Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ha tudtok eladó lakást szóljatok, ingatlanozom 😆😆
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 686 — Vikings fan
Amúgy lassan nem terünk vissza a gurulósra?
Ujpest kap vagy a Honvéd lő több gólt ?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
OFF folyt:
Én '15-ben 1,5 szobás panelt, felújítással együtt volt kb. 9 millába, most a slégen szemben lévő lépcsőházban egy ugyanolyan lakást 25 misiért árulnak.
empty taxi
Akkor jól jártál magyarul 😀


Chargers LT
Igen, teszem hozzá, hogy ha 3 hónappal korábban sikerül venni, akkor még nyertem volna kb. félmilliót.
empty taxi
full off:
8.kerben (de viszonylag jo helyen, az Ulloin, Nagytemplommal szemben, raadasul 200meterre a corvin setanytol) vettunk 3 eve lakast,foldszinti, belso udvarra nezo ablakos, 38 negyzetmeterest (8.6M-ert), de teljesen fel kellett ujitanunk, epitettunk galeriat is, uj ablakok, stb, kva sok della rament. bo 1 evvel ezelott 16-20at mondtak ra (azota csak epult/szepult). ja es a lenyeg: szomszed noci egy evvel elottunk vette az 56 negyzetmeteres, viszonylag jobb allapotban levo lakast, 1 misivel olcsobban mint mi...😊 tavasszal adta el 26ert.
Borbinho
eszetlenül felment az ingatlanár Butapesten.
mi mondjuk '12-ben vettünk lakást, '13-ra újítottuk fel, bruttó négyzetméterár így jött ki kb 300e forintra. most nettó 500e alatt nem találni a környéken semmit, csak felújítandó és/vagy tetőtéri lakást. akinek akkor, a nyomott piacon volt befektetni való pénze, meg némi türelme, az most egész jól tudna kiszállni a buliból.
slowmotion
Pár év múlva még jobban. 😉

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
OFF folyt:
Én '15-ben 1,5 szobás panelt, felújítással együtt volt kb. 9 millába, most a slégen szemben lévő lépcsőházban egy ugyanolyan lakást 25 misiért árulnak.
empty taxi
Akkor jól jártál magyarul 😀


Chargers LT
Igen, teszem hozzá, hogy ha 3 hónappal korábban sikerül venni, akkor még nyertem volna kb. félmilliót.
empty taxi
full off:
8.kerben (de viszonylag jo helyen, az Ulloin, Nagytemplommal szemben, raadasul 200meterre a corvin setanytol) vettunk 3 eve lakast,foldszinti, belso udvarra nezo ablakos, 38 negyzetmeterest (8.6M-ert), de teljesen fel kellett ujitanunk, epitettunk galeriat is, uj ablakok, stb, kva sok della rament. bo 1 evvel ezelott 16-20at mondtak ra (azota csak epult/szepult). ja es a lenyeg: szomszed noci egy evvel elottunk vette az 56 negyzetmeteres, viszonylag jobb allapotban levo lakast, 1 misivel olcsobban mint mi...😊 tavasszal adta el 26ert.
Borbinho
eszetlenül felment az ingatlanár Butapesten.
mi mondjuk '12-ben vettünk lakást, '13-ra újítottuk fel, bruttó négyzetméterár így jött ki kb 300e forintra. most nettó 500e alatt nem találni a környéken semmit, csak felújítandó és/vagy tetőtéri lakást. akinek akkor, a nyomott piacon volt befektetni való pénze, meg némi türelme, az most egész jól tudna kiszállni a buliból.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
OFF folyt:
Én '15-ben 1,5 szobás panelt, felújítással együtt volt kb. 9 millába, most a slégen szemben lévő lépcsőházban egy ugyanolyan lakást 25 misiért árulnak.
empty taxi
Akkor jól jártál magyarul 😀


Chargers LT
Igen, teszem hozzá, hogy ha 3 hónappal korábban sikerül venni, akkor még nyertem volna kb. félmilliót.
empty taxi
full off:
8.kerben (de viszonylag jo helyen, az Ulloin, Nagytemplommal szemben, raadasul 200meterre a corvin setanytol) vettunk 3 eve lakast,foldszinti, belso udvarra nezo ablakos, 38 negyzetmeterest (8.6M-ert), de teljesen fel kellett ujitanunk, epitettunk galeriat is, uj ablakok, stb, kva sok della rament. bo 1 evvel ezelott 16-20at mondtak ra (azota csak epult/szepult). ja es a lenyeg: szomszed noci egy evvel elottunk vette az 56 negyzetmeteres, viszonylag jobb allapotban levo lakast, 1 misivel olcsobban mint mi...😊 tavasszal adta el 26ert.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
OFF folyt:
Én '15-ben 1,5 szobás panelt, felújítással együtt volt kb. 9 millába, most a slégen szemben lévő lépcsőházban egy ugyanolyan lakást 25 misiért árulnak.
empty taxi
Akkor jól jártál magyarul 😀


