Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Sinisa, nekem az a bajom, hogy ha ezek a nagy múltú 8-0-ás Boborjánok elvárják a játékvezetőktől, hogy tiszteljék őket, akkor ők is adják meg a tiszteletet, ne fenyegetőzzenek peres eljárással.
A KSE lefocizta az SZTK-t, csakis Kozmának köszönhetik, hogy nem lett kiütés.
Nem értem mit vár a jv-től egy edző, amikor 2 játékosa is szándékosan agyonrúgja hátulról az ellenfelet, mert elborul az agyuk, arról nem is beszélve, hogy egy edzőnek példát kellene mutatnia, nem ezt csinálnia:

"A 3 perces hosszabbítás első percében Várhidi Péter egy alkalommal az ő kezébe kerülő labdát sportszerűtlenül a tőle 10 méterre álló asszisztens irányába dobta, amiért más ítélet nem is születhetett, mint, hogy a játékvezető őt is kiállítsa. Várhidi tovább „fűszerezte” az eseményt, hogy nem a kispad mellett a legrövidebb úton hagyta el a pályát, hanem keresztbe sétált a gyepen."

Ha ezekről lenne felvétel, Petya mindjárt máshogy nyilatkozna 😀 Az a baj, hogy tudják ezek nagyon jól, hogy pár 100 emberen kívül ezt senki nem látta, de elolvassák az NS-ben és egyből neki adnak igazat...

Magyar foci 2012 én így szeretlek 😀 (NB2, nem megye 3) JC6
Ezekben egyetértünk.
Az utóbbi időben a magyar edzők az én szememben leírták magukat szinte nullára.
Rengeteg példát fel lehetne sorolni.
A média pedig egy-két kivételtől eltekintve lelkesen asszisztál ehhez, sőt megélhetést is biztosít ezeknek a nulla embereknek a "színvonalas" közvetítésekkel, és elemzésekkel.

Ezeket is érdemes elolvasni:
 kepfeltoltes.hu/121024/sp1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 kepfeltoltes.hu/121024/sp2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Üdítő kivétel volt a szombati MTK-FTC után Garami József értékelése a meccsről.
Ő lenne az utolsó úriember a magyar edzők között???

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Sinisa, nekem az a bajom, hogy ha ezek a nagy múltú 8-0-ás Boborjánok elvárják a játékvezetőktől, hogy tiszteljék őket, akkor ők is adják meg a tiszteletet, ne fenyegetőzzenek peres eljárással.
A KSE lefocizta az SZTK-t, csakis Kozmának köszönhetik, hogy nem lett kiütés.
Nem értem mit vár a jv-től egy edző, amikor 2 játékosa is szándékosan agyonrúgja hátulról az ellenfelet, mert elborul az agyuk, arról nem is beszélve, hogy egy edzőnek példát kellene mutatnia, nem ezt csinálnia:

"A 3 perces hosszabbítás első percében Várhidi Péter egy alkalommal az ő kezébe kerülő labdát sportszerűtlenül a tőle 10 méterre álló asszisztens irányába dobta, amiért más ítélet nem is születhetett, mint, hogy a játékvezető őt is kiállítsa. Várhidi tovább „fűszerezte” az eseményt, hogy nem a kispad mellett a legrövidebb úton hagyta el a pályát, hanem keresztbe sétált a gyepen."

Ha ezekről lenne felvétel, Petya mindjárt máshogy nyilatkozna 😀 Az a baj, hogy tudják ezek nagyon jól, hogy pár 100 emberen kívül ezt senki nem látta, de elolvassák az NS-ben és egyből neki adnak igazat...

Magyar foci 2012 én így szeretlek 😀 (NB2, nem megye 3)
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487

holding, az már biztos


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Szivics: Mikor látta Tököli Attilát ennyit sprintelni?

