Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
a feladat adott, kiosztunk egy zakót a Fradinak és hipp-hopp 7 pont már csak a Győr előnye.

több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Ha a MLSZ túllátna a saját önös érdekein, mások lehúzásán, a spanok zsebének kitömésén és a szurkolók a magyar foci jövőjét tartanák szem előtt, akkor azonnal kineveznék szövetségi kapitánynak Szivicset!

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szivics gratulál a Győrnek a bajnoki címhez. 😀
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
De milyen gólokkal! Ez brutálisan nagy volt. 😀Schleck
Az év góljai. 😀 Szivicsre kíváncsi vagyok.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
De milyen gólokkal! Ez brutálisan nagy volt. 😀

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Never say never moment of the year. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Győr - Paks: év meccse.szaba
egyszer lenne Diósgyőrben egy Sivic szintű edző 😕

grat, király meccs volt valóban 😊
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Győr - Paks: év meccse.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Braunschweig -->Bundesliga 1

 www.origo.hu/sport/focivilag/20130426-a-nemet-focicsapatok-atvettek-a-hatalmat-europaban.html

Origó írt a német foci helyzetéről

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A fene. Hemi szerint Lanzafame mindenképpen visszamegy Olaszországba a nyáron. 😕iktriad
Ott biztos jobbak az oddsok.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A fene. Hemi szerint Lanzafame mindenképpen visszamegy Olaszországba a nyáron. 😕iktriad
Nem kaptok több tizenegyest 😀Asbee
Majd visszahozzuk Danilot. 😀
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A fene. Hemi szerint Lanzafame mindenképpen visszamegy Olaszországba a nyáron. 😕iktriad
Nem kaptok több tizenegyest 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A fene. Hemi szerint Lanzafame mindenképpen visszamegy Olaszországba a nyáron. 😕
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Suárez 10 meccses eltiltást kapott. Összesen az már 18 meccs két és fél év alatt. Ez így nem fasza.Mikey
Nem lesz fellebbezés az eltiltás ellen. 😕
Miért érzem azt, hogy nyártól nem Liverpoolban fog játszani?!Zolika
Most ez ellen mit fellebbezzenek?
Szerintem örüljön, hogy csak ennyit kapott.

több mint 11 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
Suárez 10 meccses eltiltást kapott. Összesen az már 18 meccs két és fél év alatt. Ez így nem fasza.Mikey
Nem lesz fellebbezés az eltiltás ellen. 😕
Miért érzem azt, hogy nyártól nem Liverpoolban fog játszani?!

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
Lewa-t én sem akarnám hozzánk... bár az is igaz, hogy az utánpótlásban vhogy nem akarnak vmi csatárt kinevelni a srácok sehogyan sem... Pizzarot sztem eladjuk ettől függetlenül, lesz még értéke vmeik középszar bundás csapatnak, ahol lazán kezdő lehet (Petersen-Pizzaro helyet cserél mondjuk)...

én még mindig tartom, hogy Guardiola lehet olyan rendszert fog kiépíteni, amiben semmi szükség nincsen Gomezre, Lewara, Pizzarora, elég ha elől kóricál majd a Müller és Götze duó, szélről megtámogatva másokkal!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Suárez 10 meccses eltiltást kapott. Összesen az már 18 meccs két és fél év alatt. Ez így nem fasza.
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Na, nem volt még alkalmam beírni ide, de 20!! Szép volt. GGMU
Másik: de jó volt nézni ahogy a 2 spanyolt agyon verték 😊
A Dortmundnak meg külön örülök, régóta szimpatikus csapat, Németországban az egyedüli akiket kedvelek. A Bayernt sosem szerettem, de le a kalappal előttük is, ahogy visszajöttek a tavalyi döntő okozta 'sokkból'. És ahogy idén nyomják... Beast. Szerintem jelenleg Ők európa legjobb csapata (najó, a Fradi-Kemecse-Ibrány hármas mögött 😀) Nagyon megérdemelnék a győzelmet. De azért hajrá Dortmund, ha összejönne a Német házi döntő 😊

több mint 11 éve
catattack 3 520
áá 😀

III.JC6
Te 'má megint itt vagy! Nem tanulsz bazmeg? 😀
több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
áá 😀


