Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az egész mostani politkus brigád belebukhatna ha úgy nézzük kb 45-től felfele mert ha mások nem hozzátartozói vmilyen módon érintettek..ez már anno is így volt ezért nem tisztázták, s mert így lehet egymásra mutogatni meg zavarost kelteni.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Hát ha ezt a Vidi túléli kapott gól nélkül ez kisebb csoda lenne!
NB2
bezzeg ha bolgárok ellen játszanának, nyerhetnének is 😀
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
Hát ha ezt a Vidi túléli kapott gól nélkül ez kisebb csoda lenne!
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 417
Nyugodj békében Szepesi Gyuri bácsi!

| gyalázat ami az nso fórumon megy |
dande
Miért, mi megy ott? Sokat kellene fizetni, hogy olvassam, de kíváncsi lennék ha egy-két szóban elmondanád.
Klaci79
Mocskos komcsi és különböző szitok szavak lineáris kombinacioja egy kis személyeskedéssel, egymás sertegetesevel kombinálva.
Toca
Pontosabban hithű kommunistázza és besúgózza egy-két ember, finoman utalva arra, hogy nem ez az eredeti neve (Szepesi-Freidlander) ill. másoknak se, pl.:Rákosi (Rosenfeld) Mátyás és Kádár (Czermanik) János.

Most az, hogy besúgóként mit tett, azt csak akkor tudnánk, ha az ügynökaktákat nyilvánosságra hoznák, addig semmit. Azért nem egy emberről derült már ki a 90-es években, hogy besúgó volt és mégse tett semmi rosszat.

A munkássága meg elvitathatatlan, habár én nem követtem vagy ismertem, csak hallottam, olvastam róla.


Mondjuk érdekes, hogy az ügynökaktákat miért nem hozzák nyilvánosságra, valszeg sok ember ellen használják fel és sokan buknának bele dolgokba...

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
Nyugodj békében Szepesi Gyuri bácsi!

| gyalázat ami az nso fórumon megy |
dande
Miért, mi megy ott? Sokat kellene fizetni, hogy olvassam, de kíváncsi lennék ha egy-két szóban elmondanád.
Klaci79
Így besúgó úgy besúgó komcsibérenc stb még ha a fele így úgy igaz, a munkásságát elvitatni nem lehet s nem ott lenne a helye, illetve sehol se de így különösen nem.
dande
Azért mondjuk ha Dardait itt a NER miatt szedik elő akkor Gyuri bácsit ...
De isten nyugasztalja én csak pár legendás közvetítését hallgattam.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Nyugodj békében Szepesi Gyuri bácsi!

| gyalázat ami az nso fórumon megy |
dande
Miért, mi megy ott? Sokat kellene fizetni, hogy olvassam, de kíváncsi lennék ha egy-két szóban elmondanád.
Klaci79
Mocskos komcsi és különböző szitok szavak lineáris kombinacioja egy kis személyeskedéssel, egymás sertegetesevel kombinálva.
Toca
Nyugodj békében Szepesi Gyuri bácsi!

| gyalázat ami az nso fórumon megy |
dande
Miért, mi megy ott? Sokat kellene fizetni, hogy olvassam, de kíváncsi lennék ha egy-két szóban elmondanád.
Klaci79
Így besúgó úgy besúgó komcsibérenc stb még ha a fele így úgy igaz, a munkásságát elvitatni nem lehet s nem ott lenne a helye, illetve sehol se de így különösen nem.
dande
Szóval akkor minden ami ahhoz kell, hogy tudjunk hol tartunk a világban és miért nem előre megyünk. Gratulálok az ilyen tuskóknak. 😕
Köszi srácok!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyugodj békében Szepesi Gyuri bácsi!

| gyalázat ami az nso fórumon megy |
dande
Miért, mi megy ott? Sokat kellene fizetni, hogy olvassam, de kíváncsi lennék ha egy-két szóban elmondanád.
Klaci79
Így besúgó úgy besúgó komcsibérenc stb még ha a fele így úgy igaz, a munkásságát elvitatni nem lehet s nem ott lenne a helye, illetve sehol se de így különösen nem.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
Nyugodj békében Szepesi Gyuri bácsi!

