Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 523 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amint elküldtem a hszt 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 523 — Így remélem megfelelek nektek.....
El is dőlt.
Jöhet a Pool.
Kenny
Ne jinxelj léci, bár, ami a Poolt illeti szabad 😛
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
El is dőlt.
Jöhet a Pool.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 523 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nesze nektek VAR 😊 Messi a MU ellen szeret ilyen távról gólokat lőni 😊
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 171
Könyörgöm, felejtsük már el Ashley Young-ot...nem az a szint az ember...fénykorában sem volt az.. -_-

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
Pedig ezt nagyon okosan csinálta Rakitic.....
dande
nice try

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 523 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig ezt nagyon okosan csinálta Rakitic.....
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Fred a labdát rúgta el előbb!!!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Inkabb valaki kerdezze meg, mi folyik Berlinben orvosi teren, mert harom eve zsinorban minden idenyben legalabb ketszer van seruleshullam a Herthanal, ami miatt ket kezen meg lehetett szamolni, hogy Dardai a kb. 100-120 tetmeccsen hanyszor szamolhatott papiron a legjobb csapataval, 100 szazalekos allapotban, egeszsegesen.

Tisztara, mint ami az Arsenalnal ment evekig, allandoan serult volt a keret harmada.

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Amit napok óta pedzegettek...
 www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/bundesliga-a-hertha-dontott-a-nyartol-nem-dardai-pal-az-edzo-hivatalos-2695089

Remélem a NER lovagok nem csábítják haza, pedig félek...
NB2
+ ne menjen vissza az utanpotlasba.
Azt lattuk, hogy mit tud egy ilyen csapattal es vhol az o hibaja is lehet, hogy a tavasszal beszopodnak.
ZoliMP
Annyit láttunk, hogy egy költségvetését tekintve alsó harmadba tartozó csapattal, rendszerint a középső harmadban végzett. Ez nem garancia arra, hogy egy nagypénzű csapattal az elején fog végezni.

Annakidején Moyes-ra mondta valaki : bármilyen keretből képes stabil középcsapatot csinálni.😊
Jan
Persze, de még mindig jobb pedigree hogy egy szar csapatból folyamatosan EL környékén volt mintha kiesett volna 2x 😀
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Amit napok óta pedzegettek...
 www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/bundesliga-a-hertha-dontott-a-nyartol-nem-dardai-pal-az-edzo-hivatalos-2695089

Remélem a NER lovagok nem csábítják haza, pedig félek...
NB2
+ ne menjen vissza az utanpotlasba.
Azt lattuk, hogy mit tud egy ilyen csapattal es vhol az o hibaja is lehet, hogy a tavasszal beszopodnak.
ZoliMP
Annyit láttunk, hogy egy költségvetését tekintve alsó harmadba tartozó csapattal, rendszerint a középső harmadban végzett. Ez nem garancia arra, hogy egy nagypénzű csapattal az elején fog végezni.

Annakidején Moyes-ra mondta valaki : bármilyen keretből képes stabil középcsapatot csinálni.😊
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amit napok óta pedzegettek...
 www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/bundesliga-a-hertha-dontott-a-nyartol-nem-dardai-pal-az-edzo-hivatalos-2695089

Remélem a NER lovagok nem csábítják haza, pedig félek...
NB2
+ ne menjen vissza az utanpotlasba.
Azt lattuk, hogy mit tud egy ilyen csapattal es vhol az o hibaja is lehet, hogy a tavasszal beszopodnak.
ZoliMP
Alapjába véve ez a keret nem erős. Nincs túlnagy merítési lehetőség és emiatt tavaszra visszaszürkül a saját szintjére.
Amúgy szerintem ezen balhézhatott össze Preetz-cel is, ő neki ez nem tetszett, Preetz meg inkább Dárdai nyakába húzta és emiatt kell mennie.
Szerintem marad Németországban, ajánlata biztos van.
Toca
Túl nagy értelme nem lenne, ha nem egy jóval pénzesebb csapathoz kerülne (=Schalke, Wolfsburg)

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 932
Amit napok óta pedzegettek...
 www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/bundesliga-a-hertha-dontott-a-nyartol-nem-dardai-pal-az-edzo-hivatalos-2695089

