Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
"Tegnap egymás "mozgását vettük át", aztán a labdakihozatalon kellett csiszolni, mert azt is át kell venni –"
Pintér.

anno mi is tanultuk ezt.6 évesen.Ezért megéri összehívni a keretet Attila 😀Kenny
Nagyszerű, nagyszerű!!!csebi
Mondjuk van mit gyakorolni a labdakihozatalon, ugye Guzmics? Nyilván nem erről kéne hogy szóljon egy válogatott összetartás, de ha nem megy akkor jobb begyakorolni, mint nevetséges gólokat kapni minden fontos meccsen...

Szombaton itt volt Tarjánban a Gabora-gálán.
Hadd ne mondjam el, hogy viselkedett. Egyszerűen tegyen vagy mondjon bármennyire szimpatikusat a médiában/nak, képtelenség neki szorítani. Ismerem, tudom ki ő.
Hogy a 3,14csába, (már elnézést) lehet egy ilyen alakból akkor a MAGYAR VÁLOGATOTT SZÖVETSÉGI KAPITÁNYA?
De ne legyen igazam s legyünk sikeresek. Elsők közt leszek, aki személyesen bocsánatot kér tőle.JC6


Egyébként meg ráfér a sok primadonnára, h időnként tisztességesen le legyenek gorombítva.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Szombaton itt volt Tarjánban a Gabora-gálán.
Hadd ne mondjam el, hogy viselkedett. Egyszerűen tegyen vagy mondjon bármennyire szimpatikusat a médiában/nak, képtelenség neki szorítani. Ismerem, tudom ki ő.
Hogy a 3,14csába, (már elnézést) lehet egy ilyen alakból akkor a MAGYAR VÁLOGATOTT SZÖVETSÉGI KAPITÁNYA?
De ne legyen igazam s legyünk sikeresek. Elsők közt leszek, aki személyesen bocsánatot kér tőle.JC6
Basszameg ott voltam Tarjánban hétvégén és nem pacsiztam le vele 😀
Egyébként elmondtam én se értem mért ő lett, én se akartam őt és nem is kedvelem. De kb. már az van mint Ricsinél eredménykövetőben, bármit csinál baszogatják, ez pedig túlzás főleg, hogy egyelőre szerintem még semmi hülyeséget nem csinál csak próbál magyar szinten csinálni valamit.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
"Tegnap egymás "mozgását vettük át", aztán a labdakihozatalon kellett csiszolni, mert azt is át kell venni –"
Pintér.

anno mi is tanultuk ezt.6 évesen.Ezért megéri összehívni a keretet Attila 😀Kenny
Nagyszerű, nagyszerű!!!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
az angolok kinn vannak a VB-n???csebi
azér' csúnya lett volna, ha az ukrán-montenegrói-lengyel hármas mellett nem jutnak be (+Moldova, San Marino)slowmotion
Azért ez egy baromi erős 4-es volt. A csoportban 3. lettek a lengyelek, akik nálunk szerintem röhögve lettek volna 2-ok és pl görögöket is verték volna. Ukránoknak is egy gólon múlt a VB.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Szombaton itt volt Tarjánban a Gabora-gálán.
Hadd ne mondjam el, hogy viselkedett. Egyszerűen tegyen vagy mondjon bármennyire szimpatikusat a médiában/nak, képtelenség neki szorítani. Ismerem, tudom ki ő.
Hogy a 3,14csába, (már elnézést) lehet egy ilyen alakból akkor a MAGYAR VÁLOGATOTT SZÖVETSÉGI KAPITÁNYA?
De ne legyen igazam s legyünk sikeresek. Elsők közt leszek, aki személyesen bocsánatot kér tőle.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
"Tegnap egymás "mozgását vettük át", aztán a labdakihozatalon kellett csiszolni, mert azt is át kell venni –"
Pintér.

anno mi is tanultuk ezt.6 évesen.Ezért megéri összehívni a keretet Attila 😀Kenny
Komolyan mondom lassan kezd szimpatikus lenni Pintér, annyira mindenki meg akarja mondani ,hogy amit csinál szar.
Ha van rá lehetőség szerintem jó ha összeszokhat a csapat az a része ami itt van. Legalább 1-2 hibát megtud oldani, mert tudják merre induljanak, mit várhatnak a társaktól stb.
De persze fanyalogni mindig könyebb, attól előrébb leszünk.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
"Tegnap egymás "mozgását vettük át", aztán a labdakihozatalon kellett csiszolni, mert azt is át kell venni –"
Pintér.

anno mi is tanultuk ezt.6 évesen.Ezért megéri összehívni a keretet Attila 😀

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
az angolok kinn vannak a VB-n???csebi
azér' csúnya lett volna, ha az ukrán-montenegrói-lengyel hármas mellett nem jutnak be (+Moldova, San Marino)
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Angoloknak legalább lesz mire fogni ha kiesnek VBnToca
Nem esnek ki, megnyerik. 😀
Ez az a sztori, amelyben a Milan idén BL döntőt játszik. 😀

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Angoloknak legalább lesz mire fogni ha kiesnek VBn
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
az angolok kinn vannak a VB-n???

