Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

7 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Vajon Rossi megy vagy marad?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Szerintem ez most egy "jó" kilépő lenne neki, figyelembe véve, hogy fentről is kapja a jó meglátásokat.
Viszont egy kormányváltás esetén lehet leesne róla ez a teher.

Én a helyében beadnám a lemondásom, az MLSZ (Csányi) meg megfontolásra venné.

Aztán lehet, hogy jön Dárdai, ha mégse megy az Újpesthez.
Lúdas Solymi
Az a szégyen, hogy a nagy magyar focira öntött pénzáradat ellenére nulla hazai edző van, aki akár csak említés szintjén szóba kerülhetne, stadion bezzeg van elég, meg túlfizetett légiós...
StormST
szerintem nincs elég stadion, kéne még, főleg a BVSC-nek! hátha akkor kijutunk


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
7 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 483
Vajon Rossi megy vagy marad?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Szerintem ez most egy "jó" kilépő lenne neki, figyelembe véve, hogy fentről is kapja a jó meglátásokat.
Viszont egy kormányváltás esetén lehet leesne róla ez a teher.

Én a helyében beadnám a lemondásom, az MLSZ (Csányi) meg megfontolásra venné.

Aztán lehet, hogy jön Dárdai, ha mégse megy az Újpesthez.
Lúdas Solymi
Az a szégyen, hogy a nagy magyar focira öntött pénzáradat ellenére nulla hazai edző van, aki akár csak említés szintjén szóba kerülhetne, stadion bezzeg van elég, meg túlfizetett légiós...
StormST
Ugyanúgy jártak mint a focisták, lehúzták őket maguk közé és agyonnyomták.

Nameg másik probléma a válogatott mentalitása.
Ezeken a meccseken mindig azt láttam, hogy remegünk egy döntetlenért és próbáljuk 20-45-75 percen keresztül túlélni a meccset ahelyett, hogy megpróbálnánk kontrollálni azt.

Mondja már meg valaki, hogy miért nem tudtunk több ellentámadást vezetni, de legalábbis megtartani a labdát az utolsó 10-15 vagy 5 percben, ugyanúgy ahogy tettük korábban?
Ennyire elfáradtak volna a játékosok fizikailag meg mentálisan?

Mert úgy érzem, hogy kb. a 90. percnél valahogy leeresztettek és várták h lepörögjön az 5 perc, mintha már kezükben lenne a meccs.

Nem is kifejezetten a vereség az ami bosszant, hanem ez a játék.

És oké, értem én, hogy ebben a fociban ezt kell játszanunk és nem ész nélkül kitámadni, de ha nem tudjuk ezt játszani, akkor minek erőltetjük? Ráadásul úgy, hogy balfasz szabálytalanságokat követünk el a sorozat folyamán, valami rohadtul nem kerek a mentális felkészítéssel se.

Rohadtul újra kellene definiálni magát a válogatottnak, mert valami nagyon félrement.
7 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 559 — Chiefs GM
Rossi fia legyen a kapitány 😆😆😆
JC6 (Mr. Miele)
Ráchel meg a miniszterelnök.

7 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Vajon Rossi megy vagy marad?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Szerintem ez most egy "jó" kilépő lenne neki, figyelembe véve, hogy fentről is kapja a jó meglátásokat.
Viszont egy kormányváltás esetén lehet leesne róla ez a teher.

Én a helyében beadnám a lemondásom, az MLSZ (Csányi) meg megfontolásra venné.

Aztán lehet, hogy jön Dárdai, ha mégse megy az Újpesthez.
Lúdas Solymi
Az a szégyen, hogy a nagy magyar focira öntött pénzáradat ellenére nulla hazai edző van, aki akár csak említés szintjén szóba kerülhetne, stadion bezzeg van elég, meg túlfizetett légiós...
StormST
Szerintem Dárdai erre vár már mióta. Más kérdés hogy vele mennyire lennénk beljebb. De ha a belterjes NER rendszert nézzük, képesek odaadni Szalainak a padot.
Nemes samu09
En pont azt hallottam, hogy Dardai nem akar kapitany lenni.

7 hónapja
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Vajon Rossi megy vagy marad?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Szerintem ez most egy "jó" kilépő lenne neki, figyelembe véve, hogy fentről is kapja a jó meglátásokat.
Viszont egy kormányváltás esetén lehet leesne róla ez a teher.

Én a helyében beadnám a lemondásom, az MLSZ (Csányi) meg megfontolásra venné.

Aztán lehet, hogy jön Dárdai, ha mégse megy az Újpesthez.
Lúdas Solymi
Sehol nem jutna ennyi penzhez, magatol nem fog lemondani.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
7 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
Rossi fia legyen a kapitány 😆😆😆
7 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 665 — I like the Texans, I like who we are
Vajon Rossi megy vagy marad?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Szerintem ez most egy "jó" kilépő lenne neki, figyelembe véve, hogy fentről is kapja a jó meglátásokat.
Viszont egy kormányváltás esetén lehet leesne róla ez a teher.

Én a helyében beadnám a lemondásom, az MLSZ (Csányi) meg megfontolásra venné.

Aztán lehet, hogy jön Dárdai, ha mégse megy az Újpesthez.
Lúdas Solymi
Az a szégyen, hogy a nagy magyar focira öntött pénzáradat ellenére nulla hazai edző van, aki akár csak említés szintjén szóba kerülhetne, stadion bezzeg van elég, meg túlfizetett légiós...
StormST
Szerintem Dárdai erre vár már mióta. Más kérdés hogy vele mennyire lennénk beljebb. De ha a belterjes NER rendszert nézzük, képesek odaadni Szalainak a padot.
7 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
Dicsak, volt a meccs után interjú Csanyival. Az öreg sírt…
7 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Vajon Rossi megy vagy marad?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Szerintem ez most egy "jó" kilépő lenne neki, figyelembe véve, hogy fentről is kapja a jó meglátásokat.
Viszont egy kormányváltás esetén lehet leesne róla ez a teher.

Én a helyében beadnám a lemondásom, az MLSZ (Csányi) meg megfontolásra venné.

Aztán lehet, hogy jön Dárdai, ha mégse megy az Újpesthez.
Lúdas Solymi
Dardai kizart. Es annyi penze sincs az MLSZ-nek. 😃
Rossi nem mondhat le, mert akkor a fianak is uj melot kell keresnie, ez pedig csaladi biznisz. 😃

Szerkesztette: Stez

7 hónapja
StormST Denver Broncos 12 999 — SB 50 Champion @ Grund
Most latom voltak akik megtapsoltak a csapatot a helyszinen. 😀😀😀DDD
Hendrix
GenZ mentalitás, a részvétel a fontos... 😀

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
7 hónapja
StormST Denver Broncos 12 999 — SB 50 Champion @ Grund
Vajon Rossi megy vagy marad?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Szerintem ez most egy "jó" kilépő lenne neki, figyelembe véve, hogy fentről is kapja a jó meglátásokat.
Viszont egy kormányváltás esetén lehet leesne róla ez a teher.

Én a helyében beadnám a lemondásom, az MLSZ (Csányi) meg megfontolásra venné.

Aztán lehet, hogy jön Dárdai, ha mégse megy az Újpesthez.
Lúdas Solymi
Az a szégyen, hogy a nagy magyar focira öntött pénzáradat ellenére nulla hazai edző van, aki akár csak említés szintjén szóba kerülhetne, stadion bezzeg van elég, meg túlfizetett légiós...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
7 hónapja
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Most latom voltak akik megtapsoltak a csapatot a helyszinen. 😀😀😀DDD

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
7 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 665 — I like the Texans, I like who we are
Szoboszlai helyeben visszavonulnek a valogatottsagtol. Nem egetnem ezekkel magam.
Hendrix
Egyik FM mentésemben 27 évesen visszavonult 😀
7 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 483
Vajon Rossi megy vagy marad?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Szerintem ez most egy "jó" kilépő lenne neki, figyelembe véve, hogy fentről is kapja a jó meglátásokat.
Viszont egy kormányváltás esetén lehet leesne róla ez a teher.

Én a helyében beadnám a lemondásom, az MLSZ (Csányi) meg megfontolásra venné.

