Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
akkor ő egy system QB striker? 😊
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
maradjunk annyiban,hogy Lewandowski túlértékelt.
Sajnálom hogy szétszedték a 2 évvel ezelőtti Dortmundot,ha ők egyben maradnak hülyére verik egész európát úgy ahogy most a Bayern.

több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Legyünk őszinték, semmivel nem különb amit Uliék csinálnak - erkölcsileg, ami persze egy kibaszott relatív fogalom - mint amit a többi klub csinál. Én személy szerint sajnálom, hogy ezeket meglépik, keserű ízt ad ennek az egyébként kurva jó időszaknak. Kvázi a mostani Lewandowski történet ugyanaz amit Abra csinált anno Ballack esetében és akkor belemehetünk abba, hogy ha Abra egy köcsög, akkor Uli is az-e? Ha elfogadjuk - miért ne, hiszen így is van - hogy az erősebb kutya baszik és pénz beszél, akkor nem kéne félretenni a "hoffenheim, abramovics, red bull leipzig stb.." dumát? Mert milyen érdekesen hangzana, Uli "ha megveszek egy gallon benzint, akkor a Chelsea-t támogatom" dumájára valaki visszalőné, hogy "ja, ha veszek 2 pár adidas cipőt, akkor azzal Lewandowski fizetésébe szálltam be".
Félreértések elkerülése végett, nem a pénztárca kinyitásával van a baj, sőt ugyanúgy "zsidóskodnak" Uliék tovább, ha nem így lenne, akkor nem játszották volna ezt el most.Amadeus91
Én anno nem pattogtam Ballacknál. Várható volt, hogy távozni fog, akkor nagyobb esély volt trófeákat nyerni Chelsea-vel...Előző nyáron el kellett volna engedni és pénzt kapni érte. Szíve joga hova megy el. Persze ettől még egy köcsög. De egyszerűen nincs más út, nyomulni kell és minden eszközt be kell vetni ha valaki meg akar szerezni egy nagy játékost. Ellenkező esetben lehet csinálni egy szimpatikus kiscsapatot. Ha meg jól tudom Lewandowskit már a nyáron meg akarták venni, de a Dortmund megmondta hogy nem. Még mindig nem értem mi a gond. Ezek a felsorolt csapatok annyival másabbak, hogy lehet a kutya nem beszélne róluk, ha nem jött volna az aranytojást tojó tyúk. De egy Bayernt azért a 70-es évek óta elég szépen fenntartanak és kisebb kihagyásokkal, de ott is vannak a csúcson. Mondjuk azt is érdemes megnézni, hogy Bayernt hogyan rázták fel abban az időszakban...Nem tartott az sokkal hosszabb ideig, mint Abramovics műve, vagy pl. amit Manchester City-nél csinálnak.Asbee
Szinte meg sem száradt a tinta Lewandowski aláírásán, ügynöke, Maik Barthel máris árulkodott: „Érkezett hozzánk egy „erkölcstelen” ajánlat a Real Madrid részéről" – vallotta be a Spiegel Online kérdésére a szakember.

Tehát igaznak bizonyultak a pletykák, miszerint a csatárhiányban küzdő királyiak a játékos nyomában voltak, de a jelek szerint elkéstek, bármikor is huzakodtak elő csomagjukkal: „Meghallgattuk az ajánlatukat, tiszteletben tartva egy ilyen patinás és gigantikus klub szándékait, de az ígéretünk megszegése meg sem fordult a fejünkben."

A hírek szerint évi 9,5 millió eurós fizetést és 10 millió eurós aláírási pénzt kínáltak.

Nem a pénz a legfontosabb Lewánál,se évi 500.000plusz+ 10 millió... az se mind1 azért

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
igen, már a 3. szezonjában volt amikor ez a meccs volt, szerencsére nem így történt. Amúgy ha utána néztél vagy láttál pár dokumentumfilmet a témáról akkor tudhatod hogy akkor még nem volt divat az állandó edzőkeringő ill. ott nem az volt a baj hogy tanácstalanul nézelődtek a pályá a játékosok hanem óriási balszerencse sorozata volt a Unitednek. Ezt az is mutatja hogy onnan egyből el is indultak felfelé minden téren. Itt most nem ez a helyzet, konkrétan a MU középpálya romokban.davemayer
Én jó pár meccset láttam a Moyes féle Evertontól az elmúlt években. Azt a csapatot stabil védekezés, lendületes szélső játék, daráló kp, és bátor vállalkozás jellemezte. A jelenlegi Manchester Unitedből ezek hiányoznak.

