Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 521
http://www.youtube.com/watch?v=Yr__-KqnfQM

na ez verhetetlen 😉davemayer
micsoda csapat volt. 😊

Gascoigne skótok ellen lőtt gólja mai napig emlékezetesdeyell
Meg az egész hollandok elleni csoportmeccs, Shearer külsőzésével az élen...Gogo
még a németek elleni elődöntő is jó volt, még ha ki is kaptak az angolok, mert Southgate kihagyta a 11est. ez utóbbiról egyébiránt zene is született, a punk rock kedvelőinek ajánlom: http://www.youtube.com/watch?v=wu8Uiq1odmY

choose life
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csodálatos, hogy Malouda minden egyes francia támadást megakaszt...

több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Olasz jobb sztem.Bazzani
http://www.youtube.com/watch?v=Yr__-KqnfQM

na ez verhetetlen 😉davemayer
micsoda csapat volt. 😊

Gascoigne skótok ellen lőtt gólja mai napig emlékezetesdeyell
Meg az egész hollandok elleni csoportmeccs, Shearer külsőzésével az élen...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Olasz jobb sztem.Bazzani
http://www.youtube.com/watch?v=Yr__-KqnfQM

na ez verhetetlen 😉davemayer
Elég komoly. :o
Jók az olyan himnuszok aminek van ritmusa és lelkesítő egy meccs előtt.
Szeretem a magyar himnuszt, csak kicsit lehetne kevésbé siratós.Bazzani
Nálam ez a best of:
http://www.youtube.com/watch?v=meLpuF9UMvk

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Olasz jobb sztem.Bazzani
http://www.youtube.com/watch?v=Yr__-KqnfQM

na ez verhetetlen 😉davemayer
Elég komoly. :o
Jók az olyan himnuszok aminek van ritmusa és lelkesítő egy meccs előtt.Bazzani
Igen. Ezek tényleg olyan himnuszok amiket nem lehet nem üvöltve énekelni 😊

Do your job
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 521
A franciák himnusza kábé felér egy fél győzelemmel. Verhetetlen szerintem.Boston
Olasz jobb sztem.Bazzani
http://www.youtube.com/watch?v=Yr__-KqnfQM

na ez verhetetlen 😉davemayer
micsoda csapat volt. 😊

Gascoigne skótok ellen lőtt gólja mai napig emlékezetes

choose life
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A franciák himnusza kábé felér egy fél győzelemmel. Verhetetlen szerintem.Boston
Olasz jobb sztem.Bazzani
http://www.youtube.com/watch?v=Yr__-KqnfQM

na ez verhetetlen 😉davemayer
Elég komoly. :o
Jók az olyan himnuszok aminek van ritmusa és lelkesítő egy meccs előtt.
Szeretem a magyar himnuszt, csak kicsit lehetne kevésbé siratós.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
A franciák himnusza kábé felér egy fél győzelemmel. Verhetetlen szerintem.Boston
Olasz jobb sztem.Bazzani
http://www.youtube.com/watch?v=Yr__-KqnfQM

na ez verhetetlen 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Jova – Jovanovics, Otten, Klein, Sváb – Alempijevics, Csukics, Gyömbér – Böde – Pölöskey P., Somalia
Csak én érzem, hogy csatárposzton még nem bajnokesélyes a Fradi?
Többi nagyjából rendben (sajnos).
Talán az Orosz, Máté cserepáros jó lehet. Mondjuk az NB2 más világ.Bazzani
Mai meccsen második félidőben egyik góljukban erősen benne voltam. 😕 Nem tudom ki rúgta az mondjuk igaz. (pedig pont a hátát láttam csak a srácnak.)
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A franciák himnusza kábé felér egy fél győzelemmel. Verhetetlen szerintem.Boston
Olasz jobb sztem.

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
A franciák himnusza kábé felér egy fél győzelemmel. Verhetetlen szerintem.

