Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Hogy a faszba lehet holland bírót küldeni egy német csapat meccsére? 😛

Perception is reality.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
na nemcsak Kassai tud hibázni...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Nagyon gyenge eddig ez a BVB-Real meccs😕
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Mondjuk ezt a ligakupa győzelmet sem kéne túlmisztifikálni. Az Újpest 3. csapata játszott itt például.Bazzani
figyeld meg most hirtelen lesz értéke 😀petey
igen, mert a fideszoton annyira de annyira leszarta... vicces azért ahogy ti hozzááltok a dolgokhoz, megjegyzem egyik fradista sem arról beszél mennyire király a ligakupa hanem hogy nyerni kéne vasárnap is.

Jó lenne kicsit elgondolkodni, van egy fradi aki lejátszotta az ellenfelét a pályáról (aki azt mondja hogy itt volt esélye a vidinek az nem látta a meccset) és erre egyből fikázni kell? miért?davemayer
mert ha nincs itthon kiny_lva a vezér csapatának a segge,akkor már egyből katasztrófa van.Elég megnézni a médiában milyen cikkek,interjúk jelennek meg..
A ligakupát mi sem vettük komolyan,amióta idejött Moniz azóta(de ő ezt el is mondta ma,hogy az Angliában töltött időszakból hozta magával azt,hogy tisztelni kell a Ligakupát.)
Ez meg hogy a videoton nem vette komolyan nevetséges,nézzük már meg a kezdőjét,majdnem full A csapat volt.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Mondjuk ezt a ligakupa győzelmet sem kéne túlmisztifikálni. Az Újpest 3. csapata játszott itt például.Bazzani
figyeld meg most hirtelen lesz értéke 😀petey
igen, mert a fideszoton annyira de annyira leszarta... vicces azért ahogy ti hozzááltok a dolgokhoz, megjegyzem egyik fradista sem arról beszél mennyire király a ligakupa hanem hogy nyerni kéne vasárnap is.

Jó lenne kicsit elgondolkodni, van egy fradi aki lejátszotta az ellenfelét a pályáról (aki azt mondja hogy itt volt esélye a vidinek az nem látta a meccset) és erre egyből fikázni kell? miért?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Háh 😀






„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Mondjuk ezt a ligakupa győzelmet sem kéne túlmisztifikálni. Az Újpest 3. csapata játszott itt például.Bazzani
figyeld meg most hirtelen lesz értéke 😀

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk ezt a ligakupa győzelmet sem kéne túlmisztifikálni. Az Újpest 3. csapata játszott itt például.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Fucking truth.
empty taxi
Az a bajom, hogy mindig vannak értetlen fanatisták, akik a bíróra fogják, hogy kikaptak/kiestek, mert az mennyire jó már.
Lehet volt 2 szabálytalan gól, de volt 2 tizi amit nem kapott meg a Bayern. Illetve az egész meccsen kapuig nem jutott el a Barca. Voltak téves ítéletek mind2 oldal fele, viszont arról nem a bíró tehet, hogy a tiki-takát olyan szinten megfogta a Bayern, hogy ilyet még a Mou féle csapatoktól sem láttam, amikor meg kapu elé kerültek 1-2 ordító helyzettel elkúrták.
Villanova meg nem cserél a 80. percig, úgy hogy Pedro nevét összvissz 2x hallottam a meccsen, Sanchez meg nem csinált túl sokat csak rugdosódott.
Számomra kezd bebizonyosodni, hogy kell ide is egy edző, mert megújulni nem képes a csapat, egyszerűen várják, hogy valaki villanjon a sok sztár közül, mert ebben a rendszerben 1-2 helyzet úgyis összejön. A PSG ellen bejött , a Milan ellen is, de ez már más kávéház.Toca
Most bocs, hogy belepofázok, de megint nincsen edzője a Barcának? Mert amíg Vilanova nem volt, addig az ment végig, hogy nincs edző, de ha majd visszatér akkor el jön a kánaán. Most ott van a csapattal (mondjuk biztosan nagyon rosszul van) de megint az megy, hogy nincs edző.
Amúgy nem neked szántam ezt. Mert nem is tudom ki írta itt (ha írta valaki), de bárhol olvasok (más oldalakon is), nézelődök mindenhol ez megy. Pedig Vilanovát messiásként várták vissza. Akkor most mi van? Ő is fekete bárány lett mint Roura?vandeminek
Láttad a meccset ? Bayern lefocizta a Barcát és a 83.percben cserélt egyet. Semmi szerkezeti változtatás, semmi ember csere. Nem tudom ki sérült ki nem, de hogy 2-0 után nem cserél csak 4-0 után az igen is hiba. És őszintén én már Pepnél is ezt láttam. Mondhat akárki akármit bíró, helyzetek kimaradása stb. Heynkess taktikailag kizsigerelte a Barcát és ezzel nem tudott senki semmit kezdeni se a félidőben se a meccs alatt Villanova és ez az, az edző hibája aki most ő.
Lehet ekézni, én nem bírom a Barcát, viszont van egy játékuk amit elég jól játszottak és 2-3 évig uralták Európát. Viszont , ezt egyre többen megfogják (Chelasea megtudta, Real folyamatosan megcsinálja, Milan 1 meccsen megtudta, Bayern lefocizta őket) és nem látom, hogy ezen változtatnátak. Spanyol ligát uralni fogják ezzel továbbra is a Reallal és aki kicsit többet botlik a kicsit ellen bukja a bajnokságot, de szerintem a BL--ben ez kevés és egyre kevesebb.
Még mindig top 3 csapat, félereértés ne essék nem lenézni akarom, csak valamin kell változtatni és ehhez egy jó edző kell. Lehet Tito is az és nyáron összerak valamit, meg azért elég kemény betegségből jött vissza, nem tudott csak a csapatra koncentrálni, de ez a BL az edzőkön megy el. Milan ellen belefért, Bayern ellen szerintem már nem fog.Toca
Láttam a meccset. Láttam azt is, hogy a Barcának köze nem volt a meccshez. Azt hoztam fel, hogy sok helyen mindenki Vilanovától várta a megváltást. Most meg hirtelen ő is f*s lett. Nem mellesleg Guardiola se sok meccsbe tudott belenyúlni edzőként ha nem ment a csapatnak.
Heynkesről meg csak annyit, hogy én Uliék helyében a fél térdemet meg az összes hatalalom kártyámat odaadnám neki, csak hogy ne hagyja abba az edzősködést.

