Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kurva jó ez a Pool...igazából csak szerencse, hogy vezetünk... Cou-t azonnal le kellene vinni
Klaci79
Ez azért ott volt 😀

Öt számot tolsz a hétvégére nekem? 😊

több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Firmino egyébként általában nem kezdő?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
32%ban a labda a Barcánál, otthon - a második félidőben


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem biztos, hogy egy amerikaifutball-fórumon fogsz megértő lelkekre találni, ha valaki kicsit keményebben/a másik túl puhán játszik 😊
Wyatt
felesleges, egy hónapja én ezt már szóvá tettem, hogy az amerikai fociban fél lábbal is futnak tovább, itt meg olyan szintű színészkedés megy már néha (nem csak Barcások!), hogy nem is értem ezt egy ami focis hogy nem kéri ki magának😊
NB2
Én tegnap az Ajaxnál is mérges voltam, de az mondjuk jogos, hogy Tadics legalább rutinosan csinálta. Van, amikor az eredményesség felülírja a dolgokat :d

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kurva jó ez a Pool...igazából csak szerencse, hogy vezetünk... Cou-t azonnal le kellene vinni
Klaci79
nálunk elöl Wijnaldum a tájidegen megoldás. nem is érzi, mint kellene csinálnia, már megint egy labdatemető.
slowmotion
Mondjuk ez nekünk jó, nem is értem Salah miért nem játszik közelebb a kapuhoz.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 948 — nabege2@yahoo.com
Nem biztos, hogy egy amerikaifutball-fórumon fogsz megértő lelkekre találni, ha valaki kicsit keményebben/a másik túl puhán játszik 😊
Wyatt
felesleges, egy hónapja én ezt már szóvá tettem, hogy az amerikai fociban fél lábbal is futnak tovább, itt meg olyan szintű színészkedés megy már néha (nem csak Barcások!), hogy nem is értem ezt egy ami focis hogy nem kéri ki magának😊
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 706 — Cowboys fan
Kurva jó ez a Pool...igazából csak szerencse, hogy vezetünk... Cou-t azonnal le kellene vinni
Klaci79
nálunk elöl Wijnaldum a tájidegen megoldás. nem is érzi, mint kellene csinálnia, már megint egy labdatemető.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kurva jó ez a Pool...igazából csak szerencse, hogy vezetünk... Cou-t azonnal le kellene vinni
Klaci79
Valverde olvas légy büszke 😊
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 706 — Cowboys fan
remélem Orosz Pali nézi a meccset és lenyilatkozza, hogy a Fradi itt simán labdába rúgna 😀
NB2
minden középkezdésnél
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
b+ Milner mi játék volt!

felbillen a pálya


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Pool folyamatosan ott van. Tuti vág egyet a Barca mindjárt.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Kurva jó ez a Pool...igazából csak szerencse, hogy vezetünk... Cou-t azonnal le kellene vinni
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 948 — nabege2@yahoo.com
remélem Orosz Pali nézi a meccset és lenyilatkozza, hogy a Fradi itt simán labdába rúgna 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ter Stegen tart minket meccsben
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Akkor most ki dobta fel magát????
dande
Messi , de ezt már megbeszéltük , lépj tovább 😀
Toca
Én most a Vidal Mané talàlkozásra utaltam 😛
dande
Tudom, a helyzet ugyanaz. Falt volt és a támadó rájátszott. Remek párhuzam 😉
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 706 — Cowboys fan
Akkor most ki dobta fel magát????
dande
az a csávó az oldalvonalnál. ha legalább hozzáért volna Mo...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor most ki dobta fel magát????
dande
Messi , de ezt már megbeszéltük , lépj tovább 😀
Toca
Én most a Vidal Mané talàlkozásra utaltam 😛
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem biztos, hogy egy amerikaifutball-fórumon fogsz megértő lelkekre találni, ha valaki kicsit keményebben/a másik túl puhán játszik 😊

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Akkor most ki dobta fel magát????
dande
Messi , de ezt már megbeszéltük , lépj tovább 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként meg rúgjunk még 3t (nem fogunk 😊) s mindenkinek nyugi 😛
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor most ki dobta fel magát????
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Nem volt ez rossz Messitől, de azért Neymar még mindig jobb. 😀 😀

Van hova fejlődni.
Vrij6
Messi csak kibikazza a nezok koze a lasztit. Neymar meg is uti oket. Mondjuk kispistak Cantonahoz kepest 😀
Borbinho
Na még az a csóka volt csodálatos a jogo bonito reklámokkal 😁

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Messi még vagy 3x atpördülhetett volna 😀
Toca
Az ő hibája volt, ugye....
Klaci79
nem, de rájátszott
NB2
Lónak a f@szát, már elnézést, csak le kellene venni a rózsaszín szemüveget...
Klaci79
Pörgött nyolcat, aztán vigyorgott a földön 15 másodperccel később. Ez nem rájátszás??
Szokol
Nem megrúgtak igy szerencsére nem fajt neki, de szaladj már teljes sebességgel, hogy aztán jön egy tuskó és kilök a pályáról...aztán megnézem hogy esel el.
Egy ejnye-bejnyével megúszta, pedig a labda már sehol nem volt...
Klaci79
1: csak kocogott már a törpe.
2: mi volt itt amúgy a szabálytalanság? Viccen kívül kérdezem.. Fizikai fölény kihasználása?
Szokol
Szánalmas, mondanám...de befejeztem 😂😂😂
Klaci79
Hála az égnek, mert igazán nagy butaságokat beszélsz 😊
több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Messi még vagy 3x atpördülhetett volna 😀
Toca
Az ő hibája volt, ugye....
Klaci79
nem, de rájátszott
NB2
Lónak a f@szát, már elnézést, csak le kellene venni a rózsaszín szemüveget...
Klaci79
Pörgött nyolcat, aztán vigyorgott a földön 15 másodperccel később. Ez nem rájátszás??
Szokol
Nem megrúgtak igy szerencsére nem fajt neki, de szaladj már teljes sebességgel, hogy aztán jön egy tuskó és kilök a pályáról...aztán megnézem hogy esel el.
Egy ejnye-bejnyével megúszta, pedig a labda már sehol nem volt...
Klaci79
1: csak kocogott már a törpe.
2: mi volt itt amúgy a szabálytalanság? Viccen kívül kérdezem.. Fizikai fölény kihasználása?
Szokol
Szánalmas, mondanám...de befejeztem 😂😂😂
Klaci79
Hagyd is. Sok hülye, mind szembe megy az autopályán.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Rakitic egyébként hogyan játszik?
slowmotion
kurva lassan. esku Busquets meg elorejatekban is jobb. hiaba, kiegtek a horvatok ugy latszik
Borbinho
Pontosan...nem véletlen, hogy ott is már az átigazolás a legfontosabb...pedig imádtam a játékát, de ez nagyon gyenge idén. 😢
Klaci79
igazából arra céloztam, hogy három darab sárga lapos megmozdulása volt, ebből az egyik sérülést okozott, de még mindig nem látni kártyát a neve mellett.

egy közepesen normális bírónál már rég lezuhanyozott volna.

de azért ügyesen sikerült elterelni a témát 😊
slowmotion
probaltam egy kis humort belecsempeszni es elterelni a temat, mert nagyon feszult itt a topik 😊
semleges nezokent sztem elmaradt egy tizi a Barcanak meg vagy 4 sarga a meccsen. A Messi dolgon is (ami egyertelmu falt volt ,es egyertelmu szineszkedes is!) mindenki csamcsog, valaki szerint semmi, valaki szerint meg nem is jatszott ra 😀 ...c'mon man

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."