Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
hogy lehet, hogy egyetlen szó se esik Dárdai mai meccséről? 😊baggio
Pedig esett.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
hogy lehet, hogy egyetlen szó se esik Dárdai mai meccséről? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Szánalmas, a Vasastól is kaptunk volna négyet ilyen játékkal. Ilyen szarul még a Barca elleni ötösnél se játszottunk. Hiányzók ide vagy oda. Mondjuk Modric nélkül igazán jó meccsünk nem volt, Pepe nélkül meg nem hoztunk le gól nélkül meccset.

Történelmi mélypont. A csapatnál ma csak maga CR volt szarabb.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mondjuk így, hogy a fél kezdő sérült, országos 1es meccs volt 😀
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
hogy is szokták mondani?
beárazták a reált? 😀Negritis
gatya.
kb úgy érezhetik magukat most az atleti drukkerek mint mi a 2-6 után.

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 180 — The Mathematician
hogy is szokták mondani?
beárazták a reált? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Kikapott az Arsenal, hátrányban a Manchester City, ...Schleck
...és a So'ton sem vezet egyelőre. :fingerscrossed:

szerk.: a 93. percben azért csak megnyerték. Jellemző.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kikapott az Arsenal, hátrányban a Manchester City, vezet a Chelsea és a Hertha. De tökéletes ez eddig. 😊

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 180 — The Mathematician
nagyon szépen játszik az atleti,öröm nézni cr vergődését😀Kenny
de legalább továbbra is hisztizik mint egy fürdős kurva 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
nagyon szépen játszik az atleti,öröm nézni cr vergődését😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagy piros (troll) pont a nemzeti sport twitterének:
@NSOnline Visszacsábították Rossit
😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
Casillas megint jó formában van.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
szabógyuri egy igazi paraszt😀
felkészülés közben felállítani az edződ,és visszahozni a régit...
szép.Kenny
Most olvastam. Nagyon 😀😀 -os a sztori. Mondjuk én nagyon csíptem/csípem Rossit. De ez azért ez elég gáz megoldás így....
Bár Rossi upgrade szinte minden magyar mesterhez képest, leszámítva persze Szanyó K-t, azért ennek a döntést megmagyarázni kb olyan lesz, mint Gene Smithnek megindokolni az Alualu/Anger draftot.
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
szabógyuri egy igazi paraszt😀
felkészülés közben felállítani az edződ,és visszahozni a régit...
szép.

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 180 — The Mathematician
nem láttam az esetet, csak kicsit utána olvastam
ettől függetlenül itt nem fognak "fejek" hullani, kijelölnek 2 főbűnös, odavágják az oroszlánoknak őket és a többiek röhögnek az egészen
a fifa meg más zsebébe rakja a casht legfeljebb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 845 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kíváncsi vagyok, hogy ezeket a sötét idiótákat (gyk. Egyenlítői Guinea) mennyire meszeli el a FIFA. Tajparaszt köcsögök!

Akkor szerkesztem: szégyen ez a kontinens! Nem néztem én ez az Afrika kupát, de mondom van vissza egy 20 perc lássuk. Erre nézem a ghánaiakat folyamatosan dobálják, épp gólt lőnek, gólöröm, erre hopp egy vizes palack trafál telibe egy ghánait. 3 perc múlva meg a ghánai szurkolók a pálya szélén álltak. Valszeg a saját biztonságuk miatt jöttek oda. Kb 40 percig állt a meccs, a ghánai szurkolók mellett egy kisebb afrikai ország vízszükségletének megfelelő mennyiségű vizes palack volt körülöttük. Kiürítették a stadion, majd 40 perc után folytatták a meccset. 82. szakadt félbe, az óra 90 percet mutatott az újrakezdésnél és lett 3 perc hosszabbítás és a bíró lefújta. Röhej és szánalom egyben!NB2
Ha a FIFA-n múlik semmi sem lesz az ügyből. Szépen befizetik a Guinea-i foci elnököt pár körre szűz thai lányokhoz a szavazatáért cserébe és szépen szőnyeg alá söprik az egészet. Esetleg kirúgják a portást és 3 securityst hogy látszódjon, hogy most mérgesek...

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Jéééééé hogy aszondja aszondja végre 😀

 www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/serie-a-az-interes-elnok-szerint-a-juvenak-32-bajnoki-cime-van-2393211dande
már azt hittem, Moratti hülyült meg öregkorára 😉
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jéééééé hogy aszondja aszondja végre 😀

 www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/serie-a-az-interes-elnok-szerint-a-juvenak-32-bajnoki-cime-van-2393211
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Kíváncsi vagyok, hogy ezeket a sötét idiótákat (gyk. Egyenlítői Guinea) mennyire meszeli el a FIFA. Tajparaszt köcsögök!

Akkor szerkesztem: szégyen ez a kontinens! Nem néztem én ez az Afrika kupát, de mondom van vissza egy 20 perc lássuk. Erre nézem a ghánaiakat folyamatosan dobálják, épp gólt lőnek, gólöröm, erre hopp egy vizes palack trafál telibe egy ghánait. 3 perc múlva meg a ghánai szurkolók a pálya szélén álltak. Valszeg a saját biztonságuk miatt jöttek oda. Kb 40 percig állt a meccs, a ghánai szurkolók mellett egy kisebb afrikai ország vízszükségletének megfelelő mennyiségű vizes palack volt körülöttük. Kiürítették a stadion, majd 40 perc után folytatták a meccset. 82. szakadt félbe, az óra 90 percet mutatott az újrakezdésnél és lett 3 perc hosszabbítás és a bíró lefújta. Röhej és szánalom egyben!NB2
a FIFA? egyelőre semennyire. az ANK-t az afrikai szövetség jegyzi, első körben nekik kell szankcionálni.
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Szombatra ne csinálj programot, ha már van akkor még most mond le:

13:45 - North London Derby
16:00 - Madrid Derby
18:30 - Merseyside Derby
20:45- Juve Vs Milan



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Kíváncsi vagyok, hogy ezeket a sötét idiótákat (gyk. Egyenlítői Guinea) mennyire meszeli el a FIFA. Tajparaszt köcsögök!

Akkor szerkesztem: szégyen ez a kontinens! Nem néztem én ez az Afrika kupát, de mondom van vissza egy 20 perc lássuk. Erre nézem a ghánaiakat folyamatosan dobálják, épp gólt lőnek, gólöröm, erre hopp egy vizes palack trafál telibe egy ghánait. 3 perc múlva meg a ghánai szurkolók a pálya szélén álltak. Valszeg a saját biztonságuk miatt jöttek oda. Kb 40 percig állt a meccs, a ghánai szurkolók mellett egy kisebb afrikai ország vízszükségletének megfelelő mennyiségű vizes palack volt körülöttük. Kiürítették a stadion, majd 40 perc után folytatták a meccset. 82. szakadt félbe, az óra 90 percet mutatott az újrakezdésnél és lett 3 perc hosszabbítás és a bíró lefújta. Röhej és szánalom egyben!
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Mennyi idő alatt keresed meg a topfocisták bérét 😊

 www.bbc.com/news/world-31110113NB2
Míg átolvastam a statisztikákat Ronaldo keresett 15 ezret,szép 😀

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Mennyi idő alatt keresed meg a topfocisták bérét 😊

 www.bbc.com/news/world-31110113
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szemét Preetz szembeköpte a német edzőtársadalmat.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Hoppá!
Dárdai lett a Herta vezetőedzője!
Sok sikert neki.Kenny
Bognár Gyurit várják a recepción!

criminal lawyer or criminal lawyer?