Én inkább úgy kérdezném: Ki látta Tököli Attilát egyeltalán sprintelni? 😀
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Gyerekek, sírok 😀

KOZÁRMISLENY–SZIGETSZENTMIKLÓSI TK 2–1 (1–0)

Kiállítva: Barna (utánrúgásért) a 82., Basztovanov (rúgásért) a 84., Kornis (második sárga lap miatt) a 90. percben (mindhárom SZTK)

Várhidi Péter (SZTK): – Elég volt! A Potoczki Tamás ügyvezető igazgató úrral történt megbeszélés alapján meg fogjuk vizsgálni, milyen jogi lépéseket tehetünk a játékvezető ellen polgári peres eljárás keretei között.

Ilyen nincs a mesében Petyaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀JC6
Érdekes dolgok ezek... 😊
Amikor Sousa mond valamit a bírókra, akkor persze a bírókat védik egységesen.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Gyerekek, sírok 😀

KOZÁRMISLENY–SZIGETSZENTMIKLÓSI TK 2–1 (1–0)

Kiállítva: Barna (utánrúgásért) a 82., Basztovanov (rúgásért) a 84., Kornis (második sárga lap miatt) a 90. percben (mindhárom SZTK)

Várhidi Péter (SZTK): – Elég volt! A Potoczki Tamás ügyvezető igazgató úrral történt megbeszélés alapján meg fogjuk vizsgálni, milyen jogi lépéseket tehetünk a játékvezető ellen polgári peres eljárás keretei között.

Ilyen nincs a mesében Petyaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀JC6
Mondjuk beperelhetik.
Ha be tudják bizonyítani, hogy a játékvezető előre megfontolt szándékkal, különös kegyetlenséggel állította ki a három említett urat, akkor meg is lesz a játékvezető büntetése: 30 fekvőtámasz!
Sobri Jóska
Nem te vezetted a meccset? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
5-1 a Chievo ellen, ennek annyi a hátránya h kopaszék mindjárt kitalálják h mekkora istencsászár ez a keret...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Gyerekek, sírok 😀

KOZÁRMISLENY–SZIGETSZENTMIKLÓSI TK 2–1 (1–0)

Kiállítva: Barna (utánrúgásért) a 82., Basztovanov (rúgásért) a 84., Kornis (második sárga lap miatt) a 90. percben (mindhárom SZTK)

Várhidi Péter (SZTK): – Elég volt! A Potoczki Tamás ügyvezető igazgató úrral történt megbeszélés alapján meg fogjuk vizsgálni, milyen jogi lépéseket tehetünk a játékvezető ellen polgári peres eljárás keretei között.

Ilyen nincs a mesében Petyaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀JC6
Mondjuk beperelhetik.
Ha be tudják bizonyítani, hogy a játékvezető előre megfontolt szándékkal, különös kegyetlenséggel állította ki a három említett urat, akkor meg is lesz a játékvezető büntetése: 30 fekvőtámasz!


több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Gyerekek, sírok 😀

KOZÁRMISLENY–SZIGETSZENTMIKLÓSI TK 2–1 (1–0)

Kiállítva: Barna (utánrúgásért) a 82., Basztovanov (rúgásért) a 84., Kornis (második sárga lap miatt) a 90. percben (mindhárom SZTK)

Várhidi Péter (SZTK): – Elég volt! A Potoczki Tamás ügyvezető igazgató úrral történt megbeszélés alapján meg fogjuk vizsgálni, milyen jogi lépéseket tehetünk a játékvezető ellen polgári peres eljárás keretei között.

