NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 941 — nabege2@yahoo.com
azért a Pool előbb-utóbb találhatna egy gólt...
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Ah Mané
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 692
Liverpool szurkoló vagyok, így azt mondja a szívem, hogy igazságtalanság fog bennem maradni, ha 1 verséggel és 97 ponttal sem tud ez a gárda bajnok lenni (nyilván ha a maradék 2 meccs is W-W).
De megnéztem, ha a City hozza az utolsó 2 meccsét is, akkor 14 mérkőzéses győzelmé szériával fejezik be a bajnokságot, ami egészen brutális.

Egy BL győzelem nagyon szép lenne, de már látom, hogy ha nem jön össze (teljesen vállalható, ha egy csapat az elődöntőben a Barcaval szemben kiesik), akkor majd jönnek a nagy megmondóemberek (itt is de főleg a sajtóban), hogy 3,5 év alatt Klopp semmit se nyert és lassan ideje kirúgni...

Persze akinek némi sütnivalója van, szerintem belátja, hogy Klopp nélkül ez az amúgy nem ügyetlen keret azért messze nem a Cityvel harcolna a bajnoki címért és lenne 2 év alatt 2* minimum BL elődöntős, hanem valahol ott a 3-4-5 helyek környékén csatázna a többi gárdával.
alatriste
Én nagyon bírom Kloppo-t, egyértelmű, hogy a Borussiahoz és a Poolhoz milyen egyedi stílust, rendszert, szakértelmet és karaktert tett hozzá, DE nem tudom, hogy nem lesz-e gond nála, hogy nem tud nyerni???.

Tudom, hogy underdog-ok voltak a csapatai mindig is és alapvetően túlteljesítettek, csak jó lenne már egyszer megragadni az alkalmat. Rosszabb edzők megtették.

Kb olyan mint Wenger az Arsenallal 1996- túl kb 2006-os BL döntőig, de max Fabregas távozásáig. Ő is újat hozott, gyönyörű stílusban játszatta a csapatot, felépített fiatalokat és nonameket, de mindig elhasalt a legfontosabb pillanatokban - persze ő azért néha nyert bajnokaságot és kupát. Utána masszív alaulteljesítés.(Szerintem a Henry-féle Arsenal összemérhető tehetségben ezzel a mai Poollal, mindkét kezdő fasza, depth meg alig)
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 703 — Cowboys fan
értem, hogy Kuipers nem szeret lapot osztogatni, de ebben a meccsben eddig alsó hangon benne maradt 30 perc alatt egy meg nem adott tizenegyes meg egy Rakitic kiállítás.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Albát attól a pillanattól szeretem, hogy megérkezett hozzánk. Illetve már előtte is kedveltem csak azóta főleg 😊
dande
1-2 éve volt egy gyenge periódusa, akkor már az utódot is kerestük.
Azóta viszont jobb mint valaha...
Klaci79
Ott sérülésekkel küszködött.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 269
Albát attól a pillanattól szeretem, hogy megérkezett hozzánk. Illetve már előtte is kedveltem csak azóta főleg 😊
dande
1-2 éve volt egy gyenge periódusa, akkor már az utódot is kerestük.
Azóta viszont jobb mint valaha...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Albát attól a pillanattól szeretem, hogy megérkezett hozzánk. Illetve már előtte is kedveltem csak azóta főleg 😊
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Ez gyönyörű volt

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 269
Ott is van....yessss
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Piquet is csak a pénze meg a neve tartja a csapatban, meg, hogy nem voltunk képesek normális utódot nevelni/talalálni....
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
A Pool mióta játszik pizsamában?
Gergőbácsi
kb augusztus óta, ez az idei away szett
slowmotion
Kösz.
Lebuktam hogy nem nagyon figyeltem korábban.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Khm khm.....
dande
te is arra gondoltál, miért nem kapott Rakitic lapot?
slowmotion
Hát persze 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 703 — Cowboys fan
A Pool mióta játszik pizsamában?
Gergőbácsi
kb augusztus óta, ez az idei 3rd szett

