Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
stab Los Angeles Chargers 5
Nincs mese itt az új világ.
Stadionavato Újpest zászlóval a lelátón es a szurkolok tűrik.
Szep új világ..Kenny
Azt ne várd, hogy a VIP Goldban fogják megsorozni Wintermantel-t, amúgy Kovács Zoli kemény volt a 60+ öregfiúk ellen, valahogy csak sikerült lefutni őket...Remélem lesz egyezség a csoportokkal, brutál hangulatot lehet teremteni odabent
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Nincs mese itt az új világ.
Stadionavato Újpest zászlóval a lelátón es a szurkolok tűrik.
Szep új világ..Kenny
Légyszi írd már meg, hogy mi lett volna az ideális reakció.Schleck
Újpesti vérrel + zászlóégetéssel lett volna igazán menő!!!!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Nincs mese itt az új világ.
Stadionavato Újpest zászlóval a lelátón es a szurkolok tűrik.
Szep új világ..Kenny
Légyszi írd már meg, hogy mi lett volna az ideális reakció.Schleck
 en.m.wikipedia.org/wiki/Capture_the_flag


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nincs mese itt az új világ.
Stadionavato Újpest zászlóval a lelátón es a szurkolok tűrik.
Szep új világ..Kenny
Légyszi írd már meg, hogy mi lett volna az ideális reakció.

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 355 — Omar's Coming Yo!
Nincs mese itt az új világ.
Stadionavato Újpest zászlóval a lelátón es a szurkolok tűrik.
Szep új világ..

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
"Arra fogunk törekedni, hogy gólt szerezzünk, mert az növeli az esélyeinket!"

/Kondás Elemér/dugo1993
score-first offense😀Asbee
a magyar denver broncos


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
"Arra fogunk törekedni, hogy gólt szerezzünk, mert az növeli az esélyeinket!"

/Kondás Elemér/dugo1993
score-first offense😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Doll még hány meccsig bírja vajon elviselni ezt a légkört ami a magyar foci és a Ferencváros körül kering?Mad

Állítólag amúgy sokaknak nem tetszik Doll fizetése. Nem tudom meddig marad, de pl. Szivics-et már érték megkeresések mostanság Fradi részről.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Doll még hány meccsig bírja vajon elviselni ezt a légkört ami a magyar foci és a Ferencváros körül kering?Mad
Doll nem rossz edző,nincsenek emberei.ez inkább orosz hibaja nagyreszt o rakta ossze a keretet nyirivel.Ahogy mondtak nem adnak akkora szabad kezet az edzőnek mint Moniznál.
Nem akartam véleményezni az igazolásokat,de akkor nézzük:
Dilaver- Jó játékos,de előrejátékban kevés
Nalepa- vicc kategória,remek menedzsere van.
Bosnjak- Kevés,örültem mikor idejött mert a tavalyi formaja alapjan siman beferne egy Fradiba,na a mostani formaja alapjan a Haladasba se.Gyenge meccseket lattunk tole.
Nagy- Vicc,ki ez a gyerek.német 3ból,egyeneset nem tud belerúgni a labdába.
Kuku- Na ő talán erősítés,technikailag képzett,jó döntéseket hoz,de egyedül kevés.
Gera- Zoli jó hogy visszajött,de látszik hogy nem birja még a terhelést jokor jon ez a bulimeccs
Lauth- Hááát nem mondanék még róla véleményt,Tuypnél jobb.

Terjengenek bizonyos pletykák,hogy Pintért felállitják az "egészségére" hivatkozva.Na akkor lesz kirakva Doll ha nem lesznek eredményei.Kenny
mondtam én, hogy Lauth lókötő. Örök tehetség, akit megszámlálhatatlanul sokszor varrtak már össze a műtőasztalon.Amadeus91
mondod ezt 2 mennyei meccs után, ráadásul az elsőn csere volt, és a győztes gólnál gólpasszt adott ...

sztem még várjunk az értékelésekkel, kb 6-8 meccs múlva lehet látni, hogy ki-mire lesz jó itthon az MB1-ben, egy vmi látszik, hogy szélsőnk nincsen, de ez a gyönyörű igazolás politikánknak köszönhető. Nem az a baj, hogy elküldték Jennert és Leonardót, hanem az, hogy a posztjukra nem igazoltak senkit ...

