Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 940
 m.origo.hu/sport/focivilag/20140622-a-cordoba-42-ev-utan-jutott-fel-a-spanyol-bajnoksag-elvonalaba.html#comments
Hulye szurkolok jol megzavartak oket.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 779 — Cowboys fan
A játékvezető dolga a döntéshozás a szabályos játékmenet biztosítása érdekében.
Sobri Jóska
ez a mondat az éjféli meccsel szemben egyáltalán nem releváns. szimpátiától függetlenül is minimum gusztustalan csalást követett el a bírói kar, ami egy kis ország első vb-szereplésébe került.berger90
te miről beszélsz?baggio
nem nézted a meccset? kamu les, nigériai időhúzás és a szabálytalanság a gól előtt. még valami?

a brazilok nyitómeccses ajándékait már hozzá sem teszem, azokat is látta mindenki.berger90
kétszer fél kétes ítélet, lbaggio
Nem. Tévedsz. Nem volt les, szabályos gólt lőtt Dzeko. Ez nem kétes ítélet, hanem téves ítélet. A másikat lehet kétes ítéletnek mondani, Lehet azon lamentálni, hogy a bírónak ott és akkor mennyire nehéz a dolga. És ez így is van. De akkor is rosszul döntött, téves (nem kétes) ítéletet hozott, és ez a bosnyákok vb-jébe került. Bosznia nem egy sexi, hájpolt, gazdasági csúcsország csapata, és nem is érdeke a FIFA-nak, hogy egy ilyen csapat miatt mea culpázon. Az hogy a bosnyákok nem reklamáltak az meg nem azt jelenti, hogy jó bírói döntés volt. De ez nem jelent semmit Costa Rica tiltakozott a nyilvánvaló tizenegyes elmaradása, horvátok a kamu tizi befújása miatt, nem változtat semmit. Szememben csak szimpatikusabb lett ettől a bosnyák csapat.
Szóval lehet a bírókat védeni, de tények, azok tények. Kiscsapatok meg kiscsapatok, pénz beszél, kutya ugat, karaván halad.

Kelleténél és szokásosnál kicsit boldogabb a spori, és nagyobb az öszzhang a játékossal, mint szokott.diverdoc
na hát ez az, Boszniának egy deka olaja sincs, bár Nigériából sem egyszerű kihozni manapság...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 779 — Cowboys fan
Claudio Ranieri lesz a világbajnokság után távozó Fernando Santos utódja a görög labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányi posztján.

Nem mintha sajnálnám, hogy ő lett de engem kiver a víz a csávótól.
Annyi helyen bukott már meg, nem is értem mit látnak még benne.
Mondjuk Pintérnél jobb, de ha magyar szövkap lett volna én elsírom magam (és nem örömömben).Bazzani
kiváló választás, már amennyiben az elkövetkező pár évben bármilyen trófeáról már előre hajlandóak lemondani.
Monaco fellélegzik, végre lesz harc a francia bajnoki címért...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 779 — Cowboys fan
...Jughead
Pontosan.
Hülye lenne nem kihozni a legtöbbet egy adott helyzetből, és nem megtenni mindent a győzelem érdekében.
Tulajdonképpen döbbenetes, hogy egy ekkora üzletben a mérkőzésen a konkrét kontrolt gyakorló emberek (jv-k) ennyire vakon kénytelenek lenni a 21.században, a jelen technikai fejlettségnél.
Ez kb. olyan, mintha egy légitársaság az óriási Jumbojának az irányítását egy retardált vak pilótára bízná.
A játékvezető dolga a döntéshozás a szabályos játékmenet biztosítása érdekében.
Na ehhez szinte alig kap információk, segítséget, így egy rendkívül infohiányos helyzetben kell hatékonyan döntenie. Ez lehetetlen.
Mintha egy gyilkossági ügyben annyit tudna a bíró, hogy van egy áldozat, egy gyanusított, egy ellentmondásos vallomás, meg egy pasi véres kézzel. Aztán döntsön kb. 1 másodperc alatt.Sobri Jóska
csak mellékszál, de a Jumbo Jet nagyjából önállóan el tudna repülni, ha akarna, vak és retardált pilóta ide vagy oda.
ez sportban soha nem fog megtörténni, mert akkor mindenki minden kis faszom kontakt után fújna, hogy fault, és akkor a mai hatvannal szemben kb huszonöt percet töltenének játékkal a kilencvenből...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 779 — Cowboys fan
Miro Klose és gól utáni szaltó. Ez a sorozat a világbajnokságokon immár 12 éve tart! 😀
iktriad
azér' látszott, hogy már nem mai csirke, annyira nem volt erő a szaltóban, hogy majdnem lapjával csattant a gerincére...
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Claudio Ranieri lesz a világbajnokság után távozó Fernando Santos utódja a görög labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányi posztján.

