Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahhoz képest, hogy hogy volt beharangozva az Anzsi, nem nagy eresztés. Persze, ha megindulnak van baj, de egy kicsit bátrabb játékkal van keresnivalója a Honvédnak. Kizártnak tartom viszont, hogy ez a Macskakaja bejusson a csoportkörbe...JC6
Mondjuk azt számítsd bele, hogy nekik ez az első tétmeccsük az új idényben. És nem otthon játszanak.

Sajnos a Honvéd áldhatja az eget, hogy nem 0-5 az állás az ő szempontjukból. Tchami lövése viszont beakadhatott volna.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ahhoz képest, hogy hogy volt beharangozva az Anzsi, nem nagy eresztés. Persze, ha megindulnak van baj, de egy kicsit bátrabb játékkal van keresnivalója a Honvédnak. Kizártnak tartom viszont, hogy ez a Macskakaja bejusson a csoportkörbe...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tchami basszus. 30 centin múlott az egyenlítés.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Honvédnak kellett volna hozni pér homokzsákot is a bunkervédelemhez, az talán lelassíthatná Eto'oékat...

De még mindig 0-0. iktriad
Eddig... A labdabirtoklás kb 85-15% lehet. Nem ide.

Update: 72 - 28% a labdabirtoklás.

Cuki, hogy Knézy úgy közvetít mintha egy súlycsoportba tartozna a Honvéd és az Anzsi, és ki van akadva, hogy a Honvéd csak a védekezéssel foglalkozik.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Honvédnak kellett volna hozni pér homokzsákot is a bunkervédelemhez, az talán lelassíthatná Eto'oékat...

De még mindig 0-0.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 699 — Amerikai sportok rajongója
Elgondolkodtató a cikk az nso-n az Újpest belga tulajával. Kezdem sajnálni a csávót.Amadeus91
Most olvastam en is. Hat sok igazsag lehet benne, de a harmadrangu legiosaival akik tenyleg harmadannyiba kerulnek attol meg kieshetunk siman.zavi27
Picsát. Síma bajnoki cím, Tchibuabua gólkirály.Bazzani
naa azért ahhoz dömének is lesz 1-2 szava, akarom mondani hörgése!Divat
😊
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Elgondolkodtató a cikk az nso-n az Újpest belga tulajával. Kezdem sajnálni a csávót.Amadeus91
Most olvastam en is. Hat sok igazsag lehet benne, de a harmadrangu legiosaival akik tenyleg harmadannyiba kerulnek attol meg kieshetunk siman.zavi27
Picsát. Síma bajnoki cím, Tchibuabua gólkirály.Bazzani
naa azért ahhoz dömének is lesz 1-2 szava, akarom mondani hörgése!

|
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elgondolkodtató a cikk az nso-n az Újpest belga tulajával. Kezdem sajnálni a csávót.Amadeus91
Most olvastam en is. Hat sok igazsag lehet benne, de a harmadrangu legiosaival akik tenyleg harmadannyiba kerulnek attol meg kieshetunk siman.zavi27
Picsát. Síma bajnoki cím, Tchibuabua gólkirály.

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 699 — Amerikai sportok rajongója
Elgondolkodtató a cikk az nso-n az Újpest belga tulajával. Kezdem sajnálni a csávót.Amadeus91
Most olvastam en is. Hat sok igazsag lehet benne, de a harmadrangu legiosaival akik tenyleg harmadannyiba kerulnek attol meg kieshetunk siman.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Elgondolkodtató a cikk az nso-n az Újpest belga tulajával. Kezdem sajnálni a csávót.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
MTK? Hegedüs mit leművelt, OMG!JC6
inkább a zenica ellen műveltek volna vmit...

|
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
MTK? Hegedüs mit leművelt, OMG!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tudhatnád h bari meccsekbe elit szinten vagyunk, mind válogatott, mind klub csapatokban!Divat
kivétel az újpestHöri
Most nyertünk 3-1re mit akarsz még?😊zavi27
meg volt már egy X is! 😊Divat
bocs!