Ilyen nincs a mesében Petyaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Uraim sztetek a spori mire adta a tizi az Internek? 😀Beki
holdingrasutianap
Sztem meg a nagy büdös semmire. 😀Beki
Egy negyvencentit nyújtott a mezin, de ögyébként mindegy mermég rúgtunk kettőt ezen kívül is. Persze az irdatlan elsőperces les nem törte meg a gyenge juventust.sutianap
Igen, a Juvénak egy szava sem lehet, megérdemelten győztünk.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Uraim sztetek a spori mire adta a tizi az Internek? 😀Beki
holdingrasutianap
Sztem meg a nagy büdös semmire. 😀Beki
Egy negyvencentit nyújtott a mezin, de ögyébként mindegy mermég rúgtunk kettőt ezen kívül is. Persze az irdatlan elsőperces les nem törte meg a gyenge juventust.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Uraim sztetek a spori mire adta a tizi az Internek? 😀Beki
holdingrasutianap
Sztem meg a nagy büdös semmire. 😀
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Uraim sztetek a spori mire adta a tizi az Internek? 😀Beki
holdingra


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Uraim sztetek a spori mire adta a tizi az Internek? 😀
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Húúúúú, megnyertük!!! 😀 Pazza INTER Amala! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na úgy érzem ma elveszítjük a veretlenséget ideje lesz ez sem lesz már tovább teher.

Így is van de a scudettót akkor is megszerezzük és csak azért is ott lesz a 30. ha tetszik nekik ha nem!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!! 😀😀😀DDDD MiliGól!!!!!!!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Bezzeg ez les...Moggi keze még mindig működik???Medvepapa
Na ez ma kivételesen 😛 egy ilyen nap a Barcának is megadnak egy lesgólt igaz az nem volt olyen jelentőségteljes, meg a Juvénak is. Évekig hallgathatom ezeket majd akkor is ha közbe meg nekünk nem adnak meg tiziket meg szabályos gólokat 😀dande
Mosolyogtam. Mindkét csapat okán.kaszo
Tudtam, hogy így lesz minden elvakult 😀 Barca és Juve ellenes fan esetében azért tettem nektek oda a jelet is.dande
Bocs, de Inter szurkoló vagyok, nem pedig Juve antidrukker... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na mi történt közbe az X traktort néztem?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
Bezzeg ez les...Moggi keze még mindig működik???Medvepapa
Na ez ma kivételesen 😛 egy ilyen nap a Barcának is megadnak egy lesgólt igaz az nem volt olyen jelentőségteljes, meg a Juvénak is. Évekig hallgathatom ezeket majd akkor is ha közbe meg nekünk nem adnak meg tiziket meg szabályos gólokat 😀dande
Mosolyogtam. Mindkét csapat okán.kaszo
Naaa Barcanak meg sose fujtak a birok vagy ha igen akkor csak kompenzaltak ennyi. Es Messilabda is remelem meglesz!!!!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bezzeg ez les...Moggi keze még mindig működik???Medvepapa
Na ez ma kivételesen 😛 egy ilyen nap a Barcának is megadnak egy lesgólt igaz az nem volt olyen jelentőségteljes, meg a Juvénak is. Évekig hallgathatom ezeket majd akkor is ha közbe meg nekünk nem adnak meg tiziket meg szabályos gólokat 😀dande
Mosolyogtam. Mindkét csapat okán.kaszo
Tudtam, hogy így lesz minden elvakult 😀 Barca és Juve ellenes fan esetében azért tettem nektek oda a jelet is.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 167 — Falcons fan
Bezzeg ez les...Moggi keze még mindig működik???Medvepapa
Na ez ma kivételesen 😛 egy ilyen nap a Barcának is megadnak egy lesgólt igaz az nem volt olyen jelentőségteljes, meg a Juvénak is. Évekig hallgathatom ezeket majd akkor is ha közbe meg nekünk nem adnak meg tiziket meg szabályos gólokat 😀dande
Mosolyogtam. Mindkét csapat okán.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Bezzeg ez les...Moggi keze még mindig működik???Medvepapa
Na ez ma kivételesen 😛 egy ilyen nap a Barcának is megadnak egy lesgólt igaz az nem volt olyen jelentőségteljes, meg a Juvénak is. Évekig hallgathatom ezeket majd akkor is ha közbe meg nekünk nem adnak meg tiziket meg szabályos gólokat 😀dande
Ja és Lichtsteiner...mondjuk az olasz játékvezetés régóta kritikán aluli...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"