Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
... de sajnos hivatalos 😕

Mindig jövőre
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Nyugodjon békében. Döbbenetes, hogy ennyi egy élet, 22 évesen...

Na várjatok, közben van egy ilyen:
 hvg.hu/sport/20131230_adams_halalhire

Mindig jövőre
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
basszus most olvastam..... 😕😕😕 Nyugodj Békében !!!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát nem sikerült. Nyugodjon békében.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 003
RIP

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
elhunyt Akeem Adams... nyugodjék békében


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Horváth Feri -> ETO....
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mivel maradandót sehol sem alkotott a pályán, csak azon túl a balhékkal, így marad a Milan nyakán. Nem vitatom, hogy jó játékos, de nem hiszem top csapat bevállalná a vele járó zűröket.Tony
Biztos vagyok benne, hogy de, lenne. 😊
Csak egyáltalán az a kérdés, mennyire kacsa ez a sztori... Azért az olaszok is nagyon hajlamosak kitalálni ilyen buziságokat, ha épp unatkoznak és nincs valami fincsi pletyka a napra.
Amúgy meg Balotelli itt kifejezetten normális volt magához képest. Volt 2-3 balhéja a sporikkal, teszem hozzá, kurvára jogosan, de a pályán nem baromkodik és a pályán kívül sem megy a cirkusz, csak egyszerűen hülye. Most az, hogy a saját szobrát megépíttette a kertjében és hasonlók, az nem zűr.
A csávó olyan buta, mint a tök, de a balhézásból egyelőre visszavett.

Viszont most miért is kell őt utálni? Semmiért, csak Berlusconi egy mocskos álszent féreg, aztán besírt, amiért Balotelli megmondta, hogy a mostani csapat sajnos gyenge még a Serie A megnyeréséhez is.
Öhm, ez nem igaz? Mert szerintem ez maximum annyiban hazugság, hogy ez a csapat még a BL hely megszerzéséhez is gyenge, nem hogy a megnyeréséhez.
És akkor majd jön Seedorf, meg a szánalmas semmitmondó igazolások, aztán megint semmi. Mindig arra recskázik Berlusconi, hogy az előző nagy BAJNOKAINK által majd megtáltosodik a csapat és hirtelen kurva jók lesznek. 😀 Csak már Leonardo bizonyította, hogy Berlusconi mellett nem lehet csapatot építeni. Meg Ancelotti az utolsó éveiben. És mindenki. 😊
Fél éve hangoztatják, hogy a tavalyi csapat az alapja egy új, fiatal, erős gárdának, ami a legjobbak közt lesz. És a kulcs mindig a fiatal tehetségeken volt Berlusconinál. Na ilyen nekünk van két darab kb., Balotelli és El Sharaawy, azóta már mindkettőt el akarja adni Berlusconi, már ha igazak ezek a pletykák. Ez több lenne, mint szánalmas.
A curva sud már sorra adja vissza a bérleteket, a meccsek után Berlusconi és a klub székháza előtt tüntetnek, zászlókat égetnek, a lemondását követelik.
Lassan túl messzire megy Berlusconi, ha meghúzza ezeket az eladásokat és azzal a saját koporsójába veri be az utolsó szöget. Megöli a saját klubját, amire a fél életét szentelte és (eddig) a szíve csücske volt.

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Úgy látom Adamsnek is készítik a helyet odafent. Sorban érik a csapások. Meddig bírhatja ezt ember erővel?
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Nem megbántva a Poolt, de az a csapat BL helyezést sem fog elérni szerintem, amelyik egy Brad Smith kaliberű játékossal akar megfordítani egy rangadót.Schleck
2 fordulóval ezelőtt még elsők voltak, dominálva igen sok meccsüket. Most 4 napon belül kikaptak kétszer két hasonlóan jó csapattól, mindkétszer idegenben, ugyan ne legyen már világvége hangulat.
Az pedig, hogy egy 19 éves fiatal a Stamford Bridge-en debütál, szerintem sok mindent elmond a játékoskeret jelenlegi állapotáról.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nem megbántva a Poolt, de az a csapat BL helyezést sem fog elérni szerintem, amelyik egy Brad Smith kaliberű játékossal akar megfordítani egy rangadót.Schleck
Ő kb. az ötödik opció, csak az első négy sérült.

