Soccer

40 feliratkozó

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért a fizuja nem aprópénz lenne...én nem fideszezek meg orbánozok, fetamás barátom elmagyarázta mi a szituésön, JC6
akkor az úgy is van.! 😀Amadeus91
igen úgy van képzeld 😛 Vagy hát lehet, hogy Orbán rakta bele a rengeteg pénzt az elején is, csak mivel akkor még nem volt miniszterelnök, és még nem voltunk jók, nem akarta reklámozni, hanem odarakta Garancsit, hogy vállalja a megmentő szerepét 😛

btw ja csatár pont nem feltétlen kéne de azért egy Suazo talán nem lenne hülyeség. Főleg, hogy európai kupában vagyunk, jól jöhetne egy olyan játékos, aki játszott már komoly csapatban komoly ellenfelek ellen. Egyébként biztos az, hogy nagy pénzt kéne? Annyira azért ő nem jó, hogy olyan nagy csapatok kapkodnának érte szerintem.

Különben meg csak azért jön, mert kell Crespo mellé valaki, akivel már összeszoktak pár éve az interben... 😀

JC6: Amúgy igen, ezt mondtam nemrég. Évekkel ezelőtt még mindenhonnan lopták ki a pénzt, most végre olyan tulajunk van, aki azért jött, hogy felvirágoztassa a klubot, és sikerült olyan befektetőket találni akik nem csak látszatmegoldásokat finanszíroznak, hanem végre megadják az edzőnek azt a lehetőséget, hogy ne csak szir-szar ugandából selejtezett hulladékokkal tölthesse fel a csapatot. És ennek meg is lesz az eredménye 😛
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 277
Azért a fizuja nem aprópénz lenne...én nem fideszezek meg orbánozok, fetamás barátom elmagyarázta mi a szituésön, JC6
akkor az úgy is van.! 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 341 — Expect the Best !
Azért a fizuja nem aprópénz lenne...én nem fideszezek meg orbánozok, fetamás barátom elmagyarázta mi a szituésön, de ennyi pénzt magyar klubnál rég "láttam"...JC6
ha összehoznának egy stabil BL képes csapatot végül
belőle akkor én Isten uccse nem bánom !
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Azért a fizuja nem aprópénz lenne...én nem fideszezek meg orbánozok, fetamás barátom elmagyarázta mi a szituésön, de ennyi pénzt magyar klubnál rég "láttam"...
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 341 — Expect the Best !
Na most ő mi a fenének a Vidibe?
Egyel több csatár üljön a padon?Bazzani
mindenesetre a név jól cseng és azért ő minőségi erősítés lehetne !
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na most ő mi a fenének a Vidibe?
Egyel több csatár üljön a padon?

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 803 — Scream and scout
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/videoton-a-korabbi-inter-csatar-ugynoke-targyal-a-klubbal-2173683

nem ő volt akit már kirakott a honlapjára a Milan és aláírt az Interhez? 😀Amadeus91
De.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 277
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/videoton-a-korabbi-inter-csatar-ugynoke-targyal-a-klubbal-2173683

nem ő volt akit már kirakott a honlapjára a Milan és aláírt az Interhez? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 989
a meccs előtt: "Halmosi: szeretek az Üllői úton játszani"

végül is csak két gólt kapott róla a csapata. Tyukity az ászdeyell
ennyit a válogatott kezdőbe követelt halmosiról...Somalia(!!!) leszopatta rendesen egész meccsén, pofázáson kívül semmit se csinált. Ginger is jó volt! 😛
sváb helyett vki(Besic?), mert aza csávó még mindig katasztrófa....ja és megint gólt kaptunk uccsó percbe, komolyan vicc már...jó lesz ez!Divat
igen, Besic balhátvédet játszott a bosnyák u-21es válogatottban, tehát tudná helyettesíteni Svábot. Jennerre még kíváncsi leszek, ha már ő volt "a legjobb holland jobbszélső" (legalábbis ez van rátetoválva)

közben a sportklubon a PSG - Toulouse meccset Horti kommentálja 😊

choose life
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
a meccs előtt: "Halmosi: szeretek az Üllői úton játszani"

végül is csak két gólt kapott róla a csapata. Tyukity az ászdeyell
ennyit a válogatott kezdőbe követelt halmosiról...Somalia(!!!) leszopatta rendesen egész meccsén, pofázáson kívül semmit se csinált. Ginger is jó volt! 😛
sváb helyett vki(Besic?), mert aza csávó még mindig katasztrófa....ja és megint gólt kaptunk uccsó percbe, komolyan vicc már...jó lesz ez!

|
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Alapvetően szimpatikus csapat ez a Hali, de ez az Artner iszonyú ellenszenves nekem.

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 989
a meccs előtt: "Halmosi: szeretek az Üllői úton játszani"

végül is csak két gólt kapott róla a csapata. Tyukity az ász

choose life
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Zenit-Terek 0-2 😀
Hulk és Witsel is a 2. félidőben kapott lehetőséget


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 863 — Vikings fan
Már korábban sem lopta be magát Vass a román nacionalisták szívébe, amikor azt nyilatkozta, hogy Kolozsvár magyar város, és mivel büszke magyarságára, a nyakára magyar címert tetováltatott.

