Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mondjuk sztem hülyeség a 24 csapatos EB... Felesleges tényleg tele lenne töltelék csapatokkal.tüsi91
A most kijutottakon kívül beírok még 8-at, ami nem lenne akkora gáz szerintem, beleértve saját magunkat. 😛

Belgium, Norvégia, Svájc, Románia, Finnország, Szerbia, Ausztria, Magyarország.Vrijbloed
finn bazmeg, és a világ királyai Bosznia meg sehol? 😛

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk sztem hülyeség a 24 csapatos EB... Felesleges tényleg tele lenne töltelék csapatokkal.tüsi91
A most kijutottakon kívül beírok még 8-at, ami nem lenne akkora gáz szerintem, beleértve saját magunkat. 😛

Belgium, Norvégia, Svájc, Románia, Finnország, Szerbia, Ausztria, Magyarország.Vrijbloed
Svájc a mostanin is ott van, ezt mind jól tudjuk.

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mondjuk sztem hülyeség a 24 csapatos EB... Felesleges tényleg tele lenne töltelék csapatokkal.tüsi91
A most kijutottakon kívül beírok még 8-at, ami nem lenne akkora gáz szerintem, beleértve saját magunkat. 😛

Belgium, Norvégia, Svájc, Románia, Finnország, Szerbia, Ausztria, Magyarország.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 374 — #NoStress
Mi a következő csoportból jutnánk ki:
Magyarország
Grönland
Antarktisz
Szahara
Hold
Mondjuk Grönland-al vigyázni kell.Bazzani
Való igaz, lévén a felsoroltak közül egyik sem tartozik Európához, így eleve nem is indulhatna, az egycsapatos csoportot meg csak megnyernénk... 😀Mikey
Grönland közigazgatásilag Európához (Dániához) tartozik.
http://hu.wikipedia.org/wiki/Grönland

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk sztem hülyeség a 24 csapatos EB... Felesleges tényleg tele lenne töltelék csapatokkal.tüsi91
na ja, így a "top csapatokkal" aztán nagyon jó meccseket láthatunk...
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mondjuk sztem hülyeség a 24 csapatos EB... Felesleges tényleg tele lenne töltelék csapatokkal.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az első kalapos csapatok nagyjából odavissza vernek.
Második kalapos ellen az egyik meccsen van esélyünk.
A 3. vagy 4. kalapos ellen idegenben bukunk.
És akkor még ott vannak a kötelező győzelmek.
Ebből nekem sehogy sem jön ki egy kijutás.Bazzani
Öhh, a harmadik/negyedik kalapos közül az egyik mi magunk vagyunk. Finnországot pedig legutóbb vertük idegenben, ha jól emlékszem. De ha boldoggá tesz titeket a pesszimizmus, akkor nem zavarok. 😀Schleck
Azért írtam úgy, hogy harmadik vagy negyedik kalapos mert az egyikben mi vagyunk. 😉Bazzani
Jah, akkor ezt értem. De ettől függetlenül, ha jól emlékszem Dzsudzsák a végén belőtte a gólt a finnek elleni idegenbeli meccssen. 😉
És a 2016-os EB-re 23 csapat megy ki a selejtezőből, így a legutóbbi selejtező rendszere alapján kimegy az összes első és második és a 9 csoportharmadikból 5. Én egyszerűen nem tudom azt mondani, hogy ez lehetetlen lenne számunkra.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én szerintem meg ha a következő EB selejtezőjén egy átlagos nehézségű csoportba kerülünk, akkor meg lesz a kijutás. 😊Schleck
Az első kalapos csapatok nagyjából odavissza vernek.
Második kalapos ellen az egyik meccsen van esélyünk.
A 3. vagy 4. kalapos ellen idegenben bukunk.
És akkor még ott vannak a kötelező győzelmek.
Ebből nekem sehogy sem jön ki egy kijutás.Bazzani
Öhh, a harmadik/negyedik kalapos közül az egyik mi magunk vagyunk. Finnországot pedig legutóbb vertük idegenben, ha jól emlékszem. De ha boldoggá tesz titeket a pesszimizmus, akkor nem zavarok. 😀Schleck
Azért írtam úgy, hogy harmadik vagy negyedik kalapos mert az egyikben mi vagyunk. 😉

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én szerintem meg ha a következő EB selejtezőjén egy átlagos nehézségű csoportba kerülünk, akkor meg lesz a kijutás. 😊Schleck
Az első kalapos csapatok nagyjából odavissza vernek.
Második kalapos ellen az egyik meccsen van esélyünk.
A 3. vagy 4. kalapos ellen idegenben bukunk.
És akkor még ott vannak a kötelező győzelmek.
Ebből nekem sehogy sem jön ki egy kijutás.Bazzani
Öhh, a harmadik/negyedik kalapos közül az egyik mi magunk vagyunk. Finnországot pedig legutóbb vertük idegenben, ha jól emlékszem. De ha boldoggá tesz titeket a pesszimizmus, akkor nem zavarok. 😀

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én szerintem meg ha a következő EB selejtezőjén egy átlagos nehézségű csoportba kerülünk, akkor meg lesz a kijutás. 😊Schleck
Az első kalapos csapatok nagyjából odavissza vernek.
Második kalapos ellen az egyik meccsen van esélyünk.
A 3. vagy 4. kalapos ellen idegenben bukunk.
És akkor még ott vannak a kötelező győzelmek.
Ebből nekem sehogy sem jön ki egy kijutás.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Honosítsuk Szamarast, igazi ősmagyar!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én szerintem meg ha a következő EB selejtezőjén egy átlagos nehézségű csoportba kerülünk, akkor meg lesz a kijutás. 😊