Chargers LT
Igen, teszem hozzá, hogy ha 3 hónappal korábban sikerül venni, akkor még nyertem volna kb. félmilliót.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Off?

 index.hu/sport/2018/07/26/atvertek_es_megalaztak_szilagyi_aront_a_2rule-os_reklam_kedveert/
#JC6
Bicskanyitogató újfent.
több mint 5 éve
dawyd728 3 702
 spilertv.hu/infopult/sajtokozlemeny/2199_augusztus-11-en-indul-a-spiler2-tv-es-erkezik-a-spiler-extra.html
NB2
Eddig nem az volt, h 3 csatorna lesz? Annyi mindenhez, amit megvettek kevés lesz a kettő. Másrészt egy szóval nem említik a Serie A-t.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Off?

 index.hu/sport/2018/07/26/atvertek_es_megalaztak_szilagyi_aront_a_2rule-os_reklam_kedveert/
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
 spilertv.hu/infopult/sajtokozlemeny/2199_augusztus-11-en-indul-a-spiler2-tv-es-erkezik-a-spiler-extra.html
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
De most aki bármilyen NERel kapcsolatos céggel áll kapcsolatban az már szarhazi ?
Akkor lassan...
Toca
Olyan lett/lesz, mint az mszmp, nincs család az országban, amelyik 40 èv komcsi diktatúra után ne lett volna érintett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
OFF folyt:
Én '15-ben 1,5 szobás panelt, felújítással együtt volt kb. 9 millába, most a slégen szemben lévő lépcsőházban egy ugyanolyan lakást 25 misiért árulnak.
empty taxi
Akkor jól jártál magyarul 😀

Nem csak Pesten jellemző ez amúgy, Nyíregyen is duplázódott az ár...14-17m körül van egy normál panel.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 686 — Vikings fan
De most aki bármilyen NERel kapcsolatos céggel áll kapcsolatban az már szarhazi ?
Akkor lassan...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
és mivel -mint írtam- számára semmi gáz nincs a NER-el
Sobri Jóska
Pontosan ezért vagyunk Nyugat-Balkán, és nem Közép/Kelet-Európa, hogy egy ilyen mondatot le lehet írni (az hogy bal v jobb oldal, mellékes... itt a rendszerrel van a gond), és egy értelmes, nyugati sikereket is felmutató ember mint Dárdai el tudja ezt fogadni, és felválllalja... pláne, hogy pont Dárdai az, aki megtehette volna h nemet mond és ezzel alternatívát mutat. De nem...
Igor
Arra persze te sem gondolsz, hogy esetleg te tévedsz, és a NER-el valóban nincs semmi komolyabb gond, legfeljebb neked nem tetszik, de hosszútávon az országnak, a lakosságnak jó/jó lesz.
Ezért vagyunk Balkán, mert mindenki magabiztosan tudja, hogy csak és kizárólag neki lehet igaza, és mindenki más meg szarházi/áruló/megalkuvó/komcsi/náci/fidesznyik/ballibsi/etc.
Sobri Jóska
Szerintem vannak olyan alapvető dolgok, amikkel elég nehéz vitatkozni... pl. az hogy mondjuk a számok hogyan viszonyulnak egymáshoz... két szám közül melyik a nagyobb? Vagy esetleg azt is vitatni fogod, hogy mondjuk 4 > 2?

Ebből kiindulva én be tudom neked bizonyítani, mondjuk azt. hogy a fociba áramló pénzek mennyire rosszul, kevéssé hatékonyan lettek felhasználva...

