NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Szalai le,Böde be.Botrány milyen rossz formában van Szalai 😕

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Hova jött ki ez az ember?Uramatyám.

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
2 dolgot akarok 1. Normális bírót 2. ne rúgassunk gólt a törökökkel
Az meg hogy meghalnak a pályán alap.Toca
Igen,alapnak kéne lennie. No làssuk.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
2 dolgot akarok 1. Normális bírót 2. ne rúgassunk gólt a törökökkel
Az meg hogy meghalnak a pályán alap.
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Mészáros kezd lol!

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Így van, hajrá!
Két dolgot szeretnék látni (az eredménnyel most nem foglalkozva):
1. ne legyenek játékosaink besz@rva,
2. "haljanak" meg a pályán.
Nehéz kívánságok.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Hajrá Magyarok!!!

Szerintem most dől el hogy van-e esélyünk ebben a selejtezősorozatban. Ha itt nyerünk szerintem komoly esélyünk van a második helyre, ha kikapunk akkor gyakorlatilag nincs. Döntetlen meg senkinek sem jó, remélem lövünk legalább egyet.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Lipták ugyanolyan falábú agyatlan suttyò mint mészáros, csak ő legalább pontrúgásoknál veszélyes az ellen kapujára...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
és egy csatárral kezdünk, Szabics helyett Varga a kezdőben

a 2007-es törökök elleni idegenbeli meccset nehéz elfelejteni, annál nagyobb csalást nehéz elképzelni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Állítólag Lipták kezd Mészáros helyén.Végre egy normális változtatásJoeyPorter
Hát Mészárosnál sok mindenki jobb, Liptákot nem szeressük, de válogatottban egész jó volt néha.
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Állítólag Lipták kezd Mészáros helyén.Végre egy normális változtatás

több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 461
Remélem ma a fiúk kihozzák a maximumot.
Sajnos nem láttam a románok elleni meccset a mait sem fogom így nem is tudok véleményt írni a pénteki meccsről.
Remélem végre tanulunk a hibákból. Ahogy Dárdai mondta, ilyenkor rossz fiúnak kell lenni. Csibésznek!
A Fenerbache stadion egy igazi katlan. Volt szerencsém hozzá. Vicces, hogy a stadion-tól kb. 100 méterre már yacht kikötő van, kedves kis park, éttermek. én annak idején "azt hittem", hogy a puszta közepén vannak a török stadionok a szurkolók vérmérsékletére tekintettel...😀

Tegnap:
Nem hittem volna, hogy egy Brazil Orosz telt ház lesz "cselziben".
A második félidőt láttam csak. Elég színvonalas mérkőzés volt. Nem azt mondom, hogy vérre mentek, de kapartak, nem egy langyos 0-0-ra játszottak. Ezek az edző meccsek megérik. Már az olasz meccs is színvonalas volt.

Békéscsaba: Tudom multi kulti van és sok a megélhetési focista, de két kolumbiait mi vesz rá arra, hogy Csabán játszon?!😀
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan


(Y)Amadeus91
amíg nem komolyodik meg az ember, addig tényleg jó szórakozás. 20-23 év alatt megértem, na de afölött?!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Áh, mindegy, hagyjuk...

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704


(Y)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kíváncsi leszek, hogy most is 2 csatárral fogunk-e kezdeni, vagy marad csak Szalai. Én az utóbbira tippelek.Schleck
Szalaival fog kezdeni,Szabics helyett Varga fog játszani szerintem.Stabil középpályával lehet esélyünk.Csak Szalaitól még egy baklövés nem fér bele.Kenny
Én is így gondolom. Az nso-s interjú során nagyon látszott is Szalain, hogy megviselte ez a meccs és hogy ennyi helyzetet kihagyott. Szerintem össze fogja kapni magát a török meccsig.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Biztos h szabálytalan volt a román, de szvsz mészáros tacklje volt vargán a döntő...peach
Ha megnézed, azt nem akarta ő rosszul. Ha nem lökik rá Vargát, akkor ott simán el is tudta volna rúgni a labdát szerintem.
Egyébként pedig, ha a románok meg tudták verni a törököket idegenben, akkor nekünk is menni fog remélem. 😊Schleck
X-re jók leszünk szerintem.Ylmazra és Turanra kell nagyon odafigyelni,ha őket ki tudjuk kapcsolni akkor lehet esélyünk.DE ha úgy magunkra húzzuk őket mint tegnap a románokat az utolsó 10-15percben akkor méretes pofonba fogunk beleszaladni.Kenny
Végre valamiben egyetértünk. 😀
Kíváncsi leszek, hogy most is 2 csatárral fogunk-e kezdeni, vagy marad csak Szalai. Én az utóbbira tippelek.Schleck
Szalaival fog kezdeni,Szabics helyett Varga fog játszani szerintem.Stabil középpályával lehet esélyünk.Csak Szalaitól még egy baklövés nem fér bele.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
ennyi, szarházi mlsz:

Fasza volt, megérte rá felutazni, a végéért viszont nagyon kár. Nem tudom a beígért 500 román csicska hol volt, pedig vártuk őket szeretettel, na sebaj ha a hegy nem megy Mohamedhez... 😊Dub
Tulajdonképpen mért is szarházi az MLSZ? Mert szervezett meccsnézést,de nem oda ment az összes ember ?
Vagy csak mert divat fikázni őket ?Toca
Erre most regényt tudnék irni,de szerintem fölösleges.Vicc amit az MLSZ csinál itthon.Minden szinten,akár bíróküldés,akár meccsszervezés,akár beléptetés.