Jones és Evans abszolút kezdő szint. Evanset brutálisan sokat fikázták régen, de rengeteget lépett előre és már ő a védelem vezére. Rio és Vidic elfogyott. Jones a jövőbeli leader lehet. Megbízható, sokoldalú, kemény játékos. Aki látta Steve Brucet játszani annó, az picit hozzáhasonlíthatja. Azzal a különbséggel, hogy Jones játékban sokkal jobb.
több mint 10 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
lehet hogy nagy falat ez Moyesnak (bár én is örültem hogy ő jött edzőnek), de hát azért Fergusonnak sem mindjárt jöttek a sikerek. Személy szerint abban látom a problémát hogy sok poszton gyenge a keret, a tavalyi eredmény inkább a hatalmas edzői munka és teljesítmény sikere. 2 öreg sérülékeny középső védő van, Jones és Smalling/Evans nem kezdő kaliberű játékosok. A középpálya meg totál homály nagyon körülményesek,lassúak.....Kagavaban hatalmasat csalódtam, pedig jó vételnek hittem anno 😕
A jelenlegi középpályából kb Carrick és Januzaj jó, kell egy igazi spíler karmester, és az ellentétes szélre is valaki. Csatár poszton nincs para ha nem mennek el Roonyék 😊

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
én bírtam Moyest de ezután a meccs után végleg eldőlt hogy ki kell rúgni, vele ez a negatív hangulat nem fog elmúlni a csapatnál + ilyen ötlettelen szar játéka nem volt 30 éve a MU-nak, ez még a Barthezes éveknél is rosszabb pedig az mindennek az alja volt.davemayer
Azt tudod, hogy annakidején Ferguson alatt annyira inogott a kispad, hogy egy (asszem kupa)meccsen múlt, hogy maradhatott? Ha akkor elküldik, oda a legenda.Sobri Jóska
igen, már a 3. szezonjában volt amikor ez a meccs volt, szerencsére nem így történt. Amúgy ha utána néztél vagy láttál pár dokumentumfilmet a témáról akkor tudhatod hogy akkor még nem volt divat az állandó edzőkeringő ill. ott nem az volt a baj hogy tanácstalanul nézelődtek a pályá a játékosok hanem óriási balszerencse sorozata volt a Unitednek. Ezt az is mutatja hogy onnan egyből el is indultak felfelé minden téren. Itt most nem ez a helyzet, konkrétan a MU középpálya romokban.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
én bírtam Moyest de ezután a meccs után végleg eldőlt hogy ki kell rúgni, vele ez a negatív hangulat nem fog elmúlni a csapatnál + ilyen ötlettelen szar játéka nem volt 30 éve a MU-nak, ez még a Barthezes éveknél is rosszabb pedig az mindennek az alja volt.davemayer
Azt tudod, hogy annakidején Ferguson alatt annyira inogott a kispad, hogy egy (asszem kupa)meccsen múlt, hogy maradhatott? Ha akkor elküldik, oda a legenda.Sobri Jóska
Ezt is tudja mindenki, aki United drukker. Konkrétan két meccsen múlott egész pontosan. Az FA kupa döntő 3-3 lett a Palace ellen, s az újrajátszás lett 1-0. Tán Mark Hughes góljával, de ebben már nem vagyok biztos, pedig láttam összefoglalót arról a meccsről. Más világ volt az időtájt, a futball nagyot változott azóta és szerintem rossz irányba. AZ angol foci sem olyan, mint régen, hála mindenféle.... és fejezzétek be, én inkább le se írom a véleményem.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
én bírtam Moyest de ezután a meccs után végleg eldőlt hogy ki kell rúgni, vele ez a negatív hangulat nem fog elmúlni a csapatnál + ilyen ötlettelen szar játéka nem volt 30 éve a MU-nak, ez még a Barthezes éveknél is rosszabb pedig az mindennek az alja volt.davemayer
Azt tudod, hogy annakidején Ferguson alatt annyira inogott a kispad, hogy egy (asszem kupa)meccsen múlt, hogy maradhatott? Ha akkor elküldik, oda a legenda.

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Engem az bánt, hogy nem vállal senki semmit. Csak a tuti... Hernandezt mindeki nagyon bírja, aranyos srác meg minden, ma még gólt is lőtt, így legalább lehet értékelni, de instant emberhátrány. Ma Welbeck sem játszott jól. Kagawat elkell felejteni. Valenciát dettó. Cleverleyből faraghatnak egy jó védekező középpályást, sohasem lesz Scholes szintje alatt 4 szinttel sem. Rooney nélkül ez a csapat semmit nem ér. van Persie hiányzik, bár idén egy hatalmas 0. Erőltetni kell Januzajt, meccseken belül hullámzik, de erőltetni kell. Ennek a szezonnak tökmindegy. Játszassák Zahat hadd szokja. Vegyék meg Lallanat a Spursből. Felejtsék el Riot, Vidicet, mindkettő árnyéka önmagának. Építsék fel az Evans-Jones tengelyt, Smalling 3.. belső védő. Ezt a brigádot újjá kell építeni. Jó pár fiatal van, aki jó alapot nyújt, pár idősebb játékos marad. S ami a legfontosabb el kellene ismét a saját utánpótlásra építkezni.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
én bírtam Moyest de ezután a meccs után végleg eldőlt hogy ki kell rúgni, vele ez a negatív hangulat nem fog elmúlni a csapatnál + ilyen ötlettelen szar játéka nem volt 30 éve a MU-nak, ez még a Barthezes éveknél is rosszabb pedig az mindennek az alja volt.davemayer
hát ez eléggé színtelen szagtalan foci amit játszanak egész szezonban, viszont szerintem Moyest nem fogják kirúgni túl hamar ezt a szezont minimum végig kibírja függetlenül attól hogy milyen eredményeket ér el, max ha a jövő év is kilátástalan akkor lesz edzőváltás.manuszka86
7. hely a PL-ben, kiesés az első adandó alkalommal az FA-ből, ki fognak esni az első komolyabb csapat ellen a BL-ben. Nem tudom mi fog változni Moyes-szal ezek közül a szezon végére, ergo mindegy hogy most vagy júniusban teszik lapátra. Én is támogattam hogy hagyják dolgozni nyugodtan de tisztán látszik hogy átcsaptak a feje felett a hullámok.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
én bírtam Moyest de ezután a meccs után végleg eldőlt hogy ki kell rúgni, vele ez a negatív hangulat nem fog elmúlni a csapatnál + ilyen ötlettelen szar játéka nem volt 30 éve a MU-nak, ez még a Barthezes éveknél is rosszabb pedig az mindennek az alja volt.davemayer
hát ez eléggé színtelen szagtalan foci amit játszanak egész szezonban, viszont szerintem Moyest nem fogják kirúgni túl hamar ezt a szezont minimum végig kibírja függetlenül attól hogy milyen eredményeket ér el, max ha a jövő év is kilátástalan akkor lesz edzőváltás.

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
én bírtam Moyest de ezután a meccs után végleg eldőlt hogy ki kell rúgni, vele ez a negatív hangulat nem fog elmúlni a csapatnál + ilyen ötlettelen szar játéka nem volt 30 éve a MU-nak, ez még a Barthezes éveknél is rosszabb pedig az mindennek az alja volt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
Nem tudom mit kell Walcott mozdulatán fennakadni, nézzétek vissza az elmúlt 127 év Arsenal-rottenham derbijeit és fogtok ennél cifrábbakat is látni 😊 Egyébként ez sem volt rossz:  vine.co/v/hYeFmEAJDeh :p
ez meg csak simán megunhatatlan  vine.co/v/hYirVVwBFgaBaltimoreDefense
Vermaelené elvileg visszajátszva van. Walcott meg teljesen érthető amit csinált. Most ha sínbe tett lábbal viszik le, had ne legyen már kötelező közben hátradőlve sírnia. Ennyi lazán belefér. Nyilván utálni fogják de...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Legyünk őszinték, semmivel nem különb amit Uliék csinálnak - erkölcsileg, ami persze egy kibaszott relatív fogalom - mint amit a többi klub csinál. Én személy szerint sajnálom, hogy ezeket meglépik, keserű ízt ad ennek az egyébként kurva jó időszaknak. Kvázi a mostani Lewandowski történet ugyanaz amit Abra csinált anno Ballack esetében és akkor belemehetünk abba, hogy ha Abra egy köcsög, akkor Uli is az-e? Ha elfogadjuk - miért ne, hiszen így is van - hogy az erősebb kutya baszik és pénz beszél, akkor nem kéne félretenni a "hoffenheim, abramovics, red bull leipzig stb.." dumát? Mert milyen érdekesen hangzana, Uli "ha megveszek egy gallon benzint, akkor a Chelsea-t támogatom" dumájára valaki visszalőné, hogy "ja, ha veszek 2 pár adidas cipőt, akkor azzal Lewandowski fizetésébe szálltam be".
Félreértések elkerülése végett, nem a pénztárca kinyitásával van a baj, sőt ugyanúgy "zsidóskodnak" Uliék tovább, ha nem így lenne, akkor nem játszották volna ezt el most.Amadeus91
Én anno nem pattogtam Ballacknál. Várható volt, hogy távozni fog, akkor nagyobb esély volt trófeákat nyerni Chelsea-vel...Előző nyáron el kellett volna engedni és pénzt kapni érte. Szíve joga hova megy el. Persze ettől még egy köcsög. De egyszerűen nincs más út, nyomulni kell és minden eszközt be kell vetni ha valaki meg akar szerezni egy nagy játékost. Ellenkező esetben lehet csinálni egy szimpatikus kiscsapatot. Ha meg jól tudom Lewandowskit már a nyáron meg akarták venni, de a Dortmund megmondta hogy nem. Még mindig nem értem mi a gond. Ezek a felsorolt csapatok annyival másabbak, hogy lehet a kutya nem beszélne róluk, ha nem jött volna az aranytojást tojó tyúk. De egy Bayernt azért a 70-es évek óta elég szépen fenntartanak és kisebb kihagyásokkal, de ott is vannak a csúcson. Mondjuk azt is érdemes megnézni, hogy Bayernt hogyan rázták fel abban az időszakban...Nem tartott az sokkal hosszabb ideig, mint Abramovics műve, vagy pl. amit Manchester City-nél csinálnak.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
visszatérve Lewára, ilyen évi 11 milliós szerződésről beszélnek, a reál 9,5-t adott volna neki talán (Lewa apja szerint), szóval nem szeretetből jön ő sem, ahogy Schweini (10 millió/év) sem klubhűségből maradt annak idején, csak hogy a fenn említett Uli Hoeneß-t idézzem.Amadeus91
Miért, te aláírtál volna fele annyi pénzért? Ez itt nem jótékonysági szervezet, ez itt üzlet. Anno Ballack ment így el a Chelsea-be, azt gondolta majd ott jobb lesz neki. Az erősebb kutya baszik, ennyi. Szvsz nincs azzal semmi baj ha sikerül ingyen megszerezni akármelyik játékost sőt. Németországban meg a Bayern az egyetlen csapat akik szinte mindig ott vannak legelejében, többiek azért eléggé ingadoznak. Volt már a csúcson (vagy annak a közelében) egy rakat csapat, de előbb-utóbb összedőlt a kártyavár. Az pedig szvsz, hogy a Bayern hív egy német (vagy ott játszó) játékost külön elismerést jelent és (majdnem) mindenki el fog gondolkodni a váltáson. Lehet szidni Uliékat, de még így is sokkal sokkal okosabban költik a pénzt, mint egy-két másik topklub. Pl. Bale árának kb. a feléből vették meg Ribéry-t és Robbent. Szerencsére a zsidóskodást abbahagyták már és kinyitják a pénztárcát hogyha kell.Asbee
.
