Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Ha Thomas Linke be tudta rúgni rohadt nagy teher alatt akkor bármelyik középhátvéd képes rá.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ezt sosem értetem miért kell középhátvédeknek tizit lőni. Chivu vagy Mihailovic oké, de 99,999%-a védőknek a rugóképesség hiányzik. Oké, h kapitány és nehéz helyzetben lehet az ő feje a legtisztább, de akkor sem rugatom a tizit egy középső védővel.
dawyd728
Nem feltétlenül a tudás hiánya. Sokkal inkább a mozgás rutin, de még inkább a psziché. Nekem védők között is a csapatban kifejezetten jó rúgótechnikám volt, de elég sokáig képtelen voltam éles helyzetben belőni. Mindig túlgondoltam, túlidegeskedtem, feszélyezett a légkör. Aztán egyszer ez átszakadt...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Azért szervezett csapatok (Venezuela, Paraguay) ellen a brazilok is szenvedtek már ezen a tornán, ha stabilak lesznek hátul az argentinok és nem kapnak gólt az 1. félidőben, benne van, hogy jobban jönnek ki a meccsből, ezen a tornán még nem kellett hátrányból fociznia a braziloknak.
empty taxi
mondjuk (nyilván számít hogy ki ellen játszanak), de a brazilok a 7-1 után durván stratégiát váltottak, az elmúlt 7 meccsükön nem kaptak gólt. Az elmúlt 45 meccsükre levetítve lőttek 99 gólt, és mindössze 12-t kaptak.
Az is igaz, hogy amikor hátrányban vannak akkor jó eséllyel ki is szopnak (lásd a vb-n belgium)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Ezt sosem értetem miért kell középhátvédeknek tizit lőni. Chivu vagy Mihailovic oké, de 99,999%-a védőknek a rugóképesség hiányzik. Oké, h kapitány és nehéz helyzetben lehet az ő feje a legtisztább, de akkor sem rugatom a tizit egy középső védővel.
dawyd728
Frank de Boer
Ghica Popescu
Ronald Koeman
Nagy Tibor
Marco Materazzi
Sergio Ramos
Most hirtelen, szóval vannak egy páran.

Nem tudom statisztikaval alátámasztani, csak sok-sok éves megfigyelésem, hogy a balhátvédek szoktak leginkább hibázni.
Sinisa
no igen.
az angoloknál is Stu Pearce hagyta ki, aztán amikor már ő is belőtte, akkor jött Southgate, és levette a válláról ezt a terhet.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 977
D. A
Ezt sosem értetem miért kell középhátvédeknek tizit lőni. Chivu vagy Mihailovic oké, de 99,999%-a védőknek a rugóképesség hiányzik. Oké, h kapitány és nehéz helyzetben lehet az ő feje a legtisztább, de akkor sem rugatom a tizit egy középső védővel.
dawyd728
 www.youtube.com/watch?v=cvfNyXHAsRg
Negritis
Ahh Agger egy copycat, kis kukiskent ez belemegett anno.Amint tudtam szerezni lett is egy Kuman mezem

 www.youtube.com/watch?v=uc_D8kC7-xU
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Var is mi fsznak van. Annak kb. Így szrt sem ér az egész. Mindegy kb ezt vártam.....
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Ez a masodik gol sem volt kisebb, kb az elso meccse Jesusnak a valogatottban amikor jól játszik. Ideje volt 😀 Cserebe coutinho jatszik kirva szarul, pedig ő jól szokott.

Pedig a gól utan jobbak az argentinok

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mist játszik a legjobban a csapat, persze szrt sem ér egyelőre. Tipikus...
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
Mekkora pozőr a bíró. 😁
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Szvsz Kár basztatni a tiziket, mert a meccs végén mikor nem nyert az ész, erő technika, utána jön az idegrendszer, meg a szerencse. Volt elég ideje a jobb csapatnak nyernie, mégis belement a gyengébb csapat diktálta taktikába. Nincs igazságosabb dolog a büntetőknél.

Vlsz Platini, Baggio, Bossis, stb likes it. 😊
ozibozi
Én meg tartom Puzsér véleményét a 11-es párbaj ellen. "Nem igazságos az a rendszer, ahol a puskás akadémia 10-ből 3-szor megveri a real madridot."
eaglesmcnabb
De 90 perc alatt csak 100-ból 3-szor jutna egyáltalán oda a PAFC, tehat igazságos, ha kb az esetek 1%-ban nyer egy gyengébb csapat.
Sobri Jóska
De magaban a rendszerben tizbol haromszor. Míg ha elso golig jatszanak kotve hiszem. Es amigy teljesen szubjektív velemenyem, hogy altalaban véve is a gyengebb csapat nyer többször.

