Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Gratulálok Selimnek is, nem akarom részletezni mennyi logika szorult bele, mert az 1-es IQ már dicséret lenne felé.
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
idióta, 2 ilyen sárgát....

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1


😀😀
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Seydiben az a legviccesebb, hogy simán átviszi a legtöbbször 2-3 ember között, de a kapu előtt egy totális analfabéta.
Majdnem megint elbénázta... 😀Newman
elbénázta most is, csak a bíró befújta, köszönjük meg nekiShilkor
Megelőztél 😊
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Seydiben az a legviccesebb, hogy simán átviszi a legtöbbször 2-3 ember között, de a kapu előtt egy totális analfabéta.
Majdnem megint elbénázta... 😀Newman
Tulajdonképpen elbénázta, csak a spori hozta az elvárt alacsony szintet 😊 De nem baj, inkább magyarázkodjunk ilyen miatt, mint bosszankodjunk a f@sz másik oldalán 😊
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Seydiben az a legviccesebb, hogy simán átviszi a legtöbbször 2-3 ember között, de a kapu előtt egy totális analfabéta.
Majdnem megint elbénázta... 😀Newman
elbénázta most is, csak a bíró befújta, köszönjük meg neki
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Seydiben az a legviccesebb, hogy simán átviszi a legtöbbször 2-3 ember között, de a kapu előtt egy totális analfabéta.
Majdnem megint elbénázta... 😀

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
 m.sportgeza.hu/futball/2014/08/05/barcelona/?rnd=815ZoliMP
Érdekes!
De el van ez intézve annyival,hogy " Jaj,menjetek már az összeesküvés elméletekkel!"😕
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
én ezt értem Amadeus, ésigen Lauth nem Bundás szint már, de attól még lehetne Mennyeiben egy meghatározó játékos.csebi
lehetne a képességei alapján, de fénykorában sem volt még a közelében sem annak, hogy kihozza magából. Most 30+n évesen meg már nem is fogja magát törni, még megszedi magát egy picit, aztán nyugdíj.Amadeus91
Nem tudom te hogy látod, de szerintem a Böde/Lauth páros mellé egy mozgékony, elmozgó, hamis 9-es típusú játékos kellene, aki mondjuk nem csak futni tud, mint a mérgezett egér. Radó talán lehetett volna ilyen, és vele azért jóval pofásabb lenne ez a csapat, bár ez inkább csak feltételezés.
Győrben például hasonlóval próbálkoznak a Priskin-Rudolf duóval, ott már inkább csak az inkompetencia és a balfaszság fog csak közbeszólni 😀

több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Nincs mese itt az új világ.
Stadionavato Újpest zászlóval a lelátón es a szurkolok tűrik.
Szep új világ..Kenny
Légyszi írd már meg, hogy mi lett volna az ideális reakció.Schleck
Nemtudom de az tudom hogy egy kibaszott babszinhaz lesz ez a stadion.Kenny
Egyszerűen nem bírom megérteni, hogy miért annyira ördögtől való dolog a beléptető rendszer, és ez miben akadályoz meg bárkit is abban, hogy torkaszakadtából üvöltse hogy "Ria-Ria-Hungária".

Bődületesen nagy marhaság, és szerintem szánalmas kifogás a szurkolók részéről, hogy ezzel majd odadobják a szurkolókat a nagytestvérnek, akik kényük kedvük szerint játszanak majd az adataikkal.. Ha már bajuk van, azt mondják meg egyenesen, hogy féltik a "szabadságukat", vagyis ezentúl már nem vetkőzhetnek ki magukból, mint az állatok, és szidhatnak, köpködhetnek, zúzhatnak kedvükre.
A prosztóságot egybevegyíteni a fanatizmussal szerintem nagyon álságos, mintha szurkolni csakis abban a formában lehetne, amit prezentálnak itthon a B-közepek....flzoli
biglájk, hozzátéve azt hogy pont azért lett végül ez a vénaszkenner (és nem ujjlenyomatos pl) mert ez semmi olyan információt nem tartalmazhat adott esetben harmadik fél számára ami negatív lehet annak akiről csinálták.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nincs mese itt az új világ.
Stadionavato Újpest zászlóval a lelátón es a szurkolok tűrik.
Szep új világ..Kenny
Légyszi írd már meg, hogy mi lett volna az ideális reakció.Schleck
Nemtudom de az tudom hogy egy kibaszott babszinhaz lesz ez a stadion.Kenny
Egyszerűen nem bírom megérteni, hogy miért annyira ördögtől való dolog a beléptető rendszer, és ez miben akadályoz meg bárkit is abban, hogy torkaszakadtából üvöltse hogy "Ria-Ria-Hungária".

