Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
JasW New Orleans Saints 53
Már ne haragudj Dub, de én 20-25 évvel ezelőtt is jártam gurulós focimeccsre, az egyszerűen nem igaz, hogy hangulattalan lett volna, sőt. 10-15.000 ember járt ki. Elkezdődtek a "szervezett" szurkolások, a bunyók, mindenki ütött mindenkit, lassan csökkenni kezdett a nézőszám. Pedig akkor sem volt világverő a magyar bajnokság, pár kivételtől eltekintve..apeszos
Én szerintem aki nem keresi a balhét, azt nem is találja meg...Asbee
Ez azért így nem igaz...apeszos
Pedig legfőképp igen. Felesleges arra kenni az egészet, hogy a nagy agresszió miatt van kevés néző, ez a szar foci miatt van. Ha valakinek van egy kis esze és nem viselkedik provokálóan, akkor vélhetően meg se találják őt. Időnként összecsap egymással 10-15 ember, de kb ennyi. Az ilyen esetek 90%-a el sem jut a médiáig, csak a Fradi-Újpest, ahol csak a kurvaanyázást mutatja a tv, aztán pedig fél évig az folyik a csapból, hogy milyen nagy balhék vannak itt, közben meg semmi nincs...Asbee
Ősszel mentünk ki a legendás, évtizedes múlttal, és rivalizálással bíró, BKV Előre - ZTE meccsre. Egerszegről jöttek föl nők, gyerekek, az UZ, de semmi más célunk nem volt, mint megnézni a meccset, jót szurkolni, jól érezni magunkat. Odafele Hidegkuti, és a BKV pálya közötti kis utcában jött ránk 30 Vasas drukker, bandázzsal, sörösüvegekkel, boxerrel, csak ránk várva. Rendőrség, igazoltatás, meccs, győztünk, jövünk ki, visszafele a körúton 50 újpesti kergetett minket végig. Szóval alapvetően egyet értek azzal, hogy aki nem keresi a bajt, azt kisebb eséllyel találja meg, de tutifixre ezt kijelenteni elég merész.

Ui.: Innen is üzenem az drapiszerző újpestieknek, hogy baromi nagy hőstett négy ún. faszagyereknek földre teperni egy 25 éves lányt, és kitépni a kezéből a drapit. Csak gratulálni tudok nekik.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Már ne haragudj Dub, de én 20-25 évvel ezelőtt is jártam gurulós focimeccsre, az egyszerűen nem igaz, hogy hangulattalan lett volna, sőt. 10-15.000 ember járt ki. Elkezdődtek a "szervezett" szurkolások, a bunyók, mindenki ütött mindenkit, lassan csökkenni kezdett a nézőszám. Pedig akkor sem volt világverő a magyar bajnokság, pár kivételtől eltekintve..apeszos
Én szerintem aki nem keresi a balhét, azt nem is találja meg...Asbee
Ez azért így nem igaz...apeszos
Pedig legfőképp igen. Felesleges arra kenni az egészet, hogy a nagy agresszió miatt van kevés néző, ez a szar foci miatt van. Ha valakinek van egy kis esze és nem viselkedik provokálóan, akkor vélhetően meg se találják őt. Időnként összecsap egymással 10-15 ember, de kb ennyi. Az ilyen esetek 90%-a el sem jut a médiáig, csak a Fradi-Újpest, ahol csak a kurvaanyázást mutatja a tv, aztán pedig fél évig az folyik a csapból, hogy milyen nagy balhék vannak itt, közben meg semmi nincs...Asbee
Nem is tudom... Lehetne sorolni azért a városi balhékat, sérült civileket, esetleg legutóbb a BLSZ meccset, ahol biztos provokálták az Újpesti szurkolókat. Ahol ugye semmi keresnivalójuk nem volt. Az a nem viselkedik provokálóan az mit jelent? Ha van eszem nem szólok, hogy eltaposták a kölkömet? Stadionon kívül? Vagy nem mozdulok ki a lakásból mert éppen meccs van? Ne mááá. A nem viselkedik provokálóan, az ugye a szurkolóra is igaz? Mert a rendőr odacsapott. Biztos az volt a buzi, mert az ártatlan szurkolót vegzálják örökké. A szemetek.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Már ne haragudj Dub, de én 20-25 évvel ezelőtt is jártam gurulós focimeccsre, az egyszerűen nem igaz, hogy hangulattalan lett volna, sőt. 10-15.000 ember járt ki. Elkezdődtek a "szervezett" szurkolások, a bunyók, mindenki ütött mindenkit, lassan csökkenni kezdett a nézőszám. Pedig akkor sem volt világverő a magyar bajnokság, pár kivételtől eltekintve..apeszos
Én szerintem aki nem keresi a balhét, azt nem is találja meg...Asbee
Ez azért így nem igaz...apeszos
..de Sopronban igaz. Csak abba kötnek bele a burgenlandi nyuggerek, aki keresi a balhét. 😛

