Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Koman Vladimir Monaco-->valahova Oroszországba.

(Y)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Arsenal: új idegenbeli mez... elborzasztó - Link

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Valaki tudna ajánlani valami követhető, aktuális, és színvonalas oldalt ahol folyamatosan tudom nézni az átigazolási híreket/pletykákat meg minden ilyesmit?

Nagyrészt csak olyat találok ami vagy nem elég aktuális, vagy csak a PL-re koncentrál, de nekem úgy enbloc érdekelne.Hanni
a transfermarkt nem jó?

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Valaki tudna ajánlani valami követhető, aktuális, és színvonalas oldalt ahol folyamatosan tudom nézni az átigazolási híreket/pletykákat meg minden ilyesmit?

Nagyrészt csak olyat találok ami vagy nem elég aktuális, vagy csak a PL-re koncentrál, de nekem úgy enbloc érdekelne.Hanni
 www.facebook.com/TransferHun
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Valaki tudna ajánlani valami követhető, aktuális, és színvonalas oldalt ahol folyamatosan tudom nézni az átigazolási híreket/pletykákat meg minden ilyesmit?

Nagyrészt csak olyat találok ami vagy nem elég aktuális, vagy csak a PL-re koncentrál, de nekem úgy enbloc érdekelne.
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Totál vicc ez a lista, szerintük a Pécs kiesőjelölt? Lehet, hogy szar volt a tavasz, de azóta elég nagy mozgolódások voltak nálunk. A 8-ba kerülés elvárható szerintem ettől a kerettől.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
fradi 😀 😀 😀
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 699 — Amerikai sportok rajongója
hát a Haladás bitang erős lesz, a Ronaldo András, I. Nagy Gábor, Halmosi triót ki tartóztatná fel? 😀 viszont a Kaposvár tényleg érdekes 😀Höri
megnéztem a többit is, nevetséges az egész... végső győztes szorzói:
DVSC 3x
Vidi 4x
Fradi 8x 😂
Győr 8x
MTK 9x ???
Újpest 10x 😂 part.2.
Paks 15x
Honvéd 26x
Kecskemét 34x
Kaposvár 51x
Hali 51x
Diósgyőr 67x !!!
Eger, Pápa, Pécs, Siófok 100x

ezek ugyanazt a szart követik, de komolyan? 😀 én dobtam egy ezrest magunkra, pedig sztem max. dobogó lesz ebből (ha nagyon szétesik a Győr)
kristof
én nem értem döme kvalitásai miért csak 8x szorzót érnek, meg mondta h a bajnoki címért megyünk! döme>>>szóza+kondás, szal sima 1.10xDivat
Kiesokre nem lehet tenni, mert akkor megteszem magunkat?!
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hát a Haladás bitang erős lesz, a Ronaldo András, I. Nagy Gábor, Halmosi triót ki tartóztatná fel? 😀 viszont a Kaposvár tényleg érdekes 😀Höri
megnéztem a többit is, nevetséges az egész... végső győztes szorzói:
DVSC 3x
Vidi 4x
Fradi 8x 😂
Győr 8x
MTK 9x ???
Újpest 10x 😂 part.2.
Paks 15x
Honvéd 26x
Kecskemét 34x
Kaposvár 51x
Hali 51x
Diósgyőr 67x !!!
Eger, Pápa, Pécs, Siófok 100x

ezek ugyanazt a szart követik, de komolyan? 😀 én dobtam egy ezrest magunkra, pedig sztem max. dobogó lesz ebből (ha nagyon szétesik a Győr)
kristof
én nem értem döme kvalitásai miért csak 8x szorzót érnek, meg mondta h a bajnoki címért megyünk! döme>>>szóza+kondás, szal sima 1.10x

|
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Elek sztem belső védő lenne Hanek párjaként, védekező középpályásnak Abdou mellett ott van Takács meg Sekour is. meg hát Gal a bundázás miatt amúgy is távozóban van, szal így lenne logikus.kristof
Jah, akkor azért sokkal jobban tetszik. 😊

Mondjuk azt nem kifejezetten értem, hogy a bwin szerint hogy lehet a Haladás és a Kaposvár is esélyesebb a Diósgyőrnél a bajnoki címre. Még ha ez még nem is realitás idén.Schleck
hát a Haladás bitang erős lesz, a Ronaldo András, I. Nagy Gábor, Halmosi triót ki tartóztatná fel? 😀 viszont a Kaposvár tényleg érdekes 😀Höri
Ok, akkor a Haladást ki veszem. De így is nevetségesen alulértékeltnek tűnik nekem a DVTK. Itt van az egész:
Végső győztes
DVSC-TEVA 3.00

Videoton FC 4.00

Ferencvárosi TC 8.00

Győri ETO 8.00

MTK Budapest 9.00

Újpest FC 10.00

Paksi SE 15.00

Budapest Honvéd 26.00

Kecskemét 34.00

Kaposvári RFC 51.00

Szombathelyi Haladás 51.00

Diósgyőri VTK 67.00

Egri FC 100.00

Lombard-Pápa 100.00

Pécsi MFC 100.00

BFC Siófok 100.00

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
hát a Haladás bitang erős lesz, a Ronaldo András, I. Nagy Gábor, Halmosi triót ki tartóztatná fel? 😀 viszont a Kaposvár tényleg érdekes 😀Höri
megnéztem a többit is, nevetséges az egész... végső győztes szorzói:
DVSC 3x
Vidi 4x
Fradi 8x 😂
Győr 8x
MTK 9x ???
Újpest 10x 😂 part.2.
Paks 15x
Honvéd 26x
Kecskemét 34x
Kaposvár 51x
Hali 51x
Diósgyőr 67x !!!
Eger, Pápa, Pécs, Siófok 100x

ezek ugyanazt a szart követik, de komolyan? 😀 én dobtam egy ezrest magunkra, pedig sztem max. dobogó lesz ebből (ha nagyon szétesik a Győr)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Elek sztem belső védő lenne Hanek párjaként, védekező középpályásnak Abdou mellett ott van Takács meg Sekour is. meg hát Gal a bundázás miatt amúgy is távozóban van, szal így lenne logikus.kristof
Jah, akkor azért sokkal jobban tetszik. 😊

