Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 836 — Keep pounding
Rebrov állítólag 1.5millát keres majd évente..ojróban. Basszus, a Kispest 600millás költségvetéssel bajnok lett itt meg csak az edző keres majdnem annyit.
Van pénz lóvéra..
gordon
Olvastam én is, mondjuk nem tudom, hogy jön ki, mert a másfél millió euró az nem 810 millió Ft. Szóval vmi nem kerek, de az biztos, hogy kb annyit keres majd, mint egy átlag mb1-es csapat fél évi költségvetése.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Rebrov állítólag 1.5millát keres majd évente..ojróban. Basszus, a Kispest 600millás költségvetéssel bajnok lett itt meg csak az edző keres majdnem annyit.
Van pénz lóvéra..
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 836 — Keep pounding
Hol nyilatkozta ezt? Azt mondta, hogy már az oviban is azt tanítják, hogy keményen kell belemenni a párharcokba nehogy megsérülj. És ebben teljesen igaza van..
gordon
Így van, azt nyilatkozta, hogy keményen kell odamenni. Nem is rá akartam kihegyezni, rosszul jött le. A tipikus magyar edzői hozzáállásra gondoltam, mivel azt is mondják, tartsál fölé nyugodtan, bíró úgyse látja. Pechünkre most látta.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Igen, ez a tipik magyar hozzáállás, ahogy kiskokó is nyilatkozza, azt tanítják, hogy tartsál fölé amikor odamész, legközelebb nem fog odajönni.
gabokocka
Hol nyilatkozta ezt? Azt mondta, hogy már az oviban is azt tanítják, hogy keményen kell belemenni a párharcokba nehogy megsérülj. És ebben teljesen igaza van.. Keményen de nem alattomosan.
De ez már történelem..Nagyot ment a Vidi a második félidőben de nem érzem azt, hogy idegenben bármekkora esélyük is lenne..
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 932 — Cowboys fan
Igen, ez a tipik magyar hozzáállás, ahogy kiskokó is nyilatkozza, azt tanítják, hogy tartsál fölé amikor odamész, legközelebb nem fog odajönni. Hát nem fog, mert kiszórtak. Ezeket az alattomos belépőket kéne ilyen pirosakkal megritkítani a fociban, baszki, a másik is ezzel keresi a kenyerét, Te sem örülsz neki, ha játékra alkalmatlan vagy, ezért ne is törekedj sérülésokozásra. A görög csóka ugyanez, elrúgja a labdát, majd fölényom bokára, mehetett ő is zuhanyozni. És nem kompenzált, hanem konzekvensen alkalmazta a szabályokat.
gabokocka
én sem értem, mit kell ezen rugózni. még véletlenül sem a labdára megy, eleve látszik rajta, hogy oda fog lépni. azt persze megszívta, hogy pont a bíró előtt történt a dolog. de ez előfordul.
semmi nyújtott láb.
petey
tudtam volna egy nagyon jó szemészt, de Halda prof sajnos már évek óta a túlvilágon rendel, meg Pécs amúgy sem Szfv mellett van
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 836 — Keep pounding
Igen, ez a tipik magyar hozzáállás, ahogy kiskokó is nyilatkozza, azt tanítják, hogy tartsál fölé amikor odamész, legközelebb nem fog odajönni. Hát nem fog, mert kiszórtak. Ezeket az alattomos belépőket kéne ilyen pirosakkal megritkítani a fociban, baszki, a másik is ezzel keresi a kenyerét, Te sem örülsz neki, ha játékra alkalmatlan vagy, ezért ne is törekedj sérülésokozásra. A görög csóka ugyanez, elrúgja a labdát, majd fölényom bokára, mehetett ő is zuhanyozni. És nem kompenzált, hanem konzekvensen alkalmazta a szabályokat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 166 — Lucas Scott
bocs gabo, nálam nem piros Huszti belépője. kurva nagy sárga. értem hogy rálépett meg minden, de közel nem taposás ami piros, semmi nyújtott láb.
petey
no offense, és tényleg csak a véleményem, de szerintem is piros volt Husztié. az egy dolog, hogy itthon ezt nem adják be nektek, és ettől elhiszitek, hogy ez nem piros lap, de szabályok szerint az. szerintem jó döntés volt annak ellenére, hogy sajnálom, mert ebben több lett volna, nem sok esély maradt, Athénban túl nagyot kellene így menni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 986
sztem a kerdes az h a kiallitasig hany szazalekot adott bele az aek.elegge semmilyenek voltak.a kiallitas utan feljottek.ott rughattak volna 3-mat is,majd az o pirusuk utan osszeestek.ott a vidi ramolhatott volna be 2 golt.
Kivancsi leszek.a vidi kispadja eleg rovid kb 2 csataruk van osszesen.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 836 — Keep pounding
Ez van, ha egyszer olyan bíróval találkozik a vidi, aki nem vevő az ilyen odarúgásokra. Lehet, hogy csak erős sárga, nálam piros, és a bírónál is az volt. És Huszti minden meccsen csinál 5-6 fölösleges faultot, addig rázta a pofonfát, amíg nem kellett volna.

