Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Lukaku 5 éves contract, befosok, Kenwright életében először a zsebébe nyúlt.gabokocka
nemtetszik ez nekem, Lukaku érzésre mindig gólt rúg ellenünk, a faszparaszt Mirallas meg felaprítja a legjobbjainkat.
úgy látszik, nagyon készülnek a városi rangadókra a park túloldalán...
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 352 — Omar's Coming Yo!
Szep lesz ha elkészül.
Olimpiai parknak is elmenne.

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
sztem iszonyatosan jól fog kinézni a stadion, persze makettekben mindig is jók voltunk, szóval várjuk ki a végét, de végre lenne egy nemzetközileg is elismert létesítményünk és talán a többi sportág is tudna belőle profitálni

mondjuk azt nem értem hogy a futópályát miért a stadionBAN kell elhelyezni, de ez legyen a legnagyobb probléma 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
wow



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Lukaku 5 éves contract, befosok, Kenwright életében először a zsebébe nyúlt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Mikor épült a régi stadion, "téglákat" lehetett venni, támogatás gyanánt.
Most megfordult a gondolat bennem, hogy csináltatok szurkolói kártyát (ereklye), bár meccsre nem hiszem, hogy valaha elmegyek.
Kíváncsi leszek a néző-kártyabirtokos arányra.Atari
A régi kártyáról tudok infót: öcsém tavasszal (március - április körül) regisztrált és 70000+os a kártyaszáma, szóval kb tízszeres volt az arány. Ebben nyilván benne vannak olyanok is mint ő, aki csak néha megy ki egy-egy meccsre...
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 158 — Lucas Scott
na felhívott Lipcsei Peti most. Mivel nem "nézd, asszemmel" kezdte ezért nem hallgattam tovább.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Mikor épült a régi stadion, "téglákat" lehetett venni, támogatás gyanánt.
Most megfordult a gondolat bennem, hogy csináltatok szurkolói kártyát (ereklye), bár meccsre nem hiszem, hogy valaha elmegyek.
Kíváncsi leszek a néző-kártyabirtokos arányra.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Egyébként komolyan kíváncsi vagyok mi lesz az első fradi-újpesten, rossz előérzetem van, ugyanis egyik csapat majom-kontingense sem készült fel szellemileg arra hogy nincs rács amit rázhat...davemayer
elektromos nyakörv, a pályára beugrás esetén megb*sz mint atom...slowmotion
nem lesz gond.ha jól tudom mostmár a pályára történő berohanás után egyből letöltendőt kapsz.Azért ez elég elrettentő.Kenny
azért kell egy-két gyakorlati példa, hogy működjön a feltételes reflex

szerk: na most látom, hogy davemayer már megelőzött. hát evvan...
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Nézzük miről is van szó végre:
 sportgeza.hu/futball/2014/07/30/venaszkenner/ gordon
"A rendszer ezután biometrikus sablonná alakítja az AES-titkosított adatokat, majd ismét AES-algoritmussal titkosítja őket."
"az Erkölcs, Erő, Egyetértés Mozgalom vezetője szerint nem is a technikai működése zavarja őket, hanem maga az elv. Annyi tökéletes biztonságos eszközről bizonyosodott be már, hogy mégsem biztosít anonimitást a használójának, sőt, adatot gyűjt és továbbít róla, megemlítette: az okostelefonok, a közösségi oldalak, az internetes keresőrendszerek adatainak, a nemzetközi botrányt kavaró telefonbeszélgetések tömeges tárolását."

Azért a hozzáértést mintázza, hogy okostelefonhoz, meg közösségi oldalakhoz, na meg internetes keresőrendszerekhez hasonlítják az ellenzők, a dupla AES titkosítású adatokat.

A margóra meg felírandó, hogy a táblázat szerint 2013.07.30-2014.06.03-ig 6 000 000 Ft büntetést fizetett a klub.
több mint 9 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
bár Höri nem fog örülni, hogy ezt beírom, de ennyire nincs semmi komment innen a podcastre? 😕Hurka
Az eleje elég szenvedős volt. De utána, ahogy belejöttetek, nekem már tetszett.Schleck
igen, ezt én is éreztem, az NB1-es felénél (2. rész) többet tudtam hozzátenni
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
bár Höri nem fog örülni, hogy ezt beírom, de ennyire nincs semmi komment innen a podcastre? 😕Hurka
Az eleje elég szenvedős volt. De utána, ahogy belejöttetek, nekem már tetszett.

