Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Lewandowski perfekt.Amadeus91
Hülye BVB, még kompenzációs picket se fog kapni.Toca
Fúj undorító kilóra megveszünk bárkit Real. Ja, hogy ezt a Bayern csinálta? Akkor semmi probléma.FViktor93
De hát ingyen volt 😕)

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Lewandowski perfekt.Amadeus91
Hülye BVB, még kompenzációs picket se fog kapni.Toca
Fúj undorító kilóra megveszünk bárkit Real. Ja, hogy ezt a Bayern csinálta? Akkor semmi probléma.
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Térdsérülése van minden bizonnyal, a pályán sínbe is tették. Nem is jött vissza a pályára, nem is volt már akkor cserénk. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy szimulált...
Hogy egy közeli példát említsek. Jabari Greer, ACL szakadás, kocsival viszik le, nevetve integet, buzdítja a közönséget. Oké, annyiban nem teljesen hasonló az eset, hogy Theo a sp*rs drukkereknek int és mást. De ezzel csak a szimulálásra szerettem volna példálózni.krixtofer
Azért bőven más az, hogy egy súlyos sérülés után próbál a játékos kiintegetni a saját szurkolóinak, hogy "oké, azt megmaradok" ahhoz képest, hogy az az első dolga, hogy az ellenfél szurkolóit hergelje...Asbee
Igen, tudom, de azt a szimulálás gyanánt hoztam fel. Btw, ez a North-London Derby.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Térdsérülése van minden bizonnyal, a pályán sínbe is tették. Nem is jött vissza a pályára, nem is volt már akkor cserénk. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy szimulált...
Hogy egy közeli példát említsek. Jabari Greer, ACL szakadás, kocsival viszik le, nevetve integet, buzdítja a közönséget. Oké, annyiban nem teljesen hasonló az eset, hogy Theo a sp*rs drukkereknek int és mást. De ezzel csak a szimulálásra szerettem volna példálózni.krixtofer
Azért bőven más az, hogy egy súlyos sérülés után próbál a játékos kiintegetni a saját szurkolóinak, hogy "oké, azt megmaradok" ahhoz képest, hogy az az első dolga, hogy az ellenfél szurkolóit hergelje...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
na ezért nálam idén Walcott már nem játszhatna az FA-kupában. Szerencséje van h nem a bajnokságban csinálta, mert akkor ott tiltanám el erre az idényre.davemayer
Mert megmutatta mennyi az állás? Jó nem egy jófejség, de azért nehogy már városi rivális ellen ne férjen bele.Toca
az hogy felmutatja hogy mennyi az állás meg vigyorog teljesen belefér, a baj azzal van hogy éppen hordágyon viszik le könyörgöm!!!davemayer
Szóval akit hordágyon levisznek annak eltiltás jár? Nem fogom fel. 😊krixtofer
ha szerinted mutogatnia kell kifelé annak akiért hordágy megy fel a pályára akkor tényleg nem érted.davemayer
De most komolyan ezen kell fennakadni, amiért felmutatta a 2-0-át a kezével, bazsalyogva miközben viszik le?! Jó, elismerem nem szoktak ilyet csinálni, de az, hogy ezt negatívan meg kéne szólni nevetséges szerintem.krixtofer
és ha ennyire indokolt volt nála a hordágy akkor ez nem szimulálás kérdem én? ne érts félre, nem ez a labdarúgás legnagyobb baja de érdekes hogy pár nappal ezelőtt pont Blatter mondta hogy a szimulálást ki kell irtani a sportágból. Mondom, ha áll és kifelé mutogat nem szólok egy szót sem, olyan sokszor előfordult már.davemayer
Térdsérülése van minden bizonnyal, a pályán sínbe is tették. Nem is jött vissza a pályára, nem is volt már akkor cserénk. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy szimulált...
