NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na most ezt má nem nagyon értem én arra írtam, hogy Hajnal elfáradt cserélni kéne erre rá 5 percre le is cserélik.

Egyébként meg van nálunk Mészáros Varga Kovács Kádár, Juhász is lehetne már csak Szabó kéne és lehet céhet alapítani 😀
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Sanyi bá olvassa a fórumot 😛 😀dande
mondjuk úgy, hogy amit soccermeccsen én kiszúrok, azt mindenkinek másnak látnia illene 😀

számomra még röhejes, hogy állandóan hazagurítjuk Királynak a labdákat, aki rögtön előrevágva egyenesen küldi is vissza a románoknak...jjncaa
na ilyenkor szorul a zabszem a seggekben
csak nehogy az irredenta bácsi hangja miatt még egy zárt kapu legyen

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Sanyi bá olvassa a fórumot 😛 😀dande
mondjuk úgy, hogy amit soccermeccsen én kiszúrok, azt mindenkinek másnak látnia illene 😀

számomra még röhejes, hogy állandóan hazagurítjuk Királynak a labdákat, aki rögtön előrevágva egyenesen küldi is vissza a románoknak...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Miért Kovács? Ügyes, de egy homokos harcosságával bír és önző. Szerintem inkább Elek kellene ilyen helyzetben.

több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Jáááj, Kovács Pisti ajándékot kap...

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
a hideg, Jenő 😊 persze

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sanyi bá olvassa a fórumot 😛 😀
több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Szalai ma gyenge de legalább küzd mint az állat.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hajnal helyett tényleg kéne még valaki mert már nagyon nem bírja -1 ember
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
na de jó hogy kimentem sörért 😊
még egyet pls

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szépen elcsalják ezt a meccset lassan 😕clbass
Nemigen 😀gdavid
normális bíráskodással, (feltehetőleg) 3-0 ide

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Húúúúúúúúúúú de nagyon frankó ez így!
Utoljára 72'-ben lőttünk két gólt a románoknak. Az sem most volt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Szépen elcsalják ezt a meccset lassan 😕clbass
Nemigen 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Juppííí
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 580 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Szééééééép

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
OTT VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ezt már nem volt pofája elfújni... 😛

több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Mi van itt?
😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
IGEN TSSÉK BELŐNI
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tetű románok, közük sincs a meccshez, erre gólt lövetünk velük. 😕
Persze azt sem lehet figyelmen kívül hagyni, hogy tényleg lesről indult az akció.
Szerintem nem volt benne a játék képében a román gól.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Szépen elcsalják ezt a meccset lassan 😕
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a gyökér szipus Mutu is csak miattunk meg ellenünk van még a pályán a bíró meg mindent elkövet.....
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
BASZKI 😂 szánalmas bíráskodás ismét, oké, büntető, de előtte egy 20 méteres les, no comment...

több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Les volt bazdmeg.
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
A szokásos...
A kihagyott helyzetek megbosszulják magukat.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.