Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Hoppá!
Dárdai lett a Herta vezetőedzője!
Sok sikert neki.

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/havi-ot-nyolcezer-euros-jatekosok-harca-az-nb-i-ben-maradasert-2392749

érdekelne, hogy az önmagában életképtelen magyar profi labdarúgás, hogy termel ki havi 5-8-10 ezer eurós béreket az aranylábúaknak.Amadeus91
Hogy nem életképtelen.
Csak eredménytelen.
Nem ugyanaz.

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
 m.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/real-madrid-james-laba-eltort-ramos-is-kidolt-2392909


Nincs mese!Kotelezo otthon tartani a 3 pontot!

VAMOS ATLETI !!!
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/havi-ot-nyolcezer-euros-jatekosok-harca-az-nb-i-ben-maradasert-2392749

érdekelne, hogy az önmagában életképtelen magyar profi labdarúgás, hogy termel ki havi 5-8-10 ezer eurós béreket az aranylábúaknak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 182 — The Mathematician
egyébként a Pool az utóbbi időben kezd magára találni
Lallana nem lesz rossz, viszont Markovic brutál jó az utóbbi hetekben
mondjuk nem értem hogy miért nem adtunk túl valahogy ballon, bár esélyes hogy a kutyának se kell 😀 nem ok nélkül 😛

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Tuti pont a Juve ellen szedik össze magukat 😛..........dande
BL-ben ősszel sem voltak túl nagy bajban... érthetetlen, ami náluk megy

ma is, ember előny, folyamatosan nagyobb számban találják el a kaput mint az ellenfelük, 3. legkevesebb lövést engedélyezik meccsenként az ellenfeleknek, mégis állandóan ők kapják a gólokat és képtelen elől betalálniZERO_L
azért a Lewandowski helyett Immobile csere az szintlépés vissza. még ha játéktudás szintjén esetleg nem is, Immobile még mindig nincs összeszokva a többiekkel, az azért elég sokat számít.slowmotion
azért "a megpróbáljuk megnehezíteni a BM sorsát" és "utolsó helyen állni a Bundesligában" nem csak egy szintlépést jelent visszafele...

több csapattal előfordult már, hogy a legnagyobb sztárját el kellett adni és nem igazán sikerült megtalálni a helyettesét, mégse kerültek az utolsó helyreZERO_L
valóban. viszont gyakran ők lőtték az első gólt a meccsen, és onnan azért - valljuk be - könnyebb játszani. 19 meccsen 18 gólt rúgtak, tavalyi átlaggal eddig 45-nél kellene járniuk. viszont csatárban visszaléptek, Reust valami vadbarom lerúgta (akit ki sem állítottak mellesleg), és a meccsek felét kihagyta. pusztán matekra átírva az 8 gól mínusz a csatárcsere miatt, 3-4 gól mínusz Reus miatt, annyival könnyen a 8-9. hely környékén lehetnének, mert rendszerint egygólos vereségeket szenvednek, szóval jó pár vereségből lehetett volna döntetlen, és pár döntetlenből győzelem...

és hát származékos hatásai is lehetnek, mert esetleg a régi csatár több embert lekötött - lásd pl. a Liverpool esetét, ahol Suarez elmenetelével nehezebb lett Sturridge dolga is, az ő kiesésével meg gyakorlatilag megfojtották Sterling játékát is, meg Coutinhóét is (oké, Lallana meg nem is nagyon találta meg a sajátját)
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Tuti pont a Juve ellen szedik össze magukat 😛..........dande
BL-ben ősszel sem voltak túl nagy bajban... érthetetlen, ami náluk megy

ma is, ember előny, folyamatosan nagyobb számban találják el a kaput mint az ellenfelük, 3. legkevesebb lövést engedélyezik meccsenként az ellenfeleknek, mégis állandóan ők kapják a gólokat és képtelen elől betalálniZERO_L
azért a Lewandowski helyett Immobile csere az szintlépés vissza. még ha játéktudás szintjén esetleg nem is, Immobile még mindig nincs összeszokva a többiekkel, az azért elég sokat számít.slowmotion
azért "a megpróbáljuk megnehezíteni a BM sorsát" és "utolsó helyen állni a Bundesligában" nem csak egy szintlépést jelent visszafele...

több csapattal előfordult már, hogy a legnagyobb sztárját el kellett adni és nem igazán sikerült megtalálni a helyettesét, mégse kerültek az utolsó helyre



