NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Tulajdonképpen mért is szarházi az MLSZ? Mert szervezett meccsnézést,de nem oda ment az összes ember ?
Vagy csak mert divat fikázni őket ?Toca
Mikor kiderült, hogy zárt kapus lesz a meccs, a stadion melletti rendezvény már akkor megvolt hirdetve. Erre szervezte rá direkt a sajátját az MLSZ, ezzel is igyekezve megosztani a szurkolókat. Eleve milyen elmebeteg ötlet az 56-osok terére szervezni, hogy aztán még véletlenül se hallatszódjon be semmi. Ha a jó szándék vezérelte volna őket, akkor besegíthettek volna a stadion melletti rendezvény szervezésébe, vagy legalább nem szerveznek direkt rá. Az is rendkivül "korrekt" volt, hogy az összes médiában csak az ő rendezvényüket reklámozták, a másikról szó se esett. Ehhez képest nem kis pofára esés, hogy az egyiknél legalább 10 ezren voltak, az agyonreklámozott másikon meg lézengtek ezren. Az meg valami egészen szánalmas, hogy ráfogták a rossz időjárásra.Dub
Logikusan belegondolsz triviális hogy nem fognak a stadion mellé szervezni ilyen dolgot, mert nem akarnak akkora tömeget ott igazgatni. Nyilván a saját rendezvényüket fogják reklámozni. Nem jött össze,de hogy mért kell mindig fikázni őket ezt nem értem továbbra sem. Ahelyett hogy örülnék hogy jó volt amin voltál inkább fikázod a másikat. Magyar mentalitás
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Tulajdonképpen mért is szarházi az MLSZ? Mert szervezett meccsnézést,de nem oda ment az összes ember ?
Vagy csak mert divat fikázni őket ?Toca
Mikor kiderült, hogy zárt kapus lesz a meccs, a stadion melletti rendezvény már akkor megvolt hirdetve. Erre szervezte rá direkt a sajátját az MLSZ, ezzel is igyekezve megosztani a szurkolókat. Eleve milyen elmebeteg ötlet az 56-osok terére szervezni, hogy aztán még véletlenül se hallatszódjon be semmi. Ha a jó szándék vezérelte volna őket, akkor besegíthettek volna a stadion melletti rendezvény szervezésébe, vagy legalább nem szerveznek direkt rá. Az is rendkivül "korrekt" volt, hogy az összes médiában csak az ő rendezvényüket reklámozták, a másikról szó se esett. Ehhez képest nem kis pofára esés, hogy az egyiknél legalább 10 ezren voltak, az agyonreklámozott másikon meg lézengtek ezren. Az meg valami egészen szánalmas, hogy ráfogták a rossz időjárásra.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
ennyi, szarházi mlsz:

Fasza volt, megérte rá felutazni, a végéért viszont nagyon kár. Nem tudom a beígért 500 román csicska hol volt, pedig vártuk őket szeretettel, na sebaj ha a hegy nem megy Mohamedhez... 😊Dub
Tulajdonképpen mért is szarházi az MLSZ? Mert szervezett meccsnézést,de nem oda ment az összes ember ?
Vagy csak mert divat fikázni őket ?
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 357 — Expect the Best !
úgy érzem valamiért hogy ez a peches befejezés inkább felpaprikázza a csapatot keddre , mint hogy
összezuhannának, és elverjük a törököket!
Romániában fog eldőlni ez a csoport ( 2. hely )...
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
na jó, most szólok, hogy ezt a teljesen felesleges trollkodást fejezd is be


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
ennyi, szarházi mlsz:

Fasza volt, megérte rá felutazni, a végéért viszont nagyon kár. Nem tudom a beígért 500 román csicska hol volt, pedig vártuk őket szeretettel, na sebaj ha a hegy nem megy Mohamedhez... 😊Dub
szerintem megrettentek tőled

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
ennyi, szarházi mlsz:

