NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 795 — 258. §
csak szopatunk..!

a vidi a pályán nincs, remélem ez lesz a hétvégén is, szép győzelem 😀davemayer
Juhász a kulcs, remélem vasárnap láthatom Szekerest élőben játszani 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 853 — Omar's Coming Yo!
HOL A FIESZTA?
Nekik derogált eljönni a Puskásba,megkapják otthon a verést!Kenny
Sorsolás volt de ne zavarjon.petey
Azért van a Sóstóiban a meccs,mert a Videoton kijelentette,hogy nekik nem jó a Puskás mint semleges helyszín,nem hajlandóak ott játszani.Ezért volt sorsolás.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
HOL A FIESZTA?
Nekik derogált eljönni a Puskásba,megkapják otthon a verést!Kenny
Sorsolás volt de ne zavarjon.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
csak szopatunk..!

a vidi a pályán nincs, remélem ez lesz a hétvégén is, szép győzelem 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 853 — Omar's Coming Yo!
HOL A FIESZTA?
Nekik derogált eljönni a Puskásba,megkapják otthon a verést!

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 466
hol van az EL védelmünk? 3x elment a Fradi a kapunkig 3 gól. Jova meg fog mindent.petey
lőttetek 1 gólt, legyen az elég 😀

remélem a fradi innen már nem cseszi el, kell még egy gól csak hogy érezzék hogy mi vár rájuk hétvégén!davemayer
nincs lefutva, volt temérdek helyzetünk, gólra kell váltani, csak ne bénázzunk hátul. megye 2-ben vannak ilyenekpetey
Eldőlni látszik.
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Lehet jobban járt volna a fidi,ha Kassai vezeti ezt is 😀

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
JC6 +1. ugyanígy érzek én is. 1999 óta szurkoltam a barcának. egyszerűen belefásultam én is ebbe + a színészkedés, műesés ill. a bírok által előszeretettel megfújt sorsdöntő hátszelek hatására valahogy alább is hagyott a szurkolásom. megmondom őszintén kiszerettem a csapatból. szörnyű, de ez van....peach
Kocsis , Czibor, Kubala, Szalai , Kaszás- egy meccsen ilyen csatársorral lépett pályára a Barca, kicsit régebben, ráadásul '99-ben a szurkolók egy magyart választottak meg a száz éves klub legjobbjának. Na én ezért szurkolok nekik, függetlenül az eredménytől, bár a Van Gaal éra kissé elbizonytalanított engem is. Most könnyebb nekik drukkolni, az is tény, hogy szeretnek rájátszani, ez nekem sem tetszik, de százszor inkább ők, mint a rakkolós, falábú angolok, meg a tokosok....... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Közben a Bayernnél azt állítják páran, hogy Lewandowski is náluk folytatja. Okos dolog volt már alapból a Götzés dolgot is kiszivárogtatni a németeknek, hadd rombolja a csapatmorált a BL elődöntő előtt ez.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Suárez 10 meccses eltiltást kapott.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
hol van az EL védelmünk? 3x elment a Fradi a kapunkig 3 gól. Jova meg fog mindent.petey
lőttetek 1 gólt, legyen az elég 😀

remélem a fradi innen már nem cseszi el, kell még egy gól csak hogy érezzék hogy mi vár rájuk hétvégén!davemayer
nincs lefutva, volt temérdek helyzetünk, gólra kell váltani, csak ne bénázzunk hátul. megye 2-ben vannak ilyenek

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
hol van az EL védelmünk? 3x elment a Fradi a kapunkig 3 gól. Jova meg fog mindent.petey
lőttetek 1 gólt, legyen az elég 😀

remélem a fradi innen már nem cseszi el, kell még egy gól csak hogy érezzék hogy mi vár rájuk hétvégén!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
hol van az EL védelmünk? 3x elment a Fradi a kapunkig 3 gól. Jova meg fog mindent.

