Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Tudom szégyen vagyok hogy telibefosom az MB1-et. De ki az anyám az a Forró?Hanni
GyulaToca
Jah közbe sikerült nagy nehezen rágugliznom, valahogy a forró kulcsszóra nem akarta adni 😀
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
hoppá, Feröer vezet az Akropolisz árnyékában...

szerk.: a dánok meg két perc alatt fordítottak Belgrádban. még jó, hogy üres pályás meccs, különben ez is félbeszakadna...
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 686 — Vikings fan
Tudom szégyen vagyok hogy telibefosom az MB1-et. De ki az anyám az a Forró?Hanni
Gyula
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Tudom szégyen vagyok hogy telibefosom az MB1-et. De ki az anyám az a Forró?
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Az ő támadójuk ezerszer jobb, mint Szalai, állandóan visszalép, s amint labdát kap, a két szélső már húzza szét a két szélét. Pedig a védelmük nagyon lassú, Zsuzsi megindulásánál mire megfordult a két védő, már kirúgás volt...
Sajna látszik, hogy 1-2 ember megint csak az arcot vitte fel a pályára és hiába vagyok magyar, nem tudok kedvelni egy Fiolát, Tőzsért, mert ritka ellenszenvesek...JC6
igen, mondjuk az ő támadójuk nem is az a típus, mint Szalai, tehát gyengébb, viszont gyorsabb és jobb képességei vannak technikailag.
Szalai "béna" ahhoz, hogy ezt csinálja, a finn viszont nem alkalmas arra, hogy felíveljék rá a labdát.
valószínűleg pont ezért is játsszák azt, amit.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
A 19. felívelésnél megálltam és nem számoltam tovább. Abból kettő ment emberhez. Juhász egy vicc.
A finnek pontosan azt játsszák, amit nekünk kellene hazai pályán, saját közönségünk előtt. Úgy néz ki, nekik jobban kell a 3 pont. Letámadnak, feltolják az egész csapatot, ütköznek, hibára kényszerítenek, labdát szereznek. Pedig ők nem egy spanyol/német/holland válogatott...
Az ő támadójuk ezerszer jobb, mint Szalai, állandóan visszalép, s amint labdát kap, a két szélső már húzza szét a két szélét. Pedig a védelmük nagyon lassú, Zsuzsi megindulásánál mire megfordult a két védő, már kirúgás volt...
Sajna látszik, hogy 1-2 ember megint csak az arcot vitte fel a pályára és hiába vagyok magyar, nem tudok kedvelni egy Fiolát, Tőzsért, mert ritka ellenszenvesek...
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
a konyhából hallgattam ezt az orosz meccs felvezetőt, de elég is volt 😀

Meccsről: Szalai hihetetlen súlytalan, labdák pattognak le/el tőle, de kellene a villanás...

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 686 — Vikings fan
Mért nem némítottam le a félidőben a TV-t miééért ??
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 686 — Vikings fan
Tőzsér Elek KP volt 0 az első félidő utolsó 20 percében.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Előre játékban kéne javulni akkor rendben lenne, reméljük sikerül egyébként nem olyan szörnyű bár ebben sincs magasan a léc :p
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
ha leveszem a német-gibraltárt ami itt nem mérvadó 6 meccsen egy gól, 6x45=270 perc alatt...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Kádár a mi punterünk. az a legnagyobb skillje, hogy a kapunktól minél messzebbre rúgja a labdát a támadásaink végén.
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Eddig nem nagyon akar összejönni az a "biztos 3 pont". Örülök, hogy Dárdait megnyugtatta a csapat mozgása a tréningen, de a pályán látottak nem megnyugtatóak eddig.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ki ez a szerencsétlen akiit odaültettek a mikrofon mögé? Lassan Kovács Sanyi hétfői teljesítményét is alulmúlja pedig azt nem egyszerű...... összevissza beszél hülyeségeket
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Hát szerintem kapuralövés nélkül nehéz lesz. Bár én nem vagyok szakértő...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 686 — Vikings fan
Altatunk, remélem Pali megint jól nyúl bele a meccsbe és kicsit támadóbra húzza.
Simon az elején jó volt azóta kb csak Dzsudzsi igyekszik de ő meg beadni nem bír most.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
Valahogy nem győzött meg a magyarok játéka. Egy kis filozófiával lehet dobni a srácokon, de focizni nem fognak tudni megtanulni fél év alatt...
Márpedig azért ezeket a finneket verni kéne. De kb 20 perce nem sok közünk van a meccshez.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 686 — Vikings fan
Az elején tetszett a játékunk, azóta fellövöldözzük meg eladogatjuk a labdákat. Ráadásul nagyon visszaállunk pedig kéne az a 3 pont...
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Jók ezek a finnek, tetszik ahogy játszanak.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 686 — Vikings fan
Megint nem fúj a játékvezető, ő se hallott még az előszabályról 😀
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 686 — Vikings fan
Szalai nem mondanám hogy gyorsan reagál vagy játsza meg a passzokat.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Nem lehet belekötni, mondjuk nálam dibusz védene...peach
Dárdainak viszont Király az országos cimbije, és ha nem kap vállalhatatlan gólt, akkor ki sem lehet kezdeni a választását.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Förtelem ez a kommentátor...

Zsuzsi előre akarja rúgni a vakvilágba a zsugát, szöglet után, elől senki, de belelépnek: "Dzsudzsák csapatkapitányhoz méltóan okosan rárúgja ellenfelére, így bedobással jövünk.."
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Elit NB1-es védelem!Bazzani
Mivel nincs légiós védőnk aku nem sérült nehéz is volna máshogy kiállni 😀peach
deve sincs ott.....

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Közben meg zeng a stadion a finnektől.Bazzani
Mert nekik nem kellett szurkolói kártya 😊

Perception is reality.