awayben nem játszhatunk, mert az lila színű, fluorescent red felirattal

Szerkesztette: slowmotion
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 703 — Cowboys fan
Khm khm.....
dande
te is arra gondoltál, miért nem kapott Rakitic lapot?
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
A Pool mióta játszik pizsamában?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Khm khm.....
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 023 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Miért kéne kirúgni Klopp-ot? Látszik a fejlődés, ráadásul még lehet 2-t is nyer😊
(majd jövőre fog alulteljesíteni akkor 😀 )
NB2
Mert a nyugati elitfutball hiperaktív: azonnal kell a trófea, utána pedig kötelező a címvédés. Vannak persze csapatok, ahol ez nem igaz. Remélem a Liverpool sem lesz az, mert én is bírom Kloppot.
Kampman
Túl sikeres manapság a 'Pool. Nem tudnak mit kezdeni a sikerrel 😊
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 384
Miért kéne kirúgni Klopp-ot? Látszik a fejlődés, ráadásul még lehet 2-t is nyer😊
(majd jövőre fog alulteljesíteni akkor 😀 )
NB2
Mert a nyugati elitfutball hiperaktív: azonnal kell a trófea, utána pedig kötelező a címvédés. Vannak persze csapatok, ahol ez nem igaz. Remélem a Liverpool sem lesz az, mert én is bírom Kloppot.

Szerkesztette: Kampman
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 941 — nabege2@yahoo.com
Miért kéne kirúgni Klopp-ot? Látszik a fejlődés, ráadásul még lehet 2-t is nyer😊
(majd jövőre fog alulteljesíteni akkor 😀 )
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Liverpool szurkoló vagyok, így azt mondja a szívem, hogy igazságtalanság fog bennem maradni, ha 1 verséggel és 97 ponttal sem tud ez a gárda bajnok lenni (nyilván ha a maradék 2 meccs is W-W).
De megnéztem, ha a City hozza az utolsó 2 meccsét is, akkor 14 mérkőzéses győzelmé szériával fejezik be a bajnokságot, ami egészen brutális.

Egy BL győzelem nagyon szép lenne, de már látom, hogy ha nem jön össze (teljesen vállalható, ha egy csapat az elődöntőben a Barcaval szemben kiesik), akkor majd jönnek a nagy megmondóemberek (itt is de főleg a sajtóban), hogy 3,5 év alatt Klopp semmit se nyert és lassan ideje kirúgni...

Persze akinek némi sütnivalója van, szerintem belátja, hogy Klopp nélkül ez az amúgy nem ügyetlen keret azért messze nem a Cityvel harcolna a bajnoki címért és lenne 2 év alatt 2* minimum BL elődöntős, hanem valahol ott a 3-4-5 helyek környékén csatázna a többi gárdával.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
Elég ha kizárják a spanyolokat pár évre vlm mondvacsinált indokkal. És akkor még a bőrgatyásoknak is kell egy pár rosszabb év. Simán meglehet az. 😊
ozibozi
Meg a többi PL csapatot 😀
Toca
meg a hollandokat 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Elég ha kizárják a spanyolokat pár évre vlm mondvacsinált indokkal. És akkor még a bőrgatyásoknak is kell egy pár rosszabb év. Simán meglehet az. 😊
ozibozi
Meg a többi PL csapatot 😀
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Elég ha kizárják a spanyolokat pár évre vlm mondvacsinált indokkal. És akkor még a bőrgatyásoknak is kell egy pár rosszabb év. Simán meglehet az. 😊
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 295 — Omar's Coming Yo!
Fun fact:
A City annyi idegenbeli meccset nyert egyenes kieséses szakaszban a BL-ben valaha, mint az Ajax csak idén.
City ellenfelei: Kijey, Schalke, Basel
Ajax ellenfelei: Real, Juve, Spurs

Ez azért vicces.
alatriste
Tyű ez brutális, de leellenőrizve mégis igaz 😮
Ráadásul a csoportkörökben sem volt túl fényes azért a mérleg (bár volt egy év, három W-vel).
Wyatt
City és a PSG soha nem fog BL-t nyerni 😀