Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 006
Öhm

 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/labdarugas-90-100-milliardbol-epulhet-az-uj-puskas-stadion-2345715baggio
hülyének is megéri

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Suarez megszívta, büntetett a média. gordon
Egyszerűen hihetetlen, hogy az emberek képesek védeni egy olyan játékost, aki meccs közben BELEHARAPOTT az ellenfelébe, ráadásul nem első alkalommal. Szegény tényleg jól megszívta, kár, hogy annyi kamera veszi a mérkőzést, az agyamat eldobom, komolyan...baggio
LOL tipikus példa a szövegkörnyezetből kiemelt mondat félreértelmezhető mivoltára...Írtam: büntessük, mert idióta, de mi van a szándékos könyöklésekkel, lesgólokkal...?!Söpörjük őket a szőnyeg alá és szóljanak a hírek egy harapós dél-amerikairól...a közönség vevő lesz rá...Nem tudom fociztál-e valaha de már a megyei bajnokságoknál is minden szögletnél úgy megtekerik a mellbimbót, hogy letérdelsz fájdalmadban...gordon
így működik a média, az a hír, amire van érdeklődés és célcsoport. Tim Tebow még mindig a legjobb példa, vagy a legfrissebb, Manziel: minden fingását megírják, mert tudják, hogy nézettséget és olvasottságot generál.berger90
Pontosan. Hagyjuk már ezeket a felkapásokat, meg Suarez harapásokat... Totti karrierje során vagy 5 játékost leköpött és sehol sem volt ennyire felkapva. Erre vevő mindenki, ezért lehet büntetni. Kettős mérce már hülyeség mert itt már 100as van 😀 Terry mekkora büntetést kapott anno a "you fucking black cunt" elnevezésre amit Anton Ferdinandra mondott? És akkor még nem beszéltünk a rendes sérülések okozta belépőkről, színészkedésekről (2-3 meccsekre tiltanám el a színészkedőket utólag felvételek alapján, hirtelen visszaesne a számuk, csak nincs benne érdek, nem csinálják) blablablablabla. Komolytalanok ezek. Jelzem Suarez teljesen megérdemelte, hogy harmadik harapása után így eltiltották, csak a többi eltiltás elmaradását nem értem, és nem is fogom mert nem fog megtörténni. 😊

Mellesleg mivel tudatlan vagyok, valaki kérlek elmondja, hogy az UEFA és FA hatásköréhez tartozó PL-ből hogyan tilthatta el a FIFA? Vagy ez ilyen cooperációs döntés volt?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Öhm

 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/labdarugas-90-100-milliardbol-epulhet-az-uj-puskas-stadion-2345715