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Már ne haragudj Dub, de én 20-25 évvel ezelőtt is jártam gurulós focimeccsre, az egyszerűen nem igaz, hogy hangulattalan lett volna, sőt. 10-15.000 ember járt ki. Elkezdődtek a "szervezett" szurkolások, a bunyók, mindenki ütött mindenkit, lassan csökkenni kezdett a nézőszám. Pedig akkor sem volt világverő a magyar bajnokság, pár kivételtől eltekintve..apeszos
Én szerintem aki nem keresi a balhét, azt nem is találja meg...Asbee
Ez azért így nem igaz...apeszos
Pedig legfőképp igen. Felesleges arra kenni az egészet, hogy a nagy agresszió miatt van kevés néző, ez a szar foci miatt van. Ha valakinek van egy kis esze és nem viselkedik provokálóan, akkor vélhetően meg se találják őt. Időnként összecsap egymással 10-15 ember, de kb ennyi. Az ilyen esetek 90%-a el sem jut a médiáig, csak a Fradi-Újpest, ahol csak a kurvaanyázást mutatja a tv, aztán pedig fél évig az folyik a csapból, hogy milyen nagy balhék vannak itt, közben meg semmi nincs...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Már ne haragudj Dub, de én 20-25 évvel ezelőtt is jártam gurulós focimeccsre, az egyszerűen nem igaz, hogy hangulattalan lett volna, sőt. 10-15.000 ember járt ki. Elkezdődtek a "szervezett" szurkolások, a bunyók, mindenki ütött mindenkit, lassan csökkenni kezdett a nézőszám. Pedig akkor sem volt világverő a magyar bajnokság, pár kivételtől eltekintve..apeszos
Én szerintem aki nem keresi a balhét, azt nem is találja meg...Asbee
Ez azért így nem igaz...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Már ne haragudj Dub, de én 20-25 évvel ezelőtt is jártam gurulós focimeccsre, az egyszerűen nem igaz, hogy hangulattalan lett volna, sőt. 10-15.000 ember járt ki. Elkezdődtek a "szervezett" szurkolások, a bunyók, mindenki ütött mindenkit, lassan csökkenni kezdett a nézőszám. Pedig akkor sem volt világverő a magyar bajnokság, pár kivételtől eltekintve..apeszos
Én szerintem aki nem keresi a balhét, azt nem is találja meg...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Elég sok meccsen votlam már, azt hogy nem zsidózik valaki != azzal hogy némán kussban ül. Magyarország vendégül lát bármilyen futballcsapatot vagy akármilyen csapatot akkor ne haragudj akárhogy gyűlölöd őket parasztság kimenni és saját népedet lejáratni, ha néger az ellenfél ha zsidó ,ha amerika ,ha román. Főleg, hogy ha ennyire felvilágosult vagy,hogy megfognak büntetni... Megvetted a jegyet elvielg elfogadtad a feltételeket miszerint kultúráltan fogsz viselkedni, ez nem az. De mondom klubmeccsen nem érdekel, mert azon legalább van hangulat, de válogatott meccsen azért kicsit elgondolkoznék.
Ismerős kivitte a kisfiát egy válogatott mecsre, másnap óvodában 3 kérdést tett fel a gyerek, mi az a buzi, lófasz meg a kurva. Ha szerinted ez normális akkor no comment.Toca
Hogy az ilyen rigmusok mennyire járatják le a hazát, azt nem tudom, de messze nem mi vagyunk Európában az egyetlen ország ahol előfordul ilyesmi. Maximum mostanság mi vagyunk a legjobban porondon ilyen téren, hála egyesek kiváló aknamunkájának. De egyébként is szvsz 128 dolog van ez előtt, ami miatt sokkal jobban lejáratódik az ország. Előfordul ez máshol is, megkapjuk mi is máshol, más is megkapja minálunk. Nem is volt ebből soha különösebb visszhang, egészen addig míg nem a zsidókról volt szó. Ezt lehet parasztságnak tekinteni, voltak a magyarokkal is elég sokan, elég sok helyen annyira parasztok, hogy egy kicsit visszajárjon a kölcsönkenyér. De ha már sehol máshol nem lesz ilyen Európában, csak nálunk, és egyébként is minden más az országot esetlegesen negatív színben feltüntető tényező eltűnt/megszűnt, akkor azt mondom, rendben, nézzük meg, vegyük elő ezt a kérdést.