Fasza volt, megérte rá felutazni, a végéért viszont nagyon kár. Nem tudom a beígért 500 román csicska hol volt, pedig vártuk őket szeretettel, na sebaj ha a hegy nem megy Mohamedhez... 😊
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Biztos h szabálytalan volt a román, de szvsz mészáros tacklje volt vargán a döntő...peach
Ha megnézed, azt nem akarta ő rosszul. Ha nem lökik rá Vargát, akkor ott simán el is tudta volna rúgni a labdát szerintem.
Egyébként pedig, ha a románok meg tudták verni a törököket idegenben, akkor nekünk is menni fog remélem. 😊Schleck
X-re jók leszünk szerintem.Ylmazra és Turanra kell nagyon odafigyelni,ha őket ki tudjuk kapcsolni akkor lehet esélyünk.DE ha úgy magunkra húzzuk őket mint tegnap a románokat az utolsó 10-15percben akkor méretes pofonba fogunk beleszaladni.Kenny
Végre valamiben egyetértünk. 😀
Kíváncsi leszek, hogy most is 2 csatárral fogunk-e kezdeni, vagy marad csak Szalai. Én az utóbbira tippelek.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Biztos h szabálytalan volt a román, de szvsz mészáros tacklje volt vargán a döntő...peach
Ha megnézed, azt nem akarta ő rosszul. Ha nem lökik rá Vargát, akkor ott simán el is tudta volna rúgni a labdát szerintem.
Egyébként pedig, ha a románok meg tudták verni a törököket idegenben, akkor nekünk is menni fog remélem. 😊Schleck
X-re jók leszünk szerintem.Ylmazra és Turanra kell nagyon odafigyelni,ha őket ki tudjuk kapcsolni akkor lehet esélyünk.DE ha úgy magunkra húzzuk őket mint tegnap a románokat az utolsó 10-15percben akkor méretes pofonba fogunk beleszaladni.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
buzi bíró!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Az a vicc, hogy úgy nyertünk majdnem hogy ez a kurva bíró olyan fogalmatlan volt hogy valami hihetetlen. Félek ha romániában is ennyire meglesznek fújva az para.
Török meccstől azért félek mert lehet megzuhannak a fiúk ezután most.
Buzi bíró..
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Biztos h szabálytalan volt a román, de szvsz mészáros tacklje volt vargán a döntő...peach
Ha megnézed, azt nem akarta ő rosszul. Ha nem lökik rá Vargát, akkor ott simán el is tudta volna rúgni a labdát szerintem.
Egyébként pedig, ha a románok meg tudták verni a törököket idegenben, akkor nekünk is menni fog remélem. 😊

több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ha már több román is lenyilatkozza a szabálytalanság tényét az mindent elmond az esetről..... 😕

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Biztos h szabálytalan volt a román, de szvsz mészáros tacklje volt vargán a döntő...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
Minél többször nézem, annál egyértelműbb a román szabálytalanság a második gólnál... Áhjjncaa
Hajnal azt nyilatkozta hogy a stuttgarti csapattársa Alexandru Maxim is elismerte hogy ráugrott Vargára...
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Minél többször nézem, annál egyértelműbb a román szabálytalanság a második gólnál... Áh


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Ne haragudj Kenny, de a Te hozzászólásod inspirált arra, hogy hosszú "read only" mód után regisztráljak a fórumra...Vicces mondjuk, hogy ez pont soccer miatt történik, de én is nagyon csalódott vagyok a mai meccs miatt.

Nekem sem a kedvencem Egervári, de a mai meccs miatt szerintem nem érdemli meg a takarodjozást.
A Szabics-Varga cserével gyakorlatilag taktikailag megnyerte a meccset, a mi társaságunkban már félidőben ez volt a téma, hogy ezt meg kell azonnal lépni, de arra a következtetésre jutottunk, hogy egy magyar edző nem mer belenyúlni félidőben egy olyan meccsbe, ahol vezet a csapata. Pedig hiába vezettünk, a románoknak is meg voltak a helyzeteik bőven, a középpályán sokszor átjöttek, Hajnal ott kevés volt. Viszont nem marasztalnám el amiatt, hogy így állította össze a kezdőt, mert meglepte vele a románokat, megszereztük a vezetést, előrejátékban jók voltunk.
Varga bejövetele után összeállt a középpályás-védekezés, rengeteg labdát szereztünk, amikből alakítottunk ki helyzeteket is. Az előrejátékban nem volt nagy minőségbeli visszalépés viszont elvettük az esélyüket, hogy átrohanjanak a középpályánkon.
Az első félidőre még lehet mondani visszagondolva, hogy pariban voltak, de a másodikban egy helyzetet sem tudtak kialakítani. Agyon volt nyerve a meccs...
Egyetlen esélyük maradt az ilyen rohadt kavarodások, pontrúgások, egyéni hibák.
Szabicsnak kellett lejönnie, mert ezzel a cserével rendszerváltás is történt, ahogy Schleck is írta és Szabics nem tudta volna hatékonyan megoldani azt a posztot. Hajnalnak is jót tett, h feljebb került több labdát szerzett.
A másik csere miatt szerintem is el lehet marasztalni, mert tényleg nem Kovácsot kellett volna behozni, de ennél a hibájánál sokkal nagyobbakat követtek el a pályán lévők: Szalai kihagyott helyzetei, mind a 4 védőnknek volt ordító egyéni hibája a meccsen (csak nem mind bűnhődött meg érte) és nem beszélve a bírói hibákról.
Szóval ezután a meccs után is az Ő nyakába varrni mindent, meg azt állítani, hogy taktikailag nulla, az inkább fakadhat előítéletből, ellenszenvből, mint a pályán látottakból.