Mondjuk azt nem kifejezetten értem, hogy a bwin szerint hogy lehet a Haladás és a Kaposvár is esélyesebb a Diósgyőrnél a bajnoki címre. Még ha ez még nem is realitás idén.Schleck
hát a Haladás bitang erős lesz, a Ronaldo András, I. Nagy Gábor, Halmosi triót ki tartóztatná fel? 😀 viszont a Kaposvár tényleg érdekes 😀

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Elek sztem belső védő lenne Hanek párjaként, védekező középpályásnak Abdou mellett ott van Takács meg Sekour is. meg hát Gal a bundázás miatt amúgy is távozóban van, szal így lenne logikus.kristof
Jah, akkor azért sokkal jobban tetszik. 😊

Mondjuk azt nem kifejezetten értem, hogy a bwin szerint hogy lehet a Haladás és a Kaposvár is esélyesebb a Diósgyőrnél a bajnoki címre. Még ha ez még nem is realitás idén.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Még Sneijder lelép az Interből és nem is marad kb értelmes játékos a Serie A-banJoeyPorter
Klose és Totti neked smafu? 😊

iktriad
Jó,Totti még talán-talán,de azért Klose-t nem sorolnám az említett kettő kategóriájába JoeyPorter
Hogy belerúgott két éve Balotellibe... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Elek sztem belső védő lenne Hanek párjaként, védekező középpályásnak Abdou mellett ott van Takács meg Sekour is. meg hát Gal a bundázás miatt amúgy is távozóban van, szal így lenne logikus.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hanek megvan, ha még Elek is jönne nagyon elégedett lennék az off-seasonnel (bár még egy csatárt rebesgetnek, de Tisza, Seydi, Bacsa közül úgyis csak egy játszik)kristof
Örülnék Eleknek is, de én nem tudom Sisáék mit látnak ebben a hátvédsorban, de remélem igazuk lesz. Azért ez a Vadász/Vági balhátvédpáros még jelenleg is sokkal gyengébbnek tűnik nekem, mint ami a helyzet van a védekező középpályás poszton Abdouval, erre még oda hoznák Eleket. Remélem tényleg be fog jönni ez a taktika, de én továbbra sem érzem azt a minőséget hátul, mint ami a csatársorban és főleg középpályán megvan.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hanek megvan, ha még Elek is jönne nagyon elégedett lennék az off-seasonnel (bár még egy csatárt rebesgetnek, de Tisza, Seydi, Bacsa közül úgyis csak egy játszik)
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Tischler játszott?Kiss
ö asszem fasírtba van, szal nem.Divat
pölő helyett elfogadnád? Kiss
hogyan? ne legyél buta, ő a legbesztebb! talán még Ndjodot tudnám elnézni helyette, mást nem nagyon!Divat
😀 😀 teljesen igazad van!!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Csóri Józsibá, már kajak sajnálom...
Egyik MTK-s spanom mondta, hogy évek óta szinte ugyan azok az edzések mennek, minden nap...főleg a felkészüléskor, azt mondja: mindig ugyanúgy ugyan azt csináljuk, mint tavaly és azelőtt és azelőtt...
Komoly.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
De ez a Garami is, édes istenem... mar mikor a Fradi edzője volt, előfordult, hogy elszunyókált a bajnoki alatt a kispadon (nem csodálom mondjuk), és ugy szóltak rá, h esetleg cserélni kellene.

És meg mindig tolja szegény. De erre is csak azt tudom mondani amit nekem is elmondtak mikor mentem probajatekra, "fiam, nem a te hibad, hanem azé aki idekuldott".gabtsi
"gyere Marek bemész a Penksa helyett"

ez konkrétan elhangzott tőle az egyik fradi-meccsén 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Még Sneijder lelép az Interből és nem is marad kb értelmes játékos a Serie A-banJoeyPorter
Klose és Totti neked smafu? 😊

iktriad
Jó,Totti még talán-talán,de azért Klose-t nem sorolnám az említett kettő kategóriájába

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még Sneijder lelép az Interből és nem is marad kb értelmes játékos a Serie A-banJoeyPorter
Klose és Totti neked smafu? 😊
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Még Sneijder lelép az Interből és nem is marad kb értelmes játékos a Serie A-ban

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Tischler játszott?Kiss
ö asszem fasírtba van, szal nem.Divat
pölő helyett elfogadnád? Kiss
hogyan? ne legyél buta, ő a legbesztebb! talán még Ndjodot tudnám elnézni helyette, mást nem nagyon!

|
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
De erre is csak azt tudom mondani amit nekem is elmondtak mikor mentem probajatekra, "fiam, nem a te hibad, hanem azé aki idekuldott".gabtsi
Ez így lehet megtörte volna a lelkesedésemet évekre... 😀