Ismerősöd kisfia sajnálatos eset, de ez szerintem össztársadalmi probléma, nem feltétlenül focimeccs specifikus.Dub
Most nem azért de ha megölsz valakit ,arra kibúvó az hogy dehát más is megölt valakit ?
Akárhogyis nézem ahol hasonló dolgok mennek válogatott meccsen azok mind balkán ország. Persze tök jó a hangulat egy-egy derbin ezért is mondom , hogy klubmeccsen felőlem mindenki azt csinál amit akar. De egyébként inkább nem a balkánhoz szeretném hasonlítani magunkat, hanem valami nyugatiasabb országra.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Már ne haragudj Dub, de én 20-25 évvel ezelőtt is jártam gurulós focimeccsre, az egyszerűen nem igaz, hogy hangulattalan lett volna, sőt. 10-15.000 ember járt ki. Elkezdődtek a "szervezett" szurkolások, a bunyók, mindenki ütött mindenkit, lassan csökkenni kezdett a nézőszám. Pedig akkor sem volt világverő a magyar bajnokság, pár kivételtől eltekintve..
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Elég sok meccsen votlam már, azt hogy nem zsidózik valaki != azzal hogy némán kussban ül. Magyarország vendégül lát bármilyen futballcsapatot vagy akármilyen csapatot akkor ne haragudj akárhogy gyűlölöd őket parasztság kimenni és saját népedet lejáratni, ha néger az ellenfél ha zsidó ,ha amerika ,ha román. Főleg, hogy ha ennyire felvilágosult vagy,hogy megfognak büntetni... Megvetted a jegyet elvielg elfogadtad a feltételeket miszerint kultúráltan fogsz viselkedni, ez nem az. De mondom klubmeccsen nem érdekel, mert azon legalább van hangulat, de válogatott meccsen azért kicsit elgondolkoznék.
Ismerős kivitte a kisfiát egy válogatott mecsre, másnap óvodában 3 kérdést tett fel a gyerek, mi az a buzi, lófasz meg a kurva. Ha szerinted ez normális akkor no comment.Toca
Hogy az ilyen rigmusok mennyire járatják le a hazát, azt nem tudom, de messze nem mi vagyunk Európában az egyetlen ország ahol előfordul ilyesmi. Maximum mostanság mi vagyunk a legjobban porondon ilyen téren, hála egyesek kiváló aknamunkájának. De egyébként is szvsz 128 dolog van ez előtt, ami miatt sokkal jobban lejáratódik az ország. Előfordul ez máshol is, megkapjuk mi is máshol, más is megkapja minálunk. Nem is volt ebből soha különösebb visszhang, egészen addig míg nem a zsidókról volt szó. Ezt lehet parasztságnak tekinteni, voltak a magyarokkal is elég sokan, elég sok helyen annyira parasztok, hogy egy kicsit visszajárjon a kölcsönkenyér. De ha már sehol máshol nem lesz ilyen Európában, csak nálunk, és egyébként is minden más az országot esetlegesen negatív színben feltüntető tényező eltűnt/megszűnt, akkor azt mondom, rendben, nézzük meg, vegyük elő ezt a kérdést.

