Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Kane legalább márciusig out, Son pedig márciusig ázsiakupázik. Ez az idény így nagyon durván el fog úszni a kövi két hónapban. Hacsak nem igazolunk legalább 2, de inkább 3 játékost.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 twitter.com/FourFourTweet/status/1084549374171140096

😀
Tony Adams
Ez csak média hullámverő gyökérkedés.
Majd ha CR 1-2 év múlva az MLS-t és Ibra teljesítményét is lealázza járókerettel akkor majd nem nagyon lehet ugrálni ilyen piszlicsáré marhaságokkal.

több mint 5 éve
dawyd728 3 651
 twitter.com/FourFourTweet/status/1084549374171140096

😀
Tony Adams
van akkora challenge, mint a péesgéhez elmenni.
Juventusnál nem a bajnoki cím a célkitűzés, hanem a BL-trófea, Cé ahhoz kellett nekik.
slowmotion
Ezt mindenki tudja, de most ez kb olyan mint amikor Durant átment a GSW-be. Most egy kész csapatba még beépíteni kb all time top5 játékosból 1-et azért az nem nagy kunszt.

Amúgy PSG-be mikor elment már felszálló ágba volt a PSG, de se nem voltak bajonok előtte (pláne nem zsinórban 7x) és a BL-hez közük nem volt, a Juve kétszer CR Realja miatt esett ki.

Szóval maradjunk annyiba egyik tutiból átült a másikba ebben Ibrának igaza van.
Toca
Az akkori Warriors a korábbi 3 év Real Madridja szintjén emelkedett ki és nem a Juve szintjén.
Ha Messi ment volna a Realba Ronaldo pedig maradt volna a seggén, akkor állt volna fel ez a párhuzam, de az is Messi-KD összevetésben.
Szerintem.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
 twitter.com/FourFourTweet/status/1084549374171140096

😀
Tony Adams
van akkora challenge, mint a péesgéhez elmenni.
Juventusnál nem a bajnoki cím a célkitűzés, hanem a BL-trófea, Cé ahhoz kellett nekik.
slowmotion
Ezt mindenki tudja, de most ez kb olyan mint amikor Durant átment a GSW-be. Most egy kész csapatba még beépíteni kb all time top5 játékosból 1-et azért az nem nagy kunszt.

Amúgy PSG-be mikor elment már felszálló ágba volt a PSG, de se nem voltak bajonok előtte (pláne nem zsinórban 7x) és a BL-hez közük nem volt, a Juve kétszer CR Realja miatt esett ki.

Szóval maradjunk annyiba egyik tutiból átült a másikba ebben Ibrának igaza van.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
 twitter.com/FourFourTweet/status/1084549374171140096

😀
Tony Adams
van akkora challenge, mint a péesgéhez elmenni.
Juventusnál nem a bajnoki cím a célkitűzés, hanem a BL-trófea, Cé ahhoz kellett nekik.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
 twitter.com/FourFourTweet/status/1084549374171140096

😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sose leszünk bajnokok. Sajnos.
SPURS!!!
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Sajnalom a spurst, szerintem nemhogy egyet, de mindharom pontot megerdemeltek volna. De Gea brutal.
több mint 5 éve
valtine Indianapolis Colts 13
Nagyon durva hogy az United mennyit köszönhet egy kapusnak, évek óta. Kíváncsi leszek, mi lesz vele, ha elmegy ha marad.
Coolearie
arra fogadtam, hogy mindkét csapat szerez gólt. nem hiszem el, hogy ekkora helyzetekből egyetlen gólt sem szerzett a Spurs.
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Nagyon durva hogy az United mennyit köszönhet egy kapusnak, évek óta. Kíváncsi leszek, mi lesz vele, ha elmegy ha marad.

