Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Divat!vezetünk az mlsz kedvenc vasas ellen 😀Kiss
where is pölő???? 😊

Te amúgy vágod ez az alkesz döme miért védőbe játszatja Batikot és Gárdost?? és akkor ugye nincs szükségünk se Balogra se Gyepesre...Divat
otthon veri
fogalmam sincs sztem így akarja elbaszni a karrierjüket Kiss
Orosz viszont kezd formába lendülni, szép lenne elöl: Somalia-Orosz-Böde mögöttük Hakola(Józsi), csak hát akkor ugye az aranylábú pölő nem játszhatna, úgyh ilyenről nem is álmodozok...Divat
Józsiba semmi fantáziát nem látok :/ Pölőbe többet

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Németh Krisztián aláírt a Roda-hoz.lol
Ez tökéletes lépés. Az edzője ugyanaz lesz mint a Waalwijkben, és ott neki azért már bizonyított és látszott az is, hogy a holland bajnokságba jól illik.Schleck
amúgy szinte minden tehetségnek bejön a holland bajnokság, nem értem miért nem megy oda a többség, inkább elmennek olaszba, görögbe, ciprusra...miért? Tőzsér is sztem rá fog baszni Genoával..Divat
Szerintem egy indok: $Schleck
valszeg, meg gondolom managerének is jobban megéri, aztán telebeszélik a fejüket...de majd rájönnek!

|
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Németh Krisztián aláírt a Roda-hoz.lol
Ez tökéletes lépés. Az edzője ugyanaz lesz mint a Waalwijkben, és ott neki azért már bizonyított és látszott az is, hogy a holland bajnokságba jól illik.Schleck
amúgy szinte minden tehetségnek bejön a holland bajnokság, nem értem miért nem megy oda a többség, inkább elmennek olaszba, görögbe, ciprusra...miért? Tőzsér is sztem rá fog baszni Genoával..Divat
Szerintem egy indok: $

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Németh Krisztián aláírt a Roda-hoz.lol
Ez tökéletes lépés. Az edzője ugyanaz lesz mint a Waalwijkben, és ott neki azért már bizonyított és látszott az is, hogy a holland bajnokságba jól illik.Schleck
amúgy szinte minden tehetségnek bejön a holland bajnokság, nem értem miért nem megy oda a többség, inkább elmennek olaszba, görögbe, ciprusra...miért? Tőzsér is sztem rá fog baszni Genoával..

|
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Németh Krisztián aláírt a Roda-hoz.lol
Ez tökéletes lépés. Az edzője ugyanaz lesz mint a Waalwijkben, és ott neki azért már bizonyított és látszott az is, hogy a holland bajnokságba jól illik.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Divat!vezetünk az mlsz kedvenc vasas ellen 😀Kiss
where is pölő???? 😊

Te amúgy vágod ez az alkesz döme miért védőbe játszatja Batikot és Gárdost?? és akkor ugye nincs szükségünk se Balogra se Gyepesre...Divat
otthon veri
fogalmam sincs sztem így akarja elbaszni a karrierjüket Kiss
Orosz viszont kezd formába lendülni, szép lenne elöl: Somalia-Orosz-Böde mögöttük Hakola(Józsi), csak hát akkor ugye az aranylábú pölő nem játszhatna, úgyh ilyenről nem is álmodozok...

|
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Divat!vezetünk az mlsz kedvenc vasas ellen 😀Kiss
where is pölő???? 😊

Te amúgy vágod ez az alkesz döme miért védőbe játszatja Batikot és Gárdost?? és akkor ugye nincs szükségünk se Balogra se Gyepesre...Divat
otthon veri
fogalmam sincs sztem így akarja elbaszni a karrierjüket

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Németh Krisztián aláírt a Roda-hoz.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Divat!vezetünk az mlsz kedvenc vasas ellen 😀Kiss
where is pölő???? 😊

Te amúgy vágod ez az alkesz döme miért védőbe játszatja Batikot és Gárdost?? és akkor ugye nincs szükségünk se Balogra se Gyepesre...

|
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Meanwhile in Diósgyőr(?):

via subbaskizofita
meglepődnék ha ez az elmúlt 2 évben készült volna. (mondjuk a szurkolói kártya miatt szenvednek az ultrák, bojkottálni akarják a meccseket...)
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Divat!vezetünk az mlsz kedvenc vasas ellen 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Stez amúgy él még? kezdek aggódni érte! v még tart a zsicivel való elbeszélgetése? v Ő lesz az utód? 😊

|
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Borzasztó gyengén szerepel a Rapids, lassan a sereghajtók közé esünk vissza. Jól éreztem, hogy ez a kolumbiai macskajancsi nem sok megoldást jelenthet. Még talán a szezon hajrájában tudunk javítani, de egyre kevesebb reményem van a csapat felé. 😕

