Soccer

41 feliratkozó

7 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 384 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hánynál áll meg a City? 3, 4, 5?
Vagy ők is a 90.perc után nyerik meg?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
7 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 406 — Cowboys fan
kölni csávó is okos, mint két marék lepke... szarja.
gondolta, hogy nem veszi észre a kamera, amikor teljesen szándékosan belelép Csaka achillesébe?
7 hónapja
ozibozi New York Giants 16 793
Edzőt buktattak Hamburgban
7 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 406 — Cowboys fan
ez a Hamburg világi balfasz egy csapat.
a tökutolsó ellen emberelőnyben képesek olyan tizenegyest összehozni, hogy a beívelt szabadrúgást a védő nem rúgja ki, hanem le akarja venni, csak elpattan tőle a labda, a támadó köszöni szépen, odalép a labda elé, a védő meg telibe rúgja.

és ezzel kaptak ki hazai pályán. (emberelőnyben, a tökutolsó után, de ezt már mondtam.)

Szerkesztette: slowmotion
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 761 — LIGHTS OUT!
Napoli Juve nincs tv-ben este? 😮
alatriste
gondolom a sporttv alkalmazásán lehet nézni

amc mikro, faxom nem jutott eszembe a neve
NB2
Igen ezt már azt hiszem a 2 héttel ezelőtti Karanténcastban is említették, hogy a Darts UK Open miatt ott fogják mutatni. És előre tudják, hogy az emberek nagyon dühösek lesznek rájuk.

7 hónapja
NB2 New England Patriots 24 599 — nabege2@yahoo.com
Napoli Juve nincs tv-ben este? 😮
alatriste
gondolom a sporttv alkalmazásán lehet nézni

amc mikro, faxom nem jutott eszembe a neve

Szerkesztette: NB2
7 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 257 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Napoli Juve nincs tv-ben este? 😮


Liverpool Fc fan
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 761 — LIGHTS OUT!
Sassuolo megint kikapott, az új edző első meccsén. Ráadásul egy közvetlen kieső riválistól, a Hellas Veronától. Ebből itt kiesés lesz.

7 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 749 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Így kellene a Celtic meccseket eleve játszani és egész érdekesek lennének a meccseik 😊
/emberhátrányban nyomják/
ozibozi
mindegy, csak ne nyerjenek 😀
pedig a Rangers tegnapi pofára esésével nagy lehetőséghez jutottak, de úgy látszik, nem akarnak lehajolni érte
slowmotion
Kell az izgalom, asszem az utolsó előtti fordulóban lesz Old Firm, majd ott előnybe kerül valamelyik.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
7 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 406 — Cowboys fan
Így kellene a Celtic meccseket eleve játszani és egész érdekesek lennének a meccseik 😊
/emberhátrányban nyomják/
ozibozi
mindegy, csak ne nyerjenek 😀
pedig a Rangers tegnapi pofára esésével nagy lehetőséghez jutottak, de úgy látszik, nem akarnak lehajolni érte
7 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 406 — Cowboys fan
És nem a tegnapi volt az első ilyen a Laligaban

zacknorb
pont akartam tegnap írni, csak nem jutottam el odáig
7 hónapja
ozibozi New York Giants 16 793
Így kellene a Celtic meccseket eleve játszani és egész érdekesek lennének 😊
/emberhátrányban nyomják/

Szerkesztette: ozibozi
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 697 — Kinek mit intézett a kormánya
És nem a tegnapi volt az első ilyen a Laligaban
7 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 041 — I like the Texans, I like who we are
Ezt a felvételt nézem, én amikor a szájába vette a sípot elsőre, akkor gondoltam biztos lefújja és jött kifelé a labda.


Ez így utólag nagyon gáz...tényleg nem tudom, miért csak másodikra fújja le...ostoba 😕
Klaci79
Na végre. Csak volt egy kis elfogultság 😃. Én most úgy gondolom, hogy a beadásból egyébként nem lett volna gól, ha a védők nem állnak meg a sípszóra.

Tökmindegy milyen meccs, ilyen helyzetben nem fújjuk le a meccset. Egyszerűen szakmaiatlan.
7 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 918 — Omar's Coming Yo!
Vancsának szépen kezd érni a Girona, tegnap 3 gólt rúgott.

7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 697 — Kinek mit intézett a kormánya
It's not football
It's Laliga
Megint bazdmeg
7 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 042
Ezt a felvételt nézem, én amikor a szájába vette a sípot elsőre, akkor gondoltam biztos lefújja és jött kifelé a labda.


