Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mégegyszer mondom, nem attól egyszerű csak a foci, mert 1 labda és 2 kapu kell hozzá (mert minden labdajátéknak ez az alapja tulajdonképpen, kell célterület, ahol pontot lehet szerezni, és kell egy eszköz, amivel pontot lehet szerezni), hanem mert könnyű elsajátítani az alapokat hozzá, hogy egy teljesen kezdő is élvezetet leljen benneflzoli
Nekem anno 7 évesen kosarazni sem volt megtanulni nehezebb...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Iszonyat nagy, hogy gépközelben sem vagyok és írok egy zagyvaságot 😀 (stressztűrő vizsgálat TF rulzz)
Van ennek ahhoz köze, hogy haverom gépén léptem be tegnap reggel? 😀
Azért köszi az oltásokat 😀 nem csalódtam 😀
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mondj már még egy olyan labdajátékot, amit szinte bármilyen épeszű méretű kapuval, labdával és spéci pálya/vonalak nélkül lehet játszani, különösebb gyakorlás nélkül....flzoli
Mi anno koli mellett négyen-öten remek amfoci "meccseket" (egy passzolt, csapattársa beállt elkapónak, két védő pedig próbált védekezni) produkáltunk. Nem kellett semmi más, csak egy labda és egy nagy üres terület. Ha bemásztunk volna Dunába, ott biztosan vérre menő vízilabda meccseket is produkáltunk volna.Asbee
Ez nem egy külön sportág, hanem egy kiragadott példa. Ennyi erővel mondhatnám a dekázást is, ahhoz csak egy labda kell, nuku kapu, de még játszótárs sem.
Mégegyszer mondom, nem attól egyszerű csak a foci, mert 1 labda és 2 kapu kell hozzá (mert minden labdajátéknak ez az alapja tulajdonképpen, kell célterület, ahol pontot lehet szerezni, és kell egy eszköz, amivel pontot lehet szerezni), hanem mert könnyű elsajátítani az alapokat hozzá, hogy egy teljesen kezdő is élvezetet leljen benne

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A többi, általad említett sportágban közel sincs akkora konkurencia, mint a fociban. Ráadásul a focihoz minden hülye ért, egyszerű a szabálya, és kábé csak 1 labda és 2 kapu kell hozzá. A kocsmatöltelék félanalfabéta is "szakértő" lehet benne, és oszthatja az észt a haveroknak a sarki talponállóban. Ez már alapjában egy olyan szurkolói tömegbázist teremt, amellyel egyik másik sportág se tud versenyezni hosszútávon.
flzoli
a kelloen segghulye emberek (amint azt a csapattopikos hozzaszolasok jo resze megfeleloen reprezentalja kb 10 eve) barmire rafeszulnek ugyanezzel a lendulettel, itt bukik meg az egyszeru sport ez a labdakuras, ezert ekkora a tomegbazisa elmeleted. sztem a tortenet ennel is trivialisabb.
kurva sokat kell adni valamit a tvben es ugyanezzel a lendulettel cuppannak ra gyak barmire a nepek ertelmi szinttol fuggetlenul.MMMS
A kezdetek kezdetén rohadtul nem létezett még a TV felhajtó ereje, mégis sikeressé vált ez a sportág a világon mindenhol. És mért, mert ledobsz 4 kabátot a földre, összegyúrsz valami labdafélét és nyomhatjátok a játékot. A csak lábbal érhetsz bele, kivéve a kapus ultra nehéz szabályon kivűl mondj már más regulát, ami feltétlen szükséges ehhez a játékhoz? Szerintem ez bőven kimeríti az egyszerűen játszható meghatározást.

Abban igazad van, hogy tömegmédia birkapásztorként funkcionál, és bármit megetet a "fogyasztókkal", de szerintem a foci pont nem ilyen. Nem a média tette a legnépszerűbb sporttá, maximum rásegített útközben. Ellenben például a baseball-al, ami magában egy dög unalmas vontatott valami, amire az "amerikai identitás" beolvasztása nélkül a kutya nem lenne kíváncsi.

Én amit mondtam a helyi magyar viszonyokra értettem. Én valamennyire ezzel magyarázom, hogy a minősíthetetlen szinten lévő magyar foci még 5-800 elvakult/csapat fanatikuson kívül bárki mást is érdekel ez a vergődés annyira, hogy még fizessen is érte. Azt, hogy mellélötte a balf**z, azt mindenki felfogja és megérti a kocsmában, a támadóhibát csinált, belemenés és hasonló esetek feldolgozása néhánynak már gondot okozna, ebben biztos vagyok.
Nem azt akarom ezzel mondani, hogy szurkolók mind hülyék, sőt, tisztelet a normális többségnek, akik még mindig hisznek és reménykednek, de ahhoz, hogy ez a szép kis posvány amit magyar focinak nevezünk vígan elvan már vagy 30 éve, az részint ebből is adódik. Mert bármibe lemerem neked fogadni, hogy akkor is kimenne átlagban 500-1000 ember egy MB1 fordulóban ha a játékosokat rugós, dülöngélő cölöpökkel helyettesítenénk, amik között elpattog/elgurul a labda.