Ismerősöd kisfia sajnálatos eset, de ez szerintem össztársadalmi probléma, nem feltétlenül focimeccs specifikus.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002


elhatárolódok, de kurva nagy.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
pusztán logikai alapon nézve a dolgot, hacsak nem tudsz kétcsatornás hangot kiadni, akkor amíg a másikat szidod, addig a saját csapatodnak nem tudsz szurkolni 😊
slowmotion
Legegyszerűbb, bár kissé sarkított, példa erre mikor egy kosármeccsen az éppen büntetőt dobó játékos kap egy baszott nagy füttykoncertet meg mellé valami mocskolást is. Ilyen esetekben ez nagyobb eséllyel megzavarja és elhibázza a büntetőt, mintha full csönd lenne vagy a saját csapatukat buzdítanák. Kisebb mértékben, de igaz lehet ez fociban pl a 11-esre is. De, mint korábban is írtam, ez elsősorban az érzelmekről szól, ezért túl sok logikát keresni nem érdemes benne. 😊

én nagy híve vagyok a szólásszabadságnak, illetve, hogy bárkit mondhat bármit, de ha egy privát rendezvényre, a szerződési feltételeket elfogadva (jegy megvásárlása/belépés a stadionba) teszel olyat, ami a rendezőségnek nem tetszik, ne csodálkozz h kibasznak mint macskát szarni.
a rendező hozza a szabályokat, nem kötelező megjelenni.
gabtsi
Ez igaz, de ez nem egyenlő a börtönbe zárással, amiről korábban írtál. Ennek eredménye a szurkolótáborok eltűnése és a totál hangulattalan, pár száz nézős mérkőzések tömkelege lesz. Lásd Eger-Pápa és társai... Hagyni kéne mindenkit békén, hadd kiabáljon, amit akar, és az egyéb körülmények javításával foglalkozni inkább.

Dub 1 db kérdésem van, ha nem zsidóznak akkor szerinted lett volna panasz ?
Toca
Valami kifogás akkor is lett volna (háttal fordulás vagy valami egyéb). Persze ha csupa csendben ülő nézőt engednek csak be, akkor elképzelhető, hogy abban nem sikerült volna kifogást találni. Bár legközelebb, lehet már egy "antiszemita nézés" is elegendő lesz arra, hogy riadalmat keltsen, és azonnali panaszkodásra és lépések megtételére késztesse egy bizonyos "agresszív kisebbség" tagjait, akik előszeretettel "rontják el mások szórakozását".Dub
Elég sok meccsen votlam már, azt hogy nem zsidózik valaki != azzal hogy némán kussban ül. Magyarország vendégül lát bármilyen futballcsapatot vagy akármilyen csapatot akkor ne haragudj akárhogy gyűlölöd őket parasztság kimenni és saját népedet lejáratni, ha néger az ellenfél ha zsidó ,ha amerika ,ha román. Főleg, hogy ha ennyire felvilágosult vagy,hogy megfognak büntetni... Megvetted a jegyet elvielg elfogadtad a feltételeket miszerint kultúráltan fogsz viselkedni, ez nem az. De mondom klubmeccsen nem érdekel, mert azon legalább van hangulat, de válogatott meccsen azért kicsit elgondolkoznék.
Ismerős kivitte a kisfiát egy válogatott mecsre, másnap óvodában 3 kérdést tett fel a gyerek, mi az a buzi, lófasz meg a kurva. Ha szerinted ez normális akkor no comment.
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
pusztán logikai alapon nézve a dolgot, hacsak nem tudsz kétcsatornás hangot kiadni, akkor amíg a másikat szidod, addig a saját csapatodnak nem tudsz szurkolni 😊
slowmotion
Legegyszerűbb, bár kissé sarkított, példa erre mikor egy kosármeccsen az éppen büntetőt dobó játékos kap egy baszott nagy füttykoncertet meg mellé valami mocskolást is. Ilyen esetekben ez nagyobb eséllyel megzavarja és elhibázza a büntetőt, mintha full csönd lenne vagy a saját csapatukat buzdítanák. Kisebb mértékben, de igaz lehet ez fociban pl a 11-esre is. De, mint korábban is írtam, ez elsősorban az érzelmekről szól, ezért túl sok logikát keresni nem érdemes benne. 😊

én nagy híve vagyok a szólásszabadságnak, illetve, hogy bárkit mondhat bármit, de ha egy privát rendezvényre, a szerződési feltételeket elfogadva (jegy megvásárlása/belépés a stadionba) teszel olyat, ami a rendezőségnek nem tetszik, ne csodálkozz h kibasznak mint macskát szarni.
a rendező hozza a szabályokat, nem kötelező megjelenni.
gabtsi
Ez igaz, de ez nem egyenlő a börtönbe zárással, amiről korábban írtál. Ennek eredménye a szurkolótáborok eltűnése és a totál hangulattalan, pár száz nézős mérkőzések tömkelege lesz. Lásd Eger-Pápa és társai... Hagyni kéne mindenkit békén, hadd kiabáljon, amit akar, és az egyéb körülmények javításával foglalkozni inkább.

