Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
1. a les csak akkor számítson ha a csatár előre felé mozog az előnyből;
MarioAna
Ha bármilyen testrész egyvonalban van, ne legyen les. Jobban támogatná a támadófocit.

4. egyértelmű műesésért kék-lap - 15 perces kiállítás - (borzasztó ami az elmúlt években megy, amikor a csatárok az egyértelmű gólhelyzetben is inkább dobálják magukat, hogy 11-es kapjanak. Azért nem 10 perc, mert akkor ha Neymar&co elfáradna, akkor delfint játszanának az ingyen pihenőért, ha vezet a csapat);
MarioAna
A színészkedés ellen az is jó lenne, ha csak egyértelmű gólhelyzetnél járna büntető (akár a tizenhatoson kívülről is), talán nem botlanának állandóan meg a játékosok a tizenhatosvonalban, egyszerűen a jelenlegi rendszer jutalmazza a szimulálást. Tizenhatos sarkában állsz, gólra szinte semmi esélyed, feldobod magad, ha bejön, ingyengól, ha nem, a sárga nulla büntetés.
Meg ez a szabály, hogy a tizenhatoson belül minden szabálytalanságért tizenegyest kellene adni láthatóan a józan bírói felfogással is ütközik, mert rengeteg faultot nem fújnak le.

Meg az se lenne baj, ha a kezezéssel kapcsolatban összehoznának valami normális szabályt és direktívát, hogy ne olyan vicctizenegyesek döntsenek el meccseket, mint például a holland-japánt vagy a PSG-Man Unitedet.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Én megreformálnám ezt az egészet úgy, hogy
1. a les csak akkor számítson ha a csatár előre felé mozog az előnyből;
MarioAna
ezt nem teljesen értem. mi az, hogy nem előrefelé mozog? meddig kell nem előrefelé mozognia?
ha lesen áll, akkor lesen áll, ez szerintem teljesen jól van. ha nem avatkozik játékba, akkor így sem fújják be, ha meg igen, akkor meg úgyis les.
slowmotion
Sztem az olyan szitukra gondolt, ahol a tamado hatrafele fut (miutan megkapta a labdat) vagy epp az alapvonallal parhuzamosan, es teszi le masnak a labdat, nem kapura v elore fele tor. Nem egy olyan golt vettek el a VAR befejezese ota, ahol akar fel perccel a gol elott volt vki lesen. Hatratette felpalyara, volt meg 6-7 passz, utana "szabalyos" gol.
Ettol fuggetlenul a les az les. A taktikai faultra azert jar a sarga, mert altalaban nem durvasag, ellenben a szandekra jar a sarga (sztem jogosan es jo is igy).
Pl a kozeppalyan osszekoccolja a bokajat v lerantja a kontrazo csatart. Ha ugyan ezt egy tamado csinalja az ellen terfelen mikozben labdat probal szerezni, nem jar erte lap tobbnyire.
En adnam ha pl az allando olelkezesek, lerantasok, helycsinalasokat mindet lefujnak. Vagy egyiket se. De van hogy egy meccsen 10 hasonlo szitu van es egyet se fujnak le, masikon meg egyet igen mert pont latta a spori.

Illetve ki kene zavarni a picsaba az 5.5esen kivulre a tamadok egy reszet, kva fair amikor 6an (+emiatt 6 vedo) beall a kapus kornyekere. Eselye sincs lehuznia, de tobbnyire annak is orulhetnek ha kioklozni ki tudjak, mert felugrani se tudnak.
Ujpest csinalta itthon jo par eve, hogy beallt a fel csapat a rovid kapufa meg a kapu kozepe koze, es gyok kettovel belobboltek, ahol a verekedesek vegen altalaban gol vagy szabad kifele lett...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Én megreformálnám ezt az egészet úgy, hogy
1. a les csak akkor számítson ha a csatár előre felé mozog az előnyből;
MarioAna
ezt nem teljesen értem. mi az, hogy nem előrefelé mozog? meddig kell nem előrefelé mozognia?
ha lesen áll, akkor lesen áll, ez szerintem teljesen jól van. ha nem avatkozik játékba, akkor így sem fújják be, ha meg igen, akkor meg úgyis les.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 558
Nincs mit tenni ha mentálisan ennyivel erősebbek a magyar vitézek. 😊
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Szvsz Kár basztatni a tiziket, mert a meccs végén mikor nem nyert az ész, erő technika, utána jön az idegrendszer, meg a szerencse. Volt elég ideje a jobb csapatnak nyernie, mégis belement a gyengébb csapat diktálta taktikába. Nincs igazságosabb dolog a büntetőknél.