„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
 manunited.blog.nepsport.hu/archives/2013/04/25/A_huszadik_te_magad_legy/

igen jó lett, érdemes elolvasni

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Na, bumm:
Lewandowski ügynöke bejelentette, hogy egyezségük van egy általa meg nem nevezett klubbal és a lengyel a nyáron elhagyja Dortmundot. A kérő által ajánlott összeg megfelel a Dortmund által kértnek.Beki
Félek, hogy ő is Bayernbe jön...Asbee
Erre van a legnagyobb esély.Beki
buták vagytok! jön a Fradiba (Perity csere keretében), mindig is nagy álma volt, h Moniz keze alatt edződjék...Bödével ellesznek elől! 😛

|
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Én meg egyáltalán nem látok 15-17 gólnál többet Mandzukicban. Ő inkább az az igazi igásló még a kapu előtt is, de nem az a gólgyáros. Gomez meg befejezőcsatár, de bárhonnan képes gólt lőni, mint ahogy ezt bizonyította is az elmúlt 1-2-3 évben.
Az a durva mondjuk a Bayernben, hogy tele vannak olyan játékosokkal, akik képesek gólt lőni bármikor.
Mondjuk Götzével kicsit kérdés lett nekem a Bayern középpályája. Kroos hátra védekezőbe, de akkor Martinez vagy Schweinsteiger pad? Vagy Kroos inkább amolyan hátravont irányító lesz? Götze meg előtte/mellette? Inkább ezt tudom elképzelni.
De nem vagyok nagy Bayern fan, szóval nem tudom a taktikai hadrendet, csak tippelgetek. 😀
De egy biztos, szarok lesznek. 😀Stez
Ribery 30 lest, Robben 29.
Gomez
Götze - Kroos - Müller
Schweini-Martinez

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg egyáltalán nem látok 15-17 gólnál többet Mandzukicban. Ő inkább az az igazi igásló még a kapu előtt is, de nem az a gólgyáros. Gomez meg befejezőcsatár, de bárhonnan képes gólt lőni, mint ahogy ezt bizonyította is az elmúlt 1-2-3 évben.
Az a durva mondjuk a Bayernben, hogy tele vannak olyan játékosokkal, akik képesek gólt lőni bármikor.
Mondjuk Götzével kicsit kérdés lett nekem a Bayern középpályája. Kroos hátra védekezőbe, de akkor Martinez vagy Schweinsteiger pad? Vagy Kroos inkább amolyan hátravont irányító lesz? Götze meg előtte/mellette? Inkább ezt tudom elképzelni.
De nem vagyok nagy Bayern fan, szóval nem tudom a taktikai hadrendet, csak tippelgetek. 😀
De egy biztos, szarok lesznek. 😀

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mert Gomez milyen szezonokat nyomott, miután a seggébe vitték Mandzukicot? Azóta nem is játszik. Barca 2.0, megcsinálták a tökéletest, de azt már nem lehet tovább fényezni, azon csak rontani lehet. Guardiolának sem sikerült.Stez
Konkrétan sérülten kezdte az idényt, utána meg még szép, hogy nem lehetett visszarakni a kezdőbe, mert Mandzukic kegyetlen jó volt. De sok szezont nem játszottak addig, mert Mandzukic a nyáron érkezett 😀 Ennek ellenére Gomez azért idén is rúgott "néhány" gólt és simán benne van még mindig egy legalább 20 gólos szezon (csak a bajnokikat nézve). Ezt Mandzukic-ban egyelőre nem látom, kegyetlen jó játékos ő is, de egy kicsit overrated és még egy ilyen idényt nem fog futni. De ne legyen igazam. Nyilván az sem jó, hogy össze-vissza vásárolni mindenkit, de az sem, hogy évekig változatlan maradjon egy csapat. Ez a Götze igazolás még éppen belefért (persze ha távozik Robben), de másra tényleg nincs már szükség a támadó szekcióba (na jó, Samaras elférne 😀 ). Egy védekező középpályás még érkezhet Tymo helyére, de ennyi. Persze lehet Kroos lép majd vissza és akkor a Götze trade-re is lenne magyarázat.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER