Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 961
Lenyegeben mi volt a kulonbseg a lett es a mostani gyozelem kozott? A szurkolok akik ordibaltak osszevissza mit vartak mar megint? 😀
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 655
szerintem közpénzből ki lehetne vásárolni Storckot
Heisman Trophy
Azért tényleg ne költsük már el az összeset a gurulósfocira! 😀
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
döbbenet b+
az hogy ilyen a válogatott kit igazol?

na, egy bohócgól, Storck saved

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 797 — Слава Україні! Героям слава!
megállt bennem az ütő.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 461
És bazmeg ívelgetünk Feröer ellen. Mintha annak idején egy NFL-csapat úgy akart volna nyerni a Broncos ellen, hogy csakazértis Champ Bailey-re dob.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 461
szerintem közpénzből ki lehetne vásárolni Storckot
Heisman Trophy
Van, amit nem lehet pénzért megvenni. Minden másra ott a közpénz.
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 779 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
szerintem közpénzből ki lehetne vásárolni Storckot

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 245 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A hollandoknak már csak 5 gól kell.
Vrij6
Robben bele ad mindent, gyerünk Arjen! 😊

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 655
Gulácsi – Fiola, Guzmics, Kádár, Szabó J. – Stieber, Nagy Á., Pátkai, Dzsudzsák – Eppel, Ugrai
Remélem a mai Storck uccsó meccse.
Beki
Úgy tudom, még mindig baromi sokba lenne elköszönni tőle.
Mikey
De könyörgöm. Ez az ember dárdaival karöltve kivitte a csapatot az eb-re. Ott egy nagyon értékelhető produktummal rukkoltunk ki. Jelenleg NINCS értékelhető játékosunk nagy á. és szalain kívűl. A legjobb opcióink ilyen varga roland meg márkvárt féle mb1 huszárok. A kvalitásokat nézve megint olyan helyzetben vagyunk, mint amikor kriston cucuk meg kuttor kutyák címeres mezt ölthettek. Az eb egy kiöregedő félben lévő generáció utolsó nagy dobása volt ami nagyon jól jött ki. Storcknak vannak faszságai? Igen, nem kevés. Vannak nála jobb edzők? Igen, sokan. De nézzük már meg a keretet. A kevés használható emberünk fele sérült, amúgy is mind közelebb a 30hoz mint a 25höz. Tegyük fel, hogy hc csere lesz. Ilyen állománnyal nem lehet versenyképesnek lenni hosszútávon. Nincs edző aki a talent hiányt ellensúlyozni tudja. És ez nem is fog változni, lásd a komnentjeinket ma délutánról sobrival. A tahós-állami pénzes-akadémiás fidesz rendszerrel szarabbul állunk mint 20 éve. De igen, basszák ki storckot, attól minden más és jobb lesz!
peach
Én nem vagyok Storck ellen, egyedül azt nem tudom elnézni neki, hogy a taktikájával nem tud mit kezdeni, hogy Nikolics is játszhasson. Egyébként nekem hótmindegy ki a HC, szarból nem lehet várat építeni. De még kiskunyhót se.
Mikey
Nem neked szólt, csak úgy kijött.
peach
Jó hogy kijött.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 797 — Слава Україні! Героям слава!
A hollandoknak már csak 5 gól kell.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Gulácsi – Fiola, Guzmics, Kádár, Szabó J. – Stieber, Nagy Á., Pátkai, Dzsudzsák – Eppel, Ugrai
Remélem a mai Storck uccsó meccse.
Beki
Úgy tudom, még mindig baromi sokba lenne elköszönni tőle.
Mikey
De könyörgöm. Ez az ember dárdaival karöltve kivitte a csapatot az eb-re. Ott egy nagyon értékelhető produktummal rukkoltunk ki. Jelenleg NINCS értékelhető játékosunk nagy á. és szalain kívűl. A legjobb opcióink ilyen varga roland meg márkvárt féle mb1 huszárok. A kvalitásokat nézve megint olyan helyzetben vagyunk, mint amikor kriston cucuk meg kuttor kutyák címeres mezt ölthettek. Az eb egy kiöregedő félben lévő generáció utolsó nagy dobása volt ami nagyon jól jött ki. Storcknak vannak faszságai? Igen, nem kevés. Vannak nála jobb edzők? Igen, sokan. De nézzük már meg a keretet. A kevés használható emberünk fele sérült, amúgy is mind közelebb a 30hoz mint a 25höz. Tegyük fel, hogy hc csere lesz. Ilyen állománnyal nem lehet versenyképesnek lenni hosszútávon. Nincs edző aki a talent hiányt ellensúlyozni tudja. És ez nem is fog változni, lásd a komnentjeinket ma délutánról sobrival. A tahós-állami pénzes-akadémiás fidesz rendszerrel szarabbul állunk mint 20 éve. De igen, basszák ki storckot, attól minden más és jobb lesz!
peach
Én nem vagyok Storck ellen, egyedül azt nem tudom elnézni neki, hogy a taktikájával nem tud mit kezdeni, hogy Nikolics is játszhasson. Egyébként nekem hótmindegy ki a HC, szarból nem lehet várat építeni. De még kiskunyhót se.
Mikey
Nem neked szólt, csak úgy kijött.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 797 — Слава Україні! Героям слава!
Nem mondom, hogy lélektelenül játszunk, de Feröer sokkal lelkesebbnek tűnik.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 655
Két percen belül megszólalt az Ébresztő, a Kurva gyenge és a Dárdai Pali
Kampman
Akkor jól döntöttem hogy nem nézem. 😀
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Vezetnek a portugálok, így ők állnak továbbjutásra.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
Két percen belül megszólalt az Ébresztő, a Kurva gyenge és a Dárdai Pali
Kampman
Auf wiedersehen is