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Rohadtul sajnálom Theot, még a vb-je is elúszott.
Gnabry time! (valamint Ox is elkezdte az edzéseket)
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Mike Dean újabb alakítása..
 vine.co/v/hYHM2WgxvgAkrixtofer
Nekem tetszik. Sajnálta, hogy nem jött össze a jól alkalmazott előnyszabálya 😀 Ha nem így van, akkor is rohadt vicces 😀kristóf17
Ez nekem is, nem is azért linkeltem. 😊 Együtt élt nagyon itt is, csak amikor látványosan örült a sp*rs góljának az Arsenal ellen, az nem tetszett, nagyon nem. Ettől eltekintve, amúgy sem szeretem a vezetési stílusát...krixtofer
Nem lehet, hogy valami idegrendszerhez köthető problémája van? Az a fejmozdulat igen furcsa volt, nem épp nevezném fejcsóválásnak, plusz keze a teste mellett volt, nem legyintett vele, ahogy bosszankodás közben szokás.Tony
Szerintem ilyen betegséggel akkor nem alkalmaznák, komoly tesztek vannak. Azt gondolom, egyszerűen csak elengedte magát és így reagált, hogy az előnyszabályt megadta, de a játékos rögtön utána eladta a labdát.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Mike Dean újabb alakítása..
 vine.co/v/hYHM2WgxvgAkrixtofer
Nekem tetszik. Sajnálta, hogy nem jött össze a jól alkalmazott előnyszabálya 😀 Ha nem így van, akkor is rohadt vicces 😀kristóf17
Ez nekem is, nem is azért linkeltem. 😊 Együtt élt nagyon itt is, csak amikor látványosan örült a sp*rs góljának az Arsenal ellen, az nem tetszett, nagyon nem. Ettől eltekintve, amúgy sem szeretem a vezetési stílusát...krixtofer
Nem lehet, hogy valami idegrendszerhez köthető problémája van? Az a fejmozdulat igen furcsa volt, nem épp nevezném fejcsóválásnak, plusz keze a teste mellett volt, nem legyintett vele, ahogy bosszankodás közben szokás.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Nah akk walcottnak ugrott a vb...jó hìr az angoloknak....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Mike Dean újabb alakítása..
 vine.co/v/hYHM2WgxvgAkrixtofer
Nekem tetszik. Sajnálta, hogy nem jött össze a jól alkalmazott előnyszabálya 😀 Ha nem így van, akkor is rohadt vicces 😀kristóf17
Ez nekem is, nem is azért linkeltem. 😊 Együtt élt nagyon itt is, csak amikor látványosan örült a sp*rs góljának az Arsenal ellen, az nem tetszett, nagyon nem. Ettől eltekintve, amúgy sem szeretem a vezetési stílusát...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Buzi Real meg pöröghetett volna az 1.félidőben is.Toca
félidő hazaira tettél? 😊
több mint 10 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
Mike Dean újabb alakítása..
 vine.co/v/hYHM2WgxvgAkrixtofer
Nekem tetszik. Sajnálta, hogy nem jött össze a jól alkalmazott előnyszabálya 😀 Ha nem így van, akkor is rohadt vicces 😀
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Walcott ACL szakadás...Dexxter Tailor
6 hónap minimum, remélem ezzel hoz Wenger egy csatárt most, elférne bőven.Newman
Amíg van Podolski, addig nem lehet gond.FViktor93
Ne erőltessük Podolskit középen, könyörgöm!!
Az én kívánságlistám most az lenne, hogy kölcsönbe jöjjön valaki (Eduardo, vagy akár Berbatov is ha nagyon muszáj már). Nyáron pedig Remy-re rá kell menni, mindenképp!!
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Walcott ACL szakadás...Dexxter Tailor
6 hónap minimum, remélem ezzel hoz Wenger egy csatárt most, elférne bőven.Newman
Amíg van Podolski, addig nem lehet gond.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Walcott ACL szakadás...Dexxter Tailor
Tuti csak szimulálta...
Arsenal eléggé megszívta 😕

Buzi Real meg pöröghetett volna az 1.félidőben is.
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Walcott ACL szakadás...Dexxter Tailor
6 hónap minimum, remélem ezzel hoz Wenger egy csatárt most, elférne bőven.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Walcott ACL szakadás...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
 mtkhungaria.hu/index.php?action=main&nid=11227&sact=news
Na látatlanba ide is adhatják a bajnoki címet!!! 😀 Domonyainak respect!

2 órája jelentették be hogy új tulajdonosunk van 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Mike Dean újabb alakítása..
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.