Ettől függetlenül le a kalappal az utolsó fél óra előtt, azzal a játékkal kint is van esély. Amúgy lehet az EL jobb volna, ott lehet 3-4 ilyen meccset játszani és az talán többet ér mint a nagyok elleni 0-4ek, mégha olyan ellenfelek is jönnének, akikre a plebs jobban kíváncsi, mert a tegnapi nézőszám elkeserítő volt.

Mondjuk a magyar foci ebből igazán akkor profitálna, ha 4-5 fiatal magyar játszana légiósokkal karöltve, akik a válogatottban tudnák kamatoztatni az itteni tapasztalatot, de jelenleg csak kiskokó az, akin látom, hogy ebből profitálhat, sajnos itt tartunk...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ez a görög csapat simán verhető lett volna HA a kapujuk elé kerülő hazai játékosok képzettek lennének... Fiola, OMG...

Én bízok a továbbjutásban, egyszer jöjjön már ki a lépés... (5-10 évente 😜)
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 978 — Csodabogár
Lehet fikázni meg büdös parasztozni a Vidit, de attól amit a srácok leraknak már hetek óta, nem érdekel mit mondtok 😀 egálban a végén egykapuztunk, az elején se voltak sehol a görögök.
bárcsak ilyen meccseket néznénk még 2-3 magyar csapattal....

bocs gabo, nálam nem piros Huszti belépője. kurva nagy sárga. értem hogy rálépett meg minden, de közel nem taposás ami piros, semmi nyújtott láb.

a második gól meg persze megpattant, bár 3 ember közül nem kéne ellőnie az 1 szem csatárnak.

több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 560
a magyar csapatok legendásan jól szerepelnek a görög pokolban
ozibozi

choose life
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 573
görögben kint utoljára mire emlékszem, az amikor a Honvéd qrva jól játszott a Panathinaikos ellen-- Fitos élete meccsét játszotta-- majd jött egy Dusan Khrinak vagy vlm hasonló nevű Csehszlovák bíró és tényleg elcsalta a meccset. Az még nem honvédosként is fájó volt. (de ott még komoly játékosok játszottak, és mégse)

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ovira hivatkozni vicces, mintha tegnap lett volna 😊

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 129 — nabege2@yahoo.com
ha összejön a 2-2, 40% esélyt adtam volna, de így adok 10-et
2 gólt idegenben nem lesz egyszerű lőni
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 573
a magyar csapatok legendásan jól szerepelnek a görög pokolban
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 836 — Keep pounding
Idegenben nem rossz az 1-2.
Sobri Jóska
Ja, csak most még idegenebb jön 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 836 — Keep pounding
Kár volt huszti kreténségért, mondjuk akkor lehet 0-0-lal lecsorog a meccs... De így a vége izgi volt, legalább volt foci.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 425 — #NoStress
Idegenben nem rossz az 1-2.

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Vinicius mekkora Kawasakit tolt a lefújás pillanatában 😀
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 573
elqrták zsuzsi szerződését
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 425 — #NoStress
Igazán jöhetne már a tizenegyesünk...

több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 695 — Packers Suicide Squad
Bólints Juci!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 573
lehozzuk a kapust
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 425 — #NoStress
szimpi juhászt 2x kerülték meg 10 méter alarr
ozibozi
Bele is fáradt a görög a nagy szlalomozásba.