Nem mintha sajnálnám, hogy ő lett de engem kiver a víz a csávótól.
Annyi helyen bukott már meg, nem is értem mit látnak még benne.
Mondjuk Pintérnél jobb, de ha magyar szövkap lett volna én elsírom magam (és nem örömömben).Bazzani
Na ezzel abszolút egyetértek. Már a kiállása se edzőnek való, amolyan anyámasszony katonája a csávó. Ahonnan elment, egyből jobb lett a csapat.

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A játékvezető dolga a döntéshozás a szabályos játékmenet biztosítása érdekében.
Sobri Jóska
ez a mondat az éjféli meccsel szemben egyáltalán nem releváns. szimpátiától függetlenül is minimum gusztustalan csalást követett el a bírói kar, ami egy kis ország első vb-szereplésébe került.berger90
te miről beszélsz?baggio
nem nézted a meccset? kamu les, nigériai időhúzás és a szabálytalanság a gól előtt. még valami?

a brazilok nyitómeccses ajándékait már hozzá sem teszem, azokat is látta mindenki.berger90
kétszer fél kétes ítélet, lbaggio
Nem. Tévedsz. Nem volt les, szabályos gólt lőtt Dzeko. Ez nem kétes ítélet, hanem téves ítélet. A másikat lehet kétes ítéletnek mondani, Lehet azon lamentálni, hogy a bírónak ott és akkor mennyire nehéz a dolga. És ez így is van. De akkor is rosszul döntött, téves (nem kétes) ítéletet hozott, és ez a bosnyákok vb-jébe került. Bosznia nem egy sexi, hájpolt, gazdasági csúcsország csapata, és nem is érdeke a FIFA-nak, hogy egy ilyen csapat miatt mea culpázon. Az hogy a bosnyákok nem reklamáltak az meg nem azt jelenti, hogy jó bírói döntés volt. De ez nem jelent semmit Costa Rica tiltakozott a nyilvánvaló tizenegyes elmaradása, horvátok a kamu tizi befújása miatt, nem változtat semmit. Szememben csak szimpatikusabb lett ettől a bosnyák csapat.
Szóval lehet a bírókat védeni, de tények, azok tények. Kiscsapatok meg kiscsapatok, pénz beszél, kutya ugat, karaván halad.

Kelleténél és szokásosnál kicsit boldogabb a spori, és nagyobb az öszzhang a játékossal, mint szokott.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy mi szükség van a lesre? Nem tudnák a csapatok lereagálni a dolgokat? Több gól lenne, kevesebb partjelzői tévedés?Matthew99
 sports.stackexchange.com/questions/1448/why-was-offside-introduced-and-are-there-reasons-for-keeping-it
Itt van pár értelmes kifejtése a dolognak.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy mi szükség van a lesre? Nem tudnák a csapatok lereagálni a dolgokat? Több gól lenne, kevesebb partjelzői tévedés?Matthew99
Az eredeti lesszabály, amit már az első szabálykönyv is tartalmazott, tulajdonképpen a rögbiből lett átvéve, mivel az minősült lesnek, ha a játékos a labda előtt helyezkedett átvételének pillanatában. Ezt gyorsan megváltoztatták három védőre, majd a labda elrúgásának a pillanata lett a döntő 1873-tól. 1925-re viszont már olyan jól alkalmazták a védők a lescsapdát, hogy a kevés gól miatt háromról kettőre csökkentették az ominózus számot, ami rögtön komoly gólesőt eredményezett. Ezután a labdarúgás a következő mélypontját 1990-re érte el, így végül 1995-ben bevezették a tétlen lest, meg kb. azóta az egyvonal sem számít elméletileg lesnek, sőt ugye 2005-től papíron már csak akkor van les, ha "olyan testrészed van előrébb az utolsó előtti védőjátékosnál, amellyel szabályos gólt lehet szerezni". Sőt a játékvezetőknek kétes helyzetekben a támadó csapatot kellene támogatnia, de ezen a vb is láttunk ugye erre már pár ellenpéldát...