A Vadócz, Tőzsér, Huszti hármas mindegyike bizonyított már a válogatottban...Velük is ugyanez a középszar lennénk-voltunk, mint most. Vadócz vkp-ként, kb azt hozta, amit ma Hajnal hozott azon a poszton, átrobogtak rajtunk, amikor vele álltunk fel, előre nálam nem férne be a kezdőbe, a keretbe igen.Tőzsérnél a Varga-Pintér vkp jobb, kerettag lehetne játéktudása alapján. Huszti kezdő lenne, de ugyanezen társak közt, amikor játszott egy volt a sok közül...A menedzsere amúgy Filipovics, csak megjegyzem.
Azt felejti el mindenki, amikor ezeket az embereket követeli a csapatba, hogy a válogatottnak sokkal fontosabb, hogy a 13., 17. meg a 21. ember ne egy sértődött fúrógép legyen a padon, hanem elfogadva a helyét a keretben segítse a csapatot. Ezért Szakály, Koltai, Halmosi sokkal többet ér ilyen szempontból, mint a fent említett hármas. Juhász sem véletlenül lett az első hátvédből hirtelen a 7.-8. és nem a 4., mert Rolikát ismerve hasonlóan éretten fogadta volna a mellőzését, mint nagy barátja Szabika...
Csapategység, Chemistry, blabla lehet ezt bárhogy nevezni, de ez európai fociban ugyanúgy létezik, mint az amerikaiban. Nem olyan hülye azért ez a faszrajzoló Sanyibácsi se, mint sokan hinnék és ma azért bármilyen fájó is, ami történt, de csak nem azon kell filozofálnunk, mint anno Koeman-féle svéd meccs után, hogy mi a faszt, akart játszani a csapat egy sorsdöntő helyzetben csatár nélkül hazai pályán.

Félreértés ne essék nem vagyok én az ügyvédje, meg az unokája se, én is elzavarnám a picsába, amint lehet, de valamit csak elért, még ha nehéz is ezt elfogadni sokaknak. Igaz tudom, hogy most már a miénk a legszarabb csoport, meg akiket mi megverünk a legfosabb csapatok Európában, de eddig az ilyen fosoktól is kikaptunk mindig, most meg az egyiket megvertük itthon a másik ellen meg fölényben voltunk...Nekem ennyi előrelépés már bőven elég a lehetőségeinket ismerve.nikkelbekkk
Tegnap este kicsit ideges voltam,igy visszaolvasva inkább dühből irtam.Továbbra is tartom magam ahhoz hogy ott vesztettük el a meccset amint lehozta Szabicsot,de már lényegtelen.
Tudtuk hogy körbeverések lesznek,lassan már nem jöhetünk ki jól belőlük,csak ha kedden megverjük a törököket.Bár szerintem nagyon dúl bennük a revans vágy,és nem mellesleg itthon mindenki alulértékeli őket.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 076 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintetek, aki ezt az oldalt szerkeszti meddig marad a helyén? az F csoport állását ajánlom szeretettel tanulmányozásra 😛
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Chemistry ide vagy oda, az nettó hülyeség h a legjobb játékosaink fele ilyen vagy olyan, de nen szakmai okokból nem férnek be a csapatba. Szerethetőnek épp az lenne a dolga h a legjobbakból gyúrjon egységet akármilyen kretén is egynémelyik. Ezzel szemben nekünk van szerethető mészárosunk a védelemben. Még borzasztóbb h helyette csak szerethető lipták és szerethető guzmics jöhet szóba. Szòval legyen chemistry meg eggység, a válogatott akkor is a legjobbakból alljon. Mellesleg vadóczot lehet ekézno, de mellettebilyen elek félék játszottak nem varga jocik meg pintérek....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
Nem csak a vidinek, a jelentosebb magyar jatekosok legalabb felenek Filipovic a menedzsere. Itthon alig van jo kapcsolatokkal rendelkezo ugynok, ot tartjak a legjobbnak semmi meglepo nincs benne hogy majdnem minden valogatott kozeleben mozgo jatekost o kepvisel...
több mint 11 éve
nikkelbekkk 1
Ne haragudj Kenny, de a Te hozzászólásod inspirált arra, hogy hosszú "read only" mód után regisztráljak a fórumra...Vicces mondjuk, hogy ez pont soccer miatt történik, de én is nagyon csalódott vagyok a mai meccs miatt.