 denversports.blog.hu/2012/07/18/rapids_van_meg_lejjebb


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Ilyen lófasz nevenincs csapatok ellen, akiket még pár éve is 4-5 gólokkal küldtek haza a magyar csapatok. Dub
hagyjad már a 4-5 évet, úgy kikapott a fradi a BL-ben a tirana ellen, mint a sicc. Mukaj nevére a mai napig emlékszem, de a kapus is talán megvan, asszem Hidi volt.Höri
tessék?? enyhe kapufa kedves Höri, de még a stadionból is kipattant...képzeld továbbjutott a fagyi, majd utána a Poborsykiék ellen estünk ki!
Divat
nem azt írtam, hogy kiesett hanem hogy kikapott. mint a loki most. ők is továbbjuthatnak.Höri
az a sicc is csak egy 0-1 volt, de engem basszanak meg ha ez loki továbbmegy, simán jobbak voltak 2-3 góllal az albánok. de ne legyen igazam...Divat
na ha állod a fogadásod, akkor egy kolonoszkópiára befizetlek, ha vesztesz.Amadeus91
ha megint csak az arcuk megy ki a pályára és ilyen enerváltak lesznek, akkor simán(mehet vissza is?)...de talán majd az albánokat is megviseli az út és nyernek a kondásék 2 góllal...de örülök bowl.hu Beethoven-je, h a lényeget sikerült kiragadnod, Mandzukic legyen Veled!Divat
A zene Mozartja.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ilyen lófasz nevenincs csapatok ellen, akiket még pár éve is 4-5 gólokkal küldtek haza a magyar csapatok. Dub
hagyjad már a 4-5 évet, úgy kikapott a fradi a BL-ben a tirana ellen, mint a sicc. Mukaj nevére a mai napig emlékszem, de a kapus is talán megvan, asszem Hidi volt.Höri
tessék?? enyhe kapufa kedves Höri, de még a stadionból is kipattant...képzeld továbbjutott a fagyi, majd utána a Poborsykiék ellen estünk ki!
Divat
nem azt írtam, hogy kiesett hanem hogy kikapott. mint a loki most. ők is továbbjuthatnak.Höri
az a sicc is csak egy 0-1 volt, de engem basszanak meg ha ez loki továbbmegy, simán jobbak voltak 2-3 góllal az albánok. de ne legyen igazam...Divat
na ha állod a fogadásod, akkor egy kolonoszkópiára befizetlek, ha vesztesz.Amadeus91
ha megint csak az arcuk megy ki a pályára és ilyen enerváltak lesznek, akkor simán(mehet vissza is?)...de talán majd az albánokat is megviseli az út és nyernek a kondásék 2 góllal...de örülök bowl.hu Beethoven-je, h a lényeget sikerült kiragadnod, Mandzukic legyen Veled!

|
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Nem értem Stez amúgy miért sír ahonnan Ibra elment ott rögtön BL-t nyert a csapat.
Mondjuk Silva fájhat 😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dzsokijuing
Höri használhatja egy hétre új avatarként.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Hát, nekem úgy tűnt hogy kiba nagy arccal ment oda a Loki, mert aztán taktika az egy nagy 0 volt, ezzel szemben az albánok levették Kulabát elég rendesen, Szakály meg egy primadonna. Mondjuk az is igaz hogy a Loki otthon(Nyíregyházán) simán jobb 3 góllal de örülhetnek hogy megúszták 3 alatt. Különösen elgondolkodtató az itthon "toronymagasan legjobb középső védőnek" titulált Mészáros, meg az egész védelem teljesítménye. Egy albán bajnok ellen.

Meg hát ennyit a hazai veretlenség relatív értékéről.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Csak egy alkalommal látnám, hogy egy magyar csapat tud ilyen energikusan, szervezetten, ötletesen játszani...
A Videoton egyébként továbbmegy, 1. jó csapat, 2. kevés magyar.
több mint 11 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Meanwhile in Diósgyőr(?):

via subba

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Ilyen lófasz nevenincs csapatok ellen, akiket még pár éve is 4-5 gólokkal küldtek haza a magyar csapatok. Dub
hagyjad már a 4-5 évet, úgy kikapott a fradi a BL-ben a tirana ellen, mint a sicc. Mukaj nevére a mai napig emlékszem, de a kapus is talán megvan, asszem Hidi volt.Höri
tessék?? enyhe kapufa kedves Höri, de még a stadionból is kipattant...képzeld továbbjutott a fagyi, majd utána a Poborsykiék ellen estünk ki!
Divat
nem azt írtam, hogy kiesett hanem hogy kikapott. mint a loki most. ők is továbbjuthatnak.Höri
az a sicc is csak egy 0-1 volt, de engem basszanak meg ha ez loki továbbmegy, simán jobbak voltak 2-3 góllal az albánok. de ne legyen igazam...Divat
na ha állod a fogadásod, akkor egy kolonoszkópiára befizetlek, ha vesztesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
kulabá amúgy majdnem bekötötte cipőfűzőjét, tuti Balotellitől tanulta...sárgát megért 😀

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ilyen lófasz nevenincs csapatok ellen, akiket még pár éve is 4-5 gólokkal küldtek haza a magyar csapatok. Dub
hagyjad már a 4-5 évet, úgy kikapott a fradi a BL-ben a tirana ellen, mint a sicc. Mukaj nevére a mai napig emlékszem, de a kapus is talán megvan, asszem Hidi volt.Höri
tessék?? enyhe kapufa kedves Höri, de még a stadionból is kipattant...képzeld továbbjutott a fagyi, majd utána a Poborsykiék ellen estünk ki!
Divat
nem azt írtam, hogy kiesett hanem hogy kikapott. mint a loki most. ők is továbbjuthatnak.Höri
az a sicc is csak egy 0-1 volt, de engem basszanak meg ha ez loki továbbmegy, simán jobbak voltak 2-3 góllal az albánok. de ne legyen igazam...

|
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ilyen lófasz nevenincs csapatok ellen, akiket még pár éve is 4-5 gólokkal küldtek haza a magyar csapatok. Dub
hagyjad már a 4-5 évet, úgy kikapott a fradi a BL-ben a tirana ellen, mint a sicc. Mukaj nevére a mai napig emlékszem, de a kapus is talán megvan, asszem Hidi volt.Höri
tessék?? enyhe kapufa kedves Höri, de még a stadionból is kipattant...képzeld továbbjutott a fagyi, majd utána a Poborsykiék ellen estünk ki!
Divat
nem azt írtam, hogy kiesett hanem hogy kikapott. mint a loki most. ők is továbbjuthatnak.