Aztán lehet, hogy jön Dárdai, ha mégse megy az Újpesthez.
7 hónapja
topin New England Patriots 2 384
Vajon Rossi megy vagy marad?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Mennie kellene. Az eb után én is azt mondtam, hogy kapja meg ezt a selejtezőt és reformálja meg a csapatot. Igazából látványosan beletört a bicskája, elég sok hibát vétett. Az eb-vel együtt ha értékelnem kellene akkor ha nem mond le magától akkor kirúgom.
peach
Doktorok nem mondanak le, ragaszkodnak vergődve a vélt valóságukhoz..egyiket állandóan támadják és fojtogatják, a másiknak meg nincs szerencséje, csak ez az oka.

És ezek nagyon egymásra találtak. De ha kihatna a választásokra ez, akkor egyből menne a busz alá a kopasz..és akkor tényleg nem lenne szerencséje.
7 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 916 — Lucas Scott
Szerencsetlen Dominik belet kiteszi ezert a mezert 😕
Blevi
Jaja.
Megjegyzem, a második gólt megint a liverpooli tandem hozta össze, Dominik beállt a védőfalba, de nem figyelt a csatárra, Kerkez meg azt gondolta, hogy Szoboszlai figyel a csatárra, és nem húzódott be. Magyarán volt egy ajándék 20-25 méteres fedezetlen terület Szalai es Kerkez között, ahova jól be is löbbölték a labdát.
slowmotion
Akkor nemcsak én lattam ezt így …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
7 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 971 — a new hope (again)
Vajon Rossi megy vagy marad?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Mennie kellene. Az eb után én is azt mondtam, hogy kapja meg ezt a selejtezőt és reformálja meg a csapatot. Igazából látványosan beletört a bicskája, elég sok hibát vétett. Az eb-vel együtt ha értékelnem kellene akkor ha nem mond le magától akkor kirúgom.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
7 hónapja
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Szoboszlai helyeben visszavonulnek a valogatottsagtol. Nem egetnem ezekkel magam.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
7 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 578
Nézd meg az eddig kijutottakat..
remontada
És ugyan melyik helyett lenne ott a helyünk? Rajtunk kívül pont ugyanúgy semennyire sem érdekli a nézőket egy színtelen fos gyenge magyar válogatott, mint egy random afrikai. Azok meg legalább nem színtelenek 😊
somoskovig
Akkor neked is ajánlom olvasd el az első mondatot..
7 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 241 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Vajon Rossi megy vagy marad?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
7 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 971 — a new hope (again)
Amúgy a hosszabbításban 2-2nél Dibusznak volt egy kirúgása, ami Rossi mögött hagyta el a pályát. Abból jöttek az írek. Félelmetesen gyenge es inkább ő a kezdő, mert narancsos. Rohadt poltika
JC6 (Mr. Miele)
konkrétan 5 méterrel kibaszta az oldalvonalon túlra



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
7 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
Amúgy a hosszabbításban 2-2nél Dibusznak volt egy kirúgása, ami Rossi mögött hagyta el a pályát. Abból jöttek az írek. Félelmetesen gyenge es inkább ő a kezdő, mert narancsos. Rohadt poltika
7 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 483
Amúgy annyira szomorú, hogy meg se próbáltunk győzelemre játszani, hanem csak ki akartuk bekkelni.
Olyan pontatlan kapura rúgások meg próbálkozások voltak, hogy ihaj, annyira túlcselezték sokszor magukat.

Írek megérdemelten nyertek, hajtottak, küzdöttek az utolsó pillanatig, ahogy korábban sokszor mi is tettük.
Meg is lett az eredménye.
7 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 711 — farkas.l.zoltan@gmail.com
itt már csak egy Rossi DPK segíthet
petey
Vagy Viktorból elnököt kell csinálni, és akkor jöhet az elnök kupa 😊
somoskovig
Már rég Fifa elnök lenne belőle ha ebbe az irányba megy inkább a 2002-es bukta után. Elég sokan jobban jártak volna...

7 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 559 — Chiefs GM
itt már csak egy Rossi DPK segíthet
petey
Vagy Viktorból elnököt kell csinálni, és akkor jöhet az elnök kupa 😊