btw kinn voltam tegnap a főpróbán. a stadion gyönyörű, készítettem pár képet is (panorámát is), ha vkit érdekel, akkor át tudom küldeni. Nagyon jó a hangzás, csak rossz lesz, hogy szurkolás nem lesz a meccseken. Már alig várom a Nyíregyháza elleni meccset 24-én. Sajnos nem tudtam megnézni, hogy a helyemről hogyan látnék, mert az a szektor le volt zárva.
Beléptetés picit lassú volt, főleg mert előttem hárman nem tudták, hogy kihez melyik kártya tartozik ... :S
Cashless rendszer sztem jól fog működni, gyorsabb volt a kiszolgálás sztem.
UI.: Ja és a WIFI hasított mint a gép, nagyon gyors volt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
"Arra fogunk törekedni, hogy gólt szerezzünk, mert az növeli az esélyeinket!"

/Kondás Elemér/

több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 741
Kovács Zoltán góllal és lila győzelemmel "előavatták" a Fradi stadiont.

Szép, mondhatom.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Király Gabit is várja a mennyei, milyen gólt kapott épp most 😀

Perception is reality.
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Doll még hány meccsig bírja vajon elviselni ezt a légkört ami a magyar foci és a Ferencváros körül kering?Mad
Doll nem rossz edző,nincsenek emberei.ez inkább orosz hibaja nagyreszt o rakta ossze a keretet nyirivel.Ahogy mondtak nem adnak akkora szabad kezet az edzőnek mint Moniznál.
Nem akartam véleményezni az igazolásokat,de akkor nézzük:
Dilaver- Jó játékos,de előrejátékban kevés
Nalepa- vicc kategória,remek menedzsere van.
Bosnjak- Kevés,örültem mikor idejött mert a tavalyi formaja alapjan siman beferne egy Fradiba,na a mostani formaja alapjan a Haladasba se.Gyenge meccseket lattunk tole.
Nagy- Vicc,ki ez a gyerek.német 3ból,egyeneset nem tud belerúgni a labdába.
Kuku- Na ő talán erősítés,technikailag képzett,jó döntéseket hoz,de egyedül kevés.
Gera- Zoli jó hogy visszajött,de látszik hogy nem birja még a terhelést jokor jon ez a bulimeccs
Lauth- Hááát nem mondanék még róla véleményt,Tuypnél jobb.

Terjengenek bizonyos pletykák,hogy Pintért felállitják az "egészségére" hivatkozva.Na akkor lesz kirakva Doll ha nem lesznek eredményei.Kenny
Dilaver nem lenne kevés előrejátékban, ha lenne előtte egy használható szélső, de egyedül ő nem képes bejátszani a teljes jobboldalt. Ugyanez igaz nagyjából Bosnjakra is, bár ő nekem is kicsit csalódás, a Haladásban sokkal jobb volt. Igaz ott Halmosi játszott előtte, aki még most is elég jó játékosnak mondható. A többiekkel kapcsolatban egyetértek veled.

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-maris-csokkent-a-nezoszam-17-ezren-lattak-a-fordulot-2354649

jaj ez a "máris csökkent a nézőszám" megfogalmazás.... kíváncsi leszek, hogy hétvégén, amikor a Debrecen, a Diósgyőr és a Fradi is hazai pályán játszik, akkor majd a hirtelen "nézőszámemelkedést" is ilyen bulvárosan írják-e meg...

ja de közben látom hogy nem, mert a fradi elhalasztotta a bajnokiját a cselzis baszakodás miatt (N)kaszo
És tegyük hozzá, hogy otthon játszott az MTK és a Gyakadémia is, az mindig lehúzza az átlagot...
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Doll még hány meccsig bírja vajon elviselni ezt a légkört ami a magyar foci és a Ferencváros körül kering?Mad
Doll nem rossz edző,nincsenek emberei.ez inkább orosz hibaja nagyreszt o rakta ossze a keretet nyirivel.Ahogy mondtak nem adnak akkora szabad kezet az edzőnek mint Moniznál.
Nem akartam véleményezni az igazolásokat,de akkor nézzük:
Dilaver- Jó játékos,de előrejátékban kevés
Nalepa- vicc kategória,remek menedzsere van.
Bosnjak- Kevés,örültem mikor idejött mert a tavalyi formaja alapjan siman beferne egy Fradiba,na a mostani formaja alapjan a Haladasba se.Gyenge meccseket lattunk tole.
Nagy- Vicc,ki ez a gyerek.német 3ból,egyeneset nem tud belerúgni a labdába.
Kuku- Na ő talán erősítés,technikailag képzett,jó döntéseket hoz,de egyedül kevés.
Gera- Zoli jó hogy visszajött,de látszik hogy nem birja még a terhelést jokor jon ez a bulimeccs
Lauth- Hááát nem mondanék még róla véleményt,Tuypnél jobb.