Nekem sem a kedvencem Egervári, de a mai meccs miatt szerintem nem érdemli meg a takarodjozást.
A Szabics-Varga cserével gyakorlatilag taktikailag megnyerte a meccset, a mi társaságunkban már félidőben ez volt a téma, hogy ezt meg kell azonnal lépni, de arra a következtetésre jutottunk, hogy egy magyar edző nem mer belenyúlni félidőben egy olyan meccsbe, ahol vezet a csapata. Pedig hiába vezettünk, a románoknak is meg voltak a helyzeteik bőven, a középpályán sokszor átjöttek, Hajnal ott kevés volt. Viszont nem marasztalnám el amiatt, hogy így állította össze a kezdőt, mert meglepte vele a románokat, megszereztük a vezetést, előrejátékban jók voltunk.
Varga bejövetele után összeállt a középpályás-védekezés, rengeteg labdát szereztünk, amikből alakítottunk ki helyzeteket is. Az előrejátékban nem volt nagy minőségbeli visszalépés viszont elvettük az esélyüket, hogy átrohanjanak a középpályánkon.
Az első félidőre még lehet mondani visszagondolva, hogy pariban voltak, de a másodikban egy helyzetet sem tudtak kialakítani. Agyon volt nyerve a meccs...
Egyetlen esélyük maradt az ilyen rohadt kavarodások, pontrúgások, egyéni hibák.
Szabicsnak kellett lejönnie, mert ezzel a cserével rendszerváltás is történt, ahogy Schleck is írta és Szabics nem tudta volna hatékonyan megoldani azt a posztot. Hajnalnak is jót tett, h feljebb került több labdát szerzett.
A másik csere miatt szerintem is el lehet marasztalni, mert tényleg nem Kovácsot kellett volna behozni, de ennél a hibájánál sokkal nagyobbakat követtek el a pályán lévők: Szalai kihagyott helyzetei, mind a 4 védőnknek volt ordító egyéni hibája a meccsen (csak nem mind bűnhődött meg érte) és nem beszélve a bírói hibákról.
Szóval ezután a meccs után is az Ő nyakába varrni mindent, meg azt állítani, hogy taktikailag nulla, az inkább fakadhat előítéletből, ellenszenvből, mint a pályán látottakból.

A Vadócz, Tőzsér, Huszti hármas mindegyike bizonyított már a válogatottban...Velük is ugyanez a középszar lennénk-voltunk, mint most. Vadócz vkp-ként, kb azt hozta, amit ma Hajnal hozott azon a poszton, átrobogtak rajtunk, amikor vele álltunk fel, előre nálam nem férne be a kezdőbe, a keretbe igen.Tőzsérnél a Varga-Pintér vkp jobb, kerettag lehetne játéktudása alapján. Huszti kezdő lenne, de ugyanezen társak közt, amikor játszott egy volt a sok közül...A menedzsere amúgy Filipovics, csak megjegyzem.
Azt felejti el mindenki, amikor ezeket az embereket követeli a csapatba, hogy a válogatottnak sokkal fontosabb, hogy a 13., 17. meg a 21. ember ne egy sértődött fúrógép legyen a padon, hanem elfogadva a helyét a keretben segítse a csapatot. Ezért Szakály, Koltai, Halmosi sokkal többet ér ilyen szempontból, mint a fent említett hármas. Juhász sem véletlenül lett az első hátvédből hirtelen a 7.-8. és nem a 4., mert Rolikát ismerve hasonlóan éretten fogadta volna a mellőzését, mint nagy barátja Szabika...
Csapategység, Chemistry, blabla lehet ezt bárhogy nevezni, de ez európai fociban ugyanúgy létezik, mint az amerikaiban. Nem olyan hülye azért ez a faszrajzoló Sanyibácsi se, mint sokan hinnék és ma azért bármilyen fájó is, ami történt, de csak nem azon kell filozofálnunk, mint anno Koeman-féle svéd meccs után, hogy mi a faszt, akart játszani a csapat egy sorsdöntő helyzetben csatár nélkül hazai pályán.

