Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Jennert mint "visszaesőt" jutalmazták három meccsel gondolom. Nevetséges.gamerkr
én pl 5 meccset adtam volna neki. lábanként 2,5-etbeltazor
tehát akkor párájbá is kap 2 és fél meccset amiért visszarúgott?? 😊

|
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
Mi 1,5 Millió büntöt kaptunk a Fehérvár 100 ezret.
nc..Kenny
mondtam én h misis tétel lesz, nálunk a c.gányozás 400-nál kezdődik odaát 100-nál, abszolút reális!4! 😀
Divat
b+ ez egy óriási vicc, a 4-es szorzót mindig használniuk kell?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 736 — Vikings fan
Mi 1,5 Millió büntöt kaptunk a Fehérvár 100 ezret.
nc..Kenny
De ti halmozottan visszaesok vagytok és a többi csapat a Diósgyőr kivételével csak tőletek tanulja el
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Jennert mint "visszaesőt" jutalmazták három meccsel gondolom. Nevetséges.gamerkr
én pl 5 meccset adtam volna neki. lábanként 2,5-et

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jennert mint "visszaesőt" jutalmazták három meccsel gondolom. Nevetséges.gamerkr
visszaeső?Volt már kiállítva?Szerintem nem.Kenny
Kemenes is 3 meccset kapott elsőre pedig ő csk kesztyűt vágott földhöz. Jenner sztem a szándékosság miatt kapta.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 363 — Omar's Coming Yo!
Jennert mint "visszaesőt" jutalmazták három meccsel gondolom. Nevetséges.gamerkr
visszaeső?Volt már kiállítva?Szerintem nem.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Persze, hogy egy kamuszabadrúgásból egyenlítenek.
Nem hiszem el.

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Jennert mint "visszaesőt" jutalmazták három meccsel gondolom. Nevetséges.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Mi 1,5 Millió büntöt kaptunk a Fehérvár 100 ezret.
nc..Kenny
mondtam én h misis tétel lesz, nálunk a c.gányozás 400-nál kezdődik odaát 100-nál, abszolút reális!4! 😀


Jenner pedig 3 meccs, kiv leszek Orosz élni fog-e a lehetőség(g)e(ek)l

|
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 363 — Omar's Coming Yo!
Mi 1,5 Millió büntöt kaptunk a Fehérvár 100 ezret.
nc..

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Hát, újra kurva jó lehet a magyar foci, ha érdemes ennyit osztani egymást........
Visszaléptem vagy átaludtam 30 évet? 😊csi77
Akármennyire is szar attól még ez a miénk.
.Bazzani
magyar narancs

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
ez a meccs nekem tökéletes emlékeztető lett, hogy miért döntöttem úgy, csak akkor megyek ki élőben megnézni egyet, ha ingyen van a jegy 😊 pont a Fehérvár tábor mellett ültünk, a felelgetés a Fradi szurkolókkal pompás volt, de az igazán szánalmas csak az mlsz felszólításának többszöri ismételgetése, akinek csak egy csöpp esze is van, az tudja, hogy az ilyen olaj a tűzre...

de legalább a veterán labdarúgóknak tejelnek megint a klubok, biztos direkt csinálja ezt a liga


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát, újra kurva jó lehet a magyar foci, ha érdemes ennyit osztani egymást........
Visszaléptem vagy átaludtam 30 évet? 😊csi77
Akármennyire is szar attól még ez a miénk.
Nekem ez az egy amin vitatkozni is hajlandó vagyok, a többi bajnokságot leszarom.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Hát, újra kurva jó lehet a magyar foci, ha érdemes ennyit osztani egymást........
Visszaléptem vagy átaludtam 30 évet? 😊csi77
ez a Mennyei Bajnokság 😀

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 490 — Bears & Illinois fan
Hát, újra kurva jó lehet a magyar foci, ha érdemes ennyit osztani egymást........
Visszaléptem vagy átaludtam 30 évet? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
 ultrasliberi.hu/2013/04/sportszerutlen-felhivasok-az-ftc-musorkozlojetol/

szasza nagy arc 😀Kenny
ezek után még csodálkoztok, hogy miért is szeret titeket mindenki.
ez egy régi tradicionális nóta,amikor a fehérvár nem kis bírói segítséggel lett bajnok.
mi? 😂 ezt még ismételgesd jó sokszor Fradistaként 😀

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nagy kedvencem volt tegnap a zöldektől a "Szopd le az Orbánt..." nóta a fehérváriaknak.
Én gondolom rosszul, hogy hozzájuk is jött némi lóvé onnan?Bazzani
ez már jóval kubatov-éra előtti rigmus, ami azóta szépen megmaradt...új xanyis "nóta" viszont bejövős, kárh legalább 300k lesz....össz sztem 1m-ből nem jövünk ki ismerve a bmlsz-t!


vityáék szépen megkapták a szülinapi ajándékukat, hihetetlen b.meg h 7(!) m-ről üres kapura nem vagyunk képesek gólt fejelni, ziccerbe még kaput se találjuk el, ezt ráadásul több ízben sem sikerült...jobb is lesz ha nem jutunk ki a nemzetközi porondra, csúnya vége lenne így.
ilyen helyzetkihasználással nem érdemeltünk még csak 1 pontot se, de ettől függetlenül kásszáj rém gyenge volt(persze mindehhez szokásos kiselőadásai megvoltak), pedig nem is a bárkának kellett fújnia!