Ez így utólag nagyon gáz...tényleg nem tudom, miért csak másodikra fújja le...ostoba 😕
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 697 — Kinek mit intézett a kormánya
7 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Nyugtassatok meg, azért a gól előtt már lehetett hallani a sípszót?
Klaci79
Megnéztem lehet hallani a sípszót....
Anno talán pont a Valenciának volt ilyen a Bayern ellen...kontrát vezettek berúgták , de bíró lefújta és az óráját mutogatta
ThundersNFL a Paraszt
egyébként tényleg szar, mert lehetett volna egyértelműbb...de ezek a spanyol bírók, hát nem a legélesebb kések...
Klaci79
Amikor labda a szöglet után elindul kifelé lefújja és nincs gond....a Real playa beadása előtt fúj bele sípba mert egy Valencia játékos ugat neki,hogy fújd már le....szóval a bíró szerintem jó kis eltiltásnak néz elébe
ThundersNFL a Paraszt
nem lenne érte kár az biztos
Klaci79
Spanyolországban bíró eltiltás? Nem létező fogalom. Teljesen mindegy mit csinálnak, ha valaki kritizálja majd őket a sajttájon akkor ő lesz eltiltva nem ez a sportárs
7 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 042
Nyugtassatok meg, azért a gól előtt már lehetett hallani a sípszót?
Klaci79
Megnéztem lehet hallani a sípszót....
Anno talán pont a Valenciának volt ilyen a Bayern ellen...kontrát vezettek berúgták , de bíró lefújta és az óráját mutogatta
ThundersNFL a Paraszt
egyébként tényleg szar, mert lehetett volna egyértelműbb...de ezek a spanyol bírók, hát nem a legélesebb kések...
Klaci79
Amikor labda a szöglet után elindul kifelé lefújja és nincs gond....a Real playa beadása előtt fúj bele sípba mert egy Valencia játékos ugat neki,hogy fújd már le....szóval a bíró szerintem jó kis eltiltásnak néz elébe
ThundersNFL a Paraszt
nem lenne érte kár az biztos
7 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 042
Íme videón az eset.

 x.com/rmadridinfo/status/1764050353673101538?s=46&t=0AwTE4-ZQRCXnffCEatZRg

Persze lehet a hang késik, de mikor a sípszó hallatszik már elrúgta Brahim (nagyjából egy időben amúgy a kettő).


Csak meg kell nézni mikor veszi szájába a sípot...nem kell hozzá sok ész srácok

Klaci79
Eddig még a kézjelről beszéltél most meg már mikor veszi a szájába a sípot. Amúgy tudtommal azt meg is kell fújni, de lehet elég szájba venni. 😀

Persze lehet késik valamennyit a hang, de elég durva, hogy eddig a kézjele akkor volt mikor Brahim kifelé vezeti, a síp meg sokkal előtte mostanra meg az a bizonyíték, hogy mikor veszi a szájába a sípot.

És akkor még képes vagy azt írni, hogy nem kell hozzá sok ész….
Jughead
Bocsáss meg, a kezét néztem, akkor még nem volt ismétlés, nem volt kézjel, csak azt láttam, hogy a szájába veszi a sípot. Tévedtem, mert én őt néztem és nem a real beadását. Szomorú, ha tényleg ezen a szinten vagy, hogy bármi szándékosság volt ebben a bíró részéről. De persze nem csodálkozom, pár hete is addig vezették, amíg nem volt gól.
Kár, hogy nem fújta le két mp-el korábban, mint ahogy az is kár, hogy így is tovább tartotta a szüksége 1 percnél és megvárta a szögletet. HA nem várja meg, akkor is tiltakozás van. NEktek nehéz jól fújni egy meccset, amit nem nyertek meg...😀
Klaci79
Huhh szóval mikor azt írtad, hogy

“A labdát kifejelték és azonnal hallatszik a sípszó.”

Illetve

“amikor kifejelték a labdát szólt a síp...az más ha az ember nem akarja meghallani...de most mutatják...kifelé tolja a labdát a reál játékos, amikor már kézjellel is mutatja!!!!”

Akkor valójában arról beszéltél, hogy a szájába vette a sípot? Én elhiszem, csak akkor legközelebb ezt írd, mert ezek az írásaid nem ezt jelentették.

Egyébként nem írtam olyat, hogy a bíró szándékosan hibázott, szimplán hibázott, önmagában már azzal is, hogy ilyen hamar lefújta, hiszen a 11-es miatt nagyjából 3 percig állt a játék a hosszabbításban, ehhez képest kevesebb, mint 2 percet húzott rá.

Az, hogy személyeskedsz az téged minősít, ebbe nem fogok beszállni. 😊
Jughead
megbeszéltük...bocs a személyeskedésért! Nem volt szándékos...
7 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 688 — !SuPeR6BoWL!
Nyugtassatok meg, azért a gól előtt már lehetett hallani a sípszót?
Klaci79
Megnéztem lehet hallani a sípszót....
Anno talán pont a Valenciának volt ilyen a Bayern ellen...kontrát vezettek berúgták , de bíró lefújta és az óráját mutogatta
ThundersNFL a Paraszt
egyébként tényleg szar, mert lehetett volna egyértelműbb...de ezek a spanyol bírók, hát nem a legélesebb kések...
Klaci79
Amikor labda a szöglet után elindul kifelé lefújja és nincs gond....a Real playa beadása előtt fúj bele sípba mert egy Valencia játékos ugat neki,hogy fújd már le....szóval a bíró szerintem jó kis eltiltásnak néz elébe

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
7 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 977
Íme videón az eset.

 x.com/rmadridinfo/status/1764050353673101538?s=46&t=0AwTE4-ZQRCXnffCEatZRg

Persze lehet a hang késik, de mikor a sípszó hallatszik már elrúgta Brahim (nagyjából egy időben amúgy a kettő).