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 352 — Omar's Coming Yo!
bár Höri nem fog örülni, hogy ezt beírom, de ennyire nincs semmi komment innen a podcastre? 😕Hurka
Nekem kifejezetten tetszett,ha lesz olyan blokk ahol a Fradit kell elemezgetni szivesen okoskodnék 😀

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 352 — Omar's Coming Yo!
LEAKED: Liverpool's scouting tactics.

több mint 9 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
bár Höri nem fog örülni, hogy ezt beírom, de ennyire nincs semmi komment innen a podcastre? 😕
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nézzük miről is van szó végre:
 sportgeza.hu/futball/2014/07/30/venaszkenner/

tavaly 3600an váltottak bérletet. Idén eddig 5500an. Érdekes.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Kenny a letöltendő meg majd akkor lesz elrettentő ha meglesz az első "áldozata", addig ez az őrjöngés közepén kevésnek fog átvillanni az agyán.davemayer
Hazaárulás miatt se nagyon ítéltek még el senkit itthon, attól maga a törvény még lehet elrettentő erő. Ahogy a vénaszkenner és a sok kamera pedig az erre való emlékeztető.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Ez az adat pláne nevetségessé teszi a szkenner ellen vergődők próbálkozásait:
Egy biztos, eddig 5500-an váltottak bérletet az új arénába, ami sokkal több, mint ahányan tavaly vásároltak bérletet: 3612.Hanni
emellé jön max 3-4 ezer jegyes(sokat mondtam) és 8000ezren ülnek csendben(!) az új stadionban.
Nem véletlenül a LUSS kezeli a stadiont,mi csődbe vinnénk.a focimeccsek bevétele elenyésző lesz a többi rendezvényhez képest.Kenny
mert csak attól volt hangulat a fradi meccsen hogy a b-közép rázendített? Abban igazad van hogy ők a meghatározók a fradi meccseken (álltam én is benne is, mellette is) de azért ha 8-10 ezer ember van kint egy jó akusztikájú stadionban akkor ott azért van hang, még ha nem is olyan intenzitású mint amit a b-közép csinál. Amúgy meg ezt a skenner ellenességet pláne nem értem, semmi olyan személyi adatot nem használ fel amit te ellened bármilyen formában is fel lehetne használni. Miért pont ezzel van a baj??? Aki látni akarja a meccseket, az ordíthat a szkennelés után is bent a stadionban, ezzel a csak azt akadályozzák meg hogy vki a másik kártyájával lépjen be.
Ha már tiltakozni kéne vmi ellen akkor a sorozatos büntetések ellen kéne a politikai és egyéb rigmusokért.

Egyébként komolyan kíváncsi vagyok mi lesz az első fradi-újpesten, rossz előérzetem van, ugyanis egyik csapat majom-kontingense sem készült fel szellemileg arra hogy nincs rács amit rázhat...davemayer
Ha jönnek az eredmények akkor a "B-közép" is szép lassan visszaszivárog a stadionba.
Már rég nem a stadionba verekednek, vagy a meccs előtt vagy után, térfigyelő nélküli utcákban.gordon
az hogy kimennek a mezőre egymást gyepálni már egyáltalán nem izgat, engem ebből csak az érdekel hogy az én szórakozásomat ne rontsák el.

Kenny a letöltendő meg majd akkor lesz elrettentő ha meglesz az első "áldozata", addig ez az őrjöngés közepén kevésnek fog átvillanni az agyán.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ez az adat pláne nevetségessé teszi a szkenner ellen vergődők próbálkozásait:
Egy biztos, eddig 5500-an váltottak bérletet az új arénába, ami sokkal több, mint ahányan tavaly vásároltak bérletet: 3612.Hanni
emellé jön max 3-4 ezer jegyes(sokat mondtam) és 8000ezren ülnek csendben(!) az új stadionban.
Nem véletlenül a LUSS kezeli a stadiont,mi csődbe vinnénk.a focimeccsek bevétele elenyésző lesz a többi rendezvényhez képest.Kenny
mert csak attól volt hangulat a fradi meccsen hogy a b-közép rázendített? Abban igazad van hogy ők a meghatározók a fradi meccseken (álltam én is benne is, mellette is) de azért ha 8-10 ezer ember van kint egy jó akusztikájú stadionban akkor ott azért van hang, még ha nem is olyan intenzitású mint amit a b-közép csinál. Amúgy meg ezt a skenner ellenességet pláne nem értem, semmi olyan személyi adatot nem használ fel amit te ellened bármilyen formában is fel lehetne használni. Miért pont ezzel van a baj??? Aki látni akarja a meccseket, az ordíthat a szkennelés után is bent a stadionban, ezzel a csak azt akadályozzák meg hogy vki a másik kártyájával lépjen be.
Ha már tiltakozni kéne vmi ellen akkor a sorozatos büntetések ellen kéne a politikai és egyéb rigmusokért.

