Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amadeus91
Nem mond, hogy nem az eredménykövetőből loptad mert úgy sem hisszük el. Tipikus fritz 😉 😛dande
tényleg nem, madridom.hu-ról csórtam.Amadeus91
Jó van na csak kötözködtem ha már második kedvenceim engedték, hogy kiejtsék őket 😀
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Amadeus91
Nem mond, hogy nem az eredménykövetőből loptad mert úgy sem hisszük el. Tipikus fritz 😉 😛dande
tényleg nem, madridom.hu-ról csórtam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amadeus91
Nem mond, hogy nem az eredménykövetőből loptad mert úgy sem hisszük el. Tipikus fritz 😉 😛
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
A gőzgép is kurva nagy találmány volt! 200 évvel ezelőtt!
Tiki-taka is nagy találmány... Volt...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tata Martino nem csak a Barca-t, hanem a spanyol focit is tönkre tette.
Szép munka, egy év alatt, gratulálok!!Charlie Firpo
ez bullshit. Nézd meg a Bayernt Peppel, az is szar lett. Maga a stílus fáradt el. Kiismerték, ennyi. Jön majd más.Amadeus91
nem
a tiki-takát csak fullon lehet játszani, félgőzzel vagy máshogy nem.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Tata Martino nem csak a Barca-t, hanem a spanyol focit is tönkre tette.
Szép munka, egy év alatt, gratulálok!!Charlie Firpo
ez bullshit. Nézd meg a Bayernt Peppel, az is szar lett. Maga a stílus fáradt el. Kiismerték, ennyi. Jön majd más.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tata Martino nem csak a Barca-t, hanem a spanyol focit is tönkretette.
Szép munka, egy év alatt, gratulálok!!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Még mindig itt tartotok?Asbee
próbáltam a fradi gumicsontot bedobni, de látod, mindhiába.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Még mindig itt tartotok?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Müller nem ért Pepe fejéhez, felállt és megkérdezte, hogy mit csinálsz, de nem ért hozzá Pepe fejéhez, szóval ne terelj...csebi
Nem terelek, veletek ellentétben én nem csinálok ebből nagy ügyet. Leírtam, hogy véleményem szerint ez túlzó, azt is, hogy miért.
Azon meg had szórakozzak már, hogy a kettős mércét miként akarják "legitimálni" némelyek.Tony
Szerintem kettős mérce azt jelenti, ha két ugyanolyan szituban más-más a megítélés.
Müller megfogja Pepe vállát, versus Pepe visszanyúl (látatlanban) Müller arcába.
Valamint Pepe a földön ülő, szerinte szinészkedő Müllerhez hajol és alázva, fenyítve, lekoccolja a fejét, versus Müller ezen előzmények miatt felháborodva felpattan és 2 centiről (szintén) ordít Pepe arcába.
Ha neked ez azonos, akkor érthető, hogy kettős mércét emlegetsz.
Szerintem nem azonos. Uff.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Kell valaki Tuijp helyére a tarcsiba. 😀
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Lauthnál sem igazolt még nagyobb lókötőt a fradi....Amadeus91
miért, mi a baj vele? a Sportfreunde Stiller nevű német rockzenekar még egy számot is elnevezett róla.deyell
örök ígéret

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 523
Lauthnál sem igazolt még nagyobb lókötőt a fradi....Amadeus91
miért, mi a baj vele? a Sportfreunde Stiller nevű német rockzenekar még egy számot is elnevezett róla.