Félreértés ne essék nem vagyok én az ügyvédje, meg az unokája se, én is elzavarnám a picsába, amint lehet, de valamit csak elért, még ha nehéz is ezt elfogadni sokaknak. Igaz tudom, hogy most már a miénk a legszarabb csoport, meg akiket mi megverünk a legfosabb csapatok Európában, de eddig az ilyen fosoktól is kikaptunk mindig, most meg az egyiket megvertük itthon a másik ellen meg fölényben voltunk...Nekem ennyi előrelépés már bőven elég a lehetőségeinket ismerve.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én Szalait hoztam volna le és nem Szabicsot az tuti. Remélem előbbi ha akar valamit Mainzban marad, mert ma nálam tökéletesen bebizonyította, hogy egyelőre az a szint...Nyerhető meccs volt elbasztuk, ennyi. Kinn románoknál a pokolban kapunk majd egy hármast. Törököknél szintén nagy esély van rá. Ennyek a puhapöcsű válogatottnak tutira megremeg majd a lába.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Egervári olyan undorito taktikai hibakat vét mindig,hogy rossz nézni.Szánalmas hogy egy ilyen ember az ország első csapatának a kapitánya.Fölényben játszunk,támadunk,jobbak vagyunk,erre lehozza a gyors csatárt,behoz helyette egy vkpt.Értem én hogy labdát kell szerezni,de akkor miért nem hozta le Hajnalt aki semmit nem csinált egész meccsen?Nevetséges.Ennél csak Mészáros volt nevetségesebb ma...
Valószinu sikeresen odalett a pótselejtezős hely ezzel a -2 ponttal.
Egervári Takarodj!Kenny
Mondjuk a "gyors csatár" azért egy picit vicces kifejezés Szabicsra. 😀Schleck
Jó akkor azt mondom hogy volt a statikus erőcsatár(Szalai) és a visszavont,sokatmozgó árnyék ék Szabics.
Ha már lehozta Szabicsot miért nem küldte be Kovácsot és játszott egy 4-1-2-2-1-et?Annyira logikátlanok a döntései hogy az borzalom.És persze sz_pja a f_szát az egész média.Kenny
Ebben én nem értem, hogy mi volt a logikátlan. Nagyon sokszor játszottunk az utóbbi években 4-2-3-1-et úgy, hogy két védekező középpályás szűrt a védelem előtt. Még szerintem mára is szóba került ez a taktika, csak végül a merészebb 4-1-3-2 mellett döntött Egervári, láthatóan jól. Varga behozatalával most is a 4-2-3-1-re átállás volt a terv szerintem. Csak ez azért nem látszott tisztán, mert annyit futott, hogy kb. mindenhol ott volt.
Kovács behozatala nálam sokkal logikátlanabb volt. Két feladat jöhet szóba ilyen esetben, labdaszerzés és a labda megtartása. A labdaszerzésben nála rosszabb játékos a mezőnyben nincs konkrétan, és az utóbbi sem az erőssége ezzel a könnyen borulós stílusával. Emellett rutintalan, és rettenetes volt látni, hogy egy híresen rossz védő Dzsudzsák jobban odatette magát a labdáért harcolva 90 perc után, mint a gyerek frissen beállva. Én Eleket hoztam volna be a fáradt Hajnal helyére, mert ő képes megnyerni a párharcokat és még meg is tudja játszani a labdát, ha kell. Egyszerűen nem látom, hogy ebben a helyzetben Kovács mivel tudott volna többet nyújtani, mint ő.Schleck
Egervárinál már a válogatásai elveinél kezdődnek a gondok.Feltudnék sorolni legalább 10 olyan játékost aki bárkinél kerettag lenne.Sajnos már régen arról szól a válogatott,hogy Vladan Filipovic ügyfeleit felfutassuk és jó pénzért eladjuk.Persze az is nyilt titok hogy Mezey irányitja Egervárit.Egervári sajnos taktikailag nulla.
A taktikája még jó is lehetne de az emberei már nincsenek meg hozzá.Nagyon más lett volna ez a meccs Vadócz-cal,Tőzsérrel,Husztival stb stb..
Egervári beiktatása idején rommá fikázta az NB1-et,most a válogatott gerincét az NB1-ben edződő focisták adják.Hogy kerülhet a válogatott közelébe egy Mészáros,Halmosi,Rudolf,Elek.
Kovácsnak egy lehetősége volt,amikor félpályán csinált egy cselt,megtolta de felrúgták.Pont ezért cserélte be Egervári,hogy egy labdával meglóduljon aztán lesz valami.De erre nem lehet épiteni könyörgöm.
Már mindegy,remélem szeptemberben Bukarestben pár ezer magyar társaságában ki tudjuk szurkolni a győzelmet.