közben látom ronaldó andrás triplázott a westprém ellen. jövőre premier lig.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tudhatnád h bari meccsekbe elit szinten vagyunk, mind válogatott, mind klub csapatokban!Divat
kivétel az újpestHöri
Most nyertünk 3-1re mit akarsz még?😊zavi27
meg volt már egy X is! 😊

|
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 699 — Amerikai sportok rajongója
tudhatnád h bari meccsekbe elit szinten vagyunk, mind válogatott, mind klub csapatokban!Divat
kivétel az újpestHöri
Most nyertünk 3-1re mit akarsz még?😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tudhatnád h bari meccsekbe elit szinten vagyunk, mind válogatott, mind klub csapatokban!Divat
kivétel az újpest

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tudhatnád h bari meccsekbe elit szinten vagyunk, mind válogatott, mind klub csapatokban!

|
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
a fenerrel bezzeg ikszelünk barimeccsen de lófasz noname csapat meg elver minket nulla játékkal tétmeccsen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-a-92-percben-meg-vesztesre-allt-de-nyert-a-bate-2150179

ez vajon meg volt téve valahol? 😀 enyhén gyanús ez a kör is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nem adják a Vidi EL-meccsét holnap, nem lesz TV-közvetítés egyik országban sem. Magyar csapat nemzetközi kupában játszik egy szezon alatt kb 8-10 meccset, abból jó ha a hazaiakat lehet nézni, érdekes...davemayer
Be kell érnünk holnap a Honvéd oroszországi gálájával az m2n (ás a gála alatt persze azt értem, hogy 5 gólnál kisebb lesz a difi az Anzsi javára).


Inkább nevetséges mint érdekes. Ezt a meccset vártam a legjobban, erre nem adják. Faszba...Bazzani
Biztos nem akarják tovább szítani a két ország közti viszonyt.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Inkább nevetséges mint érdekes. Ezt a meccset vártam a legjobban, erre nem adják. Faszba...

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
nem adják a Vidi EL-meccsét holnap, nem lesz TV-közvetítés egyik országban sem. Magyar csapat nemzetközi kupában játszik egy szezon alatt kb 8-10 meccset, abból jó ha a hazaiakat lehet nézni, érdekes...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Stez amúgy él még? kezdek aggódni érte! v még tart a zsicivel való elbeszélgetése? v Ő lesz az utód? 😊Divat
Stez úgy döntött, hogy inkább nem is ír ide, az lesz mindenkinek a legjobb. És hamarosan indul a repülőgépe Milánóba, ahol hamarosan fejbelövi a büdös zsidvány férget.Stez
jó utat Optimus!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez amúgy él még? kezdek aggódni érte! v még tart a zsicivel való elbeszélgetése? v Ő lesz az utód? 😊Divat
Stez úgy döntött, hogy inkább nem is ír ide, az lesz mindenkinek a legjobb. És hamarosan indul a repülőgépe Milánóba, ahol hamarosan fejbelövi a büdös zsidvány férget.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Divat!vezetünk az mlsz kedvenc vasas ellen 😀Kiss
where is pölő???? 😊

Te amúgy vágod ez az alkesz döme miért védőbe játszatja Batikot és Gárdost?? és akkor ugye nincs szükségünk se Balogra se Gyepesre...Divat
otthon veri
fogalmam sincs sztem így akarja elbaszni a karrierjüket Kiss
Orosz viszont kezd formába lendülni, szép lenne elöl: Somalia-Orosz-Böde mögöttük Hakola(Józsi), csak hát akkor ugye az aranylábú pölő nem játszhatna, úgyh ilyenről nem is álmodozok...Divat
Józsiba semmi fantáziát nem látok :/ Pölőbe többetKiss
na hát fordítva vok ezzel...Józsi sztem nagyon jól lát a pályán, és talán az egyetlen ember aki képes 2m-re odapasszolni a labdát, csak döme és prukner nem jön rá h Ő nem védekező kp... 😀 egerszegen és győrbe is jó volt sztem, de vele elfogult vagyok mert anno játszott kanizsán a bányászba is... 😀
és pölő totál vak!

|