több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondj már még egy olyan labdajátékot, amit szinte bármilyen épeszű méretű kapuval, labdával és spéci pálya/vonalak nélkül lehet játszani, különösebb gyakorlás nélkül....flzoli
Mi anno koli mellett négyen-öten remek amfoci "meccseket" (egy passzolt, csapattársa beállt elkapónak, két védő pedig próbált védekezni) produkáltunk. Nem kellett semmi más, csak egy labda és egy nagy üres terület. Ha bemásztunk volna Dunába, ott biztosan vérre menő vízilabda meccseket is produkáltunk volna.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Legtöbb néző? Persze, mert a foci a legnépszerűbb. Csak ott egy jó csapat sincs.
Kimennek egy FTC - UTE meccsre, mert derbi, több, mint 10 ezren, oké. Na de egy olyan csapatunk sincs, amelyik megállja a helyét nemzetközi porondon, hiszen mind szar.
Míg a kézilabdában és vízilabdában sorra érjük el a jobbnál - jobb eredményeket, de a kosár is feltörekvőben, lásd: Olaj.
..és a foci? Lehet itthon vitézkedni, aztán augusztus elején már a tv előtt ülnek játékosaink és nézik, hogy be sem kapcsolódtak még a nagyok, de több kicsi is "túlélte" a magyarokat.

Kár ilyen statisztikai adatokkal jönni.JC6
Eléggé zagyvás, ahogy megfogalmaztad, de alapból értem a mondanivalód lényegét.
A többi, általad említett sportágban közel sincs akkora konkurencia, mint a fociban. Ráadásul a focihoz minden hülye ért, egyszerű a szabálya, és kábé csak 1 labda és 2 kapu kell hozzá. A kocsmatöltelék félanalfabéta is "szakértő" lehet benne, és oszthatja az észt a haveroknak a sarki talponállóban. Ez már alapjában egy olyan szurkolói tömegbázist teremt, amellyel egyik másik sportág se tud versenyezni hosszútávon.
flzoli
mint a legtöbb labdajátékhoz, kivéve ugye A Foci. | jj erre jár a lájk | Amadeus91
Mondj már még egy olyan labdajátékot, amit szinte bármilyen épeszű méretű kapuval, labdával és spéci pálya/vonalak nélkül lehet játszani, különösebb gyakorlás nélkül....

több mint 9 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
A többi, általad említett sportágban közel sincs akkora konkurencia, mint a fociban. Ráadásul a focihoz minden hülye ért, egyszerű a szabálya, és kábé csak 1 labda és 2 kapu kell hozzá. A kocsmatöltelék félanalfabéta is "szakértő" lehet benne, és oszthatja az észt a haveroknak a sarki talponállóban. Ez már alapjában egy olyan szurkolói tömegbázist teremt, amellyel egyik másik sportág se tud versenyezni hosszútávon.
flzoli
a kelloen segghulye emberek (amint azt a csapattopikos hozzaszolasok jo resze megfeleloen reprezentalja kb 10 eve) barmire rafeszulnek ugyanezzel a lendulettel, itt bukik meg az egyszeru sport ez a labdakuras, ezert ekkora a tomegbazisa elmeleted. sztem a tortenet ennel is trivialisabb.
kurva sokat kell adni valamit a tvben es ugyanezzel a lendulettel cuppannak ra gyak barmire a nepek ertelmi szinttol fuggetlenul.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Legtöbb néző? Persze, mert a foci a legnépszerűbb. Csak ott egy jó csapat sincs.
Kimennek egy FTC - UTE meccsre, mert derbi, több, mint 10 ezren, oké. Na de egy olyan csapatunk sincs, amelyik megállja a helyét nemzetközi porondon, hiszen mind szar.
Míg a kézilabdában és vízilabdában sorra érjük el a jobbnál - jobb eredményeket, de a kosár is feltörekvőben, lásd: Olaj.
..és a foci? Lehet itthon vitézkedni, aztán augusztus elején már a tv előtt ülnek játékosaink és nézik, hogy be sem kapcsolódtak még a nagyok, de több kicsi is "túlélte" a magyarokat.

Kár ilyen statisztikai adatokkal jönni.JC6
Eléggé zagyvás, ahogy megfogalmaztad, de alapból értem a mondanivalód lényegét.
A többi, általad említett sportágban közel sincs akkora konkurencia, mint a fociban. Ráadásul a focihoz minden hülye ért, egyszerű a szabálya, és kábé csak 1 labda és 2 kapu kell hozzá. A kocsmatöltelék félanalfabéta is "szakértő" lehet benne, és oszthatja az észt a haveroknak a sarki talponállóban. Ez már alapjában egy olyan szurkolói tömegbázist teremt, amellyel egyik másik sportág se tud versenyezni hosszútávon.
flzoli
mint a legtöbb labdajátékhoz, kivéve ugye A Foci. | jj erre jár a lájk |

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Legtöbb néző? Persze, mert a foci a legnépszerűbb. Csak ott egy jó csapat sincs.
Kimennek egy FTC - UTE meccsre, mert derbi, több, mint 10 ezren, oké. Na de egy olyan csapatunk sincs, amelyik megállja a helyét nemzetközi porondon, hiszen mind szar.
Míg a kézilabdában és vízilabdában sorra érjük el a jobbnál - jobb eredményeket, de a kosár is feltörekvőben, lásd: Olaj.
..és a foci? Lehet itthon vitézkedni, aztán augusztus elején már a tv előtt ülnek játékosaink és nézik, hogy be sem kapcsolódtak még a nagyok, de több kicsi is "túlélte" a magyarokat.