Azt az embert pofánvágnám, aki ezt a menetrendet összeállította. 2 karácsonyi meccs, mindkettő rangadó, és mindkettő idegenben? Na köszi...gdavid
a cselszkinek is szopatós schedule-ja van, arsenal (A), swansea (H), liverpool (H), southampton (A) 😀😀 bocsi 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Nem megbántva a Poolt, de az a csapat BL helyezést sem fog elérni szerintem, amelyik egy Brad Smith kaliberű játékossal akar megfordítani egy rangadót.Schleck
Ő kb. az ötödik opció, csak az első négy sérült.

Azt az embert pofánvágnám, aki ezt a menetrendet összeállította. 2 karácsonyi meccs, mindkettő rangadó, és mindkettő idegenben? Na köszi...

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
takony egy csapat ez a Dinamo, de hát
1. PL-ben eredményes nem lehetsz csupa nice guy-jal
2. mindenki ugyanezt csinálná, a Pool is.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem megbántva a Poolt, de az a csapat BL helyezést sem fog elérni szerintem, amelyik egy Brad Smith kaliberű játékossal akar megfordítani egy rangadót.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 670 — Vikings fan
..Toca
nem érted hogy mit akarok mondani.
Ramos sem real szint, de mégse kap fele annyi savat sem mint benzema. pedig játékban még nála is szarabb a saját posztján.

Benzema élete mélypontján van, és így is lőttünk 3 gólt egy valenciának, ami bőven elfogadható.
De az hogy 2 gólt szoptunk ugyanarról az emberről (Ramos) az nem. Szerintem.
És az sem hogy 4 piros lapunkból 3-at ugyanaz az ember kap (szintén Ramos).
17 meccs alatt kaptunk 21 gólt. és annak több mint a felét 1 emberről kaptuk 😀 lőttünk viszont 47-et ami bőven elfogadható.

engem a kettős mérce basz fel, hogy egyes embereket divat szidni, egyesek gyenge teljesítménye fölött meg elsiklunk.eaglesmcnabb
Én nem mondtam, hogy Ramos jó idén, sőt kretén fos, ráadásul hihetetlen gyökér is. Ezek eddig is ingadoztak nála, de egyszerre még sosem volt a 2 😀
Benne viszont bízok valamiért, le kéne ültetni a picsába rakja fejbe össze magát aztán pár meccs után megnézni változott-e valami.
Igazából Benzemával is lehet ezt kéne, csak hát nincs másik csatár...
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
...Szokol
És az a mondás jut neked is eszedbe: ne harapj abba a kézbe amelyik enni ad?Sobri Jóska
Várjá várjá ki etet kit?sutianap
Mi a trollt 😛
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Hazard (L)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jól kezdődik a köcsögderbi... szerintem a bekapott gólok felét pontrúgás után szoptuk be


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
..Toca
nem érted hogy mit akarok mondani.
Ramos sem real szint, de mégse kap fele annyi savat sem mint benzema. pedig játékban még nála is szarabb a saját posztján.