choose life
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Lauthnál sem igazolt még nagyobb lókötőt a fradi....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Ja, és itt jön be Del Bosque hibája, hogy egy alapvetően védekező kp-t kell beraknia hátulra, mert egyébként csak Albiol van rajta kívül a keretben, aki képes korrektül lehozni egy meccset középen, de azért ő sem életbiztosítás.
És ez miért van? Mert megint ragaszkodni kell Piquéhez, akinél szerintem egyik, keretben lévő spanyol sem hozott le szarabb szezont. Ez nem a gyerek miatt van egyébként, hanem Puyol sérülése óta Piqué egy fos, nagyon visszaesett. Nyilván a gyerek is közrejátszik, de már előtte olyan gyenge meccsei voltak, hogy sírni tudtam volna.
Szóval akkor miért kell olyan játékost elhozni, mint Piqué, Busquets, akik 1,5-2 éve vakon vannak? Bivaly ez a spanyol generáció, nem hiszem el, hogy nem lehetett jobb játékosokat találni. Xavi elhozatala érthető lenne, ha a padon lenne csak, sőt Busquets sem a padon zavarna engem. De az, hogy alapból egy normális középhátvédet sem tudott elhozni Del Bosque, plusz emellett 2-3 jobb játékos padozik olyanok helyett, akik a kezdőben kibaszott gyengék cserébe, az már sok. Ezt már a világlegjobbhűdecsúcsszuperspanyol válogatott sem bírja el.Stez
Tudom, hogy nem a gyerek miatt van 😉 De a születése utáni első meccsen játszott először olyan szarul Piqué, hogy már csak röhögni lehetett rajta. Egybeestek az időpontok, de az ok-okozati viszony nem hiszem, hogy olyan szintű korrelációt mutatna, amivel ezt a formahanyatlást indokolni lehetne. Természetesen Puyol kutya (illetve az ő hiánya) a tényleges független változó.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez! Ramos hol nyomott jó szezont? volt 3 jó meccse, a Bayern ellen 1 egy a bajnokságban meg a BL döntő, és az már jó szezon? 😀eaglesmcnabb
Ami Real meccseket én láttam, azon nem volt rossz. Piquénél azért mindenképpen jobb.Stez
Jó, de Mr. Shakira másfél éve vakon van, és én minden meccsét láttam. Amióta megszületett a gyermek azt sem tudja, hogy milyen évet írunk :d Szóval nála nem nehezebb jobbnak lenni.gdavid
Ja, és itt jön be Del Bosque hibája, hogy egy alapvetően védekező kp-t kell beraknia hátulra, mert egyébként csak Albiol van rajta kívül a keretben, aki képes korrektül lehozni egy meccset középen, de azért ő sem életbiztosítás.
És ez miért van? Mert megint ragaszkodni kell Piquéhez, akinél szerintem egyik, keretben lévő spanyol sem hozott le szarabb szezont. Ez nem a gyerek miatt van egyébként, hanem Puyol sérülése óta Piqué egy fos, nagyon visszaesett. Nyilván a gyerek is közrejátszik, de már előtte olyan gyenge meccsei voltak, hogy sírni tudtam volna.
Szóval akkor miért kell olyan játékost elhozni, mint Piqué, Busquets, akik 1,5-2 éve vakon vannak? Bivaly ez a spanyol generáció, nem hiszem el, hogy nem lehetett jobb játékosokat találni. Xavi elhozatala érthető lenne, ha a padon lenne csak, sőt Busquets sem a padon zavarna engem. De az, hogy alapból egy normális középhátvédet sem tudott elhozni Del Bosque, plusz emellett 2-3 jobb játékos padozik olyanok helyett, akik a kezdőben kibaszott gyengék cserébe, az már sok. Ezt már a világlegjobbhűdecsúcsszuperspanyol válogatott sem bírja el.

több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Stez! Ramos hol nyomott jó szezont? volt 3 jó meccse, a Bayern ellen 1 egy a bajnokságban meg a BL döntő, és az már jó szezon? 😀eaglesmcnabb
Ami Real meccseket én láttam, azon nem volt rossz. Piquénél azért mindenképpen jobb.Stez
Jó, de Mr. Shakira másfél éve vakon van, és én minden meccsét láttam. Amióta megszületett a gyermek azt sem tudja, hogy milyen évet írunk :d Szóval nála nem nehezebb jobbnak lenni.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez! Ramos hol nyomott jó szezont? volt 3 jó meccse, a Bayern ellen 1 egy a bajnokságban meg a BL döntő, és az már jó szezon? 😀eaglesmcnabb
Ami Real meccseket én láttam, azon nem volt rossz. Piquénél azért mindenképpen jobb.

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Stez! Ramos hol nyomott jó szezont? volt 3 jó meccse, a Bayern ellen 1 egy a bajnokságban meg a BL döntő, és az már jó szezon? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Müller nem ért Pepe fejéhez, felállt és megkérdezte, hogy mit csinálsz, de nem ért hozzá Pepe fejéhez, szóval ne terelj...csebi
Nem terelek, veletek ellentétben én nem csinálok ebből nagy ügyet. Leírtam, hogy véleményem szerint ez túlzó, azt is, hogy miért.
Azon meg had szórakozzak már, hogy a kettős mércét miként akarják "legitimálni" némelyek.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
míg Martinez meg élete éveit tolta a Bayernben, egészen addig, amíg a buzi Guardiola oda nem ment, és a posztján top3 játékost lazán padra nem rakta. 😀danyly
azt az egyet? 😛
David Silvát mondjuk én sem értem...Stez
Kimaradt a Bilbaoban, jogos. 😊
Úgy értettem, hogy karrierje legjobb éveit nyomta, csapattól függetlenül. Az már mellékes, hogy erre jön Pepe papa, onnantól pedig neki kuka.slowmotion

