Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 335 — Omar's Coming Yo!


kommentár nélkül.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Petry, brockhauser belgában tolta, most ott lenne még köteles most így hirtelen kútfőből...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 335 — Omar's Coming Yo!
Hihetetlen mennyit potyáznak az utánpótlás válogatottaink kapusaiKenny
Ez nem hiszem, hogy csak ránk jellemző. Általában igaz, hogy a korosztályos csapatokban, egy-két kiemelkedő tehetségtől eltekintve, kilógnak lefelé a kapusok, mert egyszerűen később érnek, mint a mezőnyjátékosok.Schleck
Persze tudom,hogy a kapusok később érnek,csak szembetűnő,hogy mostanában elég sok ilyen baki volt itthon.
Felveti a kérdést,hogy jó-e a kapuskiválasztási rendszer és a kapusedzés.Kenny
Szvsz pont a kapus az a poszt, ahol irrapuato óta folyamatosan fel tudunk mutatni legalább egy, de inkább 2-3 európában is jegyzett játékost...peach
Ha Királyon és Baboson kívül mondasz olyat aki nemzetközi szinten elismert volt akkor oké.
Rajtuk kívül nemigen volt.

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 444
Hihetetlen mennyit potyáznak az utánpótlás válogatottaink kapusaiKenny
Ez nem hiszem, hogy csak ránk jellemző. Általában igaz, hogy a korosztályos csapatokban, egy-két kiemelkedő tehetségtől eltekintve, kilógnak lefelé a kapusok, mert egyszerűen később érnek, mint a mezőnyjátékosok.Schleck
Persze tudom,hogy a kapusok később érnek,csak szembetűnő,hogy mostanában elég sok ilyen baki volt itthon.
Felveti a kérdést,hogy jó-e a kapuskiválasztási rendszer és a kapusedzés.Kenny
Szvsz pont a kapus az a poszt, ahol irrapuato óta folyamatosan fel tudunk mutatni legalább egy, de inkább 2-3 európában is jegyzett játékost...peach
Irapuato nem a kapusról szólt szvsz () ,mint ahogy utána sem... ami önmagában szegénységi bizonyítvány az utódokra, mert ellenben előtte a Szentmihályi Antal, Géczi István,Bicskei Berci (mint kapus😊 ) Mészáros Ferenc, Gujdár Sándor,stb vonal ,nem időrendben, de jócskán többért felelősek... (na jó, Bubu kakukktojás, mert helyette Csongrádi, hogy nem kaszálta el .Ceulemans-t )..😀 )😥 sajnos 45, inkább 36 éve nem a kapusokon múlnak a dolgok... (bár újra csak ez lenne a gondunk) ...ha egyszer újra mégis rajtuk múlik megint valami,(kapusok)
az csak jót jelenthet végre

...)https://www.facebook.com/408711915901321/photos/a.410236925748820.1073741828.408711915901321/589455607826950/?type=1&theater
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 686 — Vikings fan
Hihetetlen mennyit potyáznak az utánpótlás válogatottaink kapusaiKenny
Ez nem hiszem, hogy csak ránk jellemző. Általában igaz, hogy a korosztályos csapatokban, egy-két kiemelkedő tehetségtől eltekintve, kilógnak lefelé a kapusok, mert egyszerűen később érnek, mint a mezőnyjátékosok.Schleck
Persze tudom,hogy a kapusok később érnek,csak szembetűnő,hogy mostanában elég sok ilyen baki volt itthon.
Felveti a kérdést,hogy jó-e a kapuskiválasztási rendszer és a kapusedzés.Kenny
Szvsz pont a kapus az a poszt, ahol irrapuato óta folyamatosan fel tudunk mutatni legalább egy, de inkább 2-3 európában is jegyzett játékost...peach
Mondjuk ebből Király Gabi 16 éve állandó 😀
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Hihetetlen mennyit potyáznak az utánpótlás válogatottaink kapusaiKenny
Ez nem hiszem, hogy csak ránk jellemző. Általában igaz, hogy a korosztályos csapatokban, egy-két kiemelkedő tehetségtől eltekintve, kilógnak lefelé a kapusok, mert egyszerűen később érnek, mint a mezőnyjátékosok.Schleck
Persze tudom,hogy a kapusok később érnek,csak szembetűnő,hogy mostanában elég sok ilyen baki volt itthon.
Felveti a kérdést,hogy jó-e a kapuskiválasztási rendszer és a kapusedzés.Kenny
Szvsz pont a kapus az a poszt, ahol irrapuato óta folyamatosan fel tudunk mutatni legalább egy, de inkább 2-3 európában is jegyzett játékost...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 335 — Omar's Coming Yo!
Hihetetlen mennyit potyáznak az utánpótlás válogatottaink kapusaiKenny
Ez nem hiszem, hogy csak ránk jellemző. Általában igaz, hogy a korosztályos csapatokban, egy-két kiemelkedő tehetségtől eltekintve, kilógnak lefelé a kapusok, mert egyszerűen később érnek, mint a mezőnyjátékosok.Schleck
Persze tudom,hogy a kapusok később érnek,csak szembetűnő,hogy mostanában elég sok ilyen baki volt itthon.
Felveti a kérdést,hogy jó-e a kapuskiválasztási rendszer és a kapusedzés.