Vlsz Platini, Baggio, Bossis, stb likes it. 😊
ozibozi
Én meg tartom Puzsér véleményét a 11-es párbaj ellen. "Nem igazságos az a rendszer, ahol a puskás akadémia 10-ből 3-szor megveri a real madridot."

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
És elég lenne 3x15 perc tiszta játékidő, minden játékmegszakításnál (taccs, szöglet, szabadrúgás) reklámszünettel, 45 másodperc támadóidővel, korlátlan cserével, csapatonként 1+7 játékossal, szabálytalanságoknál 2 perces kiállítással.
Sobri Jóska
Aláírásodnak a story-ja elég durva.Nagyot ment a hétvégén.
Kenny
 bowl.one/forum/egyeb-temak/golf/1935246

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 355 — Omar's Coming Yo!
És elég lenne 3x15 perc tiszta játékidő, minden játékmegszakításnál (taccs, szöglet, szabadrúgás) reklámszünettel, 45 másodperc támadóidővel, korlátlan cserével, csapatonként 1+7 játékossal, szabálytalanságoknál 2 perces kiállítással.
Sobri Jóska
Aláírásodnak a story-ja elég durva.Nagyot ment a hétvégén.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
És elég lenne 3x15 perc tiszta játékidő, minden játékmegszakításnál (taccs, szöglet, szabadrúgás) reklámszünettel, 45 másodperc támadóidővel, korlátlan cserével, csapatonként 1+7 játékossal, szabálytalanságoknál 2 perces kiállítással.

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 558
Szvsz Kár basztatni a tiziket, mert a meccs végén mikor nem nyert az ész, erő technika, utána jön az idegrendszer, meg a szerencse. Volt elég ideje a jobb csapatnak nyernie, mégis belement a gyengébb csapat diktálta taktikába. Nincs igazságosabb dolog a büntetőknél.

Vlsz Platini, Baggio, Bossis, stb likes it. 😊
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/videoton/sajtohir-nagy-dominik-a-serie-a-ban-folytathatja-kulcsszerepet-jatszhat-a-vidi-az-uzletben


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
A kérdés csak az, hogy meddig asszisztálnak még a nézők ehhez a tömény unalomhoz? Már régóta mondjuk, hogy valamit változtatni kellene (a meccs előtti büntetőpárbaj csak egy ötlet, épp az ilyen tornákon lehetne vele próbálkozni),
r.baggio
És ha te nyered a meccs előtti büntipárbajt akkor nyugodtan játszhatsz x-re vagy kontrázhatsz mert a másik csapatnak jönni kell...húú de élvezetes lenne..
gordon
ez ugyanolyan hipotézis, mint hogy a meccs előtti böntetőpárbaj meg pozitív változást hozna
van ezer torna, én is csak azt írtam, hogy ki lehetne próbálni

amúgy egyértelműen eaglesmcnabb javaslatát támogatom, azzal az extra szabállyal, hogy 5 percenként 1-1 ember lemenne a pályáról


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Én eleve eltörölném a tizipárbajt, egyenes kiesésben addig játszanék amíg gólt nem lő valaki.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
A kérdés csak az, hogy meddig asszisztálnak még a nézők ehhez a tömény unalomhoz? Már régóta mondjuk, hogy valamit változtatni kellene (a meccs előtti büntetőpárbaj csak egy ötlet, épp az ilyen tornákon lehetne vele próbálkozni),
r.baggio
És ha te nyered a meccs előtti büntipárbajt akkor nyugodtan játszhatsz x-re vagy kontrázhatsz mert a másik csapatnak jönni kell...húú de élvezetes lenne..
gordon
Nem is értem amúgy hogy vetődthet fel, hogy valaki handicappel induljon egy sporteseményen.
Mellesleg azért teljesen más előre vagy ott döntő helyzetben lerugdosni a tizenegyeseket.
Rengeteg helyen lehetne változtatni, pl. időhúzás , színészkedések visszaszorítása, de az hogy egy csapat hátrányból induljon ez meccsen nekem elég meredek.