| gyalázat ami az nso fórumon megy |
dande
Miért, mi megy ott? Sokat kellene fizetni, hogy olvassam, de kíváncsi lennék ha egy-két szóban elmondanád.
Klaci79
Mocskos komcsi és különböző szitok szavak lineáris kombinacioja egy kis személyeskedéssel, egymás sertegetesevel kombinálva.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Nyugodj békében Szepesi Gyuri bácsi!

| gyalázat ami az nso fórumon megy |
dande
Miért, mi megy ott? Sokat kellene fizetni, hogy olvassam, de kíváncsi lennék ha egy-két szóban elmondanád.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Ha lenne egy kis humorérzékük a "bolgároknak" hagynák nyerni a MOL Vidit 14,5-es pénzért, aztán majd Felcsúton továbbmennek 😀
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azert az komoly, hogy majdnem ugyan annyi a Ludogorets-re az odds a Vidi ellen (1.20), mint a Sevilla-ra az Ujpest ellen (1.13). Raadasul az Ujpest gyozelemre 13as az odds, a Vidiere 15 😀
Borbinho
igazad van, szerintem is minimum 18,00 körüli oddsz kellene mindegyiknek, ellenkező oldalon meg 1,10 alatti.

a Rúdugróléc keretében csak brazilból van annyi, mint a Vidinél idegenlégiós összesen. nem azt mondom, mutatóba azért van néhány bolgár is a keretükben, de ezek vagy UP-korúak, vagy nem játszatott idősebbek.
slowmotion
a nagyreszuk kettos allampolgar is (bolgar-brazil meg olasz-brazil 😀)

nemneked:

(r)asztakurva, a bolgarok kerete 45.5M fontot er transfermarket szerint, mig a vidie 12.5et 😀

viszonyitaskepp, a Cardiffe a Pl-bol a legolcsobb, 56M koruli (az egyetlen 100M alatti a Pl-bol 😀). A La ligaban viszont 6 csapatot is megeloznek (Valladolid 10, Vallecano 17, Huesca 26, Eibar 40, Alaves 41, Levante 45.45), a Bundesligaban 2t (Nurnberg 26, Dusseldorf 31), Seria A-ban 4et (Parma 20, Empoli 30, Frosinone 37, Chievo 39.5), Ligue 1ben 7et (Reims 20, Nimes 27, Amiens 29, Strasbourg 30, Angers 39, Caen 41, Guincamp 42).

A teljes MB1 meg 82t er 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Azert az komoly, hogy majdnem ugyan annyi a Ludogorets-re az odds a Vidi ellen (1.20), mint a Sevilla-ra az Ujpest ellen (1.13). Raadasul az Ujpest gyozelemre 13as az odds, a Vidiere 15 😀
Borbinho
igazad van, szerintem is minimum 18,00 körüli oddsz kellene mindegyiknek, ellenkező oldalon meg 1,10 alatti.

a Rúdugróléc keretében csak brazilból van annyi, mint a Vidinél idegenlégiós összesen. nem azt mondom, mutatóba azért van néhány bolgár is a keretükben, de ezek vagy UP-korúak, vagy nem játszatott idősebbek.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azert az komoly, hogy majdnem ugyan annyi a Ludogorets-re az odds a Vidi ellen (1.20), mint a Sevilla-ra az Ujpest ellen (1.13). Raadasul az Ujpest gyozelemre 13as az odds, a Vidiere 15 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Dárdai lett a 2rule egyik reklámarca. (...)
Amadeus
Eddig is voltak érdekes nyilatkozatai, de legalább most már tudjuk mit gondol a dolgokról.
De az is meglehet, hogy fogalma sincs mi van itthon aztán apuka megmondja neki a tutit.
Nem mintha ne tudna olvasni...
Solymi
Apuka? Nehezen, tekintve, hogy egy eve sem hunyt el emlekeim szerint. Gondolom jo sok penzt kapott, aztan ennyi. Dardai sem hulye azert.
Stez
Akkor azért sorry, nem tudtam.
Pénz? Ugyan mennyit adhattak neki amiért hajlandó volt ezt tenni?
Azért a Herthánál biztos elég jól megfizetik.