Amúgy meg éppenséggel nem téged ekéztelek előbb sem...vandeminek
Én Guardiola. Tito között nem látok sok különbséget. Szerintem jövőre szar lesz a Bayern Peppel, mert nem tartom jó edzőnek, rá kb ugyanúgy igaz amit fent leírtam, talán kicsit kevésbé. Én eddig sem istenítettem Tito-t, mindig ekéztem mert eddig nem mutatott semmit, és még csak nem is próbálkozott mutatni
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Ahol a fagyi volt a pályaválasztó. De nem mindegy hogy hol van? Lehetett volna a megyerin is nem?petey
kicsit nagy volt a mellény a meccs előtt, nemde?

"ha így játszik ellenünk a DVTK, mint ma, más lehetett volna a meccs képe. ők gyakorlatilag beálltak bunkerezni amit minden csapat csinál a Vidi ellen. sejtem a Fagyi is ezt fogja jövő héten."deyell
Gratulálok az első Ligakupához! Vasárnap másik meccs lesz.petey
Pontosan,semmit nem ér ez a mai győzelem,ha nem nyerünk vasárnap.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Ahol a fagyi volt a pályaválasztó. De nem mindegy hogy hol van? Lehetett volna a megyerin is nem?petey
kicsit nagy volt a mellény a meccs előtt, nemde?

"ha így játszik ellenünk a DVTK, mint ma, más lehetett volna a meccs képe. ők gyakorlatilag beálltak bunkerezni amit minden csapat csinál a Vidi ellen. sejtem a Fagyi is ezt fogja jövő héten."deyell
ez igen, képes voltál visszakeresni ezt a hszt. gratulálok. 3-1-ig egykapuztunk.
ez az a meccs volt amikor a Fradi bármit csinál gól. az első félidőben csak a szerencse, Jova, Józsi, mittomén ki mentette meg a góltól őket.
a védelmünk teljesen széthullott, Nikolicsot továbbra is sújtja az átok. ez van, megvan a revans az Üllői úti 5-0-ért.

Gratulálok az első Ligakupához! Vasárnap másik meccs lesz.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Azért kiváncsi vagyok Csányi fancsali pofájára amikor a Fradi játékosok nyakába kell akasztani az érmeket.

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
Ahol a fagyi volt a pályaválasztó. De nem mindegy hogy hol van? Lehetett volna a megyerin is nem?petey
kicsit nagy volt a mellény a meccs előtt, nemde?