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
De ne csüggedjetek. Labdaszedőket és játékoskísérőket addig még delegálhatunk, amíg szájon nem dobnak vagy fel nem rúgnak valami nagy sztárt, aki emiatt kihagyja a döntőt 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
Mi a következő csoportból jutnánk ki:
Magyarország
Grönland
Antarktisz
Szahara
Hold
Mondjuk Grönland-al vigyázni kell.Bazzani
Való igaz, lévén a felsoroltak közül egyik sem tartozik Európához, így eleve nem is indulhatna, az egycsapatos csoportot meg csak megnyernénk... 😀Mikey
Vagy bundázás miatt még az egycsapatos csoportból is kizárnának minket.Stez
Francba, erre nem is gondoltam. 😕

Bazzani, jogos.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mi a következő csoportból jutnánk ki:
Magyarország
Grönland
Antarktisz
Szahara
Hold
Mondjuk Grönland-al vigyázni kell.Bazzani
Való igaz, lévén a felsoroltak közül egyik sem tartozik Európához, így eleve nem is indulhatna, az egycsapatos csoportot meg csak megnyernénk... 😀Mikey
Szinte lényegtelen.
Mi nem fogunk kijutni se EBre se VBre.
Nincs olyan csoport ahol ketten ne előznének meg. Ha meg van (de niiiiincs) akkor pótselejtezőn elbukunk.
Viszont ha lenne barátságos EB, amire barátságos meccsek alapján lehetne kijutni akkor királyok lennénk.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi a következő csoportból jutnánk ki:
Magyarország
Grönland
Antarktisz
Szahara
Hold
Mondjuk Grönland-al vigyázni kell.Bazzani
Való igaz, lévén a felsoroltak közül egyik sem tartozik Európához, így eleve nem is indulhatna, az egycsapatos csoportot meg csak megnyernénk... 😀Mikey
Vagy bundázás miatt még az egycsapatos csoportból is kizárnának minket.

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
Mi a következő csoportból jutnánk ki:
Magyarország
Grönland
Antarktisz
Szahara
Hold
Mondjuk Grönland-al vigyázni kell.Bazzani
Való igaz, lévén a felsoroltak közül egyik sem tartozik Európához, így eleve nem is indulhatna, az egycsapatos csoportot meg csak megnyernénk... 😀
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Mi a következő csoportból jutnánk ki:
Magyarország
Grönland
Antarktisz
Szahara
Hold
Mondjuk Grönland-al vigyázni kell.Bazzani
Látom a Lakatlan szigeteket és Bermuda háromszög csapatát te is erősnek tartod... 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mi a következő csoportból jutnánk ki:
Magyarország
Grönland
Antarktisz
Szahara
Hold
Mondjuk Grönland-al vigyázni kell.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Igen, és ott már 24 csapat lesz 😊JoeyPorter
lehet hogy kijutunk? 😮 😀eaglesmcnabb
Simán! :cool:JoeyPorter
Majd akkor, mikor 48 csapatos lesz az EB és San Marinoval játszunk pótselejtezőt. 😂 😂 😂
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Igen, és ott már 24 csapat lesz 😊JoeyPorter
lehet hogy kijutunk? 😮 😀eaglesmcnabb
Simán! :cool:

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Igen, és ott már 24 csapat lesz 😊JoeyPorter
lehet hogy kijutunk? 😮 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
A végén még értelmes játékosunk is lesz: próbajátékra érkezett a KTE-hez Dusan Dunjics, 25 éves, 60 szerb élvonali meccset játszott már, jobbhátvéd, Koszón meg Gyagyán kívül kívül nincs más aki tud azt játszani és azért hozzájuk képest asszem upgrade lenne.empty taxi
Jó látni azért,hogy erősödik következő szezonra a bajnokság.Győrből ugye hallani a híreket,gondolom a Diősgyőr is be akar fektetni 1-2 jó játékosra és akkor még ott van a Pécs akiknek ugye tudjuk mi a céljuk a közeljövőben.A többit nem is említem 😊

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A végén még értelmes játékosunk is lesz: próbajátékra érkezett a KTE-hez Dusan Dunjics, 25 éves, 60 szerb élvonali meccset játszott már, jobbhátvéd, Koszón meg Gyagyán kívül kívül nincs más aki tud azt játszani és azért hozzájuk képest asszem upgrade lenne.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
hát a tegnapi meccshez nem fűznék sok kommentet, mindenki látta a meccset.
jó EB volt, Benzema egy labdát sem kapott az egész torna alatt. Ilyen balfasz játékot régen láttam, tudtuk nagyon jól hogy mire számíthatunk, a spanyolok csak egy fajta focit tudnak, de nem tudtunk mit kezdeni velük gratula.

Xabi Alonsonak a Realban 1 jó meccse nincs, nyilván itt villog. Bár olyan üresen volt a góljánál, hogy azt én is befejeltem volna kb.
10 realos a 4 között, 3 meccsből 3 MOM, viszont a franciáktól sokkal többet vártam ezen az EB-n mint egy jó félidő. 😐eaglesmcnabb
Számomra is kicsit csalódás az EB ilyen szempontból,én személy szerint elődöntőbe vártam őket,amire bőven meg is lett volna az esély ha nem szerencsétlenkedik el az utolsó csoportmeccset illetve az angolok elleni 2. félidőt :/ 2016-ra össze kell gyúrni egy fasza kis válogatottat a hazai EB-re aztán behúzni.Erre meg is vannak az adott játékosok,akik akkorra pont beérhetnek pl: Varane,Remy. 😊JoeyPorter
2016ban a franciák rendeznek?Amadeus91
Igen, és ott már 24 csapat lesz 😊