Ha meg nem hülye és tudja mi folyik itthon és ettől függetlenül elfogadta a pénzt (mert ugye ha nem ő akkor majd más), azért az felvet pár kérdést.

Nem mintha ne lenne jó egy hazai sportszer gyártó/forgalmazó, dehát a NER országában tudjuk hogyan megy ez, szóval...

Ehh, ő dolga, csak akkor ne csodálkozzon ha nem fogom tárt karokkal fogadni és mosolyogni vagy jó véleménnyel lenni róla.
Solymi
Nem kap o olyan brutalis penzt a Bundesben azert. Magyar szemmel persze, oke, de a bajnoksag egyik legrosszabbul fizetett edzoje. Az ilyen reklamfilmekert meg azert hidd el, hogy siman odavagnak neki 50-60 milliot, a melo meg, ami benne van, az egynapos, leforgatjak annyi ido alatt. Jo buli ez Dardainak, es most Meszaros ide vagy oda, persze, rohog egy jot az ember, de nem nezem le Dardait ezert.

Ha csak belegondolok, hogy egynapi meloval konkretan megkeresek annyi penzt, amibol a Rozsadombon kapok egy korrekt lakast, azert en sem gondolkoznek sokat a dolgon. Az meg plusz, hogy ahogy Igor mondta, ezzel a huzassal a pixisben is ott marad. Es Dardai az, aki ellen nem nagyon fognak kikelni, hogy „na, o is becsicskult a vezernek es a gazszerelonek”.
Stez
nem kapsz te a rózsadombon 50 millióért lakást.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyugodj békében Szepesi Gyuri bácsi!

| gyalázat ami az nso fórumon megy |
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 446
kiderült honnan nyúlták az ötletet
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A City és a Wolves nagyon más kávéház. City előtte is stabil PL klub volt a 2000-es évek eleji feljutás óta. Én nem lepődnék meg, ha a Wolves igencsak a mezőny végében lenne, de ahhoz hogy valaki beugorjon stabilan közvetlen az elit mögé, ahhoz nagyon sok pénzt kell még elkölteni.

A PL-ből való kiesés pedig a legtöbb esetben nem jár azonnali retúr jeggyel vissza. A Villa Marton O Neill után indult egy masszív hanyatlásnak, aztán fiatalokkal+Bentekével még kétszer bennmaradtak, majd vettek ilyen Luna, Carles Gil, Carlos Sanchez, Veretout kaliberű srácokat, azt azzal a lendülettel ki is estek a picsába. A Wiganben nem sok pénz volt, de legalább nagyon sok feledhető külföldivel dobták tele a csapatot, ki is estek.

Az elmúlt 10 évből a Sheffield Utd, Charlton, Portsmouth, Wolves, Wigan, Bolton, Sunderland azok akik eszembe jutnak, s a PL-ből való kiesés után 2-3 évvel estek újabb ligát.

A Championshipbe nincsen nagy különbség a csapatok közt, nem hiába lehet egy erős tavaszi sorozattal 10-12 helyet javítani a pozíción, nem hiába van ott 1 csapat a playoffban mindig, akiket a liga aljába saccoltak. De pl. a Reading kb ugyanazon kerettel egy vesztes Playoff döntő után éppen csak a vonal felett maradt.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ezt a Richarlison to Everton dealt még most sem értem, 2-3 nap távlatából, főleg hogy ennyi pénzért.... jó oké hogy, Silva kiskedvence, de elmagyarázza nekem ezt valaki miért kellett ő még oda/mit fog játszani, miért jó ez az Evertonnak?
Igor
Én már a tavalyi igazolásokat se értettem. Éveken keresztül nem volt pénz, mégis egész hasznos kis játékosok jöttek, most meg valagszámra szórják a lóvét full középszerű arcokra....
gabokocka
Abba ki fogad velem, hogy a nagy latin bevásárlást tartó Wolverhampton 2025-re a harmadosztályban vagy még lejjebb lesz?
tüsi91
6-7 éves fogadást kötni? Pff...