Do your job
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Milyen hibát? Csoportelsőként jutottak tovább, végig szép támadójátékkal, nem a csatárok száma határozza meg a támadójátékot 😛 A gólokat igen, de itt már úgysem gólra játszanak a csapatok 😛fetomy
Az olaszok ellen azért minden volt csak szép támadójáték nem. Ennek a felállásnak a szerkezeti problémáját a zonalmarking már az eb kezdete előt kitárgyalta: nincs csatár és nincs széle sem a csapatnak, Jordi Alba felfutásai kivételével. Ez tényleg arra jó, hogy legyen nálunk a labda, abból baj nem lehet, egy gólt meg valahogy csak találunk elől.

del Bosque is desperate to field as many playmakers as possible, but when he fields so many, Spain become slow, predictable and congested in the centre of the pitch. Without going over old ground, Spain play better when at least one player is either stretching the play laterally, or providing depth with forward runs. Preferably, one of each.
Itt a hosszabb elemzés: http://www.zonalmarking.net/2012/06/06/euro-2012-preview-spain/

szerk.:

ha meg lenne mítoszrombolás a fociban is, első helyre biztosan azt tenném, hogy labdabirtoklás nem egyenlő támadójátékkal/támadó felfogással.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Spain line-up has been CONFIRMED. No Torres, Fabregas as false nine. Will it work?
Spain line up: Casillas; Arbeloa, Ramos, Piqué, Alba; Busquets, Xabi Alonso, Xavi; Iniesta, Silva, Cesc.

egy ilyen jó edző kétszer elkövetné ugyan azt a hibát?Habi
na így még be is jöhet a döntetlen a rendes játékidőben 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Milyen hibát? Csoportelsőként jutottak tovább, végig szép támadójátékkal, nem a csatárok száma határozza meg a támadójátékot 😛 A gólokat igen, de itt már úgysem gólra játszanak a csapatok 😛
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Spain line-up has been CONFIRMED. No Torres, Fabregas as false nine. Will it work?
Spain line up: Casillas; Arbeloa, Ramos, Piqué, Alba; Busquets, Xabi Alonso, Xavi; Iniesta, Silva, Cesc.

egy ilyen jó edző kétszer elkövetné ugyan azt a hibát?


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jova – Jovanovics, Otten, Klein, Sváb – Alempijevics, Csukics, Gyömbér – Böde – Pölöskey P., Somalia
Csak én érzem, hogy csatárposzton még nem bajnokesélyes a Fradi?
Többi nagyjából rendben (sajnos).
Talán az Orosz, Máté cserepáros jó lehet. Mondjuk az NB2 más világ.

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nem baj...így lesznek Európa Bajnokok a portugálok !!! :cool: :cool: :cool: 😊
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mondjuk egy igazi paraszt, a szó mindenféle értelmében. Én is bírom a játékát amúgy, gondolom big market csapat vonzotta, és itt kapott jó ajánlatot. 😀szaba
Ellenünk teljesen korrekt volt a pályán, annak ellenére, hogy egy amatőr kispályás tornán 5-10 gólokat lőtt meccsenként, semmi sztárallűrt se adott elő a döntőben, pedig nyilván kisebb istenségnek számít Tolnában.Höri
Milyen meccsen (és ligában) játszottál te ellene? :oiktriad
nyaranta gyakran eljárunk a cimboráinkkal a nem túl messze lévő kispályás tornákra. általában fűre, de strandfoci is volt már párszor. Így találkoztunk össze a Madocsa brigádjával is, de már kurvára nem emlékszem, hogy hol. Valahol Tolnában. Ellenük játszottuk a döntőt, kikaptunk 9-7-re, Dani rúgott hetet, én ötöt, igazi japán rajzfilm hangulata volt a történetnek 😀 bíztam benne, hogy mivel ő vitte el a gólkirályi címet kurva simán, és én lettem a második, adnak valami MVP trófeát vígasztalásképp, de csalódnom kellett 😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Böde rendes srác, továbbra is szurkolni fogok neki, épp ezért szomorít el, hogy ezzel a zöldeket támogatom.Höri
Mondjuk egy igazi paraszt, a szó mindenféle értelmében. Én is bírom a játékát amúgy, gondolom big market csapat vonzotta, és itt kapott jó ajánlatot. 😀szaba
Ellenünk teljesen korrekt volt a pályán, annak ellenére, hogy egy amatőr kispályás tornán 5-10 gólokat lőtt meccsenként, semmi sztárallűrt se adott elő a döntőben, pedig nyilván kisebb istenségnek számít Tolnában.Höri
Milyen meccsen (és ligában) játszottál te ellene? :o
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vigasztaljon a tudat, hogy olyan vidéki csillagok mint Márkus vagy Oláh sem tudtak gyökeret verni Franzstadtban. Hátha most is így lesz.iktriad
Böde rendes srác, továbbra is szurkolni fogok neki, épp ezért szomorít el, hogy ezzel a zöldeket támogatom.Höri
Mondjuk egy igazi paraszt, a szó mindenféle értelmében. Én is bírom a játékát amúgy, gondolom big market csapat vonzotta, és itt kapott jó ajánlatot. 😀szaba
Ellenünk teljesen korrekt volt a pályán, annak ellenére, hogy egy amatőr kispályás tornán 5-10 gólokat lőtt meccsenként, semmi sztárallűrt se adott elő a döntőben, pedig nyilván kisebb istenségnek számít Tolnában.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
sírnom kell ha belegondolok, hogy Orosz után még egy hatalmas kedvencem igazolt a fradiba... 😕