Csak meg kell nézni mikor veszi szájába a sípot...nem kell hozzá sok ész srácok

Klaci79
Eddig még a kézjelről beszéltél most meg már mikor veszi a szájába a sípot. Amúgy tudtommal azt meg is kell fújni, de lehet elég szájba venni. 😀

Persze lehet késik valamennyit a hang, de elég durva, hogy eddig a kézjele akkor volt mikor Brahim kifelé vezeti, a síp meg sokkal előtte mostanra meg az a bizonyíték, hogy mikor veszi a szájába a sípot.

És akkor még képes vagy azt írni, hogy nem kell hozzá sok ész….
Jughead
Bocsáss meg, a kezét néztem, akkor még nem volt ismétlés, nem volt kézjel, csak azt láttam, hogy a szájába veszi a sípot. Tévedtem, mert én őt néztem és nem a real beadását. Szomorú, ha tényleg ezen a szinten vagy, hogy bármi szándékosság volt ebben a bíró részéről. De persze nem csodálkozom, pár hete is addig vezették, amíg nem volt gól.
Kár, hogy nem fújta le két mp-el korábban, mint ahogy az is kár, hogy így is tovább tartotta a szüksége 1 percnél és megvárta a szögletet. HA nem várja meg, akkor is tiltakozás van. NEktek nehéz jól fújni egy meccset, amit nem nyertek meg...😀
Klaci79
Huhh szóval mikor azt írtad, hogy

“A labdát kifejelték és azonnal hallatszik a sípszó.”

Illetve

“amikor kifejelték a labdát szólt a síp...az más ha az ember nem akarja meghallani...de most mutatják...kifelé tolja a labdát a reál játékos, amikor már kézjellel is mutatja!!!!”

Akkor valójában arról beszéltél, hogy a szájába vette a sípot? Én elhiszem, csak akkor legközelebb ezt írd, mert ezek az írásaid nem ezt jelentették.

Egyébként nem írtam olyat, hogy a bíró szándékosan hibázott, szimplán hibázott, önmagában már azzal is, hogy ilyen hamar lefújta, hiszen a 11-es miatt nagyjából 3 percig állt a játék a hosszabbításban, ehhez képest kevesebb, mint 2 percet húzott rá.

Az, hogy személyeskedsz az téged minősít, ebbe nem fogok beszállni. 😊
7 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 042
Nyugtassatok meg, azért a gól előtt már lehetett hallani a sípszót?
Klaci79
Megnéztem lehet hallani a sípszót....
Anno talán pont a Valenciának volt ilyen a Bayern ellen...kontrát vezettek berúgták , de bíró lefújta és az óráját mutogatta
ThundersNFL a Paraszt
egyébként tényleg szar, mert lehetett volna egyértelműbb...de ezek a spanyol bírók, hát nem a legélesebb kések...az egyébként tényleg faszság, hogy ilyen miatt eltílthatnak valakit...bár ugye elvileg mindig urakodnod kell magadon, de ki tud...mondjuk ez a VAlencia nagyon megdolgozott azért az egy pontért

Szerkesztette: Klaci79
7 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 688 — !SuPeR6BoWL!
Íme videón az eset.

 x.com/rmadridinfo/status/1764050353673101538?s=46&t=0AwTE4-ZQRCXnffCEatZRg

Persze lehet a hang késik, de mikor a sípszó hallatszik már elrúgta Brahim (nagyjából egy időben amúgy a kettő).


Csak meg kell nézni mikor veszi szájába a sípot...nem kell hozzá sok ész srácok

Klaci79
Eddig még a kézjelről beszéltél most meg már mikor veszi a szájába a sípot. Amúgy tudtommal azt meg is kell fújni, de lehet elég szájba venni. 😀

Persze lehet késik valamennyit a hang, de elég durva, hogy eddig a kézjele akkor volt mikor Brahim kifelé vezeti, a síp meg sokkal előtte mostanra meg az a bizonyíték, hogy mikor veszi a szájába a sípot.

És akkor még képes vagy azt írni, hogy nem kell hozzá sok ész….
Jughead
Bocsáss meg, a kezét néztem, akkor még nem volt ismétlés, nem volt kézjel, csak azt láttam, hogy a szájába veszi a sípot. Tévedtem, mert én őt néztem és nem a real beadását. Szomorú, ha tényleg ezen a szinten vagy, hogy bármi szándékosság volt ebben a bíró részéről. De persze nem csodálkozom, pár hete is addig vezették, amíg nem volt gól.
Kár, hogy nem fújta le két mp-el korábban, mint ahogy az is kár, hogy így is tovább tartotta a szüksége 1 percnél és megvárta a szögletet. HA nem várja meg, akkor is tiltakozás van. NEktek nehéz jól fújni egy meccset, amit nem nyertek meg...😀
Klaci79
Barcásként kifejezetten vicces a performanszod, megmosolyogtató.
VanillaSky
Fordítod helyzetben ugyanígy örjöngene....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018