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hihetetlen mennyit potyáznak az utánpótlás válogatottaink kapusaiKenny
Ez nem hiszem, hogy csak ránk jellemző. Általában igaz, hogy a korosztályos csapatokban, egy-két kiemelkedő tehetségtől eltekintve, kilógnak lefelé a kapusok, mert egyszerűen később érnek, mint a mezőnyjátékosok.

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
Tanuljatok állami csapatok:
 sport.hir24.hu/foci-eredmenyek/2014/11/09/ritkan-latni-ilyen-pazar-cselt-az-nb-i-ben/empty taxi
feltették Trollfocira is, volt nagy nézés, hogy ez most hogy 😀
amúgy ez a tuti:
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ptZUA9OWBqA
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Tanuljatok állami csapatok:
 sport.hir24.hu/foci-eredmenyek/2014/11/09/ritkan-latni-ilyen-pazar-cselt-az-nb-i-ben/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 335 — Omar's Coming Yo!
Hihetetlen mennyit potyáznak az utánpótlás válogatottaink kapusai

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 335 — Omar's Coming Yo!
jellemző ez is  sportgeza.hu/sport/marodiaklistaja/2014/11/10/lemondta_a_valogatottsagot_nem_csak_a_rapidhoz_szerzodott_19_evesen/?utm_source=facebook&utm_medium=share&utm_campaign=personalozibozi
majd lesz osztrák válogatott..

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 444
jellemző ez is  sportgeza.hu/sport/marodiaklistaja/2014/11/10/lemondta_a_valogatottsagot_nem_csak_a_rapidhoz_szerzodott_19_evesen/?utm_source=facebook&utm_medium=share&utm_campaign=personal
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Mario Balotelli has been recalled to the Italy squad for next week's European Qualifier against Croatia.Sky Sports
😀😀
Minden olasz csatár lebénult, vagy mi?Mikey
olaszoknál van olyan ember, aki be tudja adni a labdát a fejére
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 335 — Omar's Coming Yo!

több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
Mario Balotelli has been recalled to the Italy squad for next week's European Qualifier against Croatia.Sky Sports
😀😀
Minden olasz csatár lebénult, vagy mi?
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
újpest belenyúlt a tutiba.
Így legalább lehet egy jó kis derby a döntőben.Kenny
ráadásul éppen a Gruppenben lesz a döntő. (nem geciségből, de titeket szerintem a Vidi elintéz)berger90
a vidit a pécs fogja elintézni.Kenny
ezt már most aláírnám, csak hát osztálykülönbségről beszélünk sajnos.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 335 — Omar's Coming Yo!
újpest belenyúlt a tutiba.
Így legalább lehet egy jó kis derby a döntőben.Kenny
ráadásul éppen a Gruppenben lesz a döntő. (nem geciségből, de titeket szerintem a Vidi elintéz)berger90
a vidit a pécs fogja elintézni.