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 779 — Cowboys fan
míg Martinez meg élete éveit tolta a Bayernben, egészen addig, amíg a buzi Guardiola oda nem ment, és a posztján top3 játékost lazán padra nem rakta. 😀danyly
azt az egyet? 😛
David Silvát mondjuk én sem értem...Stez
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na hullanak a fejek a spanyoloknál:
Piqué helyett (mily meglepő) Javi Martinez kezd, Xavi helyett Koke, David Silva helyett pedig Pedro lesz a kezdő.danyly
Javi Martinez megy védőnek? Javi Martinez kihagyása, mint védekező középpályás alapból évek óta érthetetlen számomra, Busquetsnél ezerszer jobb, de persze szopni kell a Barcások faszát, az jó buli.
Piqué kihagyása teljesen jogos, ahogy Sergio Ramos kihagyása ugyanannyira jogos lenne, semmivel sem volt jobb. A fejek pedig annyira hullanak, hogy Casillast, hiába név, már az első gépre felpakoltam volna. Konkrétan az utóbbi években nagyon rajta van, hogy felsorakozzon a Seaman féle potyásokhoz, akik rettentő jó kapusok, de rendre lepkéznek közben.
Ezeket a problémákat egy éve kellett volna észrevenni. Ráadásul pontosan ugyanezek a sztorik játszódtak le a Konf. kupán is, mégis basztak bármit is kezdeni a gondokkal.
David Silva kivétele meg egyenesen hatalmas baromság, már az első meccsen is ő volt az, aki jól osztogatott és folyamatosan mozgatni tudta a védelmet. Ja, kihagyott egy kurva nagy helyzetet, na puff. Akkor Torresnek már a mezét is el kellett volna égetni, ha ez akkora szentségtörés lenne. Megkockáztatom, hogy a jelenlegi Silva jobb játékos, mint Iniesta, Xavinál emg nem kérdés. Csak annyira alulértékelt, hogy az már fáj.
Pedro meg pont, hogy az egyik legtúlértékeltebb játékos, akit Guardiola felemelt, aztán neki is szopja mindenki a faszát.

A spanyol csapat harmadát el kellett volna küldeni a faszba már. Aztán most jön az, ami az angoloknál meg a franciáknál, de akár a Milannál is volt, hogy a kurva nagy generáció után valami elveszik a csapatból, mert fiatalokat beépíteni nem nagyon akarnak, aztán még 35 éves korukban is a vének fognak játszani, mert Del Bosque ragaszkodik hozzájuk.
Nagyon szeretem Xavit, de neki már nem lenne helye itt. Busquetssel sincsen semmi bajom, lehozott a Pep érában néhány állat évet a Barcában, de idén borzalmas volt, sőt, tavaly sem volt valami hűdejó, míg Martinez meg élete éveit tolta a Bayernben, egészen addig, amíg a buzi Guardiola oda nem ment, és a posztján top3 játékost lazán padra nem rakta. 😀
Xavi helyett akár Fabregas, akár Koke játszhat, előttük Silva nagyon jó, Busquets helyett Martinez kellene, a védelmet meg kb. full cserélni kellene. Juanfran durva évet nyomott, mégis ül a padon, Azpi meg akkora fos volt az első meccsen, hogy pályára nem engedném. Én Jordi Albát sem vélem olyan nagy királynak, mint ahogy megy rá a nyál, de mondjuk ő még maradhatna is tán. A védelembe meg akkor már menjen Albiol, én biztos nem Martinezt játszatnám ott.
Nem értem, miért kell ragaszkodni azokhoz a nevekhez, akik mocsok szar szezont hoztak le, és a hollandok ellen is hibát-hibára halmoztak. Egyedül Ramost hagynám bent Del Bosque helyében, de őt sem azért, mert jó, hanem mert nincs más. És ő legalább jó szezont nyomott, Piqué két éve konstansan egy fos, amióta Puyol nincs. És akkor itt kezd feltűnni, hogy a Barcában és a válogatottban is, ki kiből élt?

több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
Az az "illedelmesen megkérdezte" az meg elég durva kifejezés 😀eaglesmcnabb
Na de várjál, mert megtudtuk, hogyha az egyik üvölt és megérinti a másikat az piros, de ha a másik is üvölt és összeérnek, akkor minden ok. Nem ám dupla piros, nem, az úgy teljesen rendben lévő. Ezek alapján Müller egy talpig úriember.Tony
Müller nem ért Pepe fejéhez, felállt és megkérdezte, hogy mit csinálsz, de nem ért hozzá Pepe fejéhez, szóval ne terelj...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.