Remélem a NER lovagok nem csábítják haza, pedig félek...
NB2
+ ne menjen vissza az utanpotlasba.
Azt lattuk, hogy mit tud egy ilyen csapattal es vhol az o hibaja is lehet, hogy a tavasszal beszopodnak.
ZoliMP
Alapjába véve ez a keret nem erős. Nincs túlnagy merítési lehetőség és emiatt tavaszra visszaszürkül a saját szintjére.
Amúgy szerintem ezen balhézhatott össze Preetz-cel is, ő neki ez nem tetszett, Preetz meg inkább Dárdai nyakába húzta és emiatt kell mennie.
Szerintem marad Németországban, ajánlata biztos van.
Toca
Persze, kb ha egyszer elertek az EL-t ilyen korulmenyek kozott akkor kb Preeeec szerint mindig kell....Sztem -is- picit tul sok lett az elvaras ugyanolyan korulmenyekhez kepest. Attol fuggetlenul hogy Dardai is hibas ebben, de le kalappal elotte.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Amit napok óta pedzegettek...
 www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/bundesliga-a-hertha-dontott-a-nyartol-nem-dardai-pal-az-edzo-hivatalos-2695089

Remélem a NER lovagok nem csábítják haza, pedig félek...
NB2
+ ne menjen vissza az utanpotlasba.
Azt lattuk, hogy mit tud egy ilyen csapattal es vhol az o hibaja is lehet, hogy a tavasszal beszopodnak.
ZoliMP
Alapjába véve ez a keret nem erős. Nincs túlnagy merítési lehetőség és emiatt tavaszra visszaszürkül a saját szintjére.
Amúgy szerintem ezen balhézhatott össze Preetz-cel is, ő neki ez nem tetszett, Preetz meg inkább Dárdai nyakába húzta és emiatt kell mennie.
Szerintem marad Németországban, ajánlata biztos van.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 932
Amit napok óta pedzegettek...
 www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/bundesliga-a-hertha-dontott-a-nyartol-nem-dardai-pal-az-edzo-hivatalos-2695089

Remélem a NER lovagok nem csábítják haza, pedig félek...
NB2
+ ne menjen vissza az utanpotlasba.
Azt lattuk, hogy mit tud egy ilyen csapattal es vhol az o hibaja is lehet, hogy a tavasszal beszopodnak.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Amit napok óta pedzegettek...
 www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/bundesliga-a-hertha-dontott-a-nyartol-nem-dardai-pal-az-edzo-hivatalos-2695089

Remélem a NER lovagok nem csábítják haza, pedig félek...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Pool bajnok?
City sajnos nem fogja megnyerni a Spurs és a UTD elleni meccset. És még ott a BL elleni Spurs meccs is.
Coolearie
először is ott kezdődik az egész, hogy a Liverpoolnak be kellene húznia minden meccset, és azért ez nem olyan könnyű feladat, amilyennek tűnik. én reálisan arra számítok, hogy lesznek érthetetlenül elveszített pontok.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/anfieldhq/status/1117082720646172674?s=21

A sprintek szamaban levo különbség egészen brutális.
A legjobb Citysnek sincs fele annyi sprintje se mint a 4. Bobbynak.
alatriste
Ez a Poolra vagy a Cityre nezve pozitiv statisztika?
Borbinho
sztem irreleváns stat
teljesen más a 2 csapat
Negritis
Nyilvan nem egy a stilus de az a fizikai foci amit Klopp kér szépen lemérhető rajta.
Tartom, hogy tudásban akár gyengébb képességű keretet tud egy szinten tartani a világ legerősebbjével.

+ hogy mennyire hasznos játékos egy amúgy összekukázott Robbo ebben a csapatban.
A 11 idei assistrol nem is beszélve - amivel magasan a csapat legjobbja
alatriste
TAA és Robertson messze van a "kukázástól" 😀
és számít a fizikai stílus igen, de idén pont látszik hogy mindenre nem elég
és ahogy Borbinho is kérdi
oké hogy egy átlag csapatból csinál elit-t
de képes-e elitből kihozni azt hogy a legjobb legyen
mert ez önmagában csak a tempóból nem lesz meg
Negritis
Picit értelmezzük már amit ír a másik.
AArol egy szót se szoltam, o fel lett építve az akadémiáról.
Robbo esetében a 8m-os vetel ár mi ha nem a kukazas egy ilyen top LBért?
És ez akörül történt amikor a City talán 3 szélső védőt vett összesen 100m+ert vagy valahogy így. - egyikért se adnám Robbot.

Robertson egy óriási találat volt.

Az eredményességre meg en semmit nem írtam, csak hogy brutal a fizikai adatok a képen.