Bődületesen nagy marhaság, és szerintem szánalmas kifogás a szurkolók részéről, hogy ezzel majd odadobják a szurkolókat a nagytestvérnek, akik kényük kedvük szerint játszanak majd az adataikkal.. Ha már bajuk van, azt mondják meg egyenesen, hogy féltik a "szabadságukat", vagyis ezentúl már nem vetkőzhetnek ki magukból, mint az állatok, és szidhatnak, köpködhetnek, zúzhatnak kedvükre.
A prosztóságot egybevegyíteni a fanatizmussal szerintem nagyon álságos, mintha szurkolni csakis abban a formában lehetne, amit prezentálnak itthon a B-közepek....

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
én ezt értem Amadeus, ésigen Lauth nem Bundás szint már, de attól még lehetne Mennyeiben egy meghatározó játékos.csebi
lehetne a képességei alapján, de fénykorában sem volt még a közelében sem annak, hogy kihozza magából. Most 30+n évesen meg már nem is fogja magát törni, még megszedi magát egy picit, aztán nyugdíj.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
stab Los Angeles Chargers 5
de mégis milyen egyezség legyen? "jaj bocs srácok, gyertek vissza légyszi, inkább mégis leszereljük a beléptető rendszert"?
amúgy meg pár hétig/hónapig még hisztiznek, aztán (ha lesz jó eredmény,) úgyis ugyanúgy lesz szurkolás, mint előtte.kaszo
remélem, de sztem se lesz, egyik oldal sem fog segget csinálni a szájából, aztán jobb esetben jön az általad leírt forgatókönyv
több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
de mégis milyen egyezség legyen? "jaj bocs srácok, gyertek vissza légyszi, inkább mégis leszereljük a beléptető rendszert"?
amúgy meg pár hétig/hónapig még hisztiznek, aztán (ha lesz jó eredmény,) úgyis ugyanúgy lesz szurkolás, mint előtte.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
én ezt értem Amadeus, ésigen Lauth nem Bundás szint már, de attól még lehetne Mennyeiben egy meghatározó játékos.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Doll még hány meccsig bírja vajon elviselni ezt a légkört ami a magyar foci és a Ferencváros körül kering?Mad
Doll nem rossz edző,nincsenek emberei.ez inkább orosz hibaja nagyreszt o rakta ossze a keretet nyirivel.Ahogy mondtak nem adnak akkora szabad kezet az edzőnek mint Moniznál.
Nem akartam véleményezni az igazolásokat,de akkor nézzük:
Dilaver- Jó játékos,de előrejátékban kevés
Nalepa- vicc kategória,remek menedzsere van.
Bosnjak- Kevés,örültem mikor idejött mert a tavalyi formaja alapjan siman beferne egy Fradiba,na a mostani formaja alapjan a Haladasba se.Gyenge meccseket lattunk tole.
Nagy- Vicc,ki ez a gyerek.német 3ból,egyeneset nem tud belerúgni a labdába.
Kuku- Na ő talán erősítés,technikailag képzett,jó döntéseket hoz,de egyedül kevés.
Gera- Zoli jó hogy visszajött,de látszik hogy nem birja még a terhelést jokor jon ez a bulimeccs
Lauth- Hááát nem mondanék még róla véleményt,Tuypnél jobb.

Terjengenek bizonyos pletykák,hogy Pintért felállitják az "egészségére" hivatkozva.Na akkor lesz kirakva Doll ha nem lesznek eredményei.Kenny
mondtam én, hogy Lauth lókötő. Örök tehetség, akit megszámlálhatatlanul sokszor varrtak már össze a műtőasztalon.Amadeus91
mondod ezt 2 mennyei meccs után, ráadásul az elsőn csere volt, és a győztes gólnál gólpasszt adott ...

sztem még várjunk az értékelésekkel, kb 6-8 meccs múlva lehet látni, hogy ki-mire lesz jó itthon az MB1-ben, egy vmi látszik, hogy szélsőnk nincsen, de ez a gyönyörű igazolás politikánknak köszönhető. Nem az a baj, hogy elküldték Jennert és Leonardót, hanem az, hogy a posztjukra nem igazoltak senkit ...

btw kinn voltam tegnap a főpróbán. a stadion gyönyörű, készítettem pár képet is (panorámát is), ha vkit érdekel, akkor át tudom küldeni. Nagyon jó a hangzás, csak rossz lesz, hogy szurkolás nem lesz a meccseken. Már alig várom a Nyíregyháza elleni meccset 24-én. Sajnos nem tudtam megnézni, hogy a helyemről hogyan látnék, mert az a szektor le volt zárva.
Beléptetés picit lassú volt, főleg mert előttem hárman nem tudták, hogy kihez melyik kártya tartozik ... :S
Cashless rendszer sztem jól fog működni, gyorsabb volt a kiszolgálás sztem.
UI.: Ja és a WIFI hasított mint a gép, nagyon gyors volt.csebi
nem 2 mennyei meccs után mondom, hanem 8 szezon Bundesliga után.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 976
 m.sportgeza.hu/futball/2014/08/05/barcelona/?rnd=815
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Nincs mese itt az új világ.
Stadionavato Újpest zászlóval a lelátón es a szurkolok tűrik.
Szep új világ..Kenny
Légyszi írd már meg, hogy mi lett volna az ideális reakció.Schleck
Nemtudom de az tudom hogy egy kibaszott babszinhaz lesz ez a stadion.Kenny
Nehéz erről beszélni, de én csak annyit mondok, hogy inkább legyen bábszínház, minthogy újra ellenfél edzőit, játékosait verjék szét a pályán a szurkolók. Ha ehhez az kell, hogy színház legyen a stadion, akkor számomra elfogadható veszteség.
Amúgy meg a másik csapat a újpest volt, így érthető, hogy volt olyan szimpatizáns is, aki kivitte mondjuk a zászlóját az építők közül - bár én nem láttam sehol, és a panoráma képemen sem vettem észre -. Az, hogy ezt pedig kulturált módon reagálták le a szurkolók, hátrányként értékelni, elég érdekes a szememben.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
stab Los Angeles Chargers 5
Nemtudom de az tudom hogy egy kibaszott babszinhaz lesz ez a stadion.Kenny
Remélem nem, tegnap Ki nem ugrál-tól kezdve Ha megölnek egy lilát-on keresztül a Kubatov, hol van a tábor-ig volt minden 😊, de ahogy írtam kellenek a csoportok, a Chelsea egy hatalmas baklövés, a bent levő szkenneresek nagy része egyet ért ezzel
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 353 — Omar's Coming Yo!
Nincs mese itt az új világ.
Stadionavato Újpest zászlóval a lelátón es a szurkolok tűrik.
Szep új világ..Kenny
Légyszi írd már meg, hogy mi lett volna az ideális reakció.Schleck
Nemtudom de az tudom hogy egy kibaszott babszinhaz lesz ez a stadion.

több mint 9 éve
stab Los Angeles Chargers 5
Nincs mese itt az új világ.
Stadionavato Újpest zászlóval a lelátón es a szurkolok tűrik.
Szep új világ..Kenny
Azt ne várd, hogy a VIP Goldban fogják megsorozni Wintermantel-t, amúgy Kovács Zoli kemény volt a 60+ öregfiúk ellen, valahogy csak sikerült lefutni őket...Remélem lesz egyezség a csoportokkal, brutál hangulatot lehet teremteni odabent
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Nincs mese itt az új világ.
Stadionavato Újpest zászlóval a lelátón es a szurkolok tűrik.
Szep új világ..Kenny
Légyszi írd már meg, hogy mi lett volna az ideális reakció.Schleck
Újpesti vérrel + zászlóégetéssel lett volna igazán menő!!!!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Nincs mese itt az új világ.
Stadionavato Újpest zászlóval a lelátón es a szurkolok tűrik.
Szep új világ..Kenny
Légyszi írd már meg, hogy mi lett volna az ideális reakció.Schleck
 en.m.wikipedia.org/wiki/Capture_the_flag


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nincs mese itt az új világ.
Stadionavato Újpest zászlóval a lelátón es a szurkolok tűrik.
Szep új világ..Kenny
Légyszi írd már meg, hogy mi lett volna az ideális reakció.

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 353 — Omar's Coming Yo!
Nincs mese itt az új világ.
Stadionavato Újpest zászlóval a lelátón es a szurkolok tűrik.
Szep új világ..