Dub 1 db kérdésem van, ha nem zsidóznak akkor szerinted lett volna panasz ?
Toca
Valami kifogás akkor is lett volna (háttal fordulás vagy valami egyéb). Persze ha csupa csendben ülő nézőt engednek csak be, akkor elképzelhető, hogy abban nem sikerült volna kifogást találni. Bár legközelebb, lehet már egy "antiszemita nézés" is elegendő lesz arra, hogy riadalmat keltsen, és azonnali panaszkodásra és lépések megtételére késztesse egy bizonyos "agresszív kisebbség" tagjait, akik előszeretettel "rontják el mások szórakozását".
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Ha nem zsidókról lett volna szó, a kutyát nem érdekelte volna, hogy ki mit kiabált ott. Mint ahogy egyébként nem is érdekelt, a mérkőzés jegyzőkönyve szót sem ejt erről és az izraeli csapat tagjai sem panaszkodtak semmire. Egyedül egyféle bandát érdekelt, akik rohantak panaszolni a Fifához, na pont őmiattuk kapták azokat a rigmusokat, pontosan nekik szólt ott az az utálat. Tehát közvetve és közvetlenül is nekik lehet megköszönni a zárt kapus mérkőzést, na meg a szarházi Fifának, akik ilyen totál indokolatlanul súlyos büntetést szabtak ki, ráadásul direkt egy kulcsfontosságú mérkőzés elé időzítve.
Ennyi erővel a szerbek kb minden meccsüket zárt kapu előtt kellene játszaniuk, mi is biztosan meg fogjuk majd Bukarestbe kapni a szídást, mint ahogy ők is meg fogják a szar Románozást kapni holnap, igaz hogy csak a stadion mellől, ez hozzá tartozik.Dub
Dub 1 db kérdésem van, ha nem zsidóznak akkor szerinted lett volna panasz ?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tipikus. Mindenki hibás csak mi nem. Aztán ha valakinek nem tetszik az mocskos köcsög árulkodós szarházi. A szólásszabadság jegyében.
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Ha nem zsidókról lett volna szó, a kutyát nem érdekelte volna, hogy ki mit kiabált ott. Mint ahogy egyébként nem is érdekelt, a mérkőzés jegyzőkönyve szót sem ejt erről és az izraeli csapat tagjai sem panaszkodtak semmire. Egyedül egyféle bandát érdekelt, akik rohantak panaszolni a Fifához, na pont őmiattuk kapták azokat a rigmusokat, pontosan nekik szólt ott az az utálat. Tehát közvetve és közvetlenül is nekik lehet megköszönni a zárt kapus mérkőzést, na meg a szarházi Fifának, akik ilyen totál indokolatlanul súlyos büntetést szabtak ki, ráadásul direkt egy kulcsfontosságú mérkőzés elé időzítve.
Ennyi erővel a szerbek kb minden meccsüket zárt kapu előtt kellene játszaniuk, mi is biztosan meg fogjuk majd Bukarestbe kapni a szídást, mint ahogy ők is meg fogják a szar Románozást kapni holnap, igaz hogy csak a stadion mellől, ez hozzá tartozik.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Miért is kéne börtönbe zárni bárkit is? Azért, mert szídta a másik csapatot? Na álljon már meg a nászmenet. Már az elv is vicc, mi az hogy 1-2 nagyokos meg akarja határozni, hogy mit lehet kiabálni és mit nem egy mérkőzésen. Ilyenkor hol van a szólásszabadság, a demokrácia ? Persze kérdésem álnaív, ismerem a fajtájukat, nekik mindezek csak addig tartanak, amíg nekik tetsző dolgokról van szó. Vedd meg a lehetőleg jó drága belépőt és kussolj, maximum tapsolhatsz. Majd mi tudjuk, mi a jó az elvtársnak. Dub