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Suarez megszívta, büntetett a média. gordon
Egyszerűen hihetetlen, hogy az emberek képesek védeni egy olyan játékost, aki meccs közben BELEHARAPOTT az ellenfelébe, ráadásul nem első alkalommal. Szegény tényleg jól megszívta, kár, hogy annyi kamera veszi a mérkőzést, az agyamat eldobom, komolyan...baggio
LOL tipikus példa a szövegkörnyezetből kiemelt mondat félreértelmezhető mivoltára...Írtam: büntessük, mert idióta, de mi van a szándékos könyöklésekkel, lesgólokkal...?!Söpörjük őket a szőnyeg alá és szóljanak a hírek egy harapós dél-amerikairól...a közönség vevő lesz rá...Nem tudom fociztál-e valaha de már a megyei bajnokságoknál is minden szögletnél úgy megtekerik a mellbimbót, hogy letérdelsz fájdalmadban...gordon
így működik a média, az a hír, amire van érdeklődés és célcsoport. Tim Tebow még mindig a legjobb példa, vagy a legfrissebb, Manziel: minden fingását megírják, mert tudják, hogy nézettséget és olvasottságot generál.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Suarez megszívta, büntetett a média. gordon
Egyszerűen hihetetlen, hogy az emberek képesek védeni egy olyan játékost, aki meccs közben BELEHARAPOTT az ellenfelébe, ráadásul nem első alkalommal. Szegény tényleg jól megszívta, kár, hogy annyi kamera veszi a mérkőzést, az agyamat eldobom, komolyan...baggio
LOL tipikus példa a szövegkörnyezetből kiemelt mondat félreértelmezhető mivoltára...Írtam: büntessük, mert idióta, de mi van a szándékos könyöklésekkel, lesgólokkal...?!Söpörjük őket a szőnyeg alá és szóljanak a hírek egy harapós dél-amerikairól...a közönség vevő lesz rá...Nem tudom fociztál-e valaha de már a megyei bajnokságoknál is minden szögletnél úgy megtekerik a mellbimbót, hogy letérdelsz fájdalmadban...gordon
Az jogos, hogy Suarez eltiltásával egy időben kellett volna bejelenteni mondjuk Sakho-ét is, de a fifa hülyesége önmagában egy cseppet sem menti fel előbbit, a másikra mutogatás meg végképp nem jelent megoldást.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Suarez megszívta, büntetett a média. gordon
Egyszerűen hihetetlen, hogy az emberek képesek védeni egy olyan játékost, aki meccs közben BELEHARAPOTT az ellenfelébe, ráadásul nem első alkalommal. Szegény tényleg jól megszívta, kár, hogy annyi kamera veszi a mérkőzést, az agyamat eldobom, komolyan...baggio
LOL tipikus példa a szövegkörnyezetből kiemelt mondat félreértelmezhető mivoltára...Írtam: büntessük, mert idióta, de mi van a szándékos könyöklésekkel, lesgólokkal...?!Söpörjük őket a szőnyeg alá és szóljanak a hírek egy harapós dél-amerikairól...a közönség vevő lesz rá...Nem tudom fociztál-e valaha de már a megyei bajnokságoknál is minden szögletnél úgy megtekerik a mellbimbót, hogy letérdelsz fájdalmadban...
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Suarez 9 meccs, 4 hónap.
Ennek valahogy így kell kinéznie.gabokocka
Vicc...akkor ezek szerint egy csonttörésért (síp, szárkapocs) fejlövés jár?
Suarez megszívta, büntetett a média. gordon
Nem fejlövés, de ha szándékosan csinálja akkor örökös eltiltás egy lábtörés okozásáért. Btw a polgári életben ez egy nyolc napon túl gyógyuló súlyos testi sértés (vagy maradandó, vagy nem) ami letöltendő sitt akár, ügyvédek nyalókázhatnak, hogy súlyos felindulás stb.
Számomra érthetetlen, hogy ezt az ész nélküli véglényt bárki aki a sportot szereti védi. És most nem arról van szó, hogy mást miért nem. Itt Suarezről van szó. Szándékosan foci meccsen az ellenfelét megharapta. Nem először, nem másodszor. Nem való az ilyen sportpályára (nem arról van szó, hogy más meg igen). Eltiltása szerintem enyhe.Annak idején Tasotti hasonlót kapott, video alapján.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Suarez megszívta, büntetett a média. gordon
Egyszerűen hihetetlen, hogy az emberek képesek védeni egy olyan játékost, aki meccs közben BELEHARAPOTT az ellenfelébe, ráadásul nem első alkalommal. Szegény tényleg jól megszívta, kár, hogy annyi kamera veszi a mérkőzést, az agyamat eldobom, komolyan...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Simon Attilának pontosan ugyanazt az ajánlatot tette a Paks mint 2 éve... Most nem tennénk nagy összeget arra, hogy ott marad....
Suarez 9 meccs, 4 hónap.
Ennek valahogy így kell kinéznie.gabokocka
Mi van, a FIFÁban felszínre tört az etika? 😀 Vagy Blatter épp a róla (is) szóló filmet nézte, amíg ezt az ítéltet meghozták? 😀

Így viszont tartatnak attól, hogy Suarez lesből (vagy lesről?) támadva megharaphatja őket!
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Suarez 9 meccs, 4 hónap.
Ennek valahogy így kell kinéznie.gabokocka
Vicc...akkor ezek szerint egy csonttörésért (síp, szárkapocs) fejlövés jár?
Suarez megszívta, büntetett a média.
Ez olyan mikor Kabátot eltiltották két meccsre egy videó alapján, csak őt, senki mást , se előtte, se utána.
Ne érts félre, büntessünk, de súlyozzunk..Sérülést nem okozott azért azt ne felejtsük el.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Suarez 9 meccs, 4 hónap.
Ennek valahogy így kell kinéznie.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 784 — Cowboys fan
Suárez tegnapi alakítása után, az első jelentkezőnek eladnám az uruguayit. Nem hogy ingyen, még fizetnék is neki, csak vigye.
31 gól 33 meccsen ide vagy oda, egy ilyen játékos nem méltó arra, hogy Liverpool mezt viseljen.Mikey
és Sakho?baggio
nem is tudom. rendszeresen letaglózza így az ellenfelét? Suareznek ez már a harmadik harapása volt...slowmotion
A fene se tudja, egy harapást nyilvánvalóan jobban felkapnak, mint egy könyököst, ami lassan a játék alapvető részévé válik... A sárga/piros lapoknál meg ugye mindig oda lyukadunk ki, hogy nem kicsit elavult ez a rendszer (is), egy jégkorongéhoz hasonló ezerszer jobban működhetne. Ezzel együtt a futó óra is megszűnhetne már, és így a hoki pálya melletti bírói szintén simán importálhatók lennének.