Egyébként benne lennék... szerintem jól építkeznek, és azért League 1-ig visszaesni elég nehéz lenne, még akkor is ha a Fosun kiszállna a csapat mögül... de ez a csapat kiemelkedett a Ch'shipből tavaly, nehezen látom, hogyan esnének ki onnan még 5+ éves távlatban is.
Igor

Amikor egy náció ekkora létszámba áttelepül egy más kultúrába, akkor az addig fog fennmaradni, míg az összetartó erő ott van. Amint a tulaj/de inkább az edző lép a Wolves szépen széthullik, s onnan nem lesz visszaút.

A Championship tavaszának kimagaslóan legjobb csapata a Fulham volt, a Cardiff egy nagyon egyszerű brit focival jutott fel, rájuk leszek nagyon kíváncsi. A Premier Leagueban még mindig benn lehet maradni a hagyományos brit focival.

A legnagyobb gond, hogy az angol közép és kis klubok inkább vesznek 20-ad rangú külföldieket, mint fiatal angolokat. Akik most már vannak is. Ebbe bukott bele az elmúlt pár évben a Wigan, vagy a Villa.
Most a Forest kezdett bele Karanka vezetésével egy nagymértékű latinosításba, legalább ők egy jó centert is vettek.
tüsi91
Szerintem a Fosun nem fogja eladni a klubot, és pl a Man City se bukott bele a külföldiek vásárlásába..

S azért a Ch'shipből kiesni jóval nagyobb bravúr mint a PL-ből, és mindkét általad említett csapatnál bőven voltak más gondok is. De engem meglepne ha a Wolves nem végezne 8-12 között idén, és akkor onnantól megint nem az a kérdés hogy lefele, hanem felfelé tudnak-e lépni...

A Cardiff a faékegyszerű focijával (viszont gyenge védőivel PL szinten) szvsz tükörsimán ki fog esni, a Fulham meg valszeg akkor marad benn, ha visszahozzák Mitrot, és Sessegnon nagyjából tudja azt hozni amit tavaly...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ezt a Richarlison to Everton dealt még most sem értem, 2-3 nap távlatából, főleg hogy ennyi pénzért.... jó oké hogy, Silva kiskedvence, de elmagyarázza nekem ezt valaki miért kellett ő még oda/mit fog játszani, miért jó ez az Evertonnak?
Igor
Én már a tavalyi igazolásokat se értettem. Éveken keresztül nem volt pénz, mégis egész hasznos kis játékosok jöttek, most meg valagszámra szórják a lóvét full középszerű arcokra....
gabokocka
Abba ki fogad velem, hogy a nagy latin bevásárlást tartó Wolverhampton 2025-re a harmadosztályban vagy még lejjebb lesz?
tüsi91
6-7 éves fogadást kötni? Pff...

Egyébként benne lennék... szerintem jól építkeznek, és azért League 1-ig visszaesni elég nehéz lenne, még akkor is ha a Fosun kiszállna a csapat mögül... de ez a csapat kiemelkedett a Ch'shipből tavaly, nehezen látom, hogyan esnének ki onnan még 5+ éves távlatban is.
Igor

Amikor egy náció ekkora létszámba áttelepül egy más kultúrába, akkor az addig fog fennmaradni, míg az összetartó erő ott van. Amint a tulaj/de inkább az edző lép a Wolves szépen széthullik, s onnan nem lesz visszaút.

A Championship tavaszának kimagaslóan legjobb csapata a Fulham volt, a Cardiff egy nagyon egyszerű brit focival jutott fel, rájuk leszek nagyon kíváncsi. A Premier Leagueban még mindig benn lehet maradni a hagyományos brit focival.

