Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na hali!

Mainzba tuti befejeli, bezzeg ha Vili lett volna ott 😛
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tök üresen fejelhetett Szalai, erre mi ez?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
uh, Szalai bitang gyenge ma...

több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Szalai 😕
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
ez lehetett volna az év akciója 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
áááááááááááááááááááá

nehogy egyenlítsenek

több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Juják-nak legalább annyi passza van, mint Robben-nek szokott. 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nem igazán megy ma a nagynevű németnek... Hajnal meg Pintér picit szar. Szabics helyett meg nyugodtan jöhetne Böde inkább verekedni.Matthew99
És a bíró is szar 😊

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Nem igazán megy ma a nagynevű németnek... Hajnal meg Pintér picit szar. Szabics helyett meg nyugodtan jöhetne Böde inkább verekedni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nekem vonalnak tűnt, de most nem tekerem vissza

több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Utolsó ember volt, piros+tiziatapapa
16.oson kívül volt de piros simán.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Utolsó ember volt, piros+tiziatapapa
szerintem még éppen kívül volt, de a piros jogs lett volna.
Sajna mintha kicsit fáradna a csapat

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Korcsmár miért játszik még mindig Norvégiában? Ezt nem értem egyáltalán, ma is a legjobb védőnk.

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hadd ne mondjak valami szépet a bíróról!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Utolsó ember volt, piros+tizi

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
a fenébe, lőhettünk volna kettőt is....

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
a madocsai Messi kéne ide.

choose life
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Szabicson és Mészároson én jókat röhögök. Csak utána mindig eszembe jut, hogy tétmeccs...gdavid
Nagyon szorítok nekik, de tényleg van pár megmosolyogtató jelenet...Királynak nem lehet hátraadni, mert 10/10 előrevágja vakon (talán még egyet sem sikerült megjátszani), Pintérnél, meg ha lezárják az elsődleges passzsávolt képtelen újratervezni, és csak azért is megpróbálja átpréselni a babán a labdát 😛 De azért természetesen Hajrá Magyarok!
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
KisJenőben meg van egy kis szíverősítő szerintem.gdavid
Ebben a hidegben meg tudom érteni

Mindig jövőre
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Ez ám a betonvédelem. Így tuti, hogy nem ússzuk meg kapott gól nélkül, de a kettő is benne van.

KisJenőben meg van egy kis szíverősítő szerintem.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Szabicson és Mészároson én jókat röhögök. Csak utána mindig eszembe jut, hogy tétmeccs...

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
mennyire legalja már, hogy egy országosan közvetített meccsen a kommentátor félpercenként szipog az orrával? elképzelem, hogy a pl. a komlósi felvételijén megcsinálom ezt, szerintem azonnal eltanácsolnak a pályától...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szabics helyett félidőben Elek vagy Varga Józsi és jók is vagyunk. 😊
Meg Mészáros helyére kellene még valami stabil megoldás, és akkor annyira rossz nem lenne ez a védelem.

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Utoljára Hrutka talált be gyönyörű szabadrúgásgóllal a románok ellen, azóta semmi. Ez most megtört. 😊
Hajrá fiúk!
Szalai!!!!!!!!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mészáros zseniálisan húzta el Király mellett a labdát, de szerencsére még időben észrevette, hogy rossz az irány 😀gdavid
Ott amúgy szerintem Király is hibás volt, hogy kijött. Ha nem jön ki simán hazaadja neki, de így nem tudott mit csinálni. Mindenesetre a védelmünk baloldala sokkal gyengébbnek tűnik eddig. Kádár nagyon be van szarva, Mészáros meg szimplán gyenge.