Hogy egy közeli példát említsek. Jabari Greer, ACL szakadás, kocsival viszik le, nevetve integet, buzdítja a közönséget. Oké, annyiban nem teljesen hasonló az eset, hogy Theo a sp*rs drukkereknek int és mást. De ezzel csak a szimulálásra szerettem volna példálózni.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
na ezért nálam idén Walcott már nem játszhatna az FA-kupában. Szerencséje van h nem a bajnokságban csinálta, mert akkor ott tiltanám el erre az idényre.davemayer
Mert megmutatta mennyi az állás? Jó nem egy jófejség, de azért nehogy már városi rivális ellen ne férjen bele.Toca
az hogy felmutatja hogy mennyi az állás meg vigyorog teljesen belefér, a baj azzal van hogy éppen hordágyon viszik le könyörgöm!!!davemayer
Szóval akit hordágyon levisznek annak eltiltás jár? Nem fogom fel. 😊krixtofer
ha szerinted mutogatnia kell kifelé annak akiért hordágy megy fel a pályára akkor tényleg nem érted.davemayer
De most komolyan ezen kell fennakadni, amiért felmutatta a 2-0-át a kezével, bazsalyogva miközben viszik le?! Jó, elismerem nem szoktak ilyet csinálni, de az, hogy ezt negatívan meg kéne szólni nevetséges szerintem.krixtofer
és ha ennyire indokolt volt nála a hordágy akkor ez nem szimulálás kérdem én? ne érts félre, nem ez a labdarúgás legnagyobb baja de érdekes hogy pár nappal ezelőtt pont Blatter mondta hogy a szimulálást ki kell irtani a sportágból. Mondom, ha áll és kifelé mutogat nem szólok egy szót sem, olyan sokszor előfordult már.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
na ezért nálam idén Walcott már nem játszhatna az FA-kupában. Szerencséje van h nem a bajnokságban csinálta, mert akkor ott tiltanám el erre az idényre.davemayer
Mert megmutatta mennyi az állás? Jó nem egy jófejség, de azért nehogy már városi rivális ellen ne férjen bele.Toca
az hogy felmutatja hogy mennyi az állás meg vigyorog teljesen belefér, a baj azzal van hogy éppen hordágyon viszik le könyörgöm!!!davemayer
Szóval akit hordágyon levisznek annak eltiltás jár? Nem fogom fel. 😊krixtofer
ha szerinted mutogatnia kell kifelé annak akiért hordágy megy fel a pályára akkor tényleg nem érted.davemayer
De most komolyan ezen kell fennakadni, amiért felmutatta a 2-0-át a kezével, bazsalyogva miközben viszik le?! Jó, elismerem nem szoktak ilyet csinálni, de az, hogy ezt negatívan meg kéne szólni nevetséges szerintem.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
És akkor Bentalebnek mi jár? Buksisimi?Chevy
az ki?davemayer
Aki a meccs végén direkt rá akart taposni Macho kezére.Chevy
ja a meccset nem láttam, csak azt olvastam amit ide írtatok

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
És akkor Bentalebnek mi jár? Buksisimi?Chevy
az ki?davemayer
Aki a meccs végén direkt rá akart taposni Macho kezére.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
na ezért nálam idén Walcott már nem játszhatna az FA-kupában. Szerencséje van h nem a bajnokságban csinálta, mert akkor ott tiltanám el erre az idényre.davemayer
Mert megmutatta mennyi az állás? Jó nem egy jófejség, de azért nehogy már városi rivális ellen ne férjen bele.Toca
az hogy felmutatja hogy mennyi az állás meg vigyorog teljesen belefér, a baj azzal van hogy éppen hordágyon viszik le könyörgöm!!!davemayer
Szóval akit hordágyon levisznek annak eltiltás jár? Nem fogom fel. 😊krixtofer
ha szerinted mutogatnia kell kifelé annak akiért hordágy megy fel a pályára akkor tényleg nem érted.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
És akkor Bentalebnek mi jár? Buksisimi?Chevy
az ki?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
És akkor Bentalebnek mi jár? Buksisimi?
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
na ezért nálam idén Walcott már nem játszhatna az FA-kupában. Szerencséje van h nem a bajnokságban csinálta, mert akkor ott tiltanám el erre az idényre.davemayer
Mert megmutatta mennyi az állás? Jó nem egy jófejség, de azért nehogy már városi rivális ellen ne férjen bele.Toca
az hogy felmutatja hogy mennyi az állás meg vigyorog teljesen belefér, a baj azzal van hogy éppen hordágyon viszik le könyörgöm!!!davemayer
Szóval akit hordágyon levisznek annak eltiltás jár? Nem fogom fel. 😊
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
na ezért nálam idén Walcott már nem játszhatna az FA-kupában. Szerencséje van h nem a bajnokságban csinálta, mert akkor ott tiltanám el erre az idényre.davemayer
Mert megmutatta mennyi az állás? Jó nem egy jófejség, de azért nehogy már városi rivális ellen ne férjen bele.Toca
az hogy felmutatja hogy mennyi az állás meg vigyorog teljesen belefér, a baj azzal van hogy éppen hordágyon viszik le könyörgöm!!!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
😀 Óriási volt Walcott, miért kéne eltiltani ezért?? Plusz állítólag előtte érmékkel dobálták.