Ebből aztán lett is apróbb balhé, de úgy látszik, Tudor már továbbgondolta a témát, a szeme előtt már Nagy Magyarország lebeg Vass nyakán. Be is pörgött rendesen. Állítása szerint látta is.

„Ez a Vass magyarkodik, pedig nem magyar, hanem egy szamár. Hogy mondhat ekkora hülyeséget? Van egy tetoválása a nyakán, amit láttam, Magyarország térképe, ami Erdélyt is magába foglalja. Le kellene ragasztania a tetoválást, amikor az első ligában játszik, mert másképp nem tudom, hogy tudjuk eltüntetni, anélkül, hogy ne vágjuk el a gégéjét" – nyilatkozta a GSP TV-nek. Hiába, a szélsőséges politikus mindenre ugrik...


ez egy bohóc, mármint tyudorgeci...
LESZ MÉG ERDÉLY MAGYARORSZÁGÉ!!!!Divat
Nem bohóc nacionalista, ilyen hülyét itthon is találsz dögivel. Mondjuk vicc hogy az hír értékű hogy egy nacionalista beszól egy másiknak. Következő NSO főcím az lesz, hogy egy szurkoló beszólt Vassnak hogy béna fúúúú...
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Csodálatos egy meccs volt ez a Kaposvár - Újpest...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 599 — #NoStress
s Vidor mit mondott?sutianap
😊
Morgó meg azt üzeni, hogy lesz még Erdély Magyarországé. Pont azon a napon, amikor a Felvidék. Vagy Új-Zéland. Esetleg Transvaal.

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 171 — capitaine du château de Vienne 1487
s Vidor mit mondott?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Már korábban sem lopta be magát Vass a román nacionalisták szívébe, amikor azt nyilatkozta, hogy Kolozsvár magyar város, és mivel büszke magyarságára, a nyakára magyar címert tetováltatott.

Ebből aztán lett is apróbb balhé, de úgy látszik, Tudor már továbbgondolta a témát, a szeme előtt már Nagy Magyarország lebeg Vass nyakán. Be is pörgött rendesen. Állítása szerint látta is.

„Ez a Vass magyarkodik, pedig nem magyar, hanem egy szamár. Hogy mondhat ekkora hülyeséget? Van egy tetoválása a nyakán, amit láttam, Magyarország térképe, ami Erdélyt is magába foglalja. Le kellene ragasztania a tetoválást, amikor az első ligában játszik, mert másképp nem tudom, hogy tudjuk eltüntetni, anélkül, hogy ne vágjuk el a gégéjét" – nyilatkozta a GSP TV-nek. Hiába, a szélsőséges politikus mindenre ugrik...


ez egy bohóc, mármint tyudorgeci...
LESZ MÉG ERDÉLY MAGYARORSZÁGÉ!!!!

|
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mivel még viszonylag fiatal vagyok valaki idősebb árulja már el Bognár Gyuri mit pakolt le edzőként az asztalra, hogy mindent megmagyaráz, mindent jobban tud? Félelmetesen irritáló ember...tüsi91
Elrulettezte a játékosaitól kölcsönkért pénzt, 17 pontos előnyről vesztette el a bajnokságot az MTK-val.deyell
Sopronban pedig 10milliókat sikkasztott el. Tettéért felfüggesztett fegyházbüntetéssel jutalmazta a magyar állam.Amadeus91
Olyan nincs, hogy felfüggesztett fegyházbüntetés. A fegyházbüntetés a legsúlyosabb fokozat, azt nem függesztik fel. A két évnél súlyosabb ítélet esetén automatikus letöltendő.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 www.fradi.hu/hu/labdarugas/nb-i/hirek/hajra-bence-/20120913/c/1719

😛

|
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 277
Mivel még viszonylag fiatal vagyok valaki idősebb árulja már el Bognár Gyuri mit pakolt le edzőként az asztalra, hogy mindent megmagyaráz, mindent jobban tud? Félelmetesen irritáló ember...tüsi91
Elrulettezte a játékosaitól kölcsönkért pénzt, 17 pontos előnyről vesztette el a bajnokságot az MTK-val.deyell
Sopronban pedig 10milliókat sikkasztott el. Tettéért felfüggesztett fegyházbüntetéssel jutalmazta a magyar állam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Nagyon nyomják a kritikákat Várhidiék

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 599 — #NoStress
Mivel még viszonylag fiatal vagyok valaki idősebb árulja már el Bognár Gyuri mit pakolt le edzőként az asztalra, hogy mindent megmagyaráz, mindent jobban tud? Félelmetesen irritáló ember...tüsi91
Két tikettet a pirosra.apeszos
Zseton, nem tickett, és nem piros, hanem nagyszéria, zéróspíl. 😉

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 989
Mivel még viszonylag fiatal vagyok valaki idősebb árulja már el Bognár Gyuri mit pakolt le edzőként az asztalra, hogy mindent megmagyaráz, mindent jobban tud? Félelmetesen irritáló ember...tüsi91
Elrulettezte a játékosaitól kölcsönkért pénzt, 17 pontos előnyről vesztette el a bajnokságot az MTK-val.

choose life
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mivel még viszonylag fiatal vagyok valaki idősebb árulja már el Bognár Gyuri mit pakolt le edzőként az asztalra, hogy mindent megmagyaráz, mindent jobban tud? Félelmetesen irritáló ember...tüsi91
Két tikettet a pirosra.