A legnagyobb gond, hogy az angol közép és kis klubok inkább vesznek 20-ad rangú külföldieket, mint fiatal angolokat. Akik most már vannak is. Ebbe bukott bele az elmúlt pár évben a Wigan, vagy a Villa.
Most a Forest kezdett bele Karanka vezetésével egy nagymértékű latinosításba, legalább ők egy jó centert is vettek.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ezt a Richarlison to Everton dealt még most sem értem, 2-3 nap távlatából, főleg hogy ennyi pénzért.... jó oké hogy, Silva kiskedvence, de elmagyarázza nekem ezt valaki miért kellett ő még oda/mit fog játszani, miért jó ez az Evertonnak?
Igor
Én már a tavalyi igazolásokat se értettem. Éveken keresztül nem volt pénz, mégis egész hasznos kis játékosok jöttek, most meg valagszámra szórják a lóvét full középszerű arcokra....
gabokocka
Abba ki fogad velem, hogy a nagy latin bevásárlást tartó Wolverhampton 2025-re a harmadosztályban vagy még lejjebb lesz?
tüsi91
6-7 éves fogadást kötni? Pff...

Egyébként benne lennék... szerintem jól építkeznek, és azért League 1-ig visszaesni elég nehéz lenne, még akkor is ha a Fosun kiszállna a csapat mögül... de ez a csapat kiemelkedett a Ch'shipből tavaly, nehezen látom, hogyan esnének ki onnan még 5+ éves távlatban is.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na a Barcelona meg úgy látszik, hogy megfúrta a Malcom tradet és így nem jön Rómába a lelkem. Mondjuk, hogy oda pont minek ő a padra? 😀
MarioAna
be SE kaphatják a francia vezetők
Habi
Nem tortent itt semmi erdekes, Malcom ugynoke Josh McDaniels. xd

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 417
Dárdai lett a 2rule egyik reklámarca. (...)
Amadeus
Eddig is voltak érdekes nyilatkozatai, de legalább most már tudjuk mit gondol a dolgokról.
De az is meglehet, hogy fogalma sincs mi van itthon aztán apuka megmondja neki a tutit.
Nem mintha ne tudna olvasni...
Solymi
Apuka? Nehezen, tekintve, hogy egy eve sem hunyt el emlekeim szerint. Gondolom jo sok penzt kapott, aztan ennyi. Dardai sem hulye azert.
Stez
Akkor azért sorry, nem tudtam.
Pénz? Ugyan mennyit adhattak neki amiért hajlandó volt ezt tenni?
Azért a Herthánál biztos elég jól megfizetik.

Ha meg nem hülye és tudja mi folyik itthon és ettől függetlenül elfogadta a pénzt (mert ugye ha nem ő akkor majd más), azért az felvet pár kérdést.

Nem mintha ne lenne jó egy hazai sportszer gyártó/forgalmazó, dehát a NER országában tudjuk hogyan megy ez, szóval...

Ehh, ő dolga, csak akkor ne csodálkozzon ha nem fogom tárt karokkal fogadni és mosolyogni vagy jó véleménnyel lenni róla.
Solymi
Nem kap o olyan brutalis penzt a Bundesben azert. Magyar szemmel persze, oke, de a bajnoksag egyik legrosszabbul fizetett edzoje. Az ilyen reklamfilmekert meg azert hidd el, hogy siman odavagnak neki 50-60 milliot, a melo meg, ami benne van, az egynapos, leforgatjak annyi ido alatt. Jo buli ez Dardainak, es most Meszaros ide vagy oda, persze, rohog egy jot az ember, de nem nezem le Dardait ezert.

Ha csak belegondolok, hogy egynapi meloval konkretan megkeresek annyi penzt, amibol a Rozsadombon kapok egy korrekt lakast, azert en sem gondolkoznek sokat a dolgon. Az meg plusz, hogy ahogy Igor mondta, ezzel a huzassal a pixisben is ott marad. Es Dardai az, aki ellen nem nagyon fognak kikelni, hogy „na, o is becsicskult a vezernek es a gazszerelonek”.
Stez
Gondolkodtam azon, hogy leírom nekem mi a bajom az egész rendszerrel, de majd csak a politika topikban.
A szándék nemes és elhiszem Palinak, hogy egy régi barátot segít, de ha nem is semmissé teszi, mindezt áthatja a NER eddigi és a kapcsolódó emberek tevékenysége, ami nem éppen azt sugallja, hogy majd pont ez a vállalkozás fog rendesen működni és nem az állami/EU-s pénzek lenyúlására szakosodni.
És még ha jól is fog működni, az nem fogja semmissé tenni, legitimizálni az adott és a többi tevékenységüket.