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 858
Futács meg a Vidivel tart az edzőtáborba, csiripelik Suljicot is, illetve Bödével is beszélt Nikolics mester 😀
petey
Futacsek asszontak.
"Futács Márkó ügynöke a Nemzeti Sport Online-nak elmondta, jelenleg nem tárgyalnak magyar klubokkal, a csatár külföldön szeretné folytatni pályafutását....
...Hozzátette, a januári átigazolási időszak csak most kezdődött, ezért nehéz megmondani, mi lesz a labdarúgóval, aki elsősorban külföldi folytatásban gondolkodik."
Ertem, hogy nem akarnak infot kiadni, akkor mondjak azt, hogy nem kommentalok semmit. Illetve azl elmult 1 hetben targyalhattak, de nem csak a palyan nem vagyunk profik, meg nyilatkozni sem tudunk profin.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Futács meg a Vidivel tart az edzőtáborba, csiripelik Suljicot is, illetve Bödével is beszélt Nikolics mester 😀

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Rebrov:
"Már akkor is soknak találtam a külföldiek számát, amikor a nyáron átvettem az együttest, de erre a kérdésre nem válaszolhatok. Az összes légiós a klub alkalmazásában áll, senkiről sem szeretném nyilvánosan kijelenti, hogy nem szerepel a terveinkben. Az biztos, hogy ha légióst szerződtetünk, egy másik külföldit el kell küldenünk, de erről a vezetőséggel közösen döntünk, és igyekszünk csapatot találni annak, akire nem számítunk a folytatásban."

Érkezők: Ihor Haratin (ukrán, Zorja Luhanszk – Ukrajna), Szerető Krisztofer (Stoke City – Anglia), Mikalaj Szihnyevics (fehérorosz, BATE – Fehéroroszország, szabadon igazolhatóként), Marten Wilmots (belga, szabadon igazolható, legutóbb Avellino – Olaszország)

Persze mondja, hogy ha kulfoldi jon akkor kulfoldi megy no de 😀
ZoliMP
Bármelyik random kispadot koptató magyar játékos neve behelyettesíthető az izlandié helyett 😊

"Az edzőt, aki játszatni akart, négy mérkőzés után kirúgták (Thomas Dollt – a szerk.), az új tréner pedig már nem számolt velem. Nem voltam elégedett a játékidőmmel. Úgy érzem, jó állapotban vagyok, szóval el lennék pazarolva a padon. »A pályán kell lennem és megmutatni, hogy mire vagyok képes.« Ezt mondtam el újévkor a mesternek. Ő elmagyarázta, hogy a helyzet nem fog változni, ezért a távozás maradt az egyetlen opció számomra” – fogalmazott Kjartan Finnbogason, aki fél évig volt a Ferencváros játékosa.

A 32 esztendős futballista azonban szép dolgokat is mesélt a rövidre sikerült magyarországi kalandjáról.

„A legjobb létesítmények voltak ott, amiket valaha láttam. Két gyógytornász és egy orvos állt mindennap a rendelkezésünkre a fitneszedzőn és a masszőrön felül.”


tényleg már csak a foci hiányzik 😊

Szerkesztette: gordon
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 858
Rebrov:
"Már akkor is soknak találtam a külföldiek számát, amikor a nyáron átvettem az együttest, de erre a kérdésre nem válaszolhatok. Az összes légiós a klub alkalmazásában áll, senkiről sem szeretném nyilvánosan kijelenti, hogy nem szerepel a terveinkben. Az biztos, hogy ha légióst szerződtetünk, egy másik külföldit el kell küldenünk, de erről a vezetőséggel közösen döntünk, és igyekszünk csapatot találni annak, akire nem számítunk a folytatásban."

Érkezők: Ihor Haratin (ukrán, Zorja Luhanszk – Ukrajna), Szerető Krisztofer (Stoke City – Anglia), Mikalaj Szihnyevics (fehérorosz, BATE – Fehéroroszország, szabadon igazolhatóként), Marten Wilmots (belga, szabadon igazolható, legutóbb Avellino – Olaszország)

Persze mondja, hogy ha kulfoldi jon akkor kulfoldi megy no de 😀
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
 twitter.com/miakhalifa/status/1084087062892957697
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 444.hu/2019/01/11/igy-meg-soha-senki-nem-kuldte-el-a-francba-orban-viktor-kedvenc-ujsagjat-es-hazi-sportujsagirojat-szollosi-gyorgyot

Azt a mindenit.
#JC6
Eddig lapított és vígan lubickolt a focinak csúfolt pénzmosoda pöcegödrében, de most érdekes módon megvilágosodik?