Közben Dani Alves nem szarozott, argentin védők csak keresték a labdat 😀

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Ezt sosem értetem miért kell középhátvédeknek tizit lőni. Chivu vagy Mihailovic oké, de 99,999%-a védőknek a rugóképesség hiányzik. Oké, h kapitány és nehéz helyzetben lehet az ő feje a legtisztább, de akkor sem rugatom a tizit egy középső védővel.
dawyd728
Frank de Boer
Ghica Popescu
Ronald Koeman
Nagy Tibor
Marco Materazzi
Sergio Ramos
Most hirtelen, szóval vannak egy páran.

Nem tudom statisztikaval alátámasztani, csak sok-sok éves megfigyelésem, hogy a balhátvédek szoktak leginkább hibázni.
Sinisa
Akartam ilyen listát írni, de megelőztél.
Ugye Koeman talán mindenidők leggólképesebb védője, plusz van egy rakat 30 pluszos gólpassza és indítása, de Blanc, Augenthaler vagy Matthaus se sok tizenegyest rontott középhátvédként. És Brehme (ő szélsőhátvéd volt inkább) nem csak VB-t érő tizit lőtt be, hanem védőként lőtt gólt ballal is, jobbal is.
De a mindent vivő lap a pakliban Beckenbauer "A" középhátvéd.

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 556
Ezt sosem értetem miért kell középhátvédeknek tizit lőni. Chivu vagy Mihailovic oké, de 99,999%-a védőknek a rugóképesség hiányzik. Oké, h kapitány és nehéz helyzetben lehet az ő feje a legtisztább, de akkor sem rugatom a tizit egy középső védővel.
dawyd728
Frank de Boer
Ghica Popescu
Ronald Koeman
Nagy Tibor
Marco Materazzi
Sergio Ramos
Most hirtelen, szóval vannak egy páran
Sinisa
Jobb hátvéd a tuti 😉
Novák Dezső
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 420 — The Mathematician
D. A
Ezt sosem értetem miért kell középhátvédeknek tizit lőni. Chivu vagy Mihailovic oké, de 99,999%-a védőknek a rugóképesség hiányzik. Oké, h kapitány és nehéz helyzetben lehet az ő feje a legtisztább, de akkor sem rugatom a tizit egy középső védővel.
dawyd728

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Ezt sosem értetem miért kell középhátvédeknek tizit lőni. Chivu vagy Mihailovic oké, de 99,999%-a védőknek a rugóképesség hiányzik. Oké, h kapitány és nehéz helyzetben lehet az ő feje a legtisztább, de akkor sem rugatom a tizit egy középső védővel.
dawyd728
Frank de Boer
Ghica Popescu
Ronald Koeman
Nagy Tibor
Marco Materazzi
Sergio Ramos
Most hirtelen, szóval vannak egy páran.

Nem tudom statisztikaval alátámasztani, csak sok-sok éves megfigyelésem, hogy a balhátvédek szoktak leginkább hibázni.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 977
nagyon bután játszottak az angolok itt a végén

amúgy az megvan ha nincs a VAR megadják az angol gólt és cserébe nem kapnak tizit?😊

volt még egy érdekes szitu, mikor az angol kapus odaadta az amerikainak véletlenül a labdát, az az überokos és önző csaj meg ahelyett, hogy lepasszolta volna, inkább rálőtte... nah én az ilyet úgy lehordanám, mint a huzat, a saját sikerét előbbre helyezte a csapaténál, mikor belül 2 ember sokkal jobb helyzetben volt, ezt kb fél mp alatt felismerhette volna
NB2
en visszanezettem volna h a labdahoz ertek-e kezzel mikor olelgettek az amcsi kapust😀
több mint 4 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
De kibaszott idegesito az amcsi media. Mintha hirtelen a sima focihoz is mindekinel jobban ertenenek.
A tizi nem volt tizi, mert nem is ert hozza, meg les volt, meg stb.
Ez a folytonosan tultolt race card-dal mar kifejezetten zavaro.

Az equal pay-jel is ki lehetne uldozni a vilagbol. Az ifik megalazzak a felnott noket fociban, c'mon man.