Az, hogy Pali nem akar balhét, mert számol arra, hogy esetleg Mo-n folytatja vagy itt akar jövőt, az nem kellene azt jelentenie, hogy nem teljesen tiszta üzlethez adja az arcát. Az MLSZ-nek nem kellene egyenlőnek lennie a NER-rel.
Másrészt meg ha Pali nem akar vagy nem politizál és csak az érdekeit nézi, akkor meg kvázi Andy Vajna 2-vé lép elő. Ha szimpatizál a NER-rel, akkor vállalja nyíltan, ha nem, vállalja azt is.

több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ezt a Richarlison to Everton dealt még most sem értem, 2-3 nap távlatából, főleg hogy ennyi pénzért.... jó oké hogy, Silva kiskedvence, de elmagyarázza nekem ezt valaki miért kellett ő még oda/mit fog játszani, miért jó ez az Evertonnak?
Igor
Én már a tavalyi igazolásokat se értettem. Éveken keresztül nem volt pénz, mégis egész hasznos kis játékosok jöttek, most meg valagszámra szórják a lóvét full középszerű arcokra....
gabokocka
Abba ki fogad velem, hogy a nagy latin bevásárlást tartó Wolverhampton 2025-re a harmadosztályban vagy még lejjebb lesz?
több mint 5 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Na a Barcelona meg úgy látszik, hogy megfúrta a Malcom tradet és így nem jön Rómába a lelkem. Mondjuk, hogy oda pont minek ő a padra? 😀
MarioAna
be SE kaphatják a francia vezetők


JT Daniels fan
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Dárdai lett a 2rule egyik reklámarca. (...)
Amadeus
Eddig is voltak érdekes nyilatkozatai, de legalább most már tudjuk mit gondol a dolgokról.
De az is meglehet, hogy fogalma sincs mi van itthon aztán apuka megmondja neki a tutit.
Nem mintha ne tudna olvasni...
Solymi
Apuka? Nehezen, tekintve, hogy egy eve sem hunyt el emlekeim szerint. Gondolom jo sok penzt kapott, aztan ennyi. Dardai sem hulye azert.
Stez
Akkor azért sorry, nem tudtam.
Pénz? Ugyan mennyit adhattak neki amiért hajlandó volt ezt tenni?
Azért a Herthánál biztos elég jól megfizetik.

Ha meg nem hülye és tudja mi folyik itthon és ettől függetlenül elfogadta a pénzt (mert ugye ha nem ő akkor majd más), azért az felvet pár kérdést.

Nem mintha ne lenne jó egy hazai sportszer gyártó/forgalmazó, dehát a NER országában tudjuk hogyan megy ez, szóval...

Ehh, ő dolga, csak akkor ne csodálkozzon ha nem fogom tárt karokkal fogadni és mosolyogni vagy jó véleménnyel lenni róla.
Solymi
Nem kap o olyan brutalis penzt a Bundesben azert. Magyar szemmel persze, oke, de a bajnoksag egyik legrosszabbul fizetett edzoje. Az ilyen reklamfilmekert meg azert hidd el, hogy siman odavagnak neki 50-60 milliot, a melo meg, ami benne van, az egynapos, leforgatjak annyi ido alatt. Jo buli ez Dardainak, es most Meszaros ide vagy oda, persze, rohog egy jot az ember, de nem nezem le Dardait ezert.

Ha csak belegondolok, hogy egynapi meloval konkretan megkeresek annyi penzt, amibol a Rozsadombon kapok egy korrekt lakast, azert en sem gondolkoznek sokat a dolgon. Az meg plusz, hogy ahogy Igor mondta, ezzel a huzassal a pixisben is ott marad. Es Dardai az, aki ellen nem nagyon fognak kikelni, hogy „na, o is becsicskult a vezernek es a gazszerelonek”.