De Klopp egy PL 5-6-7 körüli csapatot vett át és tartunk most ott h igen koltott nem keveset, az o stilusa szerint igazolunk és jatszunk, de nem hogy stabil BL helyen a csapat, hanem bajnok eselyes még Áprilisban is, van egy BL döntő és idén is jó esély van egy BL elődöntőre min.
Miközben tudok olyan példát aki nem költött kevesebbet de latszatja nem volt.

Ha iden se lenne esetleg trofea se esnék kétségbe mert ez a keret kis híján kész, kupakra esélyes, egyáltalán nem öreg és ami nálam a Legfontosabb(!) olyan focit játszik ami elé örömmel ülök le évente akár 60 alkalommal is.
alatriste
ezek alapján Coutinho is kukázás volt?
nem
volt benne vmi szikra és fel lett építve szépen
Negritis
Egy 8,5m-ba kerülő fiatal Brazil aki Olaszországban már a kezdőbe se fér be? Szerintem neked nem ugyan azt jelentina kukazas mint nekem.
Mert hogy Cou a mintapeldaja az tuti.

Nálam under the radar igazolas piaci viszonyokat nézve nevetsegesen olcsón akiből az új helyen kezdo/alap ember válik.
Olyan igazolas ahol a csapat nem meggyozte a sracot hogy a sok sztarklubb közül őket valassza, hanem kb csak az az egy klub (nagy) ment érte es baromira bevalt.

Én így értem és így igen mint Cou mint Robbo baromi nagy kukazas volt.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Pool bajnok?
City sajnos nem fogja megnyerni a Spurs és a UTD elleni meccset. És még ott a BL elleni Spurs meccs is.
Coolearie
majd az utolsó meccsek után
nem vagyok benne biztos h a PL-ben nem húznak be minden meccset

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Pool bajnok?
City sajnos nem fogja megnyerni a Spurs és a UTD elleni meccset. És még ott a BL elleni Spurs meccs is.

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 014 — Lucas Scott
Ezt a meccset Doll alatt buktuk volna, amúgy ez a spanyol másodedző az igazi ész a padon, nem Rebrov.
csebi
Spanyol fiú ügyes én is azt hallottam.
De szép lesz jövő héten hazai pályán bajnokságot nyerni.
Kenny
konkrétan ő mutatott Bőlének ipaden vágóképeket, és hogy hova helyezkedjen bizonyos szituknál. btw ha ő nincs ott akkor Isael is ott volt tök üresen, épp Silye (ftc játékos kölcsönben) futott alá a labdának, és Moutari (akit amúgy nagyon szeretnek Kövesden látszik, Kuttor is sokat foglalkozik vele, hogyan játsszon), nem zárt vissza sztem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 014 — Lucas Scott
Ezt a meccset Doll alatt buktuk volna, amúgy ez a spanyol másodedző az igazi ész a padon, nem Rebrov.
csebi
kurva gyenge, má bocs. pláne hogy nem +10 ponttal vezetitek az MB1-et a Vidi BL/EL terhelései miatt. ezen a meccsen ha nincs Dibusz, kaptatok volna egy ötöst.
petey
apummal voltam kinn, ő mostanában kiment pár Mezőkövesd meccsre, és ő mondta, hogy így még senki ellen nem kezdtek, ekkora elánnal, és hajtással.
lehet jönni, hogy gyenge, de azért Ti sem szántjátok fel a pályát az EL óta, 1 ponttal még mindig mi szereztünk többet mióta nincs nektek kettős terhelés... amúgy kb a Kövesdnek még kb volt 2 max 3 nagyobb helyzete, míg nekünk ennél több ... jövő héten sok minden kiderül, 5 pont és utána azért nekünk jóval nehezebb sorsolás (Honvéd, lilák, Debrecen, Felcsút, 4 meccsből három a top5-ből, 4. meg a miniVidi), nektek meg (felcsút otthon, diósgyőr, mtk, haladás - utolsó 4 csapatból három van illetve az MTK),
ha nyertek amúgy azt mondom az erős érv lesz a kezetekben, hogy nem érdemeljük meg a címet, de őszintén nem fog érdekelni.
még amúgy hány évig lesz kifogás az EL terhelés?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
 twitter.com/anfieldhq/status/1117082720646172674?s=21

A sprintek szamaban levo különbség egészen brutális.
A legjobb Citysnek sincs fele annyi sprintje se mint a 4. Bobbynak.
alatriste
Ez a Poolra vagy a Cityre nezve pozitiv statisztika?
Borbinho
sztem irreleváns stat
teljesen más a 2 csapat
Negritis
Nyilvan nem egy a stilus de az a fizikai foci amit Klopp kér szépen lemérhető rajta.
Tartom, hogy tudásban akár gyengébb képességű keretet tud egy szinten tartani a világ legerősebbjével.