én nagy híve vagyok a szólásszabadságnak, illetve, hogy bárkit mondhat bármit, de ha egy privát rendezvényre, a szerződési feltételeket elfogadva (jegy megvásárlása/belépés a stadionba) teszel olyat, ami a rendezőségnek nem tetszik, ne csodálkozz h kibasznak mint macskát szarni.
a rendező hozza a szabályokat, nem kötelező megjelenni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
Arra válaszoljál már nekem, hogy mitől jobb szidni a másik csapatot, mint szurkolni a sajátnak?somoskovig
Nem jobb, de hozzá tartozik az is. Érzelmekről szól a dolog, a saját csapatod iránti szeretetről és a másik csapat iránti utálatról. Nem nagyon létezik a kettő egymás nélkül, csak az a kérdés, hogy ennek ki milyen formában és milyen mértékben ad hangot. Nem kéne tiltani egyiket sem.Dub
pusztán logikai alapon nézve a dolgot, hacsak nem tudsz kétcsatornás hangot kiadni, akkor amíg a másikat szidod, addig a saját csapatodnak nem tudsz szurkolni 😊
amúgy ezt a gyűlölet-dolgot nem értem teljesen. én a saját csapatomat szeretem, a többit pedig pont leszarom. ha meg leszarom, akkor minek szidjam?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Arra válaszoljál már nekem, hogy mitől jobb szidni a másik csapatot, mint szurkolni a sajátnak?somoskovig
Nem jobb, de hozzá tartozik az is. Érzelmekről szól a dolog, a saját csapatod iránti szeretetről és a másik csapat iránti utálatról. Nem nagyon létezik a kettő egymás nélkül, csak az a kérdés, hogy ennek ki milyen formában és milyen mértékben ad hangot. Nem kéne tiltani egyiket sem.Dub
Őszintén amíg klubmeccsekről van szó engem sem érdekel.
Viszont szerintem egy válogatott meccsre másképpen kéne hozzáállni. Értem én hogy kurva jól esik zsidózni, én sem csípem őket, de hogy konkrétan most azért fosztasz meg több ezer embert egy kurva nagy élménytől , mert hát neked szólásszabadságod van az azért már vicc. Vannak azért morális értékrendek, lehet úgyis osztani az ellenfelet, hogy nem a teljes világsajtó azon csámcsog (még ha túl is van pörgetve az egész), hogy a magyaroknál mivan. Aztán meg csodálkzoik mindenki hogy büntetés...
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Arra válaszoljál már nekem, hogy mitől jobb szidni a másik csapatot, mint szurkolni a sajátnak?somoskovig
Nem jobb, de hozzá tartozik az is. Érzelmekről szól a dolog, a saját csapatod iránti szeretetről és a másik csapat iránti utálatról. Nem nagyon létezik a kettő egymás nélkül, csak az a kérdés, hogy ennek ki milyen formában és milyen mértékben ad hangot. Nem kéne tiltani egyiket sem.Dub
Aha, és ezért tartozik hozzá egy Fradi-akárki meccshez a mocskos lilázás. Már mindent értek, köszi.