Te semmit nem fogsz tudni bizonyítani a lentebbi pontból.
"a NER-el valóban nincs semmi komolyabb gond, legfeljebb neked nem tetszik, de hosszútávon az országnak, a lakosságnak jó/jó lesz"
Igor
Ejj de materialistán fogod fel a dolgot 😛
Az átlagmagyarnak annyi kell h adjanak céltáblát a benne felgyülemlett gyűlölethez. Továbbá ha sulykolják neki h ne menj el máshova mert ott nincs közbiztonság, élhetetlenek a városok, akkor nem megy el és nem látja h ez nincs így. Ennek megfelelően a lakosság egy jelentős jónak érzi azt ami távolabbról nézve annyira nem jó. Innentől mondhatod azt h metrikusan nem jó, de sok átlagmagyar nem így érzi.
Gonosz koncepció, de működik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
és mivel -mint írtam- számára semmi gáz nincs a NER-el
Sobri Jóska
Pontosan ezért vagyunk Nyugat-Balkán, és nem Közép/Kelet-Európa, hogy egy ilyen mondatot le lehet írni (az hogy bal v jobb oldal, mellékes... itt a rendszerrel van a gond), és egy értelmes, nyugati sikereket is felmutató ember mint Dárdai el tudja ezt fogadni, és felválllalja... pláne, hogy pont Dárdai az, aki megtehette volna h nemet mond és ezzel alternatívát mutat. De nem...
Igor
Arra persze te sem gondolsz, hogy esetleg te tévedsz, és a NER-el valóban nincs semmi komolyabb gond, legfeljebb neked nem tetszik, de hosszútávon az országnak, a lakosságnak jó/jó lesz.
Ezért vagyunk Balkán, mert mindenki magabiztosan tudja, hogy csak és kizárólag neki lehet igaza, és mindenki más meg szarházi/áruló/megalkuvó/komcsi/náci/fidesznyik/ballibsi/etc.
Sobri Jóska
Szerintem vannak olyan alapvető dolgok, amikkel elég nehéz vitatkozni... pl. az hogy mondjuk a számok hogyan viszonyulnak egymáshoz... két szám közül melyik a nagyobb? Vagy esetleg azt is vitatni fogod, hogy mondjuk 4 > 2?

Ebből kiindulva én be tudom neked bizonyítani, mondjuk azt. hogy a fociba áramló pénzek mennyire rosszul, kevéssé hatékonyan lettek felhasználva...

Te semmit nem fogsz tudni bizonyítani a lentebbi pontból.
"a NER-el valóban nincs semmi komolyabb gond, legfeljebb neked nem tetszik, de hosszútávon az országnak, a lakosságnak jó/jó lesz"

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
és mivel -mint írtam- számára semmi gáz nincs a NER-el
Sobri Jóska
Pontosan ezért vagyunk Nyugat-Balkán, és nem Közép/Kelet-Európa, hogy egy ilyen mondatot le lehet írni (az hogy bal v jobb oldal, mellékes... itt a rendszerrel van a gond), és egy értelmes, nyugati sikereket is felmutató ember mint Dárdai el tudja ezt fogadni, és felválllalja... pláne, hogy pont Dárdai az, aki megtehette volna h nemet mond és ezzel alternatívát mutat. De nem...
Igor
Arra persze te sem gondolsz, hogy esetleg te tévedsz, és a NER-el valóban nincs semmi komolyabb gond, legfeljebb neked nem tetszik, de hosszútávon az országnak, a lakosságnak jó/jó lesz.
Ezért vagyunk Balkán, mert mindenki magabiztosan tudja, hogy csak és kizárólag neki lehet igaza, és mindenki más meg szarházi/áruló/megalkuvó/komcsi/náci/fidesznyik/ballibsi/etc.

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
és mivel -mint írtam- számára semmi gáz nincs a NER-el
Sobri Jóska
Pontosan ezért vagyunk Nyugat-Balkán, és nem Közép/Kelet-Európa, hogy egy ilyen mondatot le lehet írni (az hogy bal v jobb oldal, mellékes... itt a rendszerrel van a gond), és egy értelmes, nyugati sikereket is felmutató ember mint Dárdai el tudja ezt fogadni, és felválllalja... pláne, hogy pont Dárdai az, aki megtehette volna h nemet mond és ezzel alternatívát mutat. De nem...

És amíg ez így lesz, addig nem fog javulni a foci sem.

Én már leírtam a véleményem - szerintem is a pixisben akar(t) maradni, viszont adódik a kérdés, miért is? Neki már abszolút nem kellene attól tartania, hogy valamikor haza kell jönnie a mennyeiben edzősködni vagy MLSZ-tisztségért kuncsorogni, simán edzősködhetne/lehetne sportigazgató/stb Nyugaton a következő 30-40 éven át..

Vagy neki az az álma, hogy MLSZ-elnök legyen 15-20 év múlva? LOL.