Terjengenek bizonyos pletykák,hogy Pintért felállitják az "egészségére" hivatkozva.Na akkor lesz kirakva Doll ha nem lesznek eredményei.Kenny
mondtam én, hogy Lauth lókötő. Örök tehetség, akit megszámlálhatatlanul sokszor varrtak már össze a műtőasztalon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-maris-csokkent-a-nezoszam-17-ezren-lattak-a-fordulot-2354649

jaj ez a "máris csökkent a nézőszám" megfogalmazás.... kíváncsi leszek, hogy hétvégén, amikor a Debrecen, a Diósgyőr és a Fradi is hazai pályán játszik, akkor majd a hirtelen "nézőszámemelkedést" is ilyen bulvárosan írják-e meg...

ja de közben látom hogy nem, mert a fradi elhalasztotta a bajnokiját a cselzis baszakodás miatt (N)
több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Doll még hány meccsig bírja vajon elviselni ezt a légkört ami a magyar foci és a Ferencváros körül kering?Mad
szerintem legkésőbb az Újpest ellen már új edzővel mennek majd
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 274
De kellett már egy újabb ilyen kiválóan nyilatkozó edző (nem Dollra gondolok elsősorban, hanem Mátyusra). 😀
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 355 — Omar's Coming Yo!
Doll még hány meccsig bírja vajon elviselni ezt a légkört ami a magyar foci és a Ferencváros körül kering?Mad
Doll nem rossz edző,nincsenek emberei.ez inkább orosz hibaja nagyreszt o rakta ossze a keretet nyirivel.Ahogy mondtak nem adnak akkora szabad kezet az edzőnek mint Moniznál.
Nem akartam véleményezni az igazolásokat,de akkor nézzük:
Dilaver- Jó játékos,de előrejátékban kevés
Nalepa- vicc kategória,remek menedzsere van.
Bosnjak- Kevés,örültem mikor idejött mert a tavalyi formaja alapjan siman beferne egy Fradiba,na a mostani formaja alapjan a Haladasba se.Gyenge meccseket lattunk tole.
Nagy- Vicc,ki ez a gyerek.német 3ból,egyeneset nem tud belerúgni a labdába.
Kuku- Na ő talán erősítés,technikailag képzett,jó döntéseket hoz,de egyedül kevés.
Gera- Zoli jó hogy visszajött,de látszik hogy nem birja még a terhelést jokor jon ez a bulimeccs
Lauth- Hááát nem mondanék még róla véleményt,Tuypnél jobb.

Terjengenek bizonyos pletykák,hogy Pintért felállitják az "egészségére" hivatkozva.Na akkor lesz kirakva Doll ha nem lesznek eredményei.

több mint 9 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Doll még hány meccsig bírja vajon elviselni ezt a légkört ami a magyar foci és a Ferencváros körül kering?

@KJuraszik
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Szanalmas volt...meg ugy sem rugtunk kapura...vagy kapu fele....

Egy Újpestben nincs csatar....
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
"Ha lenne 10ezer forintom, vennék az Újpestnek egy csatárt"gordon
A kedvenc idézetem 😀😀

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Na, kilenc ember ellen nem ártana nyerni. Kár, hogy még mindig impotens a csatárjáték.berger90
"Ha lenne 10ezer forintom, vennék az Újpestnek egy csatárt"
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Van Gaalnál "lassabban" kezdhet a csapat, de ha megkapja a kellő türelmet már az első szezonjában korrekt eredményt érhetnek el, a 15/16-os szezon pedig könnyen a tehenészeké lehet Angliában. 1 vagy 2 évvel rá azonban könnyen belebukhat ott is. Fiatal tehetségeket jól be tudja építeni, de azért azt kétlem, hogy egy Alaba, Badstuber, Müller hármasból most senkit sem ismernék ha nem lett volna ott a holland Münchenben...Asbee
Badstubert jó eséllyel nem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ronaldo és két soccerfan:
Bazzani
Suh nagy Cowboys fan

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ezt valahogy be kell huzni!!!