Beek is
Fast Willie
Kurva nyomasztó ezt olvasni, remélem nem. 😊
Vrij6
Overmars a sportigazgató, szerinted kivel vannak jó kapcsolatai?
Fast Willie
Arsenallal?
slowmotion
Igen, a másik kedvencem, akinél a tulaj annyira sóher, hogy nem adna 100 millát senkiért, pedig megtehetné
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
De Light-et kérem nyáron Manchester vörösebbik felébe plííz 😊
manuszka86
Barcás lesz szerintem De Jong, de Ligt és van de Beek is
Fast Willie
Kurva nyomasztó ezt olvasni, remélem nem. 😊
Vrij6
Overmars a sportigazgató, szerinted kivel vannak jó kapcsolatai?
Fast Willie
Arsenallal?
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
Szívesen néznék pár fiatalt innen vörösbe is, de a kezdőbe ha nem megy el kulcsember max De Ligt férne el.
De egy Ziyech-nek is tudnék örülni kicsit opciót adva arra az esetre, ha a Mané - Salah kettős lesérül / fáradt / bármi.
Perse sok függ attól is, hogy kik mennek el nyáron akár csak a padról.
alatriste
Kezdek hozzászokni, hogy az Ajaxomat évről évre szétszedik: de Jong, de Ligt, van de Beek, Ziyech, Tadic és Tagliafico nagy sláger lesz, aztán persze jönnek majd jobbak náluk megint
Fast Willie
ami azért vicces, mert Tadicot pl úgy kukázták össze a Liverpool B-ből
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
De Light-et kérem nyáron Manchester vörösebbik felébe plííz 😊
manuszka86
Barcás lesz szerintem De Jong, de Ligt és van de Beek is
Fast Willie
Kurva nyomasztó ezt olvasni, remélem nem. 😊
Vrij6
Overmars a sportigazgató, szerinted kivel vannak jó kapcsolatai?
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Szívesen néznék pár fiatalt innen vörösbe is, de a kezdőbe ha nem megy el kulcsember max De Ligt férne el.
De egy Ziyech-nek is tudnék örülni kicsit opciót adva arra az esetre, ha a Mané - Salah kettős lesérül / fáradt / bármi.
Perse sok függ attól is, hogy kik mennek el nyáron akár csak a padról.
alatriste
Kezdek hozzászokni, hogy az Ajaxomat évről évre szétszedik: de Jong, de Ligt, van de Beek, Ziyech, Tadic és Tagliafico nagy sláger lesz, aztán persze jönnek majd jobbak náluk megint
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
De Light-et kérem nyáron Manchester vörösebbik felébe plííz 😊
manuszka86
Barcás lesz szerintem De Jong, de Ligt és van de Beek is
Fast Willie
Kurva nyomasztó ezt olvasni, remélem nem. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szívesen néznék pár fiatalt innen vörösbe is, de a kezdőbe ha nem megy el kulcsember max De Ligt férne el.
De egy Ziyech-nek is tudnék örülni kicsit opciót adva arra az esetre, ha a Mané - Salah kettős lesérül / fáradt / bármi.
Perse sok függ attól is, hogy kik mennek el nyáron akár csak a padról.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
De Light-et kérem nyáron Manchester vörösebbik felébe plííz 😊
manuszka86
Barcás lesz szerintem De Jong, de Ligt és van de Beek is
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Nem igazán értem a valverde fikázást, felment ugyanazzal a 11el és taktikkal amivel 3-0ra nyertek. Arról nem tehet, vagy csak részben, hogy jordi alba és bosquets is élete egyik legszarabb meccsét hozza és ebből kapnak egy gólt. A szöglet utáni meg végképp teljesen wtf.
peach
Nálam Valverde nem alkalmas igazi karakterek kezelésére. Szerintem Messi őt fogadta el edzőnek, nem szól bele semmibe, nem zajong, nem emeli fel a hangját, mindenki jól elvan.

A bajnokságot megoldják tehetségfölénnyel, hosszútávon az nagyon kijön, viszont egy oda-visszavágós rendszerű szisztémában nemcsak takitikitaka kell, hanem lélekjelenlét, hideg gondolkodás és előrelátás is. Ebből én egyiket sem láttam a visszavágón Ernesto-tól, és sztem nagy blama, hogy 3 gólos előnyt nem tudsz ŐRIZNI
Fast Willie
Messinél is a Löbron-szindróma áll fenn
Kampman
Abba az irányba halad*, sztem Roncinál is lehetett vmi hasonló Madridban, csak hát azért Zidane ezt letörte

* de még nem tart ott, mert a játék iránti alázata és szenvedélye még megvan, és egyelőre még az a fontosabb

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 056 — Patriots fan
De Light-et kérem nyáron Manchester vörösebbik felébe plííz 😊

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem igazán értem a valverde fikázást, felment ugyanazzal a 11el és taktikkal amivel 3-0ra nyertek. Arról nem tehet, vagy csak részben, hogy jordi alba és bosquets is élete egyik legszarabb meccsét hozza és ebből kapnak egy gólt. A szöglet utáni meg végképp teljesen wtf.
peach
Nálam Valverde nem alkalmas igazi karakterek kezelésére. Szerintem Messi őt fogadta el edzőnek, nem szól bele semmibe, nem zajong, nem emeli fel a hangját, mindenki jól elvan.

A bajnokságot megoldják tehetségfölénnyel, hosszútávon az nagyon kijön, viszont egy oda-visszavágós rendszerű szisztémában nemcsak takitikitaka kell, hanem lélekjelenlét, hideg gondolkodás és előrelátás is. Ebből én egyiket sem láttam a visszavágón Ernesto-tól, és sztem nagy blama, hogy 3 gólos előnyt nem tudsz ŐRIZNI
Fast Willie
Messinél is a Löbron-szindróma áll fenn
Kampman
Már bocs de nagyon nem....
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó van akkor ennek is annyi....
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 345
Eldőlt.
iktriad
A sötét nagyúr munkában
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 931
bakker...itt sem lesz hosszabbitas 😕
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 345
Nem igazán értem a valverde fikázást, felment ugyanazzal a 11el és taktikkal amivel 3-0ra nyertek. Arról nem tehet, vagy csak részben, hogy jordi alba és bosquets is élete egyik legszarabb meccsét hozza és ebből kapnak egy gólt. A szöglet utáni meg végképp teljesen wtf.
peach
Nálam Valverde nem alkalmas igazi karakterek kezelésére. Szerintem Messi őt fogadta el edzőnek, nem szól bele semmibe, nem zajong, nem emeli fel a hangját, mindenki jól elvan.

A bajnokságot megoldják tehetségfölénnyel, hosszútávon az nagyon kijön, viszont egy oda-visszavágós rendszerű szisztémában nemcsak takitikitaka kell, hanem lélekjelenlét, hideg gondolkodás és előrelátás is. Ebből én egyiket sem láttam a visszavágón Ernesto-tól, és sztem nagy blama, hogy 3 gólos előnyt nem tudsz ŐRIZNI
Fast Willie
Messinél is a Löbron-szindróma áll fenn
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
vezetnek a tisztítószeresek
sima meccsünk lesz?
NB2
Persze, hogy eldőlt, mert nem vagyok hajlandó nézni. Idén egy Ajax meccset láttam , azon ki is kaptunk
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eldőlt.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
vezetnek a tisztítószeresek
sima meccsünk lesz?