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
nem kellett volna eladni bajnert, azóta zuhantak össze megugattam

hegyiivan elmehet a rakba, ha mi nyerünk az mindig szerencse. 😀😀
(mondjuk a mai az tényleg az volt 😀)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Tuti pont a Juve ellen szedik össze magukat 😛..........dande
BL-ben ősszel sem voltak túl nagy bajban... érthetetlen, ami náluk megy

ma is, ember előny, folyamatosan nagyobb számban találják el a kaput mint az ellenfelük, 3. legkevesebb lövést engedélyezik meccsenként az ellenfeleknek, mégis állandóan ők kapják a gólokat és képtelen elől betalálniZERO_L
azért a Lewandowski helyett Immobile csere az szintlépés vissza. még ha játéktudás szintjén esetleg nem is, Immobile még mindig nincs összeszokva a többiekkel, az azért elég sokat számít.
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Tuti pont a Juve ellen szedik össze magukat 😛..........dande
BL-ben ősszel sem voltak túl nagy bajban... érthetetlen, ami náluk megy

ma is, ember előny, folyamatosan nagyobb számban találják el a kaput mint az ellenfelük, 3. legkevesebb lövést engedélyezik meccsenként az ellenfeleknek, mégis állandóan ők kapják a gólokat és képtelen elől betalálni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tuti pont a Juve ellen szedik össze magukat 😛..........
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
volt róluk egy cikk az origón pár napja
 www.origo.hu/sport/focivilag/20150202-ennel-rosszabb-mar-nem-johet-a-dortmund-az-utolso-a-bundesligaban.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Dortmundot még mindig nem nagyon tudom elhinni????????????dande
Eh, most akartam én is beírni. Bár egyenlőre olyan sűrű ott a mezőny, nyersz 2 meccset azt repülsz a 12. helyre😊 De egyre jobban rezeg a léc...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dortmundot még mindig nem nagyon tudom elhinni????????????
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Amekkora paraszt volt a pályán szinte mindig,...Kenny
ez így azért nem teljesen igaz, viszont legalább a sokkal kevesebbért is sokkal többször kiállították.

amikor bejött ez a "felugrás közben ne tedd ki a könyöködet" hullám, akkor kb semmi idő alatt kétszer kiszórták azért, amiért másnak sárgát sem adtak, aztán ottantól felült a szopórollerre, mert a bírók már külön utaztak rá. pl Kaposváron is sikerült úgy kiállítani, hogy egészen konkrétan kontaktot sem csinált az ellenféllel.

tudom, hogy nem ugyanaz a szint, de pl. Patkány Costához és Faszkalap Fellainihez képest egy kezdő kiscserkész, aztán mégis náluk sokkal gyakrabban kellett elhagynia a pályát...
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Rajczi
"Nem akarok nagyképűnek tűnni, de én ebből még egyetlen fillért sem kértem el, és egészen addig nem is fogok, amíg a dolgozók nem lesznek kifizetve. A pályamunkásnak, a szertárosnak, a takarítónőnek kenyérre kell a pénz, nekem szerencsére nem. "

Amekkora paraszt volt a pályán szinte mindig,ez nagyon nagy gesztus manapság.Tisztelet.

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
1-1, ritka, hogy ha valakivel találkozik egy idény alatt 2szer a München és 1szer sem veri meg.

Höwedes pedig még mindig nagy kedvencem!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 182 — The Mathematician
mondjuk az alapján amit Sterling művelt hétvégén a West Ham védőivel 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Nem is értem Cuadrado miért ment Angliába,össze fogják törni 2-3 hónap alatt,már ha utolérik.

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Dögöljek meg, ha értem ezt a játékos mozgási politikát ami a Chelseanál folyik. Schürlet még én személy szerint bírtam is. Nyilván Hazard Oscar mögött nehéz kitűnni, de nekem a kevesek egyike volt akiket szerettem onnan. Olyan sokszor ez van, megveszik 1.5-2 év és mehet is isten hírével.balazs799
Azért ha megnézed a töltelék (és Schürle ha nem is a képességei, de a szerepe alapján az volt Londonban) minden nagy csapat háza táján viszonylag gyakran megújul és cserélődik. Egyszerűen azért, hogy az egészséges versenyszellem megmaradjon a csapatban, vagy mert a játékos úgy érzi máshol tuti kezdő lenne, nem elég neki a kispad.

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Simon beszart Ramireztől és egészen Münchenig menekült😀
Mellesleg jó helye lesz ott.Kenny
borzalmasan fog hiányozni 😕berger90
Nagy K.O.! 😕
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Lehet, hogy Schürrle unta meg a padozást. Így megy ez, ha a legjobb csapatok összevásárolnak ~20 kezdő szintű játékost...
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Dögöljek meg, ha értem ezt a játékos mozgási politikát ami a Chelseanál folyik. Schürlet még én személy szerint bírtam is. Nyilván Hazard Oscar mögött nehéz kitűnni, de nekem a kevesek egyike volt akiket szerettem onnan. Olyan sokszor ez van, megveszik 1.5-2 év és mehet is isten hírével.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Simon beszart Ramireztől és egészen Münchenig menekült😀
Mellesleg jó helye lesz ott.Kenny
borzalmasan fog hiányozni 😕

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Simon beszart Ramireztől és egészen Münchenig menekült😀
Mellesleg jó helye lesz ott.