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Arra válaszoljál már nekem, hogy mitől jobb szidni a másik csapatot, mint szurkolni a sajátnak?somoskovig
Nem jobb, de hozzá tartozik az is. Érzelmekről szól a dolog, a saját csapatod iránti szeretetről és a másik csapat iránti utálatról. Nem nagyon létezik a kettő egymás nélkül, csak az a kérdés, hogy ennek ki milyen formában és milyen mértékben ad hangot. Nem kéne tiltani egyiket sem.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Arra válaszoljál már nekem, hogy mitől jobb szidni a másik csapatot, mint szurkolni a sajátnak?

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
apeszos igazad van, lehet hogy nem értik meg hogy mit miért nem szabad csinálniuk, lehet hogy ellenérzést vált majd ki a rendszabályozás de akkor is (az angol példából kiindulva) ezt kell tenni, börtönbe kell zárni és utána a közelébe sem szabad engedni a stadionoknak. Tiltakozzanak, ne menjenek ki a meccsekre de ez az egyetlen út, az azt hiszem elég nyilvánvaló hogy ők saját maguktól nem fognak megváltozni. Éppen ezért 2 út van:

1. hagyjuk az egészet a francba, mindenki csináljon amit akar
2. a törvény teljes szigora akár megüresedő lelátók árán is (a sportág halála ha az állam nem támogatja a klubokat, ezért írtam a sok-sok pénzt)davemayer
Miért is kéne börtönbe zárni bárkit is? Azért, mert szídta a másik csapatot? Na álljon már meg a nászmenet. Már az elv is vicc, mi az hogy 1-2 nagyokos meg akarja határozni, hogy mit lehet kiabálni és mit nem egy mérkőzésen. Ilyenkor hol van a szólásszabadság, a demokrácia ? Persze kérdésem álnaív, ismerem a fajtájukat, nekik mindezek csak addig tartanak, amíg nekik tetsző dolgokról van szó. Vedd meg a lehetőleg jó drága belépőt és kussolj, maximum tapsolhatsz. Majd mi tudjuk, mi a jó az elvtársnak.

Ez az angol példás dolog is hülyeség, ott ugyanúgy megvannak a hasonló brigádok, csak alacsonyabb osztályokban. Ami a Premier ligában megy, abból a fajta stílusból meg én köszönöm, nem kérek. Kurva drága belépők, színházi hangulat...

A megoldási javaslataid közül egyértelműen az 1. pontot választanám, amit eddig belepofáztak, meg mindenféle hülye szabályt hoztak, már az is sok volt. Elég volt a sok seggfej intézkedésükből, a fölösleges vegzálásokból, nem a szurkolókat meg a meccsre járókat kéne állandóan basztatni, hanem talán inkább azon agyalni, hogyan lehetne a meccsek szinvonalát emelni.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
apeszos igazad van, lehet hogy nem értik meg hogy mit miért nem szabad csinálniuk, lehet hogy ellenérzést vált majd ki a rendszabályozás de akkor is (az angol példából kiindulva) ezt kell tenni, börtönbe kell zárni és utána a közelébe sem szabad engedni a stadionoknak. Tiltakozzanak, ne menjenek ki a meccsekre de ez az egyetlen út, az azt hiszem elég nyilvánvaló hogy ők saját maguktól nem fognak megváltozni. Éppen ezért 2 út van:

1. hagyjuk az egészet a francba, mindenki csináljon amit akar
2. a törvény teljes szigora akár megüresedő lelátók árán is (a sportág halála ha az állam nem támogatja a klubokat, ezért írtam a sok-sok pénzt)davemayer
A második pontod ül. A jelenlegi kormánynál mindenképpen. A zárójeles résszel is egyetértek, bár mint tudjuk az állam igenis támogatja a magyar focit, meglehetősen szelektíven ugyan, de támogatja.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
apeszos igazad van, lehet hogy nem értik meg hogy mit miért nem szabad csinálniuk, lehet hogy ellenérzést vált majd ki a rendszabályozás de akkor is (az angol példából kiindulva) ezt kell tenni, börtönbe kell zárni és utána a közelébe sem szabad engedni a stadionoknak. Tiltakozzanak, ne menjenek ki a meccsekre de ez az egyetlen út, az azt hiszem elég nyilvánvaló hogy ők saját maguktól nem fognak megváltozni. Éppen ezért 2 út van:

1. hagyjuk az egészet a francba, mindenki csináljon amit akar
2. a törvény teljes szigora akár megüresedő lelátók árán is (a sportág halála ha az állam nem támogatja a klubokat, ezért írtam a sok-sok pénzt)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Nekem csak annyi lenne a naiv kérdésem, hogy mennyivel játszik attól jobban a magyar válogatott, hogy zúg a lelátóról az Auschwitz, meg a büdös románozás?

Mert nekem van az a szintén naiv elképzelésem, hogy a normális ember két okból megy meccsre.
1. focit akar nézni
2. szurkolni akar a csapatának

Nálam egyikbe sem fér bele az ellenfél akármilyen audiovizuális eszközzel történő gyalázása. Aki meg ezért menne ki, az maradjon otthon, vagy menjen tüntetni az adott nagykövetség elé.somoskovig
Aki focit akar nézni az nem magyar meccsre megy ki.
Aki szurkol a csapatának az oké, de ha csak ezek az emberek lennének kint összeségében kb felére esne a nézőszám.
Amíg nincs normális foci, addig kb a fanatikusok és a bunyózók mennek ki. Ennyi