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 461
Két percen belül megszólalt az Ébresztő, a Kurva gyenge és a Dárdai Pali
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
ahogy látom nagyon kell nekünk ez a negyedik kalap

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 461
Nézhetetlen ötlettelenség. Az a csoda, hogy erre még ennyien kimennek.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 655
Gulácsi – Fiola, Guzmics, Kádár, Szabó J. – Stieber, Nagy Á., Pátkai, Dzsudzsák – Eppel, Ugrai
Remélem a mai Storck uccsó meccse.
Beki
Úgy tudom, még mindig baromi sokba lenne elköszönni tőle.
Mikey
De könyörgöm. Ez az ember dárdaival karöltve kivitte a csapatot az eb-re. Ott egy nagyon értékelhető produktummal rukkoltunk ki. Jelenleg NINCS értékelhető játékosunk nagy á. és szalain kívűl. A legjobb opcióink ilyen varga roland meg márkvárt féle mb1 huszárok. A kvalitásokat nézve megint olyan helyzetben vagyunk, mint amikor kriston cucuk meg kuttor kutyák címeres mezt ölthettek. Az eb egy kiöregedő félben lévő generáció utolsó nagy dobása volt ami nagyon jól jött ki. Storcknak vannak faszságai? Igen, nem kevés. Vannak nála jobb edzők? Igen, sokan. De nézzük már meg a keretet. A kevés használható emberünk fele sérült, amúgy is mind közelebb a 30hoz mint a 25höz. Tegyük fel, hogy hc csere lesz. Ilyen állománnyal nem lehet versenyképesnek lenni hosszútávon. Nincs edző aki a talent hiányt ellensúlyozni tudja. És ez nem is fog változni, lásd a komnentjeinket ma délutánról sobrival. A tahós-állami pénzes-akadémiás fidesz rendszerrel szarabbul állunk mint 20 éve. De igen, basszák ki storckot, attól minden más és jobb lesz!
peach
Én nem vagyok Storck ellen, egyedül azt nem tudom elnézni neki, hogy a taktikájával nem tud mit kezdeni, hogy Nikolics is játszhasson. Egyébként nekem hótmindegy ki a HC, szarból nem lehet várat építeni. De még kiskunyhót se.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 128 — Lucas Scott
 twitter.com/FoootballPlanet/status/917108961052119041

FUTBALL!
Kenny
Fbm kb felrobbant a sok ismerős miatt. Tudom h nem hiszitek el, de ott ez mindennel többet jelent. Emiatt most a nép örülni fog jövő nyárig, és minden gond megoldódott.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Eppel Édes Istenem 😀😀😀

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Gulácsi – Fiola, Guzmics, Kádár, Szabó J. – Stieber, Nagy Á., Pátkai, Dzsudzsák – Eppel, Ugrai
Remélem a mai Storck uccsó meccse.
Beki
Úgy tudom, még mindig baromi sokba lenne elköszönni tőle.
Mikey
De könyörgöm. Ez az ember dárdaival karöltve kivitte a csapatot az eb-re. Ott egy nagyon értékelhető produktummal rukkoltunk ki. Jelenleg NINCS értékelhető játékosunk nagy á. és szalain kívűl. A legjobb opcióink ilyen varga roland meg márkvárt féle mb1 huszárok. A kvalitásokat nézve megint olyan helyzetben vagyunk, mint amikor kriston cucuk meg kuttor kutyák címeres mezt ölthettek. Az eb egy kiöregedő félben lévő generáció utolsó nagy dobása volt ami nagyon jól jött ki. Storcknak vannak faszságai? Igen, nem kevés. Vannak nála jobb edzők? Igen, sokan. De nézzük már meg a keretet. A kevés használható emberünk fele sérült, amúgy is mind közelebb a 30hoz mint a 25höz. Tegyük fel, hogy hc csere lesz. Ilyen állománnyal nem lehet versenyképesnek lenni hosszútávon. Nincs edző aki a talent hiányt ellensúlyozni tudja. És ez nem is fog változni, lásd a komnentjeinket ma délutánról sobrival. A tahós-állami pénzes-akadémiás fidesz rendszerrel szarabbul állunk mint 20 éve. De igen, basszák ki storckot, attól minden más és jobb lesz!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 655
Gulácsi – Fiola, Guzmics, Kádár, Szabó J. – Stieber, Nagy Á., Pátkai, Dzsudzsák – Eppel, Ugrai
Remélem a mai Storck uccsó meccse.
Beki
Úgy tudom, még mindig baromi sokba lenne elköszönni tőle.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Gulácsi – Fiola, Guzmics, Kádár, Szabó J. – Stieber, Nagy Á., Pátkai, Dzsudzsák – Eppel, Ugrai
Remélem a mai Storck uccsó meccse.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 961
Volt szerencsem latni az Ausztralia - Sziria meccset a masodik felido 30. percetol, a youtube felhozta a ive linket.
Nagy szinvonal nem volt, de kuzdelem igen. Ha mar nem tudsz focizni legalabb dogolj meg a palyan illetve ne add olcson magad.Persze sztem megszenvednek ellenuk
Ausztralia esetleges volt, Sziria meg igen szepen jatszotta meg a labdakat mikor naluk volt. Vmi 35-42%-ban volt nalunk.
Az Ausztralok nagyot makoltak, mert 2-1-es vezetesnel szabadbol egy akkora kapufat vagot az ellenfel, hogy meg mindig kong..

Szoval a minimum az lenne, hogy a "fiuk" ugy jatszanak minden meccs , mint a portugalok ellen. De haat 😀 nem tudnak meghalni a palyan.

Ma fogunk kapni egyet, de nem feroer fogja loni, viszont igy is nyerni fogunk 😀