Jatszanak 5x2es kapukra meg 35x70es palyara es akkor talan meg jo is lenne. Komolytalan hogy a legerosebb loves olyan amit en rugok ballal, a kapusok meg mar azert is vetodnek ami a testukhoz kozel jon.
Ha meg esetleg bele tudnak rugni akkorat, hogy magasan menjen, akkor 10bol 9x gol is.

100 meteres sikfutasban is van majd 1 masodperc a ferfi meg a noi csucs kozott, ekkora palyan ki is jon latvanyosan a kulonbseg.

(arrol nem is beszelve, hogy van kb 10 csapat ami hasonlo szinten van a tobbi orszag kb amator szinten van, vagy bajnoksaguk sincs vagy mindenki mashol jatszik, es nincs kozos felkeszulese a nemzeti csapatnak)
Borbinho
Tudod, ők már csak ilyenek...
Amerika mindig nyer, ők mindenkinél jobbak... 🤷‍♂️
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
nagyon bután játszottak az angolok itt a végén
NB2
Azt mondod "angolosan távoztak" ? 😊
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ezt sosem értetem miért kell középhátvédeknek tizit lőni. Chivu vagy Mihailovic oké, de 99,999%-a védőknek a rugóképesség hiányzik. Oké, h kapitány és nehéz helyzetben lehet az ő feje a legtisztább, de akkor sem rugatom a tizit egy középső védővel.
dawyd728
Pasimezőnyre kivetítve:
Ez olyan h van aki tudja h nem tud rúgni hiába klasszis védő (lásd Maldini vagy Rio Ferdinand), őket nem állítják oda, mert a játékos tisztában van a skillsetjével. Vannak olyan belső védők, akik tudnak rúgni (a fentebb említettek vagy Alex, David Luiz, Lindelöf, Garay), odaállítják és általában bejön.
Ha azonban csak azért állítják oda, mert h mekkora vezér abból szokott balhé lenni lásd Sergio Ramos vagy Terry, nah ők többet képzelnek magukról, mint kellene és ehhez az edző is partner.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
nagyon bután játszottak az angolok itt a végén

amúgy az megvan ha nincs a VAR megadják az angol gólt és cserébe nem kapnak tizit?😊

volt még egy érdekes szitu, mikor az angol kapus odaadta az amerikainak véletlenül a labdát, az az überokos és önző csaj meg ahelyett, hogy lepasszolta volna, inkább rálőtte... nah én az ilyet úgy lehordanám, mint a huzat, a saját sikerét előbbre helyezte a csapaténál, mikor belül 2 ember sokkal jobb helyzetben volt, ezt kb fél mp alatt felismerhette volna
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
De kibaszott idegesito az amcsi media. Mintha hirtelen a sima focihoz is mindekinel jobban ertenenek.
A tizi nem volt tizi, mert nem is ert hozza, meg les volt, meg stb.
Ez a folytonosan tultolt race card-dal mar kifejezetten zavaro.

Az equal pay-jel is ki lehetne uldozni a vilagbol. Az ifik megalazzak a felnott noket fociban, c'mon man.

Jatszanak 5x2es kapukra meg 35x70es palyara es akkor talan meg jo is lenne. Komolytalan hogy a legerosebb loves olyan amit en rugok ballal, a kapusok meg mar azert is vetodnek ami a testukhoz kozel jon.
Ha meg esetleg bele tudnak rugni akkorat, hogy magasan menjen, akkor 10bol 9x gol is.

100 meteres sikfutasban is van majd 1 masodperc a ferfi meg a noi csucs kozott, ekkora palyan ki is jon latvanyosan a kulonbseg.

(arrol nem is beszelve, hogy van kb 10 csapat ami hasonlo szinten van a tobbi orszag kb amator szinten van, vagy bajnoksaguk sincs vagy mindenki mashol jatszik, es nincs kozos felkeszulese a nemzeti csapatnak)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
dawyd728 3 707
Ezt sosem értetem miért kell középhátvédeknek tizit lőni. Chivu vagy Mihailovic oké, de 99,999%-a védőknek a rugóképesség hiányzik. Oké, h kapitány és nehéz helyzetben lehet az ő feje a legtisztább, de akkor sem rugatom a tizit egy középső védővel.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
hogy lehet egy női kapusnak laposan lőni????
több mint 4 éve
dawyd728 3 707
Ez viszont tizi valóban.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
megint a totál semmiből😊

(pont írni akartam, hogy ahhoz képest, hogy az angoloknak kéne jönni, az amiknak van helyzetük)


les volt, tárgytalan😊

Szerkesztette: NB2
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Néztem ezt a Daly-t... persze, hogy másik csapatban játszik 😊