miért Dani, miért? ennél már csak akkor lennék lehangoltabb, ha Kapic tényleg elhozná Szegedre Lisztest 😀 kiköltöznék Dorozsmára inkább, de ehhez nem adom a nevemHöri
Vigasztaljon a tudat, hogy olyan vidéki csillagok mint Márkus vagy Oláh sem tudtak gyökeret verni Franzstadtban. Hátha most is így lesz.iktriad
Böde rendes srác, továbbra is szurkolni fogok neki, épp ezért szomorít el, hogy ezzel a zöldeket támogatom.Höri
Mondjuk egy igazi paraszt, a szó mindenféle értelmében. Én is bírom a játékát amúgy, gondolom big market csapat vonzotta, és itt kapott jó ajánlatot. 😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
sírnom kell ha belegondolok, hogy Orosz után még egy hatalmas kedvencem igazolt a fradiba... 😕

miért Dani, miért? ennél már csak akkor lennék lehangoltabb, ha Kapic tényleg elhozná Szegedre Lisztest 😀 kiköltöznék Dorozsmára inkább, de ehhez nem adom a nevemHöri
Vigasztaljon a tudat, hogy olyan vidéki csillagok mint Márkus vagy Oláh sem tudtak gyökeret verni Franzstadtban. Hátha most is így lesz.iktriad
Böde rendes srác, továbbra is szurkolni fogok neki, épp ezért szomorít el, hogy ezzel a zöldeket támogatom.Höri
Akkor képzeld azt mikor nézed majd, hogy még mindig a Paksnál játszik (a szín ugyanaz). 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sírnom kell ha belegondolok, hogy Orosz után még egy hatalmas kedvencem igazolt a fradiba... 😕

miért Dani, miért? ennél már csak akkor lennék lehangoltabb, ha Kapic tényleg elhozná Szegedre Lisztest 😀 kiköltöznék Dorozsmára inkább, de ehhez nem adom a nevemHöri
Vigasztaljon a tudat, hogy olyan vidéki csillagok mint Márkus vagy Oláh sem tudtak gyökeret verni Franzstadtban. Hátha most is így lesz.iktriad
Böde rendes srác, továbbra is szurkolni fogok neki, épp ezért szomorít el, hogy ezzel a zöldeket támogatom.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
sírnom kell ha belegondolok, hogy Orosz után még egy hatalmas kedvencem igazolt a fradiba... 😕

miért Dani, miért? ennél már csak akkor lennék lehangoltabb, ha Kapic tényleg elhozná Szegedre Lisztest 😀 kiköltöznék Dorozsmára inkább, de ehhez nem adom a nevemHöri
Vigasztaljon a tudat, hogy olyan vidéki csillagok mint Márkus vagy Oláh sem tudtak gyökeret verni Franzstadtban. Hátha most is így lesz.
Schweini viszont padlón volt ma, ez nagyon látszott rajta, nem tudom így mi lesz... :/Vrijbloed
A portugálok ellen is ilyen rossz volt, az utána következőn meg adott 2 gólpasszt.