több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 24 427 — nabege2@yahoo.com
Egyetértek amúgy jjncaa véleményével. Egyre gusztustalanabb ez az európai foci, nem véletlen, hogy egyre kevesebbet is nézem.
Egy rögbi meccsen (sport1) mondta a szakkommentátor, hogy ott nincs ám hiszti a bírónál. Oda lehet rohanni, de azonnal bünti a csapatnak, sőt még néha pénzbüntiket is osztogatnak. Pedig azért a rögbis gyerekek sem a gizdábbak közül valók😊
Simán bevezetném a videóbírót, a nettójátékidőt és 1-2 okosságot. Röhej, hogy 45 percből 25 a játék és tele van szinészkedésekkel.
több mint 11 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Fucking truth.
empty taxi
Az a bajom, hogy mindig vannak értetlen fanatisták, akik a bíróra fogják, hogy kikaptak/kiestek, mert az mennyire jó már.
Lehet volt 2 szabálytalan gól, de volt 2 tizi amit nem kapott meg a Bayern. Illetve az egész meccsen kapuig nem jutott el a Barca. Voltak téves ítéletek mind2 oldal fele, viszont arról nem a bíró tehet, hogy a tiki-takát olyan szinten megfogta a Bayern, hogy ilyet még a Mou féle csapatoktól sem láttam, amikor meg kapu elé kerültek 1-2 ordító helyzettel elkúrták.
Villanova meg nem cserél a 80. percig, úgy hogy Pedro nevét összvissz 2x hallottam a meccsen, Sanchez meg nem csinált túl sokat csak rugdosódott.
Számomra kezd bebizonyosodni, hogy kell ide is egy edző, mert megújulni nem képes a csapat, egyszerűen várják, hogy valaki villanjon a sok sztár közül, mert ebben a rendszerben 1-2 helyzet úgyis összejön. A PSG ellen bejött , a Milan ellen is, de ez már más kávéház.Toca
Most bocs, hogy belepofázok, de megint nincsen edzője a Barcának? Mert amíg Vilanova nem volt, addig az ment végig, hogy nincs edző, de ha majd visszatér akkor el jön a kánaán. Most ott van a csapattal (mondjuk biztosan nagyon rosszul van) de megint az megy, hogy nincs edző.
Amúgy nem neked szántam ezt. Mert nem is tudom ki írta itt (ha írta valaki), de bárhol olvasok (más oldalakon is), nézelődök mindenhol ez megy. Pedig Vilanovát messiásként várták vissza. Akkor most mi van? Ő is fekete bárány lett mint Roura?vandeminek
Láttad a meccset ? Bayern lefocizta a Barcát és a 83.percben cserélt egyet. Semmi szerkezeti változtatás, semmi ember csere. Nem tudom ki sérült ki nem, de hogy 2-0 után nem cserél csak 4-0 után az igen is hiba. És őszintén én már Pepnél is ezt láttam. Mondhat akárki akármit bíró, helyzetek kimaradása stb. Heynkess taktikailag kizsigerelte a Barcát és ezzel nem tudott senki semmit kezdeni se a félidőben se a meccs alatt Villanova és ez az, az edző hibája aki most ő.
Lehet ekézni, én nem bírom a Barcát, viszont van egy játékuk amit elég jól játszottak és 2-3 évig uralták Európát. Viszont , ezt egyre többen megfogják (Chelasea megtudta, Real folyamatosan megcsinálja, Milan 1 meccsen megtudta, Bayern lefocizta őket) és nem látom, hogy ezen változtatnátak. Spanyol ligát uralni fogják ezzel továbbra is a Reallal és aki kicsit többet botlik a kicsit ellen bukja a bajnokságot, de szerintem a BL--ben ez kevés és egyre kevesebb.
Még mindig top 3 csapat, félereértés ne essék nem lenézni akarom, csak valamin kell változtatni és ehhez egy jó edző kell. Lehet Tito is az és nyáron összerak valamit, meg azért elég kemény betegségből jött vissza, nem tudott csak a csapatra koncentrálni, de ez a BL az edzőkön megy el. Milan ellen belefért, Bayern ellen szerintem már nem fog.Toca
Láttam a meccset. Láttam azt is, hogy a Barcának köze nem volt a meccshez. Azt hoztam fel, hogy sok helyen mindenki Vilanovától várta a megváltást. Most meg hirtelen ő is f*s lett. Nem mellesleg Guardiola se sok meccsbe tudott belenyúlni edzőként ha nem ment a csapatnak.
Heynkesről meg csak annyit, hogy én Uliék helyében a fél térdemet meg az összes hatalalom kártyámat odaadnám neki, csak hogy ne hagyja abba az edzősködést.

Amúgy meg éppenséggel nem téged ekéztelek előbb sem...

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A múltkorában volt szó itt Szentes Lázár nyilatkozatáról, megtaláltam:
 www.sport1tv.hu/Videok/2013/04/17/lab_szentes_siofokon4

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 853 — Omar's Coming Yo!
15 éve vagyok Barcelona és Ferencváros szurkoló mindkét csapat volt a pokolban,de egy percig sem futott át az agyamon,hogy elforduljak tőlük.Kenny
Ezt kifejtenéd? mert a Fradit értem.Bazzani
Jó a pokol talán erős kifejezés volt a Barcelonara nézve.Akkor nem a Barcelonahoz méltó szereplések,éppen csak kiharcolt BL selejtezős hely(rivaldo 3 gólja a celta ellen,2000-től 2003-ig igen nagy gödörben volt a Barcelona,két negyedik és egy hatodik hely a spanyol bajnokságban)
De igazad van a pokol erős kifejezés.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szósincs arról, hogy szar csapatnak kell szurkolni.
Csak ne nevezzünk már megaláztatásnak egy Barca szinten közepes szezont. Ha kiestek volna, vagy lett volna pár évig negatív mérlegük akkor oké.
Mondjuk én akkor éreztem leginkább Doria drukkernek magam amikor a Serie B kieső helyén álltunk és egyedül Flachi góljai mentettek meg minket a kieséstől, mi meg a RaiUno percenként frissülő teletextjén követtük a meccseket.Bazzani
Én ezt értem, de most nem tehetek róla, hogy a Real nagyon rég nem állt kieső helyen ettől még ugyanúgy szurkolok nekik .
Amúgy nem erre a szezonra gondoltak a Barcások hanem volt jópár év amikor közelébe nem voltak a bajnoki címnek, közben JC le is írta mikor. Nekik ez már gáz, ez van 😀Toca
Semmi bajom azzal ha valaki Real drukker.
Képzeld én is voltam. Akkor még Butragueno meg Hugo Sanchez volt a csatár. Aztán jött az igaz szerelem a Sampdoria-val, első látásra. 😊
Az sem zavar, ha egy drukkernek kudarc a 4.hely. Csak ez a megjártuk a poklot duma nevetséges.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
"schweini nevéhez nyolc, azaz 8 szerelés, négy, azaz 4 interception és kulcspassz fűződik."

