Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
hogy igazi foci is legyen, Lázok, Hídvégi, Hrepka újra a fedélzeten :cool:

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 605
Mikey-nak meg akit esetleg érdekel (másik fórumról átmásolva):

Van már vmi konkrét Rafa ügyében?

...Bazzani
Nagyszerű látni, hogy lojális az embereihez. Azt már kevésbé jó látni, hogy ilyen nehezen talál munkahelyet. Pedig jó lenne nézni az ő csapatát, ahogy játszik...
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 335 — Invisible man
A csoportkör legviccesebb jelenetei. Balotelli 😂

http://indavideo.hu/video/A_csoportkor_legviccesebb_jelenetei


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Spanyol - portugál? A világ 2 legtöbbet színészkedő válogatottja. Már előre hánynom kell ettől a meccstől.

Most, hogy jobban belegondolok nem tudom eldönteni melyiket utálom jobban.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
hát a tegnapi meccshez nem fűznék sok kommentet, mindenki látta a meccset.
jó EB volt, Benzema egy labdát sem kapott az egész torna alatt. Ilyen balfasz játékot régen láttam, tudtuk nagyon jól hogy mire számíthatunk, a spanyolok csak egy fajta focit tudnak, de nem tudtunk mit kezdeni velük gratula.

Xabi Alonsonak a Realban 1 jó meccse nincs, nyilván itt villog. Bár olyan üresen volt a góljánál, hogy azt én is befejeltem volna kb.
10 realos a 4 között, 3 meccsből 3 MOM, viszont a franciáktól sokkal többet vártam ezen az EB-n mint egy jó félidő. 😐

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mikey-nak meg akit esetleg érdekel (másik fórumról átmásolva):
Van már vmi konkrét Rafa ügyében?

Annyi,hogy most egy új álláspont alakult ki! Történetesen az,hogy Edoardo Garrone személyesen tárgyalt Benitezzel,és finomitott a 4millios ajánlaton,ami úgyfest,hogy 3éves kontraktust ajánl neki amiben az első évben 1,5millio lenne a fizetése Beniteznek,a másidikban 2,5millio,és ha eredményes lenne a csapattal Olasz kupa,Nemzetközi Kupa,stb,akkor a 3.ik évben akár felkuszhat az összeg bonuszokkal együtt 6millio eurora is! Nem a pénzen van a hangsúly,hanem Benitez hold udvarával,ahogy hívják az Olaszok a stábját,ami bizony nem kevés emberből áll! Edzők,terapeuták és még kitudja,hogy kikből áll ez a team,akik dolgoztak vele a Liverpoolnál,és a Valenciában is! Nos,ez a nagyszámú stáb jelenti az esetleges szerződés zálogát,mivel ezeket az embereket is a Sampdoriának kellene fizetnie! És Benitez meg ragaszkodik a saját embereihez! Nem tudni,hogy mi lesz a vége ennek,de a Sampdoria még mindig nem mondott le Benitezről,ha bár most már egyre többet arról cíkkezik az Italiai sajtó,hogy nem valószinű,hogy lesz szerződés ebből.
David Levynek a Tottenham tulajának pont ezért nem kell Benitez,mert ő meg csak maximum a segédedzőjét lenne hajlandó szerződtettni! Minden ezzen áll,vagy bukik! Mindenestre Benitez makacsul kitart a munkatársai mellett! Hát,meglátjuk,hogy a Samp miként tudja szerződtettni őt!

több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Pölöt nem elengedi a fradi? Vagy az csak kamu volt?szaba
Nincs olyan szerencsénk 😕 😕 Pedig leléphetne mondjuk Siófokra,ott hozza a 4gól/szezon mutatóit és isten lesz :rolleyes:

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Pölöt nem elengedi a fradi? Vagy az csak kamu volt?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jova – Jovanovics, Otten, Klein, Sváb – Alempijevics, Csukics, Gyömbér – Böde – Pölöskey P., Somalia
Csak én érzem, hogy csatárposzton még nem bajnokesélyes a Fradi?
Többi nagyjából rendben (sajnos).
Talán az Orosz, Máté cserepáros jó lehet. Mondjuk az NB2 más világ.Bazzani
Oroszt egyszer beteszik, onnantól kezdve kezdő lesz. Böde játszik centert, Pölö pad, ő meg bal szél. De csak mert Détári imádja Szomáliát. Amúgy simán lehetne 4-4-2-ben Böde és Pölö is csatár, Orosz meg kp (Szomalia pad)

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Balotelli, szokásához híven, kőkeményen edz:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Nem tudom, ki nyeri az EB, de pillanatnyilag a német válogatott magasan kiemelkedik a mezőnyből.
(Kicsit meghaltak a szépségben, úgy akartak játszani mint a spanyolok, kigurigázni ajtó-ablakig, aztán a gólok mégis az egyszerű megoldásokból jöttek.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Pfffff, ez elég tré volt. 😕 A franciák kábé csak az ukránok ellen tolták elfogadhatóan, a többin látszott, hogy igazából nem jók. 😕 Reménykedtem, hogy Blanc kitalál ma valamit, de ez csak hiú remény volt, amiben én sem nagyon hittem. Ribéryt sajnálom, kábé ő küzdött a legtöbbet az egész tornán, csak nem volt hozzá társ. 😕

Mutatott játék alapján, a franciáknak bőven jó volt a legjobb 8...