Itt is ugyanazt lehet elmondani, mint a korábban pedzegetett dolgoknál: a szabályok bőven idejétmúltak, abszolút nem követték a sportág fejlődését, aztán lehet csodáskodni, ha akad egy-két (több...) nagyobb baki, mikor a játékvezetőknek ugyanazok a lehetőségei vannak, melyek pl. egy 1873-as meccsen voltak.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 940
hulyen nezne ki a palya.kb kaputol kapuig erne egy-egy csapat.
Az is megoldas lehetne h vegighagyjak az akciot es a kerdeses szitut visszanezik.1-2mp.
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 337 — Omar's Coming Yo!
Claudio Ranieri lesz a világbajnokság után távozó Fernando Santos utódja a görög labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányi posztján.

Nem mintha sajnálnám, hogy ő lett de engem kiver a víz a csávótól.
Annyi helyen bukott már meg, nem is értem mit látnak még benne.
Mondjuk Pintérnél jobb, de ha magyar szövkap lett volna én elsírom magam (és nem örömömben).Bazzani
Pintér helyett úgyis jön valaki a selejtezőkre,vagy legkésőbb 2 meccs után.
Már a betegsége is kamu azt suttogják.

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy mi szükség van a lesre? Nem tudnák a csapatok lereagálni a dolgokat? Több gól lenne, kevesebb partjelzői tévedés?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 940
mo focivalosag
 www.mifocink.com/?p=4470
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Claudio Ranieri lesz a világbajnokság után távozó Fernando Santos utódja a görög labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányi posztján.

Nem mintha sajnálnám, hogy ő lett de engem kiver a víz a csávótól.
Annyi helyen bukott már meg, nem is értem mit látnak még benne.
Mondjuk Pintérnél jobb, de ha magyar szövkap lett volna én elsírom magam (és nem örömömben).

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
A játékvezető dolga a döntéshozás a szabályos játékmenet biztosítása érdekében.
Sobri Jóska
ez a mondat az éjféli meccsel szemben egyáltalán nem releváns. szimpátiától függetlenül is minimum gusztustalan csalást követett el a bírói kar, ami egy kis ország első vb-szereplésébe került.berger90
te miről beszélsz?baggio
nem nézted a meccset? kamu les, nigériai időhúzás és a szabálytalanság a gól előtt. még valami?

a brazilok nyitómeccses ajándékait már hozzá sem teszem, azokat is látta mindenki.berger90
A kamu lesnél még a bosnyákok se reklamáltak, ráadásul pont erről beszélünk most, hogy a partjelzőnek helyesen dönteni ilyen helyzetekben ilyen gyorsan szinte lehetetlen, csupán a szerencse kérdése, hogy épp bejön-e az eredeti ítélet vagy sem. Ahogy az időhúzásánál is épp erről írt Jughead, hogy a jelenlegi szabályok szerint a játékvezetőnek szinte semmilyen lehetősége nincs ennek megfékezésére. Ki és hogyan dönti el, hogy hány perc a hosszabbítás? A csodálatos szabálykönyvben mindössze ennyi van: "ez a játékvezető hatásköre". Gratulálok, 2014-ben, mikor multibilliárdos üzlet a labdarúgás, az egyik legtöbbet vitatott szituációra semmilyen lefektetett irányelv nincs. Itt van előttem a fifa szabálykönyv, csak azon a helyen, ahol felnyitottam, ilyeneket olvasok benne: "elvárható a játékvezetőktől, hogy (...) gyakorlatiasan járjanak el", "teljes mértékben egyéni elbírálás kérdése", a "csapatkapitány (...) bizonyos mértékig felelős csapata magatartásáért". - de ez mind szubjektív megítélés alá esik, nagyjából egy lovagi kódex alapján kell a mai üzletszerűen működő játékot vezetni... Szóval egy kicsit eljárt az idő a "laws of the game" felett.

A szabálytalanság pedig véleményes volt, többen hozzám hasonlóan ugyanúgy nem fújták volna be, szóval ez kétszer fél kétes ítélet, ami azért meglehetősen messze van a "gusztustalan csalás"-tól


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
A játékvezető dolga a döntéshozás a szabályos játékmenet biztosítása érdekében.
Sobri Jóska
ez a mondat az éjféli meccsel szemben egyáltalán nem releváns. szimpátiától függetlenül is minimum gusztustalan csalást követett el a bírói kar, ami egy kis ország első vb-szereplésébe került.berger90
te miről beszélsz?baggio
nem nézted a meccset? kamu les, nigériai időhúzás és a szabálytalanság a gól előtt. még valami?