Legyünk őszinték, semmivel nem különb amit Uliék csinálnak - erkölcsileg, ami persze egy kibaszott relatív fogalom - mint amit a többi klub csinál. Én személy szerint sajnálom, hogy ezeket meglépik, keserű ízt ad ennek az egyébként kurva jó időszaknak. Kvázi a mostani Lewandowski történet ugyanaz amit Abra csinált anno Ballack esetében és akkor belemehetünk abba, hogy ha Abra egy köcsög, akkor Uli is az-e? Ha elfogadjuk - miért ne, hiszen így is van - hogy az erősebb kutya baszik és pénz beszél, akkor nem kéne félretenni a "hoffenheim, abramovics, red bull leipzig stb.." dumát? Mert milyen érdekesen hangzana, Uli "ha megveszek egy gallon benzint, akkor a Chelsea-t támogatom" dumájára valaki visszalőné, hogy "ja, ha veszek 2 pár adidas cipőt, akkor azzal Lewandowski fizetésébe szálltam be".
Félreértések elkerülése végett, nem a pénztárca kinyitásával van a baj, sőt ugyanúgy "zsidóskodnak" Uliék tovább, ha nem így lenne, akkor nem játszották volna ezt el most.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
visszatérve Lewára, ilyen évi 11 milliós szerződésről beszélnek, a reál 9,5-t adott volna neki talán (Lewa apja szerint), szóval nem szeretetből jön ő sem, ahogy Schweini (10 millió/év) sem klubhűségből maradt annak idején, csak hogy a fenn említett Uli Hoeneß-t idézzem.Amadeus91
Miért, te aláírtál volna fele annyi pénzért? Ez itt nem jótékonysági szervezet, ez itt üzlet. Anno Ballack ment így el a Chelsea-be, azt gondolta majd ott jobb lesz neki. Az erősebb kutya baszik, ennyi. Szvsz nincs azzal semmi baj ha sikerül ingyen megszerezni akármelyik játékost sőt. Németországban meg a Bayern az egyetlen csapat akik szinte mindig ott vannak legelejében, többiek azért eléggé ingadoznak. Volt már a csúcson (vagy annak a közelében) egy rakat csapat, de előbb-utóbb összedőlt a kártyavár. Az pedig szvsz, hogy a Bayern hív egy német (vagy ott játszó) játékost külön elismerést jelent és (majdnem) mindenki el fog gondolkodni a váltáson. Lehet szidni Uliékat, de még így is sokkal sokkal okosabban költik a pénzt, mint egy-két másik topklub. Pl. Bale árának kb. a feléből vették meg Ribéry-t és Robbent. Szerencsére a zsidóskodást abbahagyták már és kinyitják a pénztárcát hogyha kell.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Lewandowski perfekt.Amadeus91
Hülye BVB, még kompenzációs picket se fog kapni.Toca
Fúj undorító kilóra megveszünk bárkit Real. Ja, hogy ezt a Bayern csinálta? Akkor semmi probléma.FViktor93
De hát ingyen volt 😕)gdavid
szerződése azért még lesz, nem ingyen fog játszaniAmadeus91
még undorítóbb, kijátszották hogy ingyé menjen. A real legalább penget 😀eaglesmcnabb
én sem értek egyet ezzel a módszerrel. Kísértetiesen emlékeztet Klose átigazolására, mikor márciusban Uli leült Klose-val egy étteremben, hogy akkor Miro barátunk nem fog hosszabbítani Brémában, mit ad isten nyáron 12 millióért megvették az akkor húszon egynéhány éves Klosét. Hummelsnél próbáltak hasonlót eljátszani tavaly - azt hiszem - hogy visszahozzák Dortmundból - Hummelsről tudni kell, Bayern-nevelés, Bayern család - aztán amikor nemet mondott kirúgták a faterját, aki addig a Bayern alkalmazásában állt mint tehetséggondozó. Uliék öregkorukra eléggé elkezdték dönteni lefelé a szobrukat (lásd adócsalád miatt van perelve az öreg), még ha ezt most el is homályosítják a trófeák.
visszatérve Lewára, ilyen évi 11 milliós szerződésről beszélnek, a reál 9,5-t adott volna neki talán (Lewa apja szerint), szóval nem szeretetből jön ő sem, ahogy Schweini (10 millió/év) sem klubhűségből maradt annak idején, csak hogy a fenn említett Uli Hoeneß-t idézzem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Lewandowski perfekt.Amadeus91
Hülye BVB, még kompenzációs picket se fog kapni.Toca
Fúj undorító kilóra megveszünk bárkit Real. Ja, hogy ezt a Bayern csinálta? Akkor semmi probléma.FViktor93
De hát ingyen volt 😕)gdavid
szerződése azért még lesz, nem ingyen fog játszaniAmadeus91
még undorítóbb, kijátszották hogy ingyé menjen. A real legalább penget 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Lewandowski perfekt.Amadeus91
Hülye BVB, még kompenzációs picket se fog kapni.Toca
Fúj undorító kilóra megveszünk bárkit Real. Ja, hogy ezt a Bayern csinálta? Akkor semmi probléma.FViktor93
De hát ingyen volt 😕)gdavid
szerződése azért még lesz, nem ingyen fog játszaniAmadeus91
Igen mert akit 80 millióért vesznek annak nincs?
Én tartom hogy óriási balfaszság volt a BVB-től, hogy nem adták el nyáron.
Mondjuk ha nyernek valamit akkor nem, de ezt meg kétlem azaz év is tavaly volt.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Lewandowski perfekt.Amadeus91
Hülye BVB, még kompenzációs picket se fog kapni.Toca
Fúj undorító kilóra megveszünk bárkit Real. Ja, hogy ezt a Bayern csinálta? Akkor semmi probléma.FViktor93
De hát ingyen volt 😕)gdavid
szerződése azért még lesz, nem ingyen fog játszani