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
újpest belenyúlt a tutiba.
Így legalább lehet egy jó kis derby a döntőben.Kenny
ráadásul éppen a Gruppenben lesz a döntő. (nem geciségből, de titeket szerintem a Vidi elintéz)

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 335 — Omar's Coming Yo!
újpest belenyúlt a tutiba.
Így legalább lehet egy jó kis derby a döntőben.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Minimum érdekes, amit a srác mond:  www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/jatekossors-az-nb-ii-ben-is-nagyobbak-a-berek-mint-szerbiaban-2375291
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
Évente 4-5 meccsre megyünk ki. Amikor apám is ott volt, még sosem kaptunk ki. Két rezumé:Mohlnál nagyobb fostalicska és Rudolfnál nagyobb görény nincs. (ráadásul a második félidei csapolásnál romlott vort a sör!!!!, a katasztrófa élményt fokozandó)
Azért az is érdekes volt, hogy a 160 centis Márkvárt állt be vészkapusnak, és a közel fél óra alatt nem kellett kézzel labdába érnie. Számomra mennyei fél évre letudva, majd tavasszal a kiesésünk előtt egy két napossabb meccsre még kimegyekdiverdoc
Szerintem kellett hozzá a Győr is, hogy Makinak ne kelljen védenie. Gyakorlatilag hátul passzolgattak, ha nagyon akarják támadhattak volna.
Remélem nem lesz kiesés, rohadt dolog az nb2-ben vegetálni...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
A huligán apámmal es fiammal, azért, hogy a csendes novemberi esőben megnézzük, ahogy a Győr elver minket, megcsinaltattuk a KLUBKARTYÁT! A 143076-odik kártya az enyém. Eddig ennyien csinaltattak kártyát Mo-ndiverdoc
nem tudom elképzelni mi a túrónak csináltatna kártyát, fordítana időt a kiváltásra az aki nem jár meccsre. valami qrvára nem stimmel a számokkal.ozibozi
Pedig nagyjából reálisnak tűnik. Én a hét elején csináltattam meg és 142800 körüli a számom.Schleck
és Te hol csináltattad meg?slowmotion
 mlszklubkartya.mlsz.hu/
Itt regisztráltam, majd bementem a Symába és átvettem.Schleck
Földrajzi hely érdekelt volna, de ezek szerint Butapest. akkor nincs ötletem.slowmotion
Az első kártya a 100001-es 😉Sobri Jóska
minden viccet félretéve könnyen lehet, hogy ez a megoldás.
én monjduk arra tippeltem, hogy a klubok előrendeltek, és előre nyomtatott kártyákat kaptak, tehát mondjuk 110001-130000 között Fradi, 130001-140000 Újpest, 140001-140500 MTK (hello, eaglesmcnabb 😀), 140501-140600 Akadémia, stb
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A huligán apámmal es fiammal, azért, hogy a csendes novemberi esőben megnézzük, ahogy a Győr elver minket, megcsinaltattuk a KLUBKARTYÁT! A 143076-odik kártya az enyém. Eddig ennyien csinaltattak kártyát Mo-ndiverdoc
Kikaptunk mert kijöttetek 😀
Ilyenkor azért megkérdezem, vajon tényleg Véberrel volt a gond?NB2
Vele biztos. Most ugy látszik, hogy nem csak vele.
Borzasztó volt az egész.zinedine5
Évente 4-5 meccsre megyünk ki. Amikor apám is ott volt, még sosem kaptunk ki. Két rezumé:Mohlnál nagyobb fostalicska és Rudolfnál nagyobb görény nincs. (ráadásul a második félidei csapolásnál romlott vort a sör!!!!, a katasztrófa élményt fokozandó)
Azért az is érdekes volt, hogy a 160 centis Márkvárt állt be vészkapusnak, és a közel fél óra alatt nem kellett kézzel labdába érnie. Számomra mennyei fél évre letudva, majd tavasszal a kiesésünk előtt egy két napossabb meccsre még kimegyek


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
A huligán apámmal es fiammal, azért, hogy a csendes novemberi esőben megnézzük, ahogy a Győr elver minket, megcsinaltattuk a KLUBKARTYÁT! A 143076-odik kártya az enyém. Eddig ennyien csinaltattak kártyát Mo-ndiverdoc
nem tudom elképzelni mi a túrónak csináltatna kártyát, fordítana időt a kiváltásra az aki nem jár meccsre. valami qrvára nem stimmel a számokkal.ozibozi
Pedig nagyjából reálisnak tűnik. Én a hét elején csináltattam meg és 142800 körüli a számom.Schleck
és Te hol csináltattad meg?slowmotion
 mlszklubkartya.mlsz.hu/
Itt regisztráltam, majd bementem a Symába és átvettem.Schleck
Földrajzi hely érdekelt volna, de ezek szerint Butapest. akkor nincs ötletem.slowmotion
Az első kártya a 100001-es 😉