+ hogy mennyire hasznos játékos egy amúgy összekukázott Robbo ebben a csapatban.
A 11 idei assistrol nem is beszélve - amivel magasan a csapat legjobbja
alatriste
TAA és Robertson messze van a "kukázástól" 😀
és számít a fizikai stílus igen, de idén pont látszik hogy mindenre nem elég
és ahogy Borbinho is kérdi
oké hogy egy átlag csapatból csinál elit-t
de képes-e elitből kihozni azt hogy a legjobb legyen
mert ez önmagában csak a tempóból nem lesz meg
Negritis
Picit értelmezzük már amit ír a másik.
AArol egy szót se szoltam, o fel lett építve az akadémiáról.
Robbo esetében a 8m-os vetel ár mi ha nem a kukazas egy ilyen top LBért?
És ez akörül történt amikor a City talán 3 szélső védőt vett összesen 100m+ert vagy valahogy így. - egyikért se adnám Robbot.

Robertson egy óriási találat volt.

Az eredményességre meg en semmit nem írtam, csak hogy brutal a fizikai adatok a képen.

De Klopp egy PL 5-6-7 körüli csapatot vett át és tartunk most ott h igen koltott nem keveset, az o stilusa szerint igazolunk és jatszunk, de nem hogy stabil BL helyen a csapat, hanem bajnok eselyes még Áprilisban is, van egy BL döntő és idén is jó esély van egy BL elődöntőre min.
Miközben tudok olyan példát aki nem költött kevesebbet de latszatja nem volt.

Ha iden se lenne esetleg trofea se esnék kétségbe mert ez a keret kis híján kész, kupakra esélyes, egyáltalán nem öreg és ami nálam a Legfontosabb(!) olyan focit játszik ami elé örömmel ülök le évente akár 60 alkalommal is.
alatriste
ezek alapján Coutinho is kukázás volt?
nem
volt benne vmi szikra és fel lett építve szépen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/anfieldhq/status/1117082720646172674?s=21

A sprintek szamaban levo különbség egészen brutális.
A legjobb Citysnek sincs fele annyi sprintje se mint a 4. Bobbynak.
alatriste
Ez a Poolra vagy a Cityre nezve pozitiv statisztika?
Borbinho
sztem irreleváns stat
teljesen más a 2 csapat
Negritis
Nyilvan nem egy a stilus de az a fizikai foci amit Klopp kér szépen lemérhető rajta.
Tartom, hogy tudásban akár gyengébb képességű keretet tud egy szinten tartani a világ legerősebbjével.

+ hogy mennyire hasznos játékos egy amúgy összekukázott Robbo ebben a csapatban.
A 11 idei assistrol nem is beszélve - amivel magasan a csapat legjobbja
alatriste
TAA és Robertson messze van a "kukázástól" 😀
és számít a fizikai stílus igen, de idén pont látszik hogy mindenre nem elég
és ahogy Borbinho is kérdi
oké hogy egy átlag csapatból csinál elit-t
de képes-e elitből kihozni azt hogy a legjobb legyen
mert ez önmagában csak a tempóból nem lesz meg
Negritis
Picit értelmezzük már amit ír a másik.
AArol egy szót se szoltam, o fel lett építve az akadémiáról.
Robbo esetében a 8m-os vetel ár mi ha nem a kukazas egy ilyen top LBért?
És ez akörül történt amikor a City talán 3 szélső védőt vett összesen 100m+ert vagy valahogy így. - egyikért se adnám Robbot.

Robertson egy óriási találat volt.

Az eredményességre meg en semmit nem írtam, csak hogy brutal a fizikai adatok a képen.

De Klopp egy PL 5-6-7 körüli csapatot vett át és tartunk most ott h igen koltott nem keveset, az o stilusa szerint igazolunk és jatszunk, de nem hogy stabil BL helyen a csapat, hanem bajnok eselyes még Áprilisban is, van egy BL döntő és idén is jó esély van egy BL elődöntőre min.
Miközben tudok olyan példát aki nem költött kevesebbet de latszatja nem volt.

Ha iden se lenne esetleg trofea se esnék kétségbe mert ez a keret kis híján kész, kupakra esélyes, egyáltalán nem öreg és ami nálam a Legfontosabb(!) olyan focit játszik ami elé örömmel ülök le évente akár 60 alkalommal is.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
mikor Robertson elcsúszott rossz emlékek jöttek elő

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!