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
na ezért nálam idén Walcott már nem játszhatna az FA-kupában. Szerencséje van h nem a bajnokságban csinálta, mert akkor ott tiltanám el erre az idényre.davemayer
Mert megmutatta mennyi az állás? Jó nem egy jófejség, de azért nehogy már városi rivális ellen ne férjen bele.Toca
az hogy felmutatja hogy mennyi az állás meg vigyorog teljesen belefér, a baj azzal van hogy éppen hordágyon viszik le könyörgöm!!!davemayer
Szóval akit hordágyon levisznek annak eltiltás jár? Nem fogom fel. 😊krixtofer
ha szerinted mutogatnia kell kifelé annak akiért hordágy megy fel a pályára akkor tényleg nem érted.davemayer
De most komolyan ezen kell fennakadni, amiért felmutatta a 2-0-át a kezével, bazsalyogva miközben viszik le?! Jó, elismerem nem szoktak ilyet csinálni, de az, hogy ezt negatívan meg kéne szólni nevetséges szerintem.krixtofer
és ha ennyire indokolt volt nála a hordágy akkor ez nem szimulálás kérdem én? ne érts félre, nem ez a labdarúgás legnagyobb baja de érdekes hogy pár nappal ezelőtt pont Blatter mondta hogy a szimulálást ki kell irtani a sportágból. Mondom, ha áll és kifelé mutogat nem szólok egy szót sem, olyan sokszor előfordult már.davemayer
Most nem azért, de ha nem láttad a meccset vagy a sérülést akkor mért írsz hülyeséget? Sínbe tették, nem jött vissza, valószínűleg meccseket fog kihagyni. Bár nyilván csak az a sérülés súlyos amikor ordítva viszik le a fájdalomtól és nem tud mosolyogni...

NFL-el összehasonlítani a Soccert meg tényleg vicces, teljesen más a szurkolói hozzáállás/attitűd.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Sporting Gijon - Zaragoza, avagy miért is szép játék a futball.

50. perc: 2-1-re vezetnek a hazaiak.
54. perc: hazai kiállítás.
59. perc: egyenlít a Zaragoza.
69. perc: küldjünk ki még egy hazait.
83. perc: meg még egyet.
89. perc: 2-3...

Grat.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 742 — Sa da tay!
Nem tudom mit kell Walcott mozdulatán fennakadni, nézzétek vissza az elmúlt 127 év Arsenal-rottenham derbijeit és fogtok ennél cifrábbakat is látni 😊 Egyébként ez sem volt rossz:
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.
:p
ez meg csak simán megunhatatlan
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
R.I.P. Eusebio
több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan

Igen, az ott a nyugdíjas Rosicky.
Chevy
Állítólag a Spurs bejelentkezett a Halinál a Devecseri-Guzmics duóért. Egy Rózsát ad érte cserébe.