Hátrafelé max nyilazni szabad, ürüléket dobni nem túl bölcs dolog a BAZ megyei dakoták népi mendemondái szerint sem.
flzoli
Politika topikban már tárgyalva lett...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 444.hu/2019/01/11/igy-meg-soha-senki-nem-kuldte-el-a-francba-orban-viktor-kedvenc-ujsagjat-es-hazi-sportujsagirojat-szollosi-gyorgyot

Azt a mindenit.
#JC6
Eddig lapított és vígan lubickolt a focinak csúfolt pénzmosoda pöcegödrében, de most érdekes módon megvilágosodik?

Hátrafelé max nyilazni szabad, ürüléket dobni nem túl bölcs dolog a BAZ megyei dakoták népi mendemondái szerint sem.
flzoli
Én ezt értem, nem is bírom a palit, de egy ilyen írás után, amíg a NER uralkodik, nem tudom hol fog munkát kapni..
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 444.hu/2019/01/11/igy-meg-soha-senki-nem-kuldte-el-a-francba-orban-viktor-kedvenc-ujsagjat-es-hazi-sportujsagirojat-szollosi-gyorgyot

Azt a mindenit.
#JC6
Eddig lapított és vígan lubickolt a focinak csúfolt pénzmosoda pöcegödrében, de most érdekes módon megvilágosodik?

Hátrafelé max nyilazni szabad, ürüléket dobni nem túl bölcs dolog a BAZ megyei dakoták népi mendemondái szerint sem.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
 444.hu/2019/01/11/igy-meg-soha-senki-nem-kuldte-el-a-francba-orban-viktor-kedvenc-ujsagjat-es-hazi-sportujsagirojat-szollosi-gyorgyot

Azt a mindenit.
#JC6
Most aztán Mind Orbán, mind Szöllősy jól... ööö... le se szarja?

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 444.hu/2019/01/11/igy-meg-soha-senki-nem-kuldte-el-a-francba-orban-viktor-kedvenc-ujsagjat-es-hazi-sportujsagirojat-szollosi-gyorgyot

Azt a mindenit.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Bielsat ha a tortentek utan nem menesztik, akkor az is eleg nagy szegyen lesz. De igazabol el is kellene tiltani vmennyi idore sztem.
Kivancsi vagyok mi lesz igy a Leedsel, a rajatszas azert egyelore biztosnak tunik.
Mindenesetre meg jobban szurkolok Lampseknak a mai meccen.

Ha nem olvastatok vna, akk roviden tnap a Derby edzokozpontjanal lattak egy furan viselkedo / oda nem illo faszit, ki is hivtak a rendoroket. Kiderult ,h a Leeds alkalmazottja, es Bielsa kuldte, mint megfigyelo. De a Leedsnek sem szolt rola, nem kert engedelyt.

"I have been using this practice since the qualifications of the World Cup in Argentina.
"It is not illegal and we have talked about it publicly and in the press."

valaki ezt jogaszolja mar meg nekem pls.


Borbinho
A Derby ellen minden eszköz megengedett 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Bielsat ha a tortentek utan nem menesztik, akkor az is eleg nagy szegyen lesz. De igazabol el is kellene tiltani vmennyi idore sztem.
Kivancsi vagyok mi lesz igy a Leedsel, a rajatszas azert egyelore biztosnak tunik.
Mindenesetre meg jobban szurkolok Lampseknak a mai meccen.

Ha nem olvastatok vna, akk roviden tnap a Derby edzokozpontjanal lattak egy furan viselkedo / oda nem illo faszit, ki is hivtak a rendoroket. Kiderult ,h a Leeds alkalmazottja, es Bielsa kuldte, mint megfigyelo. De a Leedsnek sem szolt rola, nem kert engedelyt.

"I have been using this practice since the qualifications of the World Cup in Argentina.
"It is not illegal and we have talked about it publicly and in the press."

valaki ezt jogaszolja mar meg nekem pls.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Digikábelen spíler1-2 sd és hd minőségben!
NB2
Megint tesztelnek, vagy fixen bekerült?
Bálesz
fix

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
Na Müller két meccset kapott, talán Liverpoolban örülnek ennek legkevésbé
csebi
ennek, meg hogy Ribery kidőlt
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
Na Müller két meccset kapott, talán Liverpoolban örülnek ennek legkevésbé

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.