a brazilok nyitómeccses ajándékait már hozzá sem teszem, azokat is látta mindenki.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
A játékvezető dolga a döntéshozás a szabályos játékmenet biztosítása érdekében.
Sobri Jóska
ez a mondat az éjféli meccsel szemben egyáltalán nem releváns. szimpátiától függetlenül is minimum gusztustalan csalást követett el a bírói kar, ami egy kis ország első vb-szereplésébe került.berger90
te miről beszélsz?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
A játékvezető dolga a döntéshozás a szabályos játékmenet biztosítása érdekében.
Sobri Jóska
ez a mondat az éjféli meccsel szemben egyáltalán nem releváns. szimpátiától függetlenül is minimum gusztustalan csalást követett el a bírói kar, ami egy kis ország első vb-szereplésébe került.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
...Jughead
Pontosan.
Hülye lenne nem kihozni a legtöbbet egy adott helyzetből, és nem megtenni mindent a győzelem érdekében.
Tulajdonképpen döbbenetes, hogy egy ekkora üzletben a mérkőzésen a konkrét kontrolt gyakorló emberek (jv-k) ennyire vakon kénytelenek lenni a 21.században, a jelen technikai fejlettségnél.
Ez kb. olyan, mintha egy légitársaság az óriási Jumbojának az irányítását egy retardált vak pilótára bízná.
A játékvezető dolga a döntéshozás a szabályos játékmenet biztosítása érdekében.
Na ehhez szinte alig kap információk, segítséget, így egy rendkívül infohiányos helyzetben kell hatékonyan döntenie. Ez lehetetlen.
Mintha egy gyilkossági ügyben annyit tudna a bíró, hogy van egy áldozat, egy gyanusított, egy ellentmondásos vallomás, meg egy pasi véres kézzel. Aztán döntsön kb. 1 másodperc alatt.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
És épp ezért én nem a játékosokat hibáztatnám ezekért, hisz ők csak kihasználják azt, hogy rossz a rendszer (ugyanúgy, mint ahogy egy diák kihasználja, ha a tanárnál lehet puskázni stb.), hanem azt aki a vezetésben ül és úgy tesz, mintha ez nem is történne meg. Ahelyett, hogy bevezetne egy tiszta játékidőt, utólagos eltiltást stb.
Jughead
ennyi, ezen nincs is mit ragozni
bár olvastam már olyan véleményeket is, hogy a labdarúgás azért szép játék, mert itt a meccsek után mindig van miért vitatkozni... de hogy minden nagyobb tornán ezen tépik sokan a szájukat, és ennek ellenére semmi nem történik, azt én már szándékos feszültségkeltésnek érzem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Miro Klose és gól utáni szaltó. Ez a sorozat a világbajnokságokon immár 12 éve tart! 😀
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 207
Ezt inkább ide írom nem a liveba
Bármennyire is gusztustalan nézőként, amit most például a nigériaiak csináltak, szerintem annyira érthető is egyben. Ugyanis én úgy vélem egy sportolónak kutya kötelessége mindent megtenni, azért, hogy győzzön, és ez ha az országodért harcolsz hatványozottan igaz. Ebben a mindenben szerintem az is benne van, hogy te mint játékos előnyt szerzel, azzal hogy kihasználod más hibáját (egy tökéletes világban persze csak az ellenfél hibáját), ami ebben az esetben a bíróké (műesés) és a szabályhozóké (földön fetrengés, 3 perces kirúgás stb.), tehát gyakorlatilag ők csak annyit csinálnak, hogy felhasználják a szabályok és a bíró alkalmatlanságát előnyszerzés céljából. Ezzel a legnagyobb baj pedig nem az, hogy csinálják, hanem az, hogy ezt úgy csinálhatják, hogy az nekik csak előnyös lehet.

És épp ezért én nem a játékosokat hibáztatnám ezekért, hisz ők csak kihasználják azt, hogy rossz a rendszer (ugyanúgy, mint ahogy egy diák kihasználja, ha a tanárnál lehet puskázni stb.), hanem azt aki a vezetésben ül és úgy tesz, mintha ez nem is történne meg. Ahelyett, hogy bevezetne egy tiszta játékidőt, utólagos eltiltást stb.

Tehát ne a játékost, hanem a játékot utáljuk (hogy egy közhellyel éljek), egyébként is szinte biztos vagyok benne, hogy a játékosok sem szeretnek ezekhez az eszközökhöz nyúlni, de adott esetben "kénytelenek", ha nyerni akarnak, de valószínűleg jobb szájízzel nyernének tisztán (a diák is jobb szájízzel kap 5-öst puskázás nélkül). 😉 De amíg ott a lehetőség kevesen tudnak ellenállni, sőt azt mondom hiba ellenállni az ilyesfajta előnyszerzésnek.