Egyébként komolyan kíváncsi vagyok mi lesz az első fradi-újpesten, rossz előérzetem van, ugyanis egyik csapat majom-kontingense sem készült fel szellemileg arra hogy nincs rács amit rázhat...davemayer
Ha jönnek az eredmények akkor a "B-közép" is szép lassan visszaszivárog a stadionba.
Már rég nem a stadionba verekednek, vagy a meccs előtt vagy után, térfigyelő nélküli utcákban.
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 352 — Omar's Coming Yo!
Egyébként komolyan kíváncsi vagyok mi lesz az első fradi-újpesten, rossz előérzetem van, ugyanis egyik csapat majom-kontingense sem készült fel szellemileg arra hogy nincs rács amit rázhat...davemayer
elektromos nyakörv, a pályára beugrás esetén megb*sz mint atom...slowmotion
nem lesz gond.ha jól tudom mostmár a pályára történő berohanás után egyből letöltendőt kapsz.Azért ez elég elrettentő.

több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Egyébként komolyan kíváncsi vagyok mi lesz az első fradi-újpesten, rossz előérzetem van, ugyanis egyik csapat majom-kontingense sem készült fel szellemileg arra hogy nincs rács amit rázhat...davemayer
elektromos nyakörv, a pályára beugrás esetén megb*sz mint atom...slowmotion
Denagy lenne, valahogy direkt csibészeltetném a köcsögöket 😀😀😀
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Egyébként komolyan kíváncsi vagyok mi lesz az első fradi-újpesten, rossz előérzetem van, ugyanis egyik csapat majom-kontingense sem készült fel szellemileg arra hogy nincs rács amit rázhat...davemayer
elektromos nyakörv, a pályára beugrás esetén megb*sz mint atom...
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Ez az adat pláne nevetségessé teszi a szkenner ellen vergődők próbálkozásait:
Egy biztos, eddig 5500-an váltottak bérletet az új arénába, ami sokkal több, mint ahányan tavaly vásároltak bérletet: 3612.Hanni
emellé jön max 3-4 ezer jegyes(sokat mondtam) és 8000ezren ülnek csendben(!) az új stadionban.
Nem véletlenül a LUSS kezeli a stadiont,mi csődbe vinnénk.a focimeccsek bevétele elenyésző lesz a többi rendezvényhez képest.Kenny
mert csak attól volt hangulat a fradi meccsen hogy a b-közép rázendített? Abban igazad van hogy ők a meghatározók a fradi meccseken (álltam én is benne is, mellette is) de azért ha 8-10 ezer ember van kint egy jó akusztikájú stadionban akkor ott azért van hang, még ha nem is olyan intenzitású mint amit a b-közép csinál. Amúgy meg ezt a skenner ellenességet pláne nem értem, semmi olyan személyi adatot nem használ fel amit te ellened bármilyen formában is fel lehetne használni. Miért pont ezzel van a baj??? Aki látni akarja a meccseket, az ordíthat a szkennelés után is bent a stadionban, ezzel a csak azt akadályozzák meg hogy vki a másik kártyájával lépjen be.
Ha már tiltakozni kéne vmi ellen akkor a sorozatos büntetések ellen kéne a politikai és egyéb rigmusokért.

Egyébként komolyan kíváncsi vagyok mi lesz az első fradi-újpesten, rossz előérzetem van, ugyanis egyik csapat majom-kontingense sem készült fel szellemileg arra hogy nincs rács amit rázhat...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 352 — Omar's Coming Yo!
Ez az adat pláne nevetségessé teszi a szkenner ellen vergődők próbálkozásait:
Egy biztos, eddig 5500-an váltottak bérletet az új arénába, ami sokkal több, mint ahányan tavaly vásároltak bérletet: 3612.Hanni
emellé jön max 3-4 ezer jegyes(sokat mondtam) és 8000ezren ülnek csendben(!) az új stadionban.
Nem véletlenül a LUSS kezeli a stadiont,mi csődbe vinnénk.a focimeccsek bevétele elenyésző lesz a többi rendezvényhez képest.

több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ez az adat pláne nevetségessé teszi a szkenner ellen vergődők próbálkozásait:
Egy biztos, eddig 5500-an váltottak bérletet az új arénába, ami sokkal több, mint ahányan tavaly vásároltak bérletet: 3612.