Benzema élete mélypontján van, és így is lőttünk 3 gólt egy valenciának, ami bőven elfogadható.
De az hogy 2 gólt szoptunk ugyanarról az emberről (Ramos) az nem. Szerintem.
És az sem hogy 4 piros lapunkból 3-at ugyanaz az ember kap (szintén Ramos).
17 meccs alatt kaptunk 21 gólt. és annak több mint a felét 1 emberről kaptuk 😀 lőttünk viszont 47-et ami bőven elfogadható.

engem a kettős mérce basz fel, hogy egyes embereket divat szidni, egyesek gyenge teljesítménye fölött meg elsiklunk.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Láttad Benzemát játszani mostanában ? Toca
Eaglestől ezt megkérdezni azért... 😀😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 670 — Vikings fan
Azért az epic, hogy mindenhol benzemát basztatják ,hogy milyen szar.
Pedig a társai imádják, de nem is csoda, hiszen évek óta az egyik legönzetlenebb támadó európában. (Idén 23 meccs 10 gól 8 assist, tavaly 50/20/20 volt a mutatója).
Ronaldo és Bale mellé éppen ilyen játékos kell, egy Balotellivel nem lennénk előrébb.
Kibaszott nagy közhely, de ez egy csapatjáték, ahol nem egyénekben, hanem csapategységben kell gondolkodni, és a jelenlegi madridba egy ilyen csatár kell.

és nem csak itt, hanem real kötődésű fórumokon is benzema a szurkolók legnagyobb problémája.
Érdekességként összeszámoltam: a legutóbbi 7 meccsen ahol Ramos játszott 3szor állították ki, 5 gólt kaptunk róla, és a kiállításai után +5ös a gólkülönbségünk. Ergo jobb ha nincs is a pályán.
itt ha feltétlenül javulni akarunk akkor egy normális középhátvéd kell pepe mellé amíg varane fel nem épül.eaglesmcnabb
Láttad Benzemát játszani mostanában ? Igen ilyen tiusú ember kell és tavaly semmi gondom nem is volt velem, de idén ami meccset láttam egyszerűen katasztrófa volt. Folyamatosan elhalt nála a labda, ne mazért mert önző volt hanem mert vagy mellé rúgta vagy szarul adta tovább vagy elesett a labdába. Az őszi teljesítménye akármint mondasz nem Real szint.
És igen Roni és Bale is tud önző lenni, de mivel a széleken elég jól tudjuk befele rúgdosni a labdát és pl. emberhátrányban széleken rendre ezt is tesszük ,cseszhetjük az egészet mert nincs befejező csatár.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
...Szokol
És az a mondás jut neked is eszedbe: ne harapj abba a kézbe amelyik enni ad?Sobri Jóska
Várjá várjá ki etet kit?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
...Szokol
És az a mondás jut neked is eszedbe: ne harapj abba a kézbe amelyik enni ad?Sobri Jóska
Nekem inkább a hivatali fölénnyel való visszaélés jut eszembe. Láthatóan megint jól teljesítettek. A beszállítókat már nem fizetik ki, a béreket is csak januárig. Majd Páváék elintézik. Ezt is. Remélem lesz még Pécsi foci jövőre.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Azért az epic, hogy mindenhol benzemát basztatják ,hogy milyen szar.
Pedig a társai imádják, de nem is csoda, hiszen évek óta az egyik legönzetlenebb támadó európában. (Idén 23 meccs 10 gól 8 assist, tavaly 50/20/20 volt a mutatója).
Ronaldo és Bale mellé éppen ilyen játékos kell, egy Balotellivel nem lennénk előrébb.
Kibaszott nagy közhely, de ez egy csapatjáték, ahol nem egyénekben, hanem csapategységben kell gondolkodni, és a jelenlegi madridba egy ilyen csatár kell.

és nem csak itt, hanem real kötődésű fórumokon is benzema a szurkolók legnagyobb problémája.
Érdekességként összeszámoltam: a legutóbbi 7 meccsen ahol Ramos játszott 3szor állították ki, 5 gólt kaptunk róla, és a kiállításai után +5ös a gólkülönbségünk. Ergo jobb ha nincs is a pályán.
itt ha feltétlenül javulni akarunk akkor egy normális középhátvéd kell pepe mellé amíg varane fel nem épül.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
...Szokol
És az a mondás jut neked is eszedbe: ne harapj abba a kézbe amelyik enni ad?