Csürhe banda.. 110 millió és ennyi.. 😀 Forever in our Shadow!!
több mint 10 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
na ezért nálam idén Walcott már nem játszhatna az FA-kupában. Szerencséje van h nem a bajnokságban csinálta, mert akkor ott tiltanám el erre az idényre.davemayer
Persze, máglyára vele! 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Lewandowski perfekt.Amadeus91
Hülye BVB, még kompenzációs picket se fog kapni.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
na ezért nálam idén Walcott már nem játszhatna az FA-kupában. Szerencséje van h nem a bajnokságban csinálta, mert akkor ott tiltanám el erre az idényre.davemayer
Mert megmutatta mennyi az állás? Jó nem egy jófejség, de azért nehogy már városi rivális ellen ne férjen bele.
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
na ezért nálam idén Walcott már nem játszhatna az FA-kupában. Szerencséje van h nem a bajnokságban csinálta, mert akkor ott tiltanám el erre az idényre.davemayer
Ezt pusztán a kép miatt? Vagy csinált esetleg mást is?
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
na ezért nálam idén Walcott már nem játszhatna az FA-kupában. Szerencséje van h nem a bajnokságban csinálta, mert akkor ott tiltanám el erre az idényre.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit

Igen, az ott a nyugdíjas Rosicky.
Csatár nélkül 2-0, sima liba... izé tyúk.
Walcott meg no comment 😀
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Lewandowski perfekt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
engem az zavar, hogy legalább ne vállalná fel h a cimbik ajánlásával hívja be az embereket.... amúgy meg csupán 7 győri van ebben a 32ben, az több mint 20% 😀peach
Én ezt értem, hogy sok mindenkit zavar, engem is zavar. Sőt én is baromságnak tartom, hogy ő lett a kapitány, de ezen kicsit már lépjünk túl.
Győriekhez nyúl mert azokat ismeri, várjuk meg, hogy kipróbálja őket vagy legalább valamit próbáljon megmutatni azt utána lehet ekézni.
De az, hogy kb Pinyő csinál valami 1,5 oldalon keresztül megy az eke, hogy kaszinós gyuri így, meg vébergyuri úgy meg, hogy mekkora tróger mert behívta őt meg őt, úgyhogy még senki nem látta játszani a válogatottban.Toca
Hívjon akit akar, főleg erre az ingyen nyaralásra. A keret 2/3-a úgyis más lesz a légiósok miatt. Maximum egy-két mennyei sztár arca meg nagyobb lesz.
Nekem továbbra is az a fő bajom, hogy a felkészülés közepén 3 Fradi játékos nem az új edzővel, megváltozott (?) kerettel készül majd...
Gondolom a Győr új edzője is örül majd...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
engem az zavar, hogy legalább ne vállalná fel h a cimbik ajánlásával hívja be az embereket.... amúgy meg csupán 7 győri van ebben a 32ben, az több mint 20% 😀peach
Én ezt értem, hogy sok mindenkit zavar, engem is zavar. Sőt én is baromságnak tartom, hogy ő lett a kapitány, de ezen kicsit már lépjünk túl.
Győriekhez nyúl mert azokat ismeri, várjuk meg, hogy kipróbálja őket vagy legalább valamit próbáljon megmutatni azt utána lehet ekézni.
De az, hogy kb Pinyő csinál valami 1,5 oldalon keresztül megy az eke, hogy kaszinós gyuri így, meg vébergyuri úgy meg, hogy mekkora tróger mert behívta őt meg őt, úgyhogy még senki nem látta játszani a válogatottban.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
engem az zavar, hogy legalább ne vállalná fel h a cimbik ajánlásával hívja be az embereket.... amúgy meg csupán 7 győri van ebben a 32ben, az több mint 20% 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...