Goal judge
Video goal judge
Official scorer
Penalty timekeeper
Game timekeeper
Statistician

Ehhez részben kapcsolódó kérdésem, hogy tudja valaki, a jelenleg a 4. játékvezető mögött ülő 3 öltönyös úriembernek pontosan mi is a dolga a meccseken?

baggio
az egyikük az ellenőr, a másik kettő pedig az összekötő a szingapúri fogadási maffia szerencsejáték-szakszervezet felé
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Az MU 37.5 millió eurót adna Khediráért XD
Soha nem ért ennyit és nem is fog.Matthew99
lécciléccilécci!
jobban leépítené a junájtidet, mint Mojszi, ennyi pénzből két hasznos játékost is lehetne venni egy ballaszt helyett 😊slowmotion
Az egyik legszutykabb játékos aki a Realban játszik. Én anno nem is értettem miért vették meg. Mióta meg a sérülésből visszatért még gyengébb. Hogy Löw is miért őt favorizálja azt meg főleg rejtély.Matthew99
Ezt az embert sose ertettem. Mindg valahogy kezdoben talalta magat pedig sose volt jo jatekos. Buktunk rajta majdnem egy BL dontot , en negyed annyiert is eladnam.
37.5-ert meg lehetne hozni valami csatart. Pepe melle Suarezt ? 😀 Csak hogy megjobban utaljanak minket!!! 😀Toca
Falcaoról pletykálnak inkább. Ha meg posztnál akarunk maradni, akkor inkább deJong 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Az MU 37.5 millió eurót adna Khediráért XD
Soha nem ért ennyit és nem is fog.Matthew99
lécciléccilécci!
jobban leépítené a junájtidet, mint Mojszi, ennyi pénzből két hasznos játékost is lehetne venni egy ballaszt helyett 😊slowmotion
Az egyik legszutykabb játékos aki a Realban játszik. Én anno nem is értettem miért vették meg. Mióta meg a sérülésből visszatért még gyengébb. Hogy Löw is miért őt favorizálja azt meg főleg rejtély.Matthew99
Ezt az embert sose ertettem. Mindg valahogy kezdoben talalta magat pedig sose volt jo jatekos. Buktunk rajta majdnem egy BL dontot , en negyed annyiert is eladnam.
37.5-ert meg lehetne hozni valami csatart. Pepe melle Suarezt ? 😀 Csak hogy megjobban utaljanak minket!!! 😀
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
és Sakho?baggio
Róla nem olvastam semmit. Mit csinált?Mikey
* gifbaggio
Egyértelmű piros ez is, de azért nem említeném egy lapon egy harapással.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Suárez tegnapi alakítása után, az első jelentkezőnek eladnám az uruguayit. Nem hogy ingyen, még fizetnék is neki, csak vigye.
31 gól 33 meccsen ide vagy oda, egy ilyen játékos nem méltó arra, hogy Liverpool mezt viseljen.Mikey
és Sakho?baggio
nem is tudom. rendszeresen letaglózza így az ellenfelét? Suareznek ez már a harmadik harapása volt...slowmotion
A fene se tudja, egy harapást nyilvánvalóan jobban felkapnak, mint egy könyököst, ami lassan a játék alapvető részévé válik... A sárga/piros lapoknál meg ugye mindig oda lyukadunk ki, hogy nem kicsit elavult ez a rendszer (is), egy jégkorongéhoz hasonló ezerszer jobban működhetne. Ezzel együtt a futó óra is megszűnhetne már, és így a hoki pálya melletti bírói szintén simán importálhatók lennének.

Goal judge
Video goal judge
Official scorer
Penalty timekeeper
Game timekeeper
Statistician

Ehhez részben kapcsolódó kérdésem, hogy tudja valaki, a jelenleg a 4. játékvezető mögött ülő 3 öltönyös úriembernek pontosan mi is a dolga a meccseken?



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Ha valaki jár a fifánál leadhatja a bowl.hu focireform ötleteit:
- videóbíró bevezetése (kérdéses szituációk bíró fülére mondva)
- utólagos eltiltások (színészkedés, szabálytalanságok visszanézése után)
- tiszta játékidő bevezetése (lehet nyugodtan fetrengeni, ápolni)
- sárga/piros lapok helyett büntetőpercek...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az MTK a Honvéd pályáján fog játszani ebben a szezonban. Versenyezhet a két csapat, hogy meglesz-e valakinek az 1500as átlagnézőszám...
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Az MU 37.5 millió eurót adna Khediráért XD
Soha nem ért ennyit és nem is fog.Matthew99
lécciléccilécci!
jobban leépítené a junájtidet, mint Mojszi, ennyi pénzből két hasznos játékost is lehetne venni egy ballaszt helyett 😊slowmotion
Az egyik legszutykabb játékos aki a Realban játszik. Én anno nem is értettem miért vették meg. Mióta meg a sérülésből visszatért még gyengébb. Hogy Löw is miért őt favorizálja azt meg főleg rejtély.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 784 — Cowboys fan
Suárez tegnapi alakítása után, az első jelentkezőnek eladnám az uruguayit. Nem hogy ingyen, még fizetnék is neki, csak vigye.
31 gól 33 meccsen ide vagy oda, egy ilyen játékos nem méltó arra, hogy Liverpool mezt viseljen.Mikey
és Sakho?baggio
nem is tudom. rendszeresen letaglózza így az ellenfelét? Suareznek ez már a harmadik harapása volt...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 784 — Cowboys fan
Az MU 37.5 millió eurót adna Khediráért XD
Soha nem ért ennyit és nem is fog.Matthew99
lécciléccilécci!
jobban leépítené a junájtidet, mint Mojszi, ennyi pénzből két hasznos játékost is lehetne venni egy ballaszt helyett 😊
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
mondjuk a sakho-s dolgot meg tudom érteni, fasznak kell ölelgetni az embert, engem is mindig felkúrt ha ezt csinálták velem szögletnél. A sokadiknál én is legszívesebben orrba vágtam volna a delikvenst.eaglesmcnabb
Miért nem szedtél inkább hangyát? A futball nem kisasszonysport, ahol simogatják egymást a játékosok...
Velem vagy innen többekkel is hányszor csinálhattak ilyen ölelgetést vagy keményebb dolgot is, mégsem borult el soha az agyunk s ütöttünk vagy könyököltünk...
Sportemberként is mindig kell, hogy legyen egy határ.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
El kéne kezdeni konzekvensen minden szándékos ütés/rúgás után azonnali pirosakat osztani, amit meg nem vesz észre a bíró azt utólag felvétel alapján kő keményen szankcionálni.
Másképp nem visszaszorítható a jelenség, ráadásul engem halálra irritál, hogy ugyanolyan sárgát ér a túlzott gólöröm, mint sok esetben az a becsúszás, ami akár el is törheti a másik lábát. No comment.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
a Suarez ügy kapcsán csak felvetésként!

oké hogy nem szép dolog a harapás , de sok helyen már kiátkozást, a foci közeléből való eltávolítást emlegetnek a kapcsán!
benne van sajnos , nem ez az első eset, de mitől durvább ez, mint ha valaki közismerten alattomos sérülésveszélyes belépőkre, durva könyöklésekre stb hajlamos...tele van ilyen játékosokkal a soccer...!!!???
csak itt a vb-n is milyen komoly hentelések mentek már eddig is...yooker
Azokat is tiltsák el a rákba. A tegnapi esetért Sakhot is. Pereirát is. Engem nem érdekel az sem hogy csak úgy tudnak felugrani hogy pofánvágják a másikat. Oldják meg vagy pihenjenek és gondolják át.Matthew99
én ezt írtam az eredménykövetőbe 😊

Tanulságos amúgy a vb, megtudtam, hogy a soccer tényleg kemény sport, a könyöklés, harapás, tarkón rúgás és a másik arccsontjának eltörése sem ér kiállítást, inkább valami szolidabbra váltok, mondjuk egy baráti ketrecharcrabaggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
a Suarez ügy kapcsán csak felvetésként!

oké hogy nem szép dolog a harapás , de sok helyen már kiátkozást, a foci közeléből való eltávolítást emlegetnek a kapcsán!
benne van sajnos , nem ez az első eset, de mitől durvább ez, mint ha valaki közismerten alattomos sérülésveszélyes belépőkre, durva könyöklésekre stb hajlamos...tele van ilyen játékosokkal a soccer...!!!???
csak itt a vb-n is milyen komoly hentelések mentek már eddig is...yooker
Azokat is tiltsák el a rákba. A tegnapi esetért Sakhot is. Pereirát is. Engem nem érdekel az sem hogy csak úgy tudnak felugrani hogy pofánvágják a másikat. Oldják meg vagy pihenjenek és gondolják át.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.