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Pláne hogy a stadion melletti rendezvénybe beszállt a jobbik is, így elég érdekes lett volna a szövetségtől, ha vígan reklámozza a rendezvénytjjncaa
Ez tévedés, nem volt köze nekik semmi hozzá. Közleményben arra bíztattak, hogy azt a rendezvényt látogassa mindenki, de a szervezéshez és a helyszín foglaláshoz sem volt semmi közük, ezt semmiképpen se akarta senki, hogy rátelepedjen bármilyen párt az ultrák rendezvényére. Nem is volt egy db jobbikos zászló se (nagyon helyesen).Dub
Az a baj hogy nem látsz túl az orrod hegyénél (vagy csak ne makarsz mert gyűlölöd az MLSZt (én is) ). MLSZ kapott egy tiltást zárt kapus meccsre. Triviálisan nem fog a stadion mellé megprobálni tömegeket megmozgatni (jobbikos beállás stb ne is beszéljünk) mert bármilyen attrocitás értsd berohan a pályára, úgy dönt a tömeg hogy átmegy a kapun , bedobál valamit az MLSZ-t basznák meg. Így meg ha bármi attrocitás is történt/történt volna nem kell attól tartani hogy mgé 8 meccsre bezárják a stadiont.Toca
Ööö szerintem, ha bement volna/megpróbált volna bemenni a tömeg a kapun, attól függetlenül is bünti lett volna belőle, hogy ki szervezte az adott eseményt. Nagy erőkkel volt biztosítva a kerítés mögött is, esélytelen lett volna, ha oda megpróbál bárki is bemenni. Az, hogy lesz a stadion mellett rendezvény az meg eleve adott volt, nem kellett volna szándékosan rászervezni egy másik rendezvényt. Ha ilyen-olyan okokból besegíteni nem is akarnak, nem értem, szándékosan keresztbe tenni miért kellett. Ennek szólt a kritikám, bár az is tény, hogy nem nagyon emlékszem az utóbbi 10 évből túl sok szimpatikus lépésükre, amiért kedvelném őket.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Pláne hogy a stadion melletti rendezvénybe beszállt a jobbik is, így elég érdekes lett volna a szövetségtől, ha vígan reklámozza a rendezvénytjjncaa
Ez tévedés, nem volt köze nekik semmi hozzá. Közleményben arra bíztattak, hogy azt a rendezvényt látogassa mindenki, de a szervezéshez és a helyszín foglaláshoz sem volt semmi közük, ezt semmiképpen se akarta senki, hogy rátelepedjen bármilyen párt az ultrák rendezvényére. Nem is volt egy db jobbikos zászló se (nagyon helyesen).Dub
A közlemény pont elég volt ennek elhitetésére, talán ha a carpathian brigade az mlsz-szel közösen talál ki valamit


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Pláne hogy a stadion melletti rendezvénybe beszállt a jobbik is, így elég érdekes lett volna a szövetségtől, ha vígan reklámozza a rendezvénytjjncaa
Ez tévedés, nem volt köze nekik semmi hozzá. Közleményben arra bíztattak, hogy azt a rendezvényt látogassa mindenki, de a szervezéshez és a helyszín foglaláshoz sem volt semmi közük, ezt semmiképpen se akarta senki, hogy rátelepedjen bármilyen párt az ultrák rendezvényére. Nem is volt egy db jobbikos zászló se (nagyon helyesen).Dub
Az a baj hogy nem látsz túl az orrod hegyénél (vagy csak ne makarsz mert gyűlölöd az MLSZt (én is) ). MLSZ kapott egy tiltást zárt kapus meccsre. Triviálisan nem fog a stadion mellé megprobálni tömegeket megmozgatni (jobbikos beállás stb ne is beszéljünk) mert bármilyen attrocitás értsd berohan a pályára, úgy dönt a tömeg hogy átmegy a kapun , bedobál valamit az MLSZ-t basznák meg. Így meg ha bármi attrocitás is történt/történt volna nem kell attól tartani hogy mgé 8 meccsre bezárják a stadiont.
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Pláne hogy a stadion melletti rendezvénybe beszállt a jobbik is, így elég érdekes lett volna a szövetségtől, ha vígan reklámozza a rendezvénytjjncaa
Ez tévedés, nem volt köze nekik semmi hozzá. Közleményben arra bíztattak, hogy azt a rendezvényt látogassa mindenki, de a szervezéshez és a helyszín foglaláshoz sem volt semmi közük, ezt semmiképpen se akarta senki, hogy rátelepedjen bármilyen párt az ultrák rendezvényére. Nem is volt egy db jobbikos zászló se (nagyon helyesen).
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Pláne hogy a stadion melletti rendezvénybe beszállt a jobbik is, így elég érdekes lett volna a szövetségtől, ha vígan reklámozza a rendezvényt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Logikusan belegondolsz triviális hogy nem fognak a stadion mellé szervezni ilyen dolgot, mert nem akarnak akkora tömeget ott igazgatni. Nyilván a saját rendezvényüket fogják reklámozni. Nem jött össze,de hogy mért kell mindig fikázni őket ezt nem értem továbbra sem. Ahelyett hogy örülnék hogy jó volt amin voltál inkább fikázod a másikat. Magyar mentalitásToca
Miért kéne "igazgatni" bárkit is? A nyilvánvalóan jóval gyengébb anyagi lehetőségekkel rendelkező Carpathian Brigadnak mégis sikerült? Egyébként nem a rendezvényüket fikázom, hanem őket, az elv miatt.