Ezen a FIFA-nak kéne változtatni, hisz éppúgy, ahogy a tanár oda tud figyelni, hogy ne puskázz a FIFA is megakadályozhatná, hogy kiskapukat használjanak a játékosok ahhoz hogy jobb eredményeket érjenek el. 😉
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Tata Martino nem csak a Barca-t, hanem a spanyol focit is tönkre tette.
Szép munka, egy év alatt, gratulálok!!Charlie Firpo
ez bullshit. Nézd meg a Bayernt Peppel, az is szar lett. Maga a stílus fáradt el. Kiismerték, ennyi. Jön majd más.Amadeus91
Te mégis miről beszélsz?Tükörsimán nyertetek meg mindent amit lehetett.A BL-ben 1 azaz 1 rossz meccsetek volt,igaz azzal ki is estetek.
Pepet összehasonlítani Tataval hatalmas badarság lenne.
Tata full éretlen volt a Barcahoz,csak azért hozták ide mert jóban van Messivel,és vele győzték meg hogy írja alá az új szerződését,más kérdés hogy nem jött be és nem nyert semmit.
Míg Pep elment egy idegen országba(ugye mindenhonnan azt lehetett hallani hogy sikertelen lesz),és konkrétan ugyanúgy hülyére verte a Bundesligát ahogy 1-2 évvel ezelőtt az LFP-t.Kenny
ezzel a kerettel a bundesliga és a pokal kötelező, papírforma. Ellenben többet kaptunk 1 meccs alatt, mint tavaly 2 hónap alatt.
Mandzukic -> Arsenal?
Na az nem volna hülyeség.Bazzani
Néha azért a Bayernt sem értem, de ez legyen az én bajom. 😀Stez
hidd el, én sem. | (Nálam még mindig Gomez lenne a kezdő támadó) |

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mandzukic -> Arsenal?
Na az nem volna hülyeség.Bazzani
Nem vagyok nagy Mandzukic fan, de szvsz hasonló lesz a helyzet, mint Gomeznél. Ő ugye áldozatul esik a gyík vezetésnek csak azért, mert Mandzukic épp jó évet tolt, most meg egy jobban hypeolt játékost hoznak a helyére, de nagy fogás lehet annak a csapatnak, aki leigazolja. Gomez is úgy rémlik, hogy annak ellenére, hogy sérült volt az utolsó Bayernes évében, amikor játszott, akkor jó volt, előtte meg monster volt egyenesen. A Fioban is király lesz, ha kibírja végre egészségesen.
Mandzukiccal is kurva jól fog járni valaki. Ha Balotellit eladja a büdös köcsög féreg buzi cigány Berlusconi, akkor én például neki nagyon tudnék örülni. Nem szeretem, de jó játékos.
Néha azért a Bayernt sem értem, de ez legyen az én bajom. 😀Stez
Balotellit vitte volna az Arsenal de túl magas árat szabtak érte (27millát olvastam asszem) így most Mandzukic a célpont aki szerintem tökéletes fit a londoniaknak. Jobban járnának vele mint a Chelsea Costa-val...Bazzani
Az Arsenal kínál ennyit, nem a Milan szabta az árat.
De ezek mind csak pletykák, szerintem nem komolyak.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mandzukic -> Arsenal?
Na az nem volna hülyeség.Bazzani
Nem vagyok nagy Mandzukic fan, de szvsz hasonló lesz a helyzet, mint Gomeznél. Ő ugye áldozatul esik a gyík vezetésnek csak azért, mert Mandzukic épp jó évet tolt, most meg egy jobban hypeolt játékost hoznak a helyére, de nagy fogás lehet annak a csapatnak, aki leigazolja. Gomez is úgy rémlik, hogy annak ellenére, hogy sérült volt az utolsó Bayernes évében, amikor játszott, akkor jó volt, előtte meg monster volt egyenesen. A Fioban is király lesz, ha kibírja végre egészségesen.
Mandzukiccal is kurva jól fog járni valaki. Ha Balotellit eladja a büdös köcsög féreg buzi cigány Berlusconi, akkor én például neki nagyon tudnék örülni. Nem szeretem, de jó játékos.
Néha azért a Bayernt sem értem, de ez legyen az én bajom. 😀Stez
Balotellit vitte volna az Arsenal de túl magas árat szabtak érte (27millát olvastam asszem) így most Mandzukic a célpont aki szerintem tökéletes fit a londoniaknak. Jobban járnának vele mint a Chelsea Costa-val...