Szerkesztette: Toca
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
A kérdés csak az, hogy meddig asszisztálnak még a nézők ehhez a tömény unalomhoz? Már régóta mondjuk, hogy valamit változtatni kellene (a meccs előtti büntetőpárbaj csak egy ötlet, épp az ilyen tornákon lehetne vele próbálkozni),
r.baggio
És ha te nyered a meccs előtti büntipárbajt akkor nyugodtan játszhatsz x-re vagy kontrázhatsz mert a másik csapatnak jönni kell...húú de élvezetes lenne..
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 977
A kérdés csak az, hogy meddig asszisztálnak még a nézők ehhez a tömény unalomhoz? Már régóta mondjuk, hogy valamit változtatni kellene (a meccs előtti büntetőpárbaj csak egy ötlet, épp az ilyen tornákon lehetne vele próbálkozni), de úgyis csak akkor kapnak a fejükhöz a döntéshozók, ha a nézettség is elkezd drasztikusan csökkeni. A hype viszont mindig el tudja adni a sz@rt is, a vb-t még én is mindig alig várom az egzotikus csapatok találkozása miatt, aztán itt a copán meg az afk-n látszik, hogy ezek még színtelenebb-szagtalanabb válogatottak lettek az európaiaknál is...
r.baggio
Ez ilyen kultura, csak nekunk europaiaknak tunik ez szarnak, ott nem. Nagy tornakon meg az EU csapatok mentik meg a dolgokat es 1-1 meglepetes csapat.

Teszem azt a magyar valogatott pl "perui" jatekkal jutna el vmikor egy dontoig fanyalognank? nem hiszem, de semlegeskent nezhetetlen az egesz 😊
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A kérdés csak az, hogy meddig asszisztálnak még a nézők ehhez a tömény unalomhoz? Már régóta mondjuk, hogy valamit változtatni kellene (a meccs előtti büntetőpárbaj csak egy ötlet, épp az ilyen tornákon lehetne vele próbálkozni), de úgyis csak akkor kapnak a fejükhöz a döntéshozók, ha a nézettség is elkezd drasztikusan csökkeni. A hype viszont mindig el tudja adni a sz@rt is, a vb-t még én is mindig alig várom az egzotikus csapatok találkozása miatt, aztán itt a copán meg az afk-n látszik, hogy ezek még színtelenebb-szagtalanabb válogatottak lettek az európaiaknál is...
r.baggio
Ha milliókat keresel a klubcsapatban te sem akarod feltételen szétszakítani magadat majd a válogatott tornákon. Lásd a meccspénzek körüli állandó balhék ezeknél a csapatoknál.
Ráadásul a mennyei legnagyobb taktikai géniuszainak színvonalán másolták le az európai csapatokat, vagyis taktika = nincs kockáztatás és váratlan, mindenki csak a dolgát csinálja meg semmi több. Persze, hogy nincs semmi játék

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
A kérdés csak az, hogy meddig asszisztálnak még a nézők ehhez a tömény unalomhoz? Már régóta mondjuk, hogy valamit változtatni kellene (a meccs előtti büntetőpárbaj csak egy ötlet, épp az ilyen tornákon lehetne vele próbálkozni), de úgyis csak akkor kapnak a fejükhöz a döntéshozók, ha a nézettség is elkezd drasztikusan csökkeni. A hype viszont mindig el tudja adni a sz@rt is, a vb-t még én is mindig alig várom az egzotikus csapatok találkozása miatt, aztán itt a copán meg az afk-n látszik, hogy ezek még színtelenebb-szagtalanabb válogatottak lettek az európaiaknál is...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 977
 www.fourfourtwo.hu/friss/klinsmanntol-bale-ig-minden-ami-fontos-a-spursrol-83996/
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
hát ez a belépő (u21) nálam inkább piros, mint sárga.
értem én, hogy akár a labdára is mehetett, de talppal előre, térdmagasságban azért nem kimondottan veszélytelen mutatvány, sőt.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 355 — Omar's Coming Yo!
Remélem szépen leültetik a németeket.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
Dik mi volt ez a WW termékelhelyezés! 😁
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 977
Gondoltam, hogy a Sport 1 nem merte Fülöp Lacira bízni a madagaszkári meccset. 😊
Szép feladat lesz még Méhesnek is.
Tony Adams
miert nem merte?

apro volt a 2. gol 😀
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
Na végre egy szimpi kiscsapat!
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
Gondoltam, hogy a Sport 1 nem merte Fülöp Lacira bízni a madagaszkári meccset. 😊
Szép feladat lesz még Méhesnek is.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
A harmadik Copa-negyeddöntő ért véget gól nélkül. A büntetők még csak most jönnek, de a perui szurkolók már ünnepelnek, nekem pedig rögtön be is ugrott ez a kép


Kampman
De legalabb buntetok jonnek rogton es nem 2x15 😀
ZoliMP
Én simán a meccsek előtt rugatnam a büntetőpárbajt, akkor az egyik csapat kapásból érdekelt lenne abban, hogy ne 0-0 legyen a vége.
somoskovig
A másiknak meg bőven elég lenne törni az ellent és beparkolni a busszal.
Matthew99
Ez a csapatok többségének enélkül is kiválóan megy 😊