Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
 twitter.com/SarriStuff/status/1134170225283350536?s=19


 twitter.com/TonioEsse/status/1133853533462302722?s=19

Ezt azoknak akik par hete irtak hogy nezhetetlen focit jatszunk. A szezon elejen is voltak hasonlok, februar vege ota pedig felszallo agban vagyunk.
Remelem marad Sarri es akkor Hazard is.
De ugy se fog 😕
Borbinho
Tegnapi nyilatkozat eléggé egyértelmű volt szerintem


több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/SarriStuff/status/1134170225283350536?s=19


 twitter.com/TonioEsse/status/1133853533462302722?s=19

Ezt azoknak akik par hete irtak hogy nezhetetlen focit jatszunk. A szezon elejen is voltak hasonlok, februar vege ota pedig felszallo agban vagyunk.
Remelem marad Sarri es akkor Hazard is.
De ugy se fog 😕
Borbinho
Hazard a donto utan megmondta, h ez volt az utolso chelsea-s meccse.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/SarriStuff/status/1134170225283350536?s=19


 twitter.com/TonioEsse/status/1133853533462302722?s=19

Ezt azoknak akik par hete irtak hogy nezhetetlen focit jatszunk. A szezon elejen is voltak hasonlok, februar vege ota pedig felszallo agban vagyunk.
Remelem marad Sarri es akkor Hazard is.
De ugy se fog 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 950 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azt mondja a norveg gyerek: Kilenc lett, maradhat?
Kenny
És lehet, hogy nem jutnak tovább.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
Most megy az osztályozó az olasz és a francia élvonalért is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Supkával sehova nem vezetett út, középszar eredmények, nézhetetlen játék, és a fiatalok se épültek be.

Akkor inkább kockáztassunk és jöjjön vki más, ez lett belőle.

Amúgy szolipali sosem tanul? Megint sikerül kölcsönyvenni egy ukránt, hogy utána vmi übrr balfasz módon ne tudják megtartani?
gabokocka
Mivel 1.5-2 milliot nem hajlandoak jatekosert fizetni, igy csak ez az allando kolcsonzes marad. Aztan ha jol jatszik es a kolcson vegen 1-1.2 millioert hajlandoak odaadni az illetot, annyit talan ki is fizetnek erte.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 800 — Keep pounding
Supkával sehova nem vezetett út, középszar eredmények, nézhetetlen játék, és a fiatalok se épültek be.

Akkor inkább kockáztassunk és jöjjön vki más, ez lett belőle.

Amúgy szolipali sosem tanul? Megint sikerül kölcsönyvenni egy ukránt, hogy utána vmi übrr balfasz módon ne tudják megtartani?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Azt mondja a norveg gyerek: Kilenc lett, maradhat?

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 955
Moutari leigazolása remek fejlemény. Ha még Hangya is érkezne mellé, és a többi tegnap felmerült nevet gyorsan elfelejtené a Honvéd, akkor már most igencsak tetszenének az erősítéseink.
iktriad
Az edzővel lesz gond baszki több csapata volt mint Horváth Ferinek az utóbbi öt evben
csebi
Ne is mondd. 2- évente kell nekünk egy Vierchowod/Erik van de Mér úgy tűnik. Fázok is tőle rendesen.
iktriad
Nem vagyok nagy Supka fan de még ő is jobb lett volna ha marad.
csebi
Supkat gyuloltek a szurkolok, egyertelmu volt, hogy nem maradhat.
Stez
es miert gyuloltek?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Moutari leigazolása remek fejlemény. Ha még Hangya is érkezne mellé, és a többi tegnap felmerült nevet gyorsan elfelejtené a Honvéd, akkor már most igencsak tetszenének az erősítéseink.
iktriad
Az edzővel lesz gond baszki több csapata volt mint Horváth Ferinek az utóbbi öt evben
csebi
Ne is mondd. 2- évente kell nekünk egy Vierchowod/Erik van de Mér úgy tűnik. Fázok is tőle rendesen.
iktriad
Nem vagyok nagy Supka fan de még ő is jobb lett volna ha marad.
csebi
Supkat gyuloltek a szurkolok, egyertelmu volt, hogy nem maradhat.

több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Moutari leigazolása remek fejlemény. Ha még Hangya is érkezne mellé, és a többi tegnap felmerült nevet gyorsan elfelejtené a Honvéd, akkor már most igencsak tetszenének az erősítéseink.
iktriad
Tàmadó még biztosan jön.
Az akadémia nem tud pótolni minden tàvozót ebből a szekcióbol.