|
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 363 — Omar's Coming Yo!
Nagy kedvencem volt tegnap a zöldektől a "Szopd le az Orbánt..." nóta a fehérváriaknak.
Én gondolom rosszul, hogy hozzájuk is jött némi lóvé onnan?Bazzani
ez egy régi tradicionális nóta,amikor a fehérvár nem kis bírói segítséggel lett bajnok.
hidd el a Fradisták többsége nincs kibékülve a képmutató Kubatovval.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nagy kedvencem volt tegnap a zöldektől a "Szopd le az Orbánt..." nóta a fehérváriaknak.
Én gondolom rosszul, hogy hozzájuk is jött némi lóvé onnan?

több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
te nem mész 100-zal.

van 9500 ződ, meg 500 fehérvári, egy nagy nyitott stadionban, és csodálkozol hogy lekiabálják őket, 😂 az utolsó mondatod meg maga a vicc kategória.petey
ráadásul sokkal több fehérvári nem is mehetett volna, mivel nem semleges pálya volt, hanem a "fradi stadion". vagyis korlátozott létszámban lehettek jelen a vendégszurkolók.

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
A kérdés költői volt, de a hangjukat nem nagyon lehetett hallani, max a legvégén a lefújás után.
Így már megértem, hogy miért nem kapnak büntetéseket.cartman023
te nem mész 100-zal.

van 9500 ződ, meg 500 fehérvári, egy nagy nyitott stadionban, és csodálkozol hogy lekiabálják őket, 😂 az utolsó mondatod meg maga a vicc kategória.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 736 — Vikings fan
Kenny, te tényleg azt hiszed hogy a fasszopzás, fehérvári cigányparasztok miatt minket büntetnek? vicc hogy aztán megy itt a nyüszögés hogy jajj már megint szegény Ferencvárost bünteti az MLSZ.petey
Te amúgy hanggal nézed a kedvenc csapatod meccsét?
Komolyan nem hallottál egyetlen olyan fehérvári rigmust amiért büntetni kéne?(ünnepel az egész város..,b_zi mlsz,fradista c_gányok.. soroljam még?)
Én nem sirok,de ne belőlünk éljen már az mlsz,mikor mást is ugyanolyan összegekkel lehetne súlytani.Kenny
Ööömmm, voltak fehérvári szurkolók is?cartman023
petey
A kérdés költői volt, de a hangjukat nem nagyon lehetett hallani, max a legvégén a lefújás után.
Így már megértem, hogy miért nem kapnak büntetéseket.cartman023
Hát azért én beszartam amikor láttam hogy ennyi fehérvárit kb 50 vagy mégtöbb rendőrnek kellet kísérnie a keletibe, több utca lezárásával... Azért ennyire nem vészes szerintem a dolog...
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 742
Kenny, te tényleg azt hiszed hogy a fasszopzás, fehérvári cigányparasztok miatt minket büntetnek? vicc hogy aztán megy itt a nyüszögés hogy jajj már megint szegény Ferencvárost bünteti az MLSZ.petey
Te amúgy hanggal nézed a kedvenc csapatod meccsét?
Komolyan nem hallottál egyetlen olyan fehérvári rigmust amiért büntetni kéne?(ünnepel az egész város..,b_zi mlsz,fradista c_gányok.. soroljam még?)
Én nem sirok,de ne belőlünk éljen már az mlsz,mikor mást is ugyanolyan összegekkel lehetne súlytani.Kenny
Ööömmm, voltak fehérvári szurkolók is?cartman023
petey
A kérdés költői volt, de a hangjukat nem nagyon lehetett hallani, max a legvégén a lefújás után.
Így már megértem, hogy miért nem kapnak büntetéseket.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Kenny, te tényleg azt hiszed hogy a fasszopzás, fehérvári cigányparasztok miatt minket büntetnek? vicc hogy aztán megy itt a nyüszögés hogy jajj már megint szegény Ferencvárost bünteti az MLSZ.petey
Te amúgy hanggal nézed a kedvenc csapatod meccsét?
Komolyan nem hallottál egyetlen olyan fehérvári rigmust amiért büntetni kéne?(ünnepel az egész város..,b_zi mlsz,fradista c_gányok.. soroljam még?)
Én nem sirok,de ne belőlünk éljen már az mlsz,mikor mást is ugyanolyan összegekkel lehetne súlytani.Kenny
Ööömmm, voltak fehérvári szurkolók is?cartman023

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
Ez a Honvéd is egy vicc. Sikerült addig veszekedni azon, hogy ki rúgja a tizenegyest, amíg Lanzafamét kiállították.Boston
30 éve nézek meccset de ilyet még nem láttam😊))
mondjuk számomra az egész meccsen ez az egy öröm jutott...NB2
ez jutott eszembe amikor hallottam :
https://i.ytimg.com/vi/u7_ygd9k24w/hqdefault.jpg
Bowyer and Dyer fight
Punch up, Only player in history to watch two players at two clubs to be sent off is alan shearer.batty n lesaux at Blackburn and dyer n bowyer at Newcastle

ha lehet ilyet mondani ez talán még durvább (és ez nagy szó)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal