Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Az első szöglet csak szerintem ment kapura? Meredek lett volna azt kiengedni...
r.baggio
hosszabb volt vagy két méterrel, meg magas is
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Az első szöglet csak szerintem ment kapura? Meredek lett volna azt kiengedni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
<3 VvD <3
Best CB


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 928 — nabege2@yahoo.com
gólt lőtt a Lyon, lehet át kéne nézni a spílerre!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sikerült megint nevetségessé tenni a VARt.... nem a lws volt kérdés hanem rámászott a Barca védőre.... Kéne még egy harmadik gól.....
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Lewa is egyre cigányabb...
NB2
azt nem tudom, de ez a spanyol colos köcsög még mindig hozza a bilbaói surmó módit
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
eldőlt?
(megérdemelte a Pool amúgy)
NB2
még nem.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 928 — nabege2@yahoo.com
eldőlt?
(megérdemelte a Pool amúgy)
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
Arról esik az eső, mutatja a bíró

Hajdú B-nek azért vannak még jó beszólásai 😀
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 928 — nabege2@yahoo.com
Lewa is egyre cigányabb...
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
Ma nagyon patkány ez a fradi
petey
Addig amúgy Elek, Pátkai és Juhász nálatok játszik maximum a kisebb patkányok lehetünk.

Kinn voltam és amúgy jobbak voltatok, Grat. Nikolic Rebrov 3:0
csebi
most kinek a fasza nagyobb? 😀
hát de bazdmeg térddel vesénrúgják Hodzicsot, Pátkai is olyat kapott Csonkától, aztán utána alárúg mégegynek, Böde is kétszer odapakolt Vininek a térdére.
csak csodálkoztam mi volt ez az ámokfutás. rosszul láttam?

Nem tudom, nem láttam az egészet, de nem verdeste az eget a színvonal. na jó, mi nem a Diók meg Libások vagyunk...
petey
Elején ti apritottatok a végén meg mi. Csonka nem mb1 színvonal sajnos, megérdemelte volna a pirosat valóban.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
suarez letapossa a védőt, behomorít oszt tizi 😀
eaglesmcnabb
Ha a Barca éppen nem áll továbbjutásra, hajlamosak ilyen tizenegyeseket kapni
Kampman
akartam jonni megvedeni a Barcat (kb az egyetlen csapatot akit ugy tenyleg utalok focsiban), hogy csak rosszindulatuak vagytok, es VAR-al mar csak nem adnak kamu tizit.
megneztem, es fogom a fejem. a vedo ott hibazott, h nem barca mezben van becsuszott. hiaba probalta mar utana visszahuzni magat.
de ilyenre tizit adni....jobb helyeken minimum (!) sarga Suareznek es szabad kifele.
Borbinho
Ne viccelj már, ez a patkány letalpalta a védőt, jobb helyeken ezért sárga jár a csatárnak 😊

 twitter.com/mxrina2/status/1105928747029614593
flzoli
?
Borbinho
a vedo ott hibazott, h nem barca mezben van becsuszott. hiaba probalta mar utana visszahuzni magat.

Erre a részre reagáltam. Jó, hogy a végére mind a ketten ugyan arra a konklúzióra jutottunk. #Uefalona 😊

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
Ma nagyon patkány ez a fradi
petey
Addig amúgy Elek, Pátkai és Juhász nálatok játszik maximum a kisebb patkányok lehetünk.

Kinn voltam és amúgy jobbak voltatok, Grat. Nikolic Rebrov 3:0
csebi
most kinek a fasza nagyobb? 😀
hát de bazdmeg térddel vesénrúgják Hodzicsot, Pátkai is olyat kapott Csonkától, aztán utána alárúg mégegynek, Böde is kétszer odapakolt Vininek a térdére.
csak csodálkoztam mi volt ez az ámokfutás. rosszul láttam?

Nem tudom, nem láttam az egészet, de nem verdeste az eget a színvonal. na jó, mi nem a Diók meg Libások vagyunk...

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
suarez letapossa a védőt, behomorít oszt tizi 😀
eaglesmcnabb
Ha a Barca éppen nem áll továbbjutásra, hajlamosak ilyen tizenegyeseket kapni
Kampman
akartam jonni megvedeni a Barcat (kb az egyetlen csapatot akit ugy tenyleg utalok focsiban), hogy csak rosszindulatuak vagytok, es VAR-al mar csak nem adnak kamu tizit.
megneztem, es fogom a fejem. a vedo ott hibazott, h nem barca mezben van becsuszott. hiaba probalta mar utana visszahuzni magat.
de ilyenre tizit adni....jobb helyeken minimum (!) sarga Suareznek es szabad kifele.
Borbinho
Ne viccelj már, ez a patkány letalpalta a védőt, jobb helyeken ezért sárga jár a csatárnak 😊

 twitter.com/mxrina2/status/1105928747029614593
flzoli
?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
suarez letapossa a védőt, behomorít oszt tizi 😀
eaglesmcnabb
Ha a Barca éppen nem áll továbbjutásra, hajlamosak ilyen tizenegyeseket kapni
Kampman
akartam jonni megvedeni a Barcat (kb az egyetlen csapatot akit ugy tenyleg utalok focsiban), hogy csak rosszindulatuak vagytok, es VAR-al mar csak nem adnak kamu tizit.
megneztem, es fogom a fejem. a vedo ott hibazott, h nem barca mezben van becsuszott. hiaba probalta mar utana visszahuzni magat.
de ilyenre tizit adni....jobb helyeken minimum (!) sarga Suareznek es szabad kifele.
Borbinho
Ne viccelj már, ez a patkány letalpalta a védőt, jobb helyeken ezért sárga jár a csatárnak 😊

 twitter.com/mxrina2/status/1105928747029614593

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
suarez letapossa a védőt, behomorít oszt tizi 😀
eaglesmcnabb
Ha a Barca éppen nem áll továbbjutásra, hajlamosak ilyen tizenegyeseket kapni
Kampman
akartam jonni megvedeni a Barcat (kb az egyetlen csapatot akit ugy tenyleg utalok focsiban), hogy csak rosszindulatuak vagytok, es VAR-al mar csak nem adnak kamu tizit.
megneztem, es fogom a fejem. a vedo ott hibazott, h nem barca mezben van becsuszott. hiaba probalta mar utana visszahuzni magat.
de ilyenre tizit adni....jobb helyeken minimum (!) sarga Suareznek es szabad kifele.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Nem értem mi a faszért nem azt a jáékot játsza a Pool,amit tud és szokott. Helyette antifoci meg mákos gól..
jamaicababa
valszeg azért, mert a Bájern se lelkes amatőrökből áll
slowmotion
Mert tavaly pl a City nem úgy lett kiejtve hogy gegenpressing volt?
jamaicababa
a tavalyi City elleni meccseken teljes keret és kiváló formában levő támadótrió volt. Ox mind a négy mai középpályásunknál gyorsabb, és hát még labdaügyes is.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
suarez letapossa a védőt, behomorít oszt tizi 😀
eaglesmcnabb
Ha a Barca éppen nem áll továbbjutásra, hajlamosak ilyen tizenegyeseket kapni
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Nem értem mi a faszért nem azt a jáékot játsza a Pool,amit tud és szokott. Helyette antifoci meg mákos gól..
jamaicababa
valszeg azért, mert a Bájern se lelkes amatőrökből áll
slowmotion
Mert tavaly pl a City nem úgy lett kiejtve hogy gegenpressing volt?

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Nem értem mi a faszért nem azt a jáékot játsza a Pool,amit tud és szokott. Helyette antifoci meg mákos gól..
jamaicababa
valszeg azért, mert a Bájern se lelkes amatőrökből áll
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Nem értem mi a faszért nem azt a jáékot játsza a Pool,amit tud és szokott. Helyette antifoci meg mákos gól..

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 928 — nabege2@yahoo.com
a kerti törpéék elintézték, hogy már csak a Pool meccs legyen érdekes😊
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Neuer ...csak a szokásos 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
Mané <3

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
suarez letapossa a védőt, behomorít oszt tizi 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!