"ha így játszik ellenünk a DVTK, mint ma, más lehetett volna a meccs képe. ők gyakorlatilag beálltak bunkerezni amit minden csapat csinál a Vidi ellen. sejtem a Fagyi is ezt fogja jövő héten."

choose life
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
HOL A FIESZTA?
Nekik derogált eljönni a Puskásba,megkapják otthon a verést!Kenny
Sorsolás volt de ne zavarjon.petey
Azért van a Sóstóiban a meccs,mert a Videoton kijelentette,hogy nekik nem jó a Puskás mint semleges helyszín,nem hajlandóak ott játszani.Ezért volt sorsolás.Kenny
Ahol a fagyi volt a pályaválasztó. De nem mindegy hogy hol van? Lehetett volna a megyerin is nem?petey
Igen,mivel a döntő hivatalos pályaválasztója a Fradi volt,igy lett volna a Puskásban a meccs,de ez a Videotonnak nem volt jó,emiatt volt sorsolás(nyilván nem születhetett a sorsoláson más eredmény mint a Sóstói.)

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
HOL A FIESZTA?
Nekik derogált eljönni a Puskásba,megkapják otthon a verést!Kenny
Sorsolás volt de ne zavarjon.petey
Azért van a Sóstóiban a meccs,mert a Videoton kijelentette,hogy nekik nem jó a Puskás mint semleges helyszín,nem hajlandóak ott játszani.Ezért volt sorsolás.Kenny
hát ha a Puskás semleges, akkor a Sóstói is mert a játékosok nem ebben az utcában laknak.Höri
HA-HA

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
HOL A FIESZTA?
Nekik derogált eljönni a Puskásba,megkapják otthon a verést!Kenny
Sorsolás volt de ne zavarjon.petey
Azért van a Sóstóiban a meccs,mert a Videoton kijelentette,hogy nekik nem jó a Puskás mint semleges helyszín,nem hajlandóak ott játszani.Ezért volt sorsolás.Kenny
Ahol a fagyi volt a pályaválasztó. De nem mindegy hogy hol van? Lehetett volna a megyerin is nem?

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
HOL A FIESZTA?
Nekik derogált eljönni a Puskásba,megkapják otthon a verést!Kenny
Sorsolás volt de ne zavarjon.petey
Azért van a Sóstóiban a meccs,mert a Videoton kijelentette,hogy nekik nem jó a Puskás mint semleges helyszín,nem hajlandóak ott játszani.Ezért volt sorsolás.Kenny
hát ha a Puskás semleges, akkor a Sóstói is mert a játékosok nem ebben az utcában laknak.

több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
csak szopatunk..!

a vidi a pályán nincs, remélem ez lesz a hétvégén is, szép győzelem 😀davemayer
Juhász a kulcs, remélem vasárnap láthatom Szekerest élőben játszani 😊jjncaa
Caneiráról kaptak 3 gólt...

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 930 — No es importante
csak szopatunk..!

a vidi a pályán nincs, remélem ez lesz a hétvégén is, szép győzelem 😀davemayer
Juhász a kulcs, remélem vasárnap láthatom Szekerest élőben játszani 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
HOL A FIESZTA?
Nekik derogált eljönni a Puskásba,megkapják otthon a verést!Kenny
Sorsolás volt de ne zavarjon.petey
Azért van a Sóstóiban a meccs,mert a Videoton kijelentette,hogy nekik nem jó a Puskás mint semleges helyszín,nem hajlandóak ott játszani.Ezért volt sorsolás.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
HOL A FIESZTA?
Nekik derogált eljönni a Puskásba,megkapják otthon a verést!Kenny
Sorsolás volt de ne zavarjon.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
csak szopatunk..!

a vidi a pályán nincs, remélem ez lesz a hétvégén is, szép győzelem 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
HOL A FIESZTA?
Nekik derogált eljönni a Puskásba,megkapják otthon a verést!

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
hol van az EL védelmünk? 3x elment a Fradi a kapunkig 3 gól. Jova meg fog mindent.petey
lőttetek 1 gólt, legyen az elég 😀

remélem a fradi innen már nem cseszi el, kell még egy gól csak hogy érezzék hogy mi vár rájuk hétvégén!davemayer
nincs lefutva, volt temérdek helyzetünk, gólra kell váltani, csak ne bénázzunk hátul. megye 2-ben vannak ilyenekpetey
Eldőlni látszik.
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Lehet jobban járt volna a fidi,ha Kassai vezeti ezt is 😀