Szerk:Lehet össze-vissza fogalmazok,de nagyon fáradt és csalódott vagyok.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egervári olyan undorito taktikai hibakat vét mindig,hogy rossz nézni.Szánalmas hogy egy ilyen ember az ország első csapatának a kapitánya.Fölényben játszunk,támadunk,jobbak vagyunk,erre lehozza a gyors csatárt,behoz helyette egy vkpt.Értem én hogy labdát kell szerezni,de akkor miért nem hozta le Hajnalt aki semmit nem csinált egész meccsen?Nevetséges.Ennél csak Mészáros volt nevetségesebb ma...
Valószinu sikeresen odalett a pótselejtezős hely ezzel a -2 ponttal.
Egervári Takarodj!Kenny
Mondjuk a "gyors csatár" azért egy picit vicces kifejezés Szabicsra. 😀Schleck
Jó akkor azt mondom hogy volt a statikus erőcsatár(Szalai) és a visszavont,sokatmozgó árnyék ék Szabics.
Ha már lehozta Szabicsot miért nem küldte be Kovácsot és játszott egy 4-1-2-2-1-et?Annyira logikátlanok a döntései hogy az borzalom.És persze sz_pja a f_szát az egész média.Kenny
Ebben én nem értem, hogy mi volt a logikátlan. Nagyon sokszor játszottunk az utóbbi években 4-2-3-1-et úgy, hogy két védekező középpályás szűrt a védelem előtt. Még szerintem mára is szóba került ez a taktika, csak végül a merészebb 4-1-3-2 mellett döntött Egervári, láthatóan jól. Varga behozatalával most is a 4-2-3-1-re átállás volt a terv szerintem. Csak ez azért nem látszott tisztán, mert annyit futott, hogy kb. mindenhol ott volt.
Kovács behozatala nálam sokkal logikátlanabb volt. Két feladat jöhet szóba ilyen esetben, labdaszerzés és a labda megtartása. A labdaszerzésben nála rosszabb játékos a mezőnyben nincs konkrétan, és az utóbbi sem az erőssége ezzel a könnyen borulós stílusával. Emellett rutintalan, és rettenetes volt látni, hogy egy híresen rossz védő Dzsudzsák jobban odatette magát a labdáért harcolva 90 perc után, mint a gyerek frissen beállva. Én Eleket hoztam volna be a fáradt Hajnal helyére, mert ő képes megnyerni a párharcokat és még meg is tudja játszani a labdát, ha kell. Egyszerűen nem látom, hogy ebben a helyzetben Kovács mivel tudott volna többet nyújtani, mint ő.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Egervári olyan undorito taktikai hibakat vét mindig,hogy rossz nézni.Szánalmas hogy egy ilyen ember az ország első csapatának a kapitánya.Fölényben játszunk,támadunk,jobbak vagyunk,erre lehozza a gyors csatárt,behoz helyette egy vkpt.Értem én hogy labdát kell szerezni,de akkor miért nem hozta le Hajnalt aki semmit nem csinált egész meccsen?Nevetséges.Ennél csak Mészáros volt nevetségesebb ma...
Valószinu sikeresen odalett a pótselejtezős hely ezzel a -2 ponttal.
Egervári Takarodj!Kenny
Mondjuk a "gyors csatár" azért egy picit vicces kifejezés Szabicsra. 😀Schleck
Jó akkor azt mondom hogy volt a statikus erőcsatár(Szalai) és a visszavont,sokatmozgó árnyék ék Szabics.
Ha már lehozta Szabicsot miért nem küldte be Kovácsot és játszott egy 4-1-2-2-1-et?Annyira logikátlanok a döntései hogy az borzalom.És persze sz_pja a f_szát az egész média.