futureHoF

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
15 éve vagyok Barcelona és Ferencváros szurkoló mindkét csapat volt a pokolban,de egy percig sem futott át az agyamon,hogy elforduljak tőlük.Kenny
Ezt kifejtenéd? mert a Fradit értem.

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Előre szólok, hogy nem láttam a meccset/Barca-Bayern/, de rengeteg portálon szétsavazzák Kassai Viktort.Tényleg annyira minősíthetetlen volt a ténykedése?laccoo74
 www.csakfoci.hu/node/137592
Itt megtalálsz minden kétes esetet.Kenny
Hát, nem csodálom a "savat".Blama, blama, blama.De legalább nem mondható, hogy elfogult.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
JC6 +1. ugyanígy érzek én is. 1999 óta szurkoltam a barcának. egyszerűen belefásultam én is ebbe + a színészkedés, műesés ill. a bírok által előszeretettel megfújt sorsdöntő hátszelek hatására valahogy alább is hagyott a szurkolásom. megmondom őszintén kiszerettem a csapatból. szörnyű, de ez van....peach
Akkor sajnos azt kell mondanom,hogy soha sem voltál igazi Barcelona szurkoló.Mert nem a pályán lévő játékosoknak kell szurkolni hanem a klubbért kell szurkolni.
15 éve vagyok Barcelona és Ferencváros szurkoló mindkét csapat volt a pokolban,de egy percig sem futott át az agyamon,hogy elforduljak tőlük.Kenny
ebbe nem mennék bele, egy biztos, hogy az elmúlt 2 évben sok olyan dolog történt a pályán amivel nem tudok/kívánok azanosulni....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
JC6 +1. ugyanígy érzek én is. 1999 óta szurkoltam a barcának. egyszerűen belefásultam én is ebbe + a színészkedés, műesés ill. a bírok által előszeretettel megfújt sorsdöntő hátszelek hatására valahogy alább is hagyott a szurkolásom. megmondom őszintén kiszerettem a csapatból. szörnyű, de ez van....peach
Akkor sajnos azt kell mondanom,hogy soha sem voltál igazi Barcelona szurkoló.Mert nem a pályán lévő játékosoknak kell szurkolni hanem a klubbért kell szurkolni.
15 éve vagyok Barcelona és Ferencváros szurkoló mindkét csapat volt a pokolban,de egy percig sem futott át az agyamon,hogy elforduljak tőlük.Kenny
Nézd, egyfelől igazat adok neked, de igazat adok Peachnek is. Számunkra tökéletes futball volt az, amit bemutatott a csapat az utóbbi években. Aztán jöttek az El Clásico-k, az egyre keményebb belépők, az, hogy 4-en, 5-en körbeveszik a bírót és nyomást gyakorolnak rá, olyan durván színészkednek, hogy a gránátvöröskék vérem felforr (Búskeksz) és az alattomosságot sem mellőzik. Egyszerűen nem méltó ez a stílus az FC Barcelonához. Tudom, nem lehet mindig tökéletesen játszani, ők is emberek, de egy futballista akkor is legyen szerény, amikor megy a szekér. Lásd: Messi.
Most nem megy és mi van? Meg lehet nézni, Jordi Alba miket leművelt az utóbbi meccseken. A színészkedés mesterfoka. Erre elesik mellette Robben, mire Alba sárgát kap és nem játszik a visszavágón. A partjelzőt meg 2 percig anyázza, elég választékosan, majd ezt követően törleszteni akar.
Sose fordulok el tőlük, de a bajnokságban max a Real elleni derbit nézem meg, a többi nem érdekel.

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 853 — Omar's Coming Yo!
Előre szólok, hogy nem láttam a meccset/Barca-Bayern/, de rengeteg portálon szétsavazzák Kassai Viktort.Tényleg annyira minősíthetetlen volt a ténykedése?laccoo74
 www.csakfoci.hu/node/137592
Itt megtalálsz minden kétes esetet.

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Előre szólok, hogy nem láttam a meccset/Barca-Bayern/, de rengeteg portálon szétsavazzák Kassai Viktort.Tényleg annyira minősíthetetlen volt a ténykedése?laccoo74
igen.Amadeus91
Szépen lassan kijátsza magát az elitből?