Kár ilyen statisztikai adatokkal jönni.JC6
Eléggé zagyvás, ahogy megfogalmaztad, de alapból értem a mondanivalód lényegét.
A többi, általad említett sportágban közel sincs akkora konkurencia, mint a fociban. Ráadásul a focihoz minden hülye ért, egyszerű a szabálya, és kábé csak 1 labda és 2 kapu kell hozzá. A kocsmatöltelék félanalfabéta is "szakértő" lehet benne, és oszthatja az észt a haveroknak a sarki talponállóban. Ez már alapjában egy olyan szurkolói tömegbázist teremt, amellyel egyik másik sportág se tud versenyezni hosszútávon.

A kézilabda szerintem rossz példa, mert ott a Győr és a Veszprém kb. olyan pénzügyi lehetőségekkel bír a saját sportágán belül. mint a fociban az Arsenal.

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
óbazmeg, tényleg. fail, aranyköpések, amit szeretnétek xD xD

Mindig jövőre
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
2 meccs 6 pont, pedig se torghelle se játék eddig! Jó lesz!eaglesmcnabb
Ráadásul 5:0-ás gólkülönbséggel. Az mindenképpen biztató, hogy most már rendelkezésre áll egy Hrepka, AirSanyi duó, így talán valamivel jobban mennek majd a befejezések, amikkel a tavalyi szezonban gondok akadtak.

Kíváncsian várom mikor jönnek az első "a libásoknak már több pontja van mint szurkolója" magasröptű gondolatok 😀

több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
remélem ez csak pletyka  weaintgotnohistory.sbnation.com/2014/8/1/5960163/lampard-heading-to-manchester-city-on-loanDexxter Tailor
szerintem van Gaalnak kell a legkevésbé. ha mégis, akkor viharsebesen távozik vissza New Yorkba, mert egy hét után összevesznek valaminberger90
Öööö, mi van?Schleck
attól, hogy tud passzolni, meg a világ legjobb középpályásai közt volt valamikor, a zsírúj rendszerbe szerintem ő kurvára nem fog kelleni.berger90
ja, pláne, hogy a Cityről van szó, nem az MU-ról :p

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
remélem ez csak pletyka  weaintgotnohistory.sbnation.com/2014/8/1/5960163/lampard-heading-to-manchester-city-on-loanDexxter Tailor
Tölteléknek jó lesz a padra, bár nem értem, hogy mért nem középső védőre pályáznak inkább az arabok....

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
remélem ez csak pletyka  weaintgotnohistory.sbnation.com/2014/8/1/5960163/lampard-heading-to-manchester-city-on-loanDexxter Tailor
szerintem van Gaalnak kell a legkevésbé. ha mégis, akkor viharsebesen távozik vissza New Yorkba, mert egy hét után összevesznek valaminberger90
Öööö, mi van?Schleck
attól, hogy tud passzolni, meg a világ legjobb középpályásai közt volt valamikor, a zsírúj rendszerbe szerintem ő kurvára nem fog kelleni.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
remélem ez csak pletyka  weaintgotnohistory.sbnation.com/2014/8/1/5960163/lampard-heading-to-manchester-city-on-loanDexxter Tailor
szerintem van Gaalnak kell a legkevésbé. ha mégis, akkor viharsebesen távozik vissza New Yorkba, mert egy hét után összevesznek valaminberger90
Öööö, mi van?

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
remélem ez csak pletyka  weaintgotnohistory.sbnation.com/2014/8/1/5960163/lampard-heading-to-manchester-city-on-loanDexxter Tailor
szerintem van Gaalnak kell a legkevésbé. ha mégis, akkor viharsebesen távozik vissza New Yorkba, mert egy hét után összevesznek valamin

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
remélem ez csak pletyka  weaintgotnohistory.sbnation.com/2014/8/1/5960163/lampard-heading-to-manchester-city-on-loan


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
Válogatott meccsekre is szurkolói kártya.
edzőket hoznátok gyökerek..

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052

14:40-től

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Ez is erőteljes kapustipszmiksz volt, maradjunk abban. Mindegy, felőlem aztán legyen az mtk a bajnok 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
2 meccs 6 pont, pedig se torghelle se játék eddig! Jó lesz!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052


Behrami Napoli-->HSV
kéne még egy normális játékos és akkor egy kész korrekt középpálya lenne Hamburgban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Véber Gyuri a cserekirály 😊James007
A kapust is megkérdezném, hogy mit keresett a vonalon egy ötösre beívelt labdánál.

Perception is reality.
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Véber Gyuri a cserekirály 😊