Ilyet sem hittem, hogy fogok mondani, de a portugáloknak fogok szurkolni a spanyolok ellen...

Holnapra viszont 11.es párbajt érzek.

Eddig mind a három negyeddöntőn egyértelmű volt, hogy melyik a jobb csapat, és az is jutott tovább, nyomasztó mezőnyfölénnyel, stb...

Holnapi viszont csemege, mert nálam nincs egyértelmű esélyes. Talán az olaszok, egy kicsivel...
Angolok ellen könnyebb lenne az elődöntő, az olaszok mumusok...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Ez nagyon gáz volt s nem a spanyolokra kell haragudni bár lőhettünk volna vagy legalább megpróbálhattunk volna egy-kettőt, hogy látványosabb legyen. De ennyi elég volt mert a franciák olyan jellegtelen szürkék voltak mint a mezük....
A portugálok ellen azért jóval hajtósabb lesz Rinyáék mennek mint a meszes. Holnap Go england s lehetőleg jobb meccs!dande
abszolút, a franciákra nézve gáz, hogy a spanyolok félgőzzel begyalogolnak az elődöntőbe. Ribery-n látszódott csak, hogy akar valamit, Benzema erőltetését nem tudom megérteni. Ok, hogy a Realban faszán tolja, de amit itt leművelt, főleg ma... Csak lassította a francia támadásokat.gamerkr
maradjunk annyiban, hogy ez a francia csapat egy tökösebb csoportból kiesett volna mint annak a rendje. (így sem sokon múlott)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ez nagyon gáz volt s nem a spanyolokra kell haragudni bár lőhettünk volna vagy legalább megpróbálhattunk volna egy-kettőt, hogy látványosabb legyen. De ennyi elég volt mert a franciák olyan jellegtelen szürkék voltak mint a mezük....
A portugálok ellen azért jóval hajtósabb lesz Rinyáék mennek mint a meszes. Holnap Go england s lehetőleg jobb meccs!dande
abszolút, a franciákra nézve gáz, hogy a spanyolok félgőzzel begyalogolnak az elődöntőbe. Ribery-n látszódott csak, hogy akar valamit, Benzema erőltetését nem tudom megérteni. Ok, hogy a Realban faszán tolja, de amit itt leművelt, főleg ma... Csak lassította a francia támadásokat.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez nagyon gáz volt s nem a spanyolokra kell haragudni bár lőhettünk volna vagy legalább megpróbálhattunk volna egy-kettőt, hogy látványosabb legyen. De ennyi elég volt mert a franciák olyan jellegtelen szürkék voltak mint a mezük....
A portugálok ellen azért jóval hajtósabb lesz Rinyáék mennek mint a meszes. Holnap Go england s lehetőleg jobb meccs!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Újabb nézhetetlen fos,eddig 2 /kettő/ darab focira emlékeztető meccs volt,ami egyszerűen szánalom,klubfocit már régóta nem néz az ember/nyílván fanok kivételek/,de hogy válogatott szinten is ennyire semmilyen,unalmas szarok vannak...Blitzburgh
azt kell hogy mondjam hogy a klubfociban már sokkal több jó meccs van, a válogatott presztízse az utóbbi 10-15 évben annyit esett a pénz miatt hogy szinte már nézhetetlen :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Újabb nézhetetlen fos,eddig 2 /kettő/ darab focira emlékeztető meccs volt,ami egyszerűen szánalom,klubfocit már régóta nem néz az ember/nyílván fanok kivételek/,de hogy válogatott szinten is ennyire semmilyen,unalmas szarok vannak...
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
na megjött a menetrendszerű tizi a barcának.. ööö a spanyoloknak. 😀 😂gamerkr
Ez simán az is volt.

Do your job
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
mennyire a németeknek fogok drukkolni az elképzelhetetlen, pedig őket sem bírom nagyon...davemayer
A portugálok játéka papíron azért veszélyes lehet a spanyolokra, főleg ha olyan bírót kapnak (esélytelen) aki tűri a favágást a középpályán.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
ide is kéne vmi bounty-rendszer és a spanyolok lennének Favre 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Xabi Alonso gólerős az EBn. Na ugye!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
színész Pedro a kurva anyád, annyira utálom a spanyolokat már hogy az hihetetlen, pedig amúgy szeretem a játékukat csak ez az energiaminimum elve a fociban nagyon undorító :mad:

mennyire a németeknek fogok drukkolni az elképzelhetetlen, pedig őket sem bírom nagyon...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na megjött a menetrendszerű tizi a barcának.. ööö a spanyoloknak. 😀 😂

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
90 perc alatt valaki rájött, hogy mi volt a francia támadókoncepció?
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Iniestának sem ez volt élete meccse és akkor finoman fogalmaztam

Do your job