Szerintem ez rossz döntés volt stratégiai szempontból is... pláne, hogy azért arra sincs garancia hogy mondjuk 20 év múlva még mindig Lőrincék lesznek ott,
(ráadásul talpat nyalni folyamatosan kell, nem lehet hibázni.... sok sikert hozzá.)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Mondhat barki barmit, nalam elasta magat Dardai. Pontosan tudnia kell, hogy mi a helyzet otthon, hogy mi a szitu a politikaval es a focival. Teljesen naiv aki azt gondolja, hogy szet lehet valasztani a politikat a focitol 2018-ban Magyarorszagon.
Borbinho
Tudja. De leszarja.
Nem mindenki számára sátán és ignorálandó Orbán és a hazája.
A Fideszes agyhalott holdudvarra (Bayer és társai) jellemző, hogy valakit a politikai szimpátiája miatt elítélnek és kiátkoznak - ez, amit írsz, erősen erre hajaz. Gáz.

Egy, nagyon max ket havi fizuert az elmult evek egyetlen szeretheto, gerinccel rendelkezo, es szakmahoz is erto magyar edzoje csinalt magabol bohocot.

Pontosan mutatja, hogy hol all, es merre tart a magyar foci. Az EGYETLEN remenysugarat is ugyan ugy meg lehet venni, mint barmelyik videki suttyot.

szanalmas
Borbinho
Nem hinném, hogy ez csak a pénzről szól.
Vagy jövőbeni tervekről, flowról, meg effélékről.
Arra nem is gondolsz, hogy jóban van x-el vagy y-al, aki megkérte, és mivel -mint írtam- számára semmi gáz nincs a NER-el (pláne Berlinből), ugyan miért ne vállalta volna el?

Egyetlen lehetséges magyarázatra felfűzni, és elítélni egy döntést, aminek az összes összetevőjéről nem tudható minden - na az a szánalmas.

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 940
Mondhat barki barmit, nalam elasta magat Dardai. Pontosan tudnia kell, hogy mi a helyzet otthon, hogy mi a szitu a politikaval es a focival. Teljesen naiv aki azt gondolja, hogy szet lehet valasztani a politikat a focitol 2018-ban Magyarorszagon.
Milyen indok mar amit itt irtok, hogy azert vallalta el, hogy ne keruljon ki a flowbol, es esetleg lehessen ujra kapitany? Mi a fasznak akarna? Hosszu honapok alatt kidolgoztak egy baszott hosszu dokumentumot a teljes foci megreformalasara kb, kezdve az utanpotlassal, es kvazi olvasas nelkul dobta vissza az MLSZ. Evtizedek ota van Berlinben, max a nagy Magyar szive miatt menne haza...
Csak a herthatol kap 300+ millio forintot evente, emelett gondolom neki is vannak befektetesei es szponzori bevetelei.
Egy, nagyon max ket havi fizuert az elmult evek egyetlen szeretheto, gerinccel rendelkezo, es szakmahoz is erto magyar edzoje csinalt magabol bohocot.

Pontosan mutatja, hogy hol all, es merre tart a magyar foci. Az EGYETLEN remenysugarat is ugyan ugy meg lehet venni, mint barmelyik videki suttyot.

szanalmas
Borbinho
nem is tudom mikor es hol hordana a 2rule-t,mert a herha nikeban van,szoval meccs kozben,sajtokonferencian nikeban kelk lennie
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 686 — Vikings fan
Mondhat barki barmit, nalam elasta magat Dardai. Pontosan tudnia kell, hogy mi a helyzet otthon, hogy mi a szitu a politikaval es a focival. Teljesen naiv aki azt gondolja, hogy szet lehet valasztani a politikat a focitol 2018-ban Magyarorszagon.
Milyen indok mar amit itt irtok, hogy azert vallalta el, hogy ne keruljon ki a flowbol, es esetleg lehessen ujra kapitany? Mi a fasznak akarna? Hosszu honapok alatt kidolgoztak egy baszott hosszu dokumentumot a teljes foci megreformalasara kb, kezdve az utanpotlassal, es kvazi olvasas nelkul dobta vissza az MLSZ. Evtizedek ota van Berlinben, max a nagy Magyar szive miatt menne haza...
Csak a herthatol kap 300+ millio forintot evente, emelett gondolom neki is vannak befektetesei es szponzori bevetelei.
Egy, nagyon max ket havi fizuert az elmult evek egyetlen szeretheto, gerinccel rendelkezo, es szakmahoz is erto magyar edzoje csinalt magabol bohocot.

Pontosan mutatja, hogy hol all, es merre tart a magyar foci. Az EGYETLEN remenysugarat is ugyan ugy meg lehet venni, mint barmelyik videki suttyot.

szanalmas
Borbinho
Szerintem meg ez mutatja hogy hol tart az ország. Mert egy egyszerű szponzoriszerződésnek is akkor feneket és nagy hangot, elásta magát szöveget kerítünk.
Komolyan Szepesit éltetik itt Dárdait meg elássák egy szponzori szerződés miatt.
Vicc.

És igen én se szeretem ha szétlopjak az országot.
On
Vidinek ezt kellett jatszania, ő itt kis szerencsével tud csak tovább menni. Erre játszik
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
Viszont en boven latom azt 1-2 ev tavlataban, hogy ezt a 2rule-t frankon behozzak kotelezo mezszponzor jelleggel a mi csodas elvonalunkba, netan szepen ovatosan elobb csak a masodosztalyban kezdik a bekebelezest. Nem latom, hogy a szponzorok kozott itt sokaig „szabad verseny” lesz, aztan a legjobb ajanlat nyer. Megoldjak, hogy ne igy legyen.
Stez
épp Maccabbi meccsen beszéltünk kinn spanommal, hogy félő a Fradinál is ez hiába van nagy értékű szerződés a mezgyártó céggel, egyszerűen Mészáros kivásárolja. viszont amikor megtörténik gyorsan megyek a boltba és a még készleten maradt mezből veszek egyet, mert ezt a rule mezt biztosan nem veszem meg. hiába legközelebb 3 csillagost akartam volna venni, nem fogom támogatni a gázszerelőt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mondhat barki barmit, nalam elasta magat Dardai. Pontosan tudnia kell, hogy mi a helyzet otthon, hogy mi a szitu a politikaval es a focival. Teljesen naiv aki azt gondolja, hogy szet lehet valasztani a politikat a focitol 2018-ban Magyarorszagon.
Milyen indok mar amit itt irtok, hogy azert vallalta el, hogy ne keruljon ki a flowbol, es esetleg lehessen ujra kapitany? Mi a fasznak akarna? Hosszu honapok alatt kidolgoztak egy baszott hosszu dokumentumot a teljes foci megreformalasara kb, kezdve az utanpotlassal, es kvazi olvasas nelkul dobta vissza az MLSZ. Evtizedek ota van Berlinben, max a nagy Magyar szive miatt menne haza...
Csak a herthatol kap 300+ millio forintot evente, emelett gondolom neki is vannak befektetesei es szponzori bevetelei.
Egy, nagyon max ket havi fizuert az elmult evek egyetlen szeretheto, gerinccel rendelkezo, es szakmahoz is erto magyar edzoje csinalt magabol bohocot.

Pontosan mutatja, hogy hol all, es merre tart a magyar foci. Az EGYETLEN remenysugarat is ugyan ugy meg lehet venni, mint barmelyik videki suttyot.

szanalmas

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Orulok, hogy Dardai kapcsan a „hulye lenne elutasitani, hogy egynapos meloval keressen 50 milliot, amibol mar vesz a Rozsadombon egy kecot” felmondatom ezt inditotta el, es tudtam is, hogy az elso megjegyzes hozza az lesz, hogy ennyiert nem kap az ember lakast azon a kornyeken, ha tippelnem kellett volna, sok penzt teszek ra, hogy Amadeus jon egybol ezzel, elvegre leszurte a mondandom lenyeget. x-D

Viccen kivul, en tovabbra sem itelem el Dardait azert, hogy vallalta, a pofaja mindenkinek jar igy tavolrol, de kivancsi lennek, hogy vajon hanyan tudnanak nemet mondani egy ilyen uzleti megkeresesre, amikor konkretan ott van elottuk egy ilyen penzugyi lehetoseg. Szerintem nem sokan.

Nem is gondolom, hogy Dardai ezzel leirta volna magat. Viszont en boven latom azt 1-2 ev tavlataban, hogy ezt a 2rule-t frankon behozzak kotelezo mezszponzor jelleggel a mi csodas elvonalunkba, netan szepen ovatosan elobb csak a masodosztalyban kezdik a bekebelezest. Nem latom, hogy a szponzorok kozott itt sokaig „szabad verseny” lesz, aztan a legjobb ajanlat nyer. Megoldjak, hogy ne igy legyen.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
OFF folyt:
Én '15-ben vettem 1,5 szobás panelt, felújítással együtt volt kb. 9 millába, most a slégen szemben lévő lépcsőházban egy ugyanolyan lakást 25 misiért árulnak.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
Lehet, de egy 50% feletti áremelkedést 3 éves időtávban erősen aránytalannak érzek. Mutter panele 9,9 volt 2015-ben, most tavasszal bekopogtak hozzájuk (a szomszéddal együtt), hogy 20 milla kp-ért azonnal vinnék. Sőt, - asszem - IX.-kerben láttam most 50nm feletti panelt 27-ért menni. Teljes agyfasz, nem gondoltam volna, hogy annak a Duna Houseos faszingernek lesz igaza, aki Pozsony/Bécs-külső szintjére lőtte be a várható pesti lakásárakat.
Amadeus
A 9.9 volt ár alatti, 2015-16 elött sokan féltek a panelektől.
A 20 a realitás (egy kb 40-50 m2-es panelra), az alsó szegmens is jócskán feljebb tolódott. pl. Zuglóban 20ért, egy közepes állapotú 30-35 négyzetméterest kapsz, VI.kerületben meg egy 20-22 négyzetméterest.
És ugye van, aki alapvetően lakni akar, nem befektetni, és a lehető legtöbbet akarja a pénzéért kapni - ez most a panel, és ezért mennek fel a négyzetméteráraik.
Ilyen az ingatlanpiac.
Szépen megy felfele, majd visszabiccen, majd megint fel, amíg el nem éri a hasonló városok (Bécs, Pozsony, Prága szintjét).

És Lipócia szélén ilyen panelárak is vannak:

 ingatlan.com/xiii-ker/elado+lakas/panel-lakas/budapest+13+kerulet+nepfurdo+utca/27125898#kiemelt-hirdetes

 ingatlan.com/xiii-ker/elado+lakas/panel-lakas/budapest+13+kerulet+karpat+utca/27327291#kiemelt-hirdetes
Sobri Jóska
kurva demagóg lenne azt mondani, hogy a bérszínvonal is elérhetné a hasonló városok szintjét, viszont így vagy a) nőni fog azok száma, akiknek nincs ingatlanvagyona, vagy b) a lakosság hitelállománya fog nőni.
Amadeus
drágulásról annyit, hogy tavaly januártól követtem a békási panel árakat, mert ott volt pecóm, és tudtam, ha visszajövök kairóból fel akarom dobni. június közepén belőttem egy X árra, hogy majd annyiért rakom fel októberben. hazajöttem, majd október közepén csak a biztonság kedvéért ránéztem, hogy még mindig az az ár a valós a környéken erre +2 millával raktam fel. elment úgy 5 nap alatt, hogy 2 ugyanolyan ajánlatom volt. én választhattam a vevők között. ja és még utána hetekig hívtak továbbra is mikor mondtam h megegyeztünk egyből jött a kérdés h már aláírtam-e vmit. mondom nem. erre a telefon túlvégén: én fölélicitálok. mondom köszi de nem így üzletelek (majd Sobri ezért leszólhatsz, de én régimódi ember vagyok, nálam még érvényes a gentleman's agreement az élet minden területén). legjobb, hogy még áprilisban is hívtak az ingatlannal kapcsolatban. amúgy őrület ami panel oldalon van, de ugyanúgy követik a házak. mi végül 10 milla többért tudtunk csak házat venni, mint ahogy terveztük így az új kocsit picit eltoltuk. OFF vége.

A Vidi meg amúgyis szar. sztem otthon kizúgnak. de remélem EL-ben megkapják a Maccabit aztán meg lehet mutatni, hogy ők kiverték volna őket. mert hát az a tény, hogy az első fordulóban magasan az volt a legjobb csapat és ment itt a pocskondiázás annak ellenére, hogy a hazait jól építette fel Doll, és végre úgy játszott egy magyar csapat a jóval esélyesebb ellenfél ellen az nem jelent semmit. visszavágón vicc volt, hogy kaput eltaláló lövésünk sem volt mikor minimum 1 gól kellett volna de hát ezt megszokhattuk. amúgy lassan kíváncsi lennék én is, hogy mit érnénk el Thomas nélkül. állítólag Storckot pedzegetik a helyére, ha elküldik vmikor. az még szép baleset lenne, mert az ő fizetését sokáig szívnánk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.