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 126 — Lucas Scott
Moutari leigazolása remek fejlemény. Ha még Hangya is érkezne mellé, és a többi tegnap felmerült nevet gyorsan elfelejtené a Honvéd, akkor már most igencsak tetszenének az erősítéseink.
iktriad
Az edzővel lesz gond baszki több csapata volt mint Horváth Ferinek az utóbbi öt evben
csebi
Ne is mondd. 2- évente kell nekünk egy Vierchowod/Erik van de Mér úgy tűnik. Fázok is tőle rendesen.
iktriad
Nem vagyok nagy Supka fan de még ő is jobb lett volna ha marad.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Moutari leigazolása remek fejlemény. Ha még Hangya is érkezne mellé, és a többi tegnap felmerült nevet gyorsan elfelejtené a Honvéd, akkor már most igencsak tetszenének az erősítéseink.
iktriad
Az edzővel lesz gond baszki több csapata volt mint Horváth Ferinek az utóbbi öt evben
csebi
Ne is mondd. Úgy tűnik 2-3 évente kell nekünk egy Vierchowod/Erik van de Mér úgy tűnik. Fázok is tőle rendesen.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 126 — Lucas Scott
Moutari leigazolása remek fejlemény. Ha még Hangya is érkezne mellé, és a többi tegnap felmerült nevet gyorsan elfelejtené a Honvéd, akkor már most igencsak tetszenének az erősítéseink.
iktriad
Az edzővel lesz gond baszki több csapata volt mint Horváth Ferinek az utóbbi öt evben

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Moutari leigazolása remek fejlemény. Ha még Hangya is érkezne mellé, és a többi tegnap felmerült nevet gyorsan elfelejtené a Honvéd, akkor már most igencsak tetszenének az erősítéseink.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Tényleg borzasztó pénzéhes kurvák uralják az UEFA-t.
A helyszín borzalmasan messze van.
A szurkolóknak nem 6e jegyet adunk, hanem elfelezzük a stadiont és max tartunk a sleppnek 5e-t, annyi legyen már elég!
Érdemes megnézni a 2 playoff meccset az angoloknál. Mindkettő a Wembleyben 80e emberrel, 40-40e szurkolóval. Mert az egész a szurkolókért van, nem a bohócokért! Szerintem egyik galeri sem pampogott volna ha ezt a meccset elviszik Milanoba és kap a 2 galeri 35e-35e jegyet és egy piszok jó hangulatú EL döntőnk lett volna. Erre most konkrétan a 20. percben már majdnem aludtam, főleg, hogy a hülye digi még le is veszi a közönségzajt!
NB2
nyugi jövőre az EBn Bakuban minden sokkal jobb lesz 😀
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 955
a technika nem vesz el.Sok nb1-es csak nezne

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
Egyetlen angol csapat van, amivel szimpatizálni tudtam, a Newcastle. Erre őket is megvette egy arab.
Amadeus
Nézz körül a League One, League Two környékén, vagy alatta 😊😉
warr_b


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 950 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egyetlen angol csapat van, amivel szimpatizálni tudtam, a Newcastle. Erre őket is megvette egy arab.
Amadeus
Nézz körül a League One, League Two környékén, vagy alatta 😊😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
Egyetlen angol csapat van, amivel szimpatizálni tudtam, a Newcastle. Erre őket is megvette egy arab.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Ugy tunik, nem rossz dontes, hogy MRI a vedelmet kivanja erositeni, tobbek kozt.
ulpianus
A normálisabb wengeri időkben de ligt már itt játszana. Amúgy özil egy dolog, de igazából lacazette, abumeyang mind ugyanolyan szar
peach
Sztem Lacazaette es Aubameyang jok. Csak mivel Ramsey utan senki nincs, aki megjatszana oket, ez mindegy is.
viszont a vedelem annyi golt kap, mint egy kozepcsapat. Elfogadhatatlan, ahogy minden meccsen van egy 15-20 perces fejetlen csirke idoszakuk.
ulpianus
Csak a mai meccsre gondoltam



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Mert egy középcsapat.
Amadeus
Jo, elfogadom. De azert, mert a vedelem gyenge, a tamadas pedig jo. Szal tartom, hogy a vedelem van nagyon messze a top gardaktol. Peldaul meg a Hotspurs vedosoratol is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
Ugy tunik, nem rossz dontes, hogy MRI a vedelmet kivanja erositeni, tobbek kozt.
ulpianus
A normálisabb wengeri időkben de ligt már itt játszana. Amúgy özil egy dolog, de igazából lacazette, abumeyang mind ugyanolyan szar
peach
Sztem Lacazaette es Aubameyang jok. Csak mivel Ramsey utan senki nincs, aki megjatszana oket, ez mindegy is.
viszont a vedelem annyi golt kap, mint egy kozepcsapat. Elfogadhatatlan, ahogy minden meccsen van egy 15-20 perces fejetlen csirke idoszakuk.
ulpianus
Mert egy középcsapat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Özil brutálszar ma is.
Tony Adams
Kb 8 éve. Kicsit elpazaroltnak érzem az ő pályafutását is, még ha voltak felvillannások meg sikerek. Vagy túl nagy volt az elvárás meg hype irányâban.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ugy tunik, nem rossz dontes, hogy MRI a vedelmet kivanja erositeni, tobbek kozt.
ulpianus
A normálisabb wengeri időkben de ligt már itt játszana. Amúgy özil egy dolog, de igazából lacazette, abumeyang mind ugyanolyan szar
peach
Sztem Lacazaette es Aubameyang jok. Csak mivel Ramsey utan senki nincs, aki megjatszana oket, ez mindegy is.
viszont a vedelem annyi golt kap, mint egy kozepcsapat. Elfogadhatatlan, ahogy minden meccsen van egy